رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

agarwaen

اگر امکانش وجود داشته باشه خیلی خوب میشه برای تاپیک ها علاوه بر اسمشون یه توضیح کوتاه، مثل توضیحی که در زیر عنوان انجمن‌ها نوشته شده، اضافه کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

يه پيشنهاد هم من داشتم: نميشه برای آرشيو دانلود (مثل پادكست) يه نوار پخش آنلاين برای فايل های صوتی اش گذاشت تا قبل دانلود بدنيم چی رو می خواييم دانلود كنيم؟

اينو من خيلی وقت پيش مطرح كرده بودم، ولی اون موقع امكانش نبود. حالا كه با ساختن پادكست امكان ساخت نوار پخش آنلاين وجود داره، برای فايل های صوتی آرشيو دانلود هم ميتونه وجود داشته باشه.

شما اگه نرم افزار VLC Player رو روي سيستمت داشته باشي ، ميتوني هر فايل صوتي يا تصويري رو قبل از اينكه دانلود كني ، گوش بدي يا ببيني.

البته به شرطي كه فايل صوتي يا تصويري مورد نظر ، Zip يا rar نباشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

يه پيشنهاد هم من داشتم: نميشه برای آرشيو دانلود (مثل پادكست) يه نوار پخش آنلاين برای فايل های صوتی اش گذاشت تا قبل دانلود بدنيم چی رو می خواييم دانلود كنيم؟

اينو من خيلی وقت پيش مطرح كرده بودم، ولی اون موقع امكانش نبود. حالا كه با ساختن پادكست امكان ساخت نوار پخش آنلاين وجود داره، برای فايل های صوتی آرشيو دانلود هم ميتونه وجود داشته باشه.

امکان اینکه کاملا شبیه پادکست بشه نیست، اما راه حل دم-دستی اینه که وقتی که به صفحه دانلود می رید، روی لینک دانلود کلیک راست کنید و گزینه ی Open Link in New Tab رو انتخاب کنید، در این حالت اگر پلاگین quicktime روی مرورگر شما نصب باشه، توی تب جدید فایل مثل پادکست (به همراه یک نوار پیشمایش) شروع به پخش شدن می کنه و می تونید گوشش بدید.

اگر امکانش وجود داشته باشه خیلی خوب میشه برای تاپیک ها علاوه بر اسمشون یه توضیح کوتاه، مثل توضیحی که در زیر عنوان انجمن‌ها نوشته شده، اضافه کرد.

چه احتیاجی به توضیح اضافه برای تاپیک هست؟ خوب روش کلیک کنید و پست اول رو ببینید! اما در هر صورت، با نگه داشتن نشانگر موس روی اسم تاپیک این علامت (فلش رو به پایین) ظاهر میشه:

post-5-0-39609800-1359289162_thumb.jpg

روش هم کلیک کنید پست اول و آخر اون تاپیک رو بدون نیاز به وارد دشن به تاپیک می تونید ببینید:

post-5-0-31446600-1359289193_thumb.jpg

فکر کنم اینطوری از هر خلاصه ای بهتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

چرا میخواید پستهای پشت سر هم بزنید؟

مخصوصا این قابلیت رو فعال کردیم که از پستهای متوالی جلوگیری بشه. زدن پستهای متوالی خلاف قوانین فروم هست

پس اين دوستمون چطوري تونسته دو تا پست پشت سر هم ولي جدا از هم بزنه؟

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1454&view=findpost&p=31741

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

اگه 5ساعت از پست قبلی بگذره دیگه پست بعدی با قبلی ادغام نمیشه

فکر کنم تو قوانین سایت توضیح کامل هستش

ویرایش شده در توسط little lord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

https://arda.ir/forum...indpost&p=31741

خب این یک تایم خاصی داره. یک زمانی براش در نظرگرفته شده.

مثلا پست هایی که پشت سر هم در کمتر از 2 ساعت زده بشه ادغام میشه. این دوتا پستی که فرمودید با فاصله زمانی بالایی زده شده که این روند ادغام شاملش نمیشه.

و این کار درستیه چون ممکنه دو پست در فواصل زمانی زیاد (شاید دو روز متفاوت) زده بشه و به هم ربطی نداشته باشن و ادغام نمیشن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

https://arda.ir/forum...indpost&p=31741

بند 19 قوانین رو بخون. پستهایی که در بازه زمانی کمتر از 5 ساعت زده میشن به صورت خودکار ادغام میشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

3دی مهدی جان اگه یادت باشه تو نسخه قدیمی سایت سطح دسترسی قرار داده بودید ولی اونو الان برداشتید.و این کار خوبی بود. ولی یه چیز خوب تو نسخه قدیمی سایت بود که الان نیست واون این بود که به ازای هر 100 پست یه درجه ای میدادید .مثلا 100 پست اول میشد 100% آهن .بعدی نقره . بعدی طلا .ودر آخر فکر کنم میشد میتریل.به نظرم اونو دوباره راه بندازید چیز خوبی میشه .(البته فکر کنم شما با تعداد پستی که دارید از میتریل به سیلماریل برسید:دی)

یه چیز خوب دیگه تو نسخه قدیمی این بود که پستهای خوانده نشده رو نشون میداد الان نمیدونم هست یا نه.اگه نیست این کار رو بکنید خیلی کمک میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بله اون سطوح دسترسی رو برداشتیم تا همه بتونن از همه قسمتهای سایت استفاده بکنن. فکر میکنیم اینجوری بهتره.

الان هم درجه ها وجود داره اما ازش استفاده نمیکنیم. الان کسی که تازه عضو میشه Newbie هست و بعد از 10تا پست به Member و بعد از 30 تا به Advanced Member میرسه. این قابلیت رو گذاشتیم که بعد از 30 پست کاربر بتونه اونو به عنوان دلخواه خودش ویرایش بکنه و الان اکثر افراد به عنوان اسم کاربری دوم ازش استفاده میکنن. اون گلوله های زیر آواتار هم نشان دهنده همین درجه هاست.

پستهای خوانده نشده رو هم میتونید با دکمه "آخرین ارسال های انجمن" در نوار بالای انجمن ببینید. تالارها و تاپیکهایی هم که پست جدید دارن با رنگ متفاوت علامت کنارشون مشخص شدن. ممکنه همه تاپیکها برای شما به عنوان خوانده نشده مشخص شده باشه. با دکمه ای که توی نوار پایین فروم هست همه تالارها رو به عنوان خوانده شده علامت بزنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

بله اون رنگهای تالارها و تایپیکها رو میدونستم. ولی اون آخرین ارسالهای انجمن رو نه.چون تو سایت قدیمی اسمش چیز دیگه ای بود.

ممنونم ازت مهدی جان .

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

چندروزیه فروم خیلی سوت و کوره، خیلی سوت و کوره :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ARMIN THE DARK LORD

سلام خدمت آقای مدیر...

میخواستم بهتون پیشنهاد کنم که :

1-به انجمن یک بخش به نام پیشنهادات شما بسازید تا ما پیشنهاداتمان رو در اونجا بیان کنیم.(به همین دلیل من این تاپیک رو در شورای خردمندان ساختم)

2-خیلی ها که طرفدار ارباب حلقه ها هستند استاد تالکین رو نمیشناسن برای همین در گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر ،کلماتی مثل: ارباب حلقه ها ،طرفداران ارباب حلقه ها، سایت تخصصی ارباب حلقه ها و... اما از تالکین خبری نیست!

من هم نتوانستم این سایت را در گوگل پیدا کنم برای همین از شما تقاضا دارم از برچسب های بیشتر و مهم تری استفاده کنید.

این سایت متنوع است و من میخواهم متنوع تر شود .مثلا همین بخش جواهرات و سلاح های استفاده شده در سه گانه ارباب حلقه ها خیلی جالب

بود...

3-بعد از انتشار فیلم هابیت با کیفیت بالا حتما برای دانلود قرار دهید از شما دیگر کاربران هم میخواهم نظرات خود را بیان کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام خدمت آقای مدیر...

میخواستم بهتون پیشنهاد کنم که :

1-به انجمن یک بخش به نام پیشنهادات شما بسازید تا ما پیشنهاداتمان رو در اونجا بیان کنیم.(به همین دلیل من این تاپیک رو در شورای خردمندان ساختم)

2-خیلی ها که طرفدار ارباب حلقه ها هستند استاد تالکین رو نمیشناسن برای همین در گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر ،کلماتی مثل: ارباب حلقه ها ،طرفداران ارباب حلقه ها، سایت تخصصی ارباب حلقه ها و... اما از تالکین خبری نیست!

من هم نتوانستم این سایت را در گوگل پیدا کنم برای همین از شما تقاضا دارم از برچسب های بیشتر و مهم تری استفاده کنید.

این سایت متنوع است و من میخواهم متنوع تر شود .مثلا همین بخش جواهرات و سلاح های استفاده شده در سه گانه ارباب حلقه ها خیلی جالب

بود...

3-بعد از انتشار فیلم هابیت با کیفیت بالا حتما برای دانلود قرار دهید از شما دیگر کاربران هم میخواهم نظرات خود را بیان کنید

1- پستتون رو به اینجا منتقل کردم. تاپیک "پیشنهادات و انتقادات" و تالار "حلقه سرنوشت" برای همین کار ایجاد شده. نیازی به ایجاد تاپیک جدید نبود

2- تمام برچسبهای مرتبط با ارباب حلقه ها و هابیت و تالکین رو استفاده کردیم. مسئله اینه که خیلی از سایتها در مورد ارباب حلقه ها خبر و مطلب دارن. الان بعیده که شما مطلب و خبری رو در مورد هابیت سرچ کنید و سایت ما توی صفحه اول گوگل نباشه. سئویی که الان و توی سیستم جدید داریم خیلی عالیه اما مطالب قدیمی یکم مشکل دارن که به مرور زمان درست میشه. در مورد تنوع سایت هم هر پیشنهادی دارید همینجا مطرح کنید تا بررسی بشه

3- به دلایل مختلف بعید میدونم همچین کاری بکنیم. لینکهای دانلود فیلم توی تاپیکش قرار میگیره وو میتونید دانلود کنید. لازم نیست ما اونو روی سایت خودمون بذاریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

بهتر نیست که نام های کاربری که سال های 82-83 برای اولین بار ثبت سیستم شد و دیگه هیچ فعالیتی ازشون مشاهده نشد (که احتمالا فقط برای دانلود بوده) حذف بشه تا الان ملت بتونن از نعمت اسامی مناسب آردایی استفاده کنن.

خیلی ظلمه که یکی برای دانلود اومده اسم آراگورن {مثلا} رو انتخاب کرده و دیگه تو سایت نیومده در حالیکه الان خیلی از مخاطبان آرزوی همچین نام های کاربری ای رو دارند.

دیگه تقریبا نام های آردایی تموم شده!! حتی الادان و الروهیر و ... رو هم انتخاب کردند. با نشانه و بی نشانه و با پرانتز و شماره و .....!!!

{البته این حذف نام کاربری میتونه به شکلی فقط یک تغییر باشه و بعد با یک ایمیل نام کاربری جدیدشون معرفی بشه که احیانا خواستان وارد بشن به مشکل برنخورن. بهرحال حق قانونیشونه...}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

چه بلایی سر دفترچه یادداشت من اومده.

با اینکه مینویسه تنظیمات ذخیره شد، ولی دیگه مطالب رو ذخیره نمیکنه.

این علامت هم اومده به انتهای متن دفترچه ا�

نکنه ظرفیتش محدوده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

یه پیشنهاد داشتم

احساس میکنم بخش دانلود سایت یه مورد ضعف داره.بعنوان تنها مرجع تالکینی فارسی زبان لازمه که بهترین زیرنویس های فارسی(م نسخه اکستند و هم سینمایی)فیلم ارباب حلقه ها و هابیت در بخش دانلود سایت قرار بگیره تا کاربر ها بتونن از اونها استفاده کنند.(اگر در بخش دانلود زیرنویس وجود داره حرفام رو نشنیده تلقی کنید.من هر چی گشتم پیداشون نکردم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چه بلایی سر دفترچه یادداشت من اومده.

با اینکه مینویسه تنظیمات ذخیره شد، ولی دیگه مطالب رو ذخیره نمیکنه.

این علامت هم اومده به انتهای متن دفترچه ا�

نکنه ظرفیتش محدوده؟

احتمالا همینطوره و ظرفیتش محدوده. محدودیتش هم قابل تنظیم نیست.

یه پیشنهاد داشتم

احساس میکنم بخش دانلود سایت یه مورد ضعف داره.بعنوان تنها مرجع تالکینی فارسی زبان لازمه که بهترین زیرنویس های فارسی(م نسخه اکستند و هم سینمایی)فیلم ارباب حلقه ها و هابیت در بخش دانلود سایت قرار بگیره تا کاربر ها بتونن از اونها استفاده کنند.(اگر در بخش دانلود زیرنویس وجود داره حرفام رو نشنیده تلقی کنید.من هر چی گشتم پیداشون نکردم)

بخش زیرنویس نداریم. میشه اضافه کرد. برای هابیت که مشکلی نیست اما برای ارباب حلقه ها زیرنویس مناسب وجود نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

دوستان من یه پیشنهاد دارم:

فکر کردم که برای کسایی که میخوان عضو آردا بشن علاوه برفرم ثبت نام که شامل انتخاب نام کاربری و پسورد و ایمیل و ... هست, یه پرسش نامه هم طرح کنید که توش درمورد ارباب حلقه ها و هابیت و سیل و ... سوال بشه. تا کاربرایی که تازه وارد آردا میشن به اصطلاح بی سواد نباشن. یعنی یه آزمون اولیه.و بعد از دادن جواب صحیح به سوالات عضویتشون تایید بشه.

اینجوری اگه کسی در مورد آثار استاد ندونه, میره میخونه و میپرسه و با "یه اطلاعات کافی برای شروع " وارد آردا میشه. و اگه هم ندونه وهم نخواد که دنبال یادگیریشون بره یعنی اونقدر علاقه نداشته. پس همون بهتر که عضو نشه. آخه الان با یه فرم ثبت نام ساده هر کسی از راه میرسه وارد میشه.وشاید هم مث یه کسایی که همین الانم از این مورد رو داریم هیچ ارادتی به استاد نداشته باشن.و صرف سرگرمی اومده.

اینجوری کیفیت سایت بالاتر میره. و نه فقط کمیت روز افزون آردا. اینجوری سایتو پیش بردن, هنر نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

حق با آر-فارازون هست. سعی آردا این بوده که سایتی مرجع برای طرفداران تالکین و ارباب حلقه ها باشه و هر چیزی که لازم باشه در مورد تالکین و دنیاش بدونن همینجا باشه.

خیلی ها(از جمله خودم) با فیلمها با آثار تالکین آشنا شدیم و اومدیم اینجا و دیدیم که، نه مثل اینکه یه خبرایی هست و رفتیم دنبال یادگیری مطالب بیشتر. خیلی ها وقتی میان اینجا کتابها رو نخوندن و طرفدار فیلم هستن. هدف ما اینه که اونها رو به سمت کتابها بکشونیم. بنابراین با گذاشتن آزمون مخالفم.

اما با اینکه همون اول اطلاعات کاربران تازه وارد رو بالا ببریم موافقیم و برای همینه که تاپیک "اطلاعات اولیه برای تازه واردین" رو در تالار تازه واردین ایجاد کردیم و لینکش رو در پیغام خوش آمدگویی گذاشتیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

بهتر نیست که نام های کاربری که سال های 82-83 برای اولین بار ثبت سیستم شد و دیگه هیچ فعالیتی ازشون مشاهده نشد (که احتمالا فقط برای دانلود بوده) حذف بشه تا الان ملت بتونن از نعمت اسامی مناسب آردایی استفاده کنن.

...

آقا این قضیه منتفیه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آقا این قضیه منتفیه؟!

آره این قضیه منتفیه. دلایلش رو هم همون موقع اعلام کردیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

سلام. چرا امتيازات پست هايی كه حذف ميشن، باقی می مونه؟ درحالی كه ديگه اون پست وجود نداره و در واقع چندتا امتياز پوچ به طرف داده شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

سلام. چرا امتيازات پست هايی كه حذف ميشن، باقی می مونه؟ درحالی كه ديگه اون پست وجود نداره و در واقع چندتا امتياز پوچ به طرف داده شده.

چون حذف از نمایش میشن. در حقیقت وجود دارن ولی دیده نمیشن. قاعدتا امتیاز ها هم باقی میمونه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

خب وقتی كه از نمايش حذف ميشن، چه وجود داشته باشن و چه نه، يعنی اينكه اون پست بدرد نميخورده و مسلماً امتيازی هم نبايد داشته باشه! چه مثبت و منفی. حالا تأكيد من روی مثبته.

اينو چندوقت پيش از يكی از مديران شنيدم كه ميگفت امتيازها هم حذف ميشن؛ ولی الان توی پروفايل امتيازات پست حذف شده ام رو هم نشون ميده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...