رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

3DMahdi

انتقاد همراه با پيشنهاد

شما آدم 100 ساله که بتونه با فروم کار کنه و مونیتور رو ببینه بیار من براش تاریخ تولد میزنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

سیستم فروم مگه یک تمپلت آمادست که یک سری کارها میشه باهاش کرد و یک سری رو نمیشه...

یک سایت رو باید سازندش در دست داشته باشه و هر قابلیتی تونست بهش اضافه کنه. از چه زبانی استفاده میکنید؟؟

تا اونجا که اطلاعات ناقص من از طراحی وب سایت یاریم میکنه با یکی دو تا کد نویسی و دستور جدید میشه همچین قابلیتی بهش داد که بر اساس پروفایل کاربرها کار میکنه...اگه اشتباه نمیگم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

تمام فرومها از سیستمهای آماده استفاده میکنن. هیچ سایتی نمیاد وقت و هزینه بذاره برای طراحی یک سیستم برای فروم. این سیستمی که ما انتخاب کردیم از سال 2002 کارش طراحی سیستم فروم بوده و در طول این 10 سال صدها یا شاید هم هزاران برنامه نویس مشغول ارتقا و از بین بردن اشکالات و اضافه کردن امکانات جدید بودن. پس مطمئنا از سیستمی که توسط سه چهار نفر در زمان دو سه ماه نوشته بشه خیلی امنیت و امکانات بیشتری داره. این سیستمها یک هسته و مقدار زیادی افزونه دارن تا بشه قابلیتهای دلخواه رو بهش اضافه کرد. برای اینکه تولدها نشون داده بشه باید ماژول تقویم رو به فروم اضافه کنیم اما این ماژول از تاریخ شمسی پشتیبانی نمیکنه و مجبوریم که تاریخ فروم رو به میلادی تغییر بدیم. از نظر ما نشون دادن تاریخ شمسی مهمتر از نشون دادن تاریخ تولدهاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

سلام خدمت مدیران اردا:

می خواستم بگم اقا بی زحمت قالب سایت رو عوض کنید چون خیلی تکراری شده و هیچ جذابیتی نداره

و یک بخش رو به قرار دادن هر عکس دلخواهی که همه می خوان هر عکسی بزارن اونجا بزارن خیلی ممنون

ویرایش شده در توسط dirman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

اگه اشتباه نكرده باشم. توي اين فروم ، وقتي تعداد پست هاي يه تايپيك به 20 ميرسه. پست 21 امي ميره تو صفحه‌ي بعدي. نميشه يه كاريش كرد كه معيارش واسه ايجاد صفحه‌ي جديد ، طول صفحه باشه و تعداد پست نباشه؟ چون اينجوري ممكنه يك صفحه خيلي طولاني و يك صفحه خيلي كوتاه بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

اگه اشتباه نكرده باشم. توي اين فروم ، وقتي تعداد پست هاي يه تايپيك به 20 ميرسه. پست 21 امي ميره تو صفحه‌ي بعدي. نميشه يه كاريش كرد كه معيارش واسه ايجاد صفحه‌ي جديد ، طول صفحه باشه و تعداد پست نباشه؟ چون اينجوري ممكنه يك صفحه خيلي طولاني و يك صفحه خيلي كوتاه بشه.

نه متاسفانه. منطقی هم نیست. اینطوری مثلا باید تعداد کارکتر شمرده بشه و یه محدوده ای داشته باشه واسه رفتن به صفحه ی بعدی، و ممکنه یه پست نصف بشه چون تا یه مقداری از اون پست محدودیت کارکتر رو تکمیل می کنه و باقیش اضافیه! یا اینکه آیا نقل قولها جزو پست باشند یا نه! یا مثلا یه عکس طولانی چند کارکتر حساب بشه؟ یا اصولا وضوح صفحه ی نمایش کاربر چقدر که باهاش خودش رو تنظیم کنه!

کلا منظور اینه که واسه تنظیم صفحات هیچ متر و معیار منطقی ای بجز تعداد پست نیست! میشه به عنوان یه راه حل دم دستی واسه هر پست محدودیت کارکتر گذاشت که اینهم قبلا امتحان شده و عموما باعث آزار و اذیت اعضا میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

من پیشنهادی داشتم:

در مورد تاپیک هایی که تعداد صفحاتشون بیشتر از 20 تاست،تاپیک رو بیاییم و به چند بخش جداگونه تقسیم کنیم.مثلا در مورد فیلم هابیت(که به تازگی 81 ص شده!) به این صورت عمل کنیم:

فیلم هابیت 1 (از ص 1 تا 20) - فیللم هابیت 2 (از ص 21 تا 40) - فیلم هابیت 3 (از ص 41 تا 60) الی آخر... .

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من پیشنهادی داشتم:

در مورد تاپیک هایی که تعداد صفحاتشون بیشتر از 20 تاست،تاپیک رو بیاییم و به چند بخش جداگونه تقسیم کنیم.مثلا در مورد فیلم هابیت(که به تازگی 81 ص شده!) به این صورت عمل کنیم:

فیلم هابیت 1 (از ص 1 تا 20) - فیللم هابیت 2 (از ص 21 تا 40) - فیلم هابیت 3 (از ص 41 تا 60) الی آخر... .

فایده این کار چیه؟ اینجوری انسجام مطلب از بین میره. جابجایی بین صفحات یک تاپیک راحت تر از جابجایی بین صفحات چند تاپیکه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

کسی میدونه تو این سیاه مشقهایی که بالای فروم هستن، چی نوشته شده؟

منظورم اینا هست:

post-1761-0-20832500-1354353350_thumb.pn

من که فقط کلمه الفها رو متوجه شدم.

post-1761-0-65309800-1354353195_thumb.pn

ویرایش شده در توسط ائارندیل Eärendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

شک ندارم یک جمله از سیلماریلیونه...تو آینه تصویر اول رو نگاه کنید تا بهتر متوجه شید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

الان این پیشنهاده یا انتقاد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

آقا میخواستم بگم اگه ممکنه یه امکانی توی پروفایل ایجاد کنین که نشون بده آخرین امتیازات مثبت و منفی به کدوم پست ها مون داده شده اینجوری به نظرم بهتر و در زمان کمتری کاربرمی تونه مطالب قبلیش رو دنبال کنه و مثلا در صورت لزوم در مورد پستش توضیحی بده یا پاسخی به سایر کاربرها بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خیلی متشکر از توجهاتی که به این تاپیک میکنید...

و با تشکر فراوان از اله سار

گفتنی است که در تب Reputation این درخواست آقا حمید اجابت شده و هر کاربر میتونه ببینه که چه کسانی به پست هایش امتیاز (مثبت یا منفی) داده اند.

فقط اگه بشه که یک عنوان فارسی برای این تب انتخاب کنید مناسب تر میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

به آقا مهدی و اله سار: البته خیلی از پست ها در این تاپیک هستن که نه پیشنهادن و نه انتقاد. یعنی یه سؤال معمولی اند. و این به خاطر اینه که کمبود تاپیکی برای پرسیدن سؤالات عمومی مربوط به سایت و فروم حس میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مثلا چه سوالاتی؟ اگه مشکلی با امکانات فروم دارید میتونید بخش راهنما رو ببینید و اگه برطرف نشد توی تاپیک مشکلات فروم بپرسید.

این سوال آخری رو هم میشد توی همون تاپیک تاریخ سایت آردا پرسید. توی همون پست آخر بانو آرون عکس نسخه قبلی سایت رو گذاشته بود و در مورد طراحیش توضیحاتی داده بود. میشد همونجا پرسید که لین نوشته ها چیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

میخواستم بگم بازگشت بانو آرون به کسوت نظارت یا مدیریت فروم؟! رو نمیخواین در تاپیک تقویت کادر نظارت بنویسین؟ (البته من یه ذره عجله کردم ،شاید بنویسین :دی)

به اله سار و مهدی: این یکی که ایرادی نداشت :دی

در مورد اون پست سیاه مشق ها هم یه توضیح بدم ، من قبل از زدن پست یه دور توی تاپیکها گشتم و چون دیدم تو این تاپیک در مورد ظاهر سایت و فروم بحث میشه و اخیراً هم در مورد قالب فروم یه بحثی شده بود واسه همین خواستم به اون بحث مرتبط باشه.ولی در کل قبول دارم جاش اینجا نبود. ولی تاپیک مناسبی هم برای اون سئوال نبود. تو رو خدا نگین گفتگوی عمومی :دی تاریخ آردا هم خودم نخواستم، بعد از پست بانو آرون منتظر پستی از جناب اله سار هستم ،راستش خیلی خیلی منتظرم...

در ضمن از همین پست میخوام استفاده کنم و از مدیران سایت بابت امکانات جدید فروم مثل: دفترچه یادداشت،Reputation بهمراه تاریخ لایکها کنار هر پست، و تغییرات در قسمت آخرین ارسالهای انجمن تشکر کنم.

آردا خیلی روان شده و سرعت کاربرا در حد بوگاتی :دی و مصادف شدن این اتفاقات با اکران فیلم هابیت و بازگشت اعضای قدیمی نوید دهنده بهاری دگر در آرداست.

ویرایش شده در توسط ائارندیل Eärendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چرا فقط مدیران و ناظران می تونن دلیل ویرایش شدن پست رو بنویسن؟ اگه اعضا هم می تونستن این کار رو کنن، خیلی بهتر میشد. من یه جا (نقد فارسی؟) دیدم اعضا هم می تونستن دلیل ویرایش پست رو بنویسن.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

چرا فقط مدیران و ناظران می تونن دلیل ویرایش شدن پست رو بنویسن؟ اگه اعضا هم می تونستن این کار رو کنن، خیلی بهتر میشد. من یه جا (نقد فارسی؟) دیدم اعضا هم می تونستن دلیل ویرایش پست رو بنویسن.

به دلایلی فعلا این امکان واسه اعضا غیر فعاله.

اما به عنوان یک راه حل دم دستی، اگر فکر می کنید علت ویرایشتون مهمه، اونو به شکل یک «پانوشت» به انتهای پستتون اضافه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

البته اله سار عزیز جواب دادن اما فکر نمیکنم نیازی به این قابلیت باشه.ما همین الانشم میتونیم پستهامون رو ویرایش کنیم.

فقط اگر خواستی ویرایشت تو چشم بقیه باشه با رنگ قرمز بصورت پانوشت بیار.تازه میتونی تاریخ رو هم بهش اضافه کنی.و خیلی چیزای دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

سلام.یه پیشنهاد درمورد کاربرانی که تازه عضو میشن دارم

اگه بشه براشون پیغامی فسرتاده بشه تا درمورد تالارهای انجمن و نوع فعالیتهایی که میتونن اینجا داشته باشن کمکشون کنه عالی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

اگه بشه براشون پیغامی فسرتاده بشه تا درمورد تالارهای انجمن و نوع فعالیتهایی که میتونن اینجا داشته باشن کمکشون کنه عالی میشه

در ابتدای ثبت نامشون که قوانین هست و باید بخونن. پس از ثبت نام هم پایین صفحه میتونن با گزینه راهنما از نحوه فعالیت در سایت مطلع بشن.

اطلاعات مربوط به تالکین، آردا و ... هم در تاپیک "اطلاعات اولیه برای تازه واردین" در تالار "تازه واردین" حلقه سرنوشت موجوده...

با این اوصاف فکر کنم دیگه نیازی به پخ نباشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

در ابتدای ثبت نامشون که قوانین هست و باید بخونن. پس از ثبت نام هم پایین صفحه میتونن با گزینه راهنما از نحوه فعالیت در سایت مطلع بشن.

اطلاعات مربوط به تالکین، آردا و ... هم در تاپیک "اطلاعات اولیه برای تازه واردین" در تالار "تازه واردین" حلقه سرنوشت موجوده...

با این اوصاف فکر کنم دیگه نیازی به پخ نباشه.

درسته ولی بازم ممکنه یه کاربری برای اولین بار گیج بشه

یا اصلا دلش بخواد یه فعالیت مفید بکنه ولی ندونه چیکار کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پیغام خوش آمد گویی به کاربران تازه ثبت نام کرده داریم. تو این پیغام لینک به سه تاپیک وجود داره:

1- قوانین سایت و فروم

2- اطلاعات اولیه برای تازه واردین

3- نظرسنجی نحوه و علت عضویت

توضیحات تالارها که زیر تالارها در صفحه اصلی هست. اگه فکر میکنید توضیحات بیشتری میخواد یه پست آماده کنید تا توی تاپیک "اطلاعات اولیه برای تازه واردین" زده بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...