رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

مونت آو سائرون

یک دکمه ای به نام "تلنگر" ایجاد کنید! این تلنگر رو به هر کی می خوای می زنی که به یادت هستم، فراموشت نمی کنم....

اینجوری ممکنه خیلی از کدورت ها یا دلخوری ها حل بشه! در این صورت حرفی نمی زنیم فقط با یک تلنگر، میگیم که یادت هستم فلانی!...

با تشکر مونت...

فکر کنم مهدی اومد....emoticon-animal-032.gif

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مگه اینجا کتاب صورته؟! :دی

نه ایده خوبی هست و نه اینکه امکان پذیره. سیستم فروم یه سری امکانات از پیش تعریف شده داره و ما میتونیم اونا رو فعال یا غیرفعال کنیم. تلنگر جزو این موارد نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

سلام. يه پيشنهاد داشتم:

اعضا وقتی مسدود میشن، نمی تونن هیچ کاری کنن، حتی این که آفلاین بشن. این مشکل بزرگیه که ممکنه باعث بشه اعضای دیگه به سوءتفاهم بیفتن، یا باعث میشه نتونیم به عنوان یه کاربر مهمان (رهگذر) به آردا سر بزنیم. لطفاً این مشکل رو حل کنین. ممنون.

پ.ن: اعضایی که برای همیشه مسدود میشن هم نمی تونن درمورد دلیل مسدودیتشون اعتراض کنن یا با دوستانشون خداحافظی کنن و کارهای جامونده رو انجام بدن. اگه بشه این رو هم یه کاری کرد، خیلی خوب میشه. مرسی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این نه تنها مشکل نیست بلکه یه مزیته. کسی که مسدود میشه یعنی دیگه جایی در آردا نداره و وجودش باعث ضرره. بنابراین حتی اجازه نداره به صورت مهمان وارد بشه.

اعتراضی هم به مسدودیتها نمیتونه بشه. قوانین کاملا واضحه و هر زمان که اخطاری داده میشه به کاربر تذکر داده میشه که به دلیل رعایت نکردن کدوم بند اخطار گرفته و کاربر هم متوجه میشه. مسدود شدن کاربر هم با اتفاق نظر تمام مدیران انجام میشه بنابراین احتمال اشتباه به صفر میرسه. مسدود شدن کاربران در بخش اخبار اطلاع داده میشه و همه متوجه مسدود شدنش میشن و سوء تفاهمی پیش نمیاد. خداحافظی هم معنایی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

کسی که مسدود میشه یعنی دیگه جایی در آردا نداره و وجودش باعث ضرره. بنابراین حتی اجازه نداره به صورت مهمان وارد بشه.

خب؛ مگه مهمان ها چه قدر در فروم نقش دارن که بخوان به آردا ضرر بزنن؟! منظورم اینه که شخص مسدودشده، بتونه آفلاین بشه و بدون هیچ فعالیتی، مثل اشخاصی که عضو نیستن، فقط پست های دیگران رو بخونه. این طوری هیچ هم مضر نیست!:ymapplause:

ویرایش شده در توسط گندالف سفید‌

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

محروم شدن از مطالب فروم بخشی از مجازات افراد مسدود شده است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

اقا چند روزه کروم من با اعلامیه های گوشه چپ بالای سایت مشکل داره میزنم روش نمیان باید روش کلیک کنم و گزینه باز کردن در صفحه جدید رو باز کنم

و دکمه ارسال مطلب هم کار نمیکنه باید از ویرایش گر پیشرفته استفاده کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من با کروم 20 مشکلی ندارم. از چه نسخه ای استفاده میکنی؟

بقیه هم همین مشکل رو دارن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

نسخه 21.0.1 اول هم با کروم پلاس مشکل داشتم عوض کردم گوگل کروم رو نصب کردم اینم الان مشکل داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

نظر خواهی:

الان داشتم قسمت های مختلف سایت رو بررسی میکردم. ما توی بخش مقاله و خبرهامون قسمت هایی برای نظر دادن داریم. ولی بخش هایی مثل: آثار اعضا از آرشیو دانلود یا بخش دانلود های متفرقه. و قسمت هایی از گالری تصاویر که به اثار اعضا مرتبطه نظرخواهی نداریم. این قسمت ها آمار بازدید بالایی هم داره. میخواستم بدونم سایت امکانات افزودن نظر خواهی به این قسمت ها رو داره؟

ویرایش شده در توسط baggins

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نظر خواهی:

الان داشتم قسمت های مختلف سایت رو بررسی میکردم. ما توی بخش مقاله و خبرهامون قسمت هایی برای نظر دادن داریم. ولی بخش هایی مثل: آثار اعضا از آرشیو دانلود یا بخش دانلود های متفرقه. و قسمت هایی از گالری تصاویر که به اثار اعضا مرتبطه نظرخواهی نداریم. این قسمت ها آمار بازدید بالایی هم داره. میخواستم بدونم سایت امکانات افزودن نظر خواهی به این قسمت ها رو داره؟

امکانش وجود داره اما رویه اله سار این بود که فقط برای مقالات و اخبار فعال بشه. مثلا مداخل فرهنگنامه نیازی به نظرخواهی نداره. برای قسمتهای خاصی مثل آثار اعضا و والپیپرها(که کار اعضای سایت هستن) میتونیم فعال کنیم و توجیه منطقی داره چون میشه از نظراتشون تو بهبود کار استفاده کرد یا اینکه میتونن از صاحب اثر تشکر کنن اما برای بقیه قسمتهای آرشیو سایت و گالری توجیه منطقی نداره چون صاحبان اثر از این نظرات آگاه نمیشن. مثلا اگه ما در بخش کتابهای صوتی نظرخواهی رو فعال کنیم چه نظراتی نوشته میشه؟ غیر از تشکر چیزی نوشته نمیشه. بنابراین فکر نکنم برای قسمتهای دیگه لازم باشه

ویرایش شده در توسط 3DMahdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

این دکمه " مدیریت کابران نادیده گرفته" اصلا چی هست؟!

به چه کاری میاد؟! طرز استفادش چه جوریه؟!

بنده هیچ جایی برای پرسیدن این سوالم پیدا نکردم مجبور شدم اینجا پست بزنم. ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با این قابلیت میتونی کاربری رو نادیده بگیری و پستها و امضای اون کاربر برات نمایش داده نمیشه. همینطور میتونی کاری کنی که نتونه بهت پیغام خصوصی بده.

استفاده از این قابلیت رو پیشنهاد نمیکنیم. چون ممکنه سوالی بپرسی و همون نفر جوابت رو بده و تو هم متوجه نمیشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

خرمن کوفتن را به کشاورز بسپارید.شنا کردن را به سمور آبی و سبک دویدن را روی علف و برگ یا برف به الفها.

چه ربطی به انتقادات داره؟الآن میگم!

آقا من داشتم تو سایت گشت میزدم یکی از سخنان روزی که بود این بود.

بهتر نیست سخنان روز جملاتی باشن که پشتشون یه مفهوم قشنگی باشه؟(که خدا رو شکر تو نوشته های تالکین هم فکر نکنم کم باشه)

آخه این یعنی چی؟؟؟؟

این تنها نمونه ش نیست بازم از این دست جملات دیده م!

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

البته به شکل کلی حرف شما درست هست دوست من ولی این عبارت هم مفهوم درست و قشنگی پشتش هست. «کار را باید به کاردان سپرد» و اتفاقاً اگر کسی بتونه این مفهوم رو به شکل کامل در زندگیش پیاده کنه زندگی آرام تری خواهد داشت :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

البته به شکل کلی حرف شما درست هست دوست من ولی این عبارت هم مفهوم درست و قشنگی پشتش هست. «کار را باید به کاردان سپرد» و اتفاقاً اگر کسی بتونه این مفهوم رو به شکل کامل در زندگیش پیاده کنه زندگی آرام تری خواهد داشت :D

اتفاقا این رو من فهمیدم اما منظورم اینه که جمله یه جورایی دلچسب نیست.زیادی بی پیرایه ست.البته شاید مشکل از منه که برام زیبایی ادبی اینقدر مهمه!

ویرایش شده در توسط anonymous

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سخنان روز جوری انتخاب شدن که مفهوم هم داشته باشن. مفهوم این سخن هم همون چیزیه که تضاد گفت. در واقع معادل سرزمین میانه‌ای این ضرب المثل فارسیه.

تو صفحات قبلی این تاپیک بچه ها از محدود بودن سخنان روز شاکی بودن. اون موقع هم گفتم هر سخنی که به نظرتون مناسب هست رو به همراه اسم گوینده بگید تا به سخن روز اضافه کنم. اما تا امروز کسی حتی یک سخن رو هم به من نداده. سخنها ترجیحا از لوتر باشه که بتونیم براشون عکس بذاریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
anonymous

سخنان روز جوری انتخاب شدن که مفهوم هم داشته باشن. مفهوم این سخن هم همون چیزیه که تضاد گفت. در واقع معادل سرزمین میانه‌ای این ضرب المثل فارسیه.

تو صفحات قبلی این تاپیک بچه ها از محدود بودن سخنان روز شاکی بودن. اون موقع هم گفتم هر سخنی که به نظرتون مناسب هست رو به همراه اسم گوینده بگید تا به سخن روز اضافه کنم. اما تا امروز کسی حتی یک سخن رو هم به من نداده. سخنها ترجیحا از لوتر باشه که بتونیم براشون عکس بذاریم

من که شرمنده تم تا وقتی نخوندم :D

ضمنا درسته که مفهوم داره اما همونطور که تو پست قبلی گفتم "به نظرم" به "قشنگی" بعضی دیگه نیست.

و گرنه حق کاملا با شما و جناب تضاده.

ضمنا شاید بهتره یه عنوان دیگه بذارین براش چون سخن روز قاعدتا باید هر روزش با روز دیگه فرق داشته باشه!

ویرایش شده در توسط anonymous

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

يه چيزي !

ميشه به جاي 2 تا لوگوي بزرگي (كه چندان منظره ي جالبي ندارن) كه تو قسمت همكاران هست 8 . 9 تا لوگوي كوچيك و سبك گذاشت در عوض سايت آردا هم تو سايتاي بيشتري تبليغ ميشه !

يه چي ديگه هم هست اونم اينه كه ميشه به جاي يه سري تبليغات متني گذاشت كه باز هم آردا تو سايت هاي بيشتري تبليغ بششه !

نه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

یک سوال اساسی

چرا مقدار این لایک/دیسلایک ها اینقدر محدوده؟

من کم آوردم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

یه پیشنهاد

تو برخی تاپیک ها که رفت و آمد میکردم دیدم در مورد نماد گرایی و خیلی چیزای دیگه در مورد فرا****ری بحث شده

خیلی جالب میشه اگه یه تاپیک , وبلاگ یا چیز دیگه در این مورد بزنید که تک تک این نماد ها و نشانه هایی که کلا در مجموعه آثار تالکین هست رو توضیح بده و به زبان ساده مشت محکمی باشه برای اونایی که به آثار تالکین این جور چیزا رو نسبت میدن :D

به طور مثال همچین شباهت هایی رو توضیح بده و جواب سایت هایی رو که همچین چیزایی رو میگن رو بده

مثلا شباهت درخت گاندور با درخت ک-ا-ب-ا-ل-ا و یا شباهت دو درخت والینور به دو برج

تو خیلی سایت ها دیدم که در این مورد به داستان میپرن و به قولی چرت و پرت بار داستان میکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

نمی خواین این تاریخ سایت آردا رو تو صفحه ی اول تغییر بدین ؟ 1382-1390 ؟!

قبلا تورامبار تو همین تاپیک گفته بود و منم جواب داده بودم. من به صفحه ورود به سایت دسترسی ندارم و اونو باید خود اله سار تغییر بده. صفحات دیگه سایت رو درست کردم.

طبق آخرين صحبت هايی كه در پيغام خصوصی با اله سار داشتم، ازشون درخواست كردم اين تاريخ رو درست كنن و ايشون هم محبت فرمودن و درخواست منو پذيرفتن و تاريخ صفحه اول سايت رو اصلاح كردن.

http://www/arda.ir

موفق باشيد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

يه سؤال: بخش "جوايز" كه در بالای صفحات فروم (كنار بخش "اعضا") بود، چی شد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...