رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

3DMahdi

همونطور که الوه گفت امکانش وجود نداره. به ازای هر کامنتی که گذاشته بشه یه اعلامیه میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

با سلام!

من یک پیشنهاد (یا انتقاد!) خیلی اساسی داشتم!!

به نظرم خیلی خوب میشه که تو تالار ها برای هر پستی بتونیم کامنت بزاریم نه اینکه یه پست جدید بزاریم

نمی دونم می تونم برسونم یا نه! ینی اینکه ما حرفایی که مربوط به اون پست به خصوص میشه .. یا مثلا یه نظر رو به صورت جداگانه براش بنویسیم .. مثل فی..سبوک که می تونیم نظر بدیم

و فقط در راستای بحث اصلی پست بزاریم

اینطوری خیلی بهتر میشه ... کمی دربارش فکر کنین..!!ً!!!

مثلا من برا نظر مستقیم به پست کامت می زارم و برای گفتگو در راستای اصلی تاپیک پست

البته می دونم خیلی اساسیه...اما اگه بشه خیلی راحت تر می شیم!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

با سلام!

به نظرم خیلی خوب میشه که تو تالار ها برای هر پستی بتونیم کامنت بزاریم نه اینکه یه پست جدید بزاریم

نمی دونم می تونم برسونم یا نه! ینی اینکه ما حرفایی که مربوط به اون پست به خصوص میشه .. یا مثلا یه نظر رو به صورت جداگانه براش بنویسیم .. مثل فی..سبوک که می تونیم نظر بدیم

مثلا من برا نظر مستقیم به پست کامت می زارم و برای گفتگو در راستای اصلی تاپیک پست

نقل قول رو واسه همچين مواقعي گذاشتن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

نقل قول رو واسه همچين مواقعي گذاشتن :)

درسته...

اما خوب... کمی فرق دارن

اما خوب..شااشه...زیاد جدی نیس تحمل می کنیم!!!!

اما کامنت بهتره!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

همچین قابلیتی تو سیستم وجود نداره و همونطور که وب گفت از نقل قول استفاده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

همچین قابلیتی تو سیستم وجود نداره و همونطور که وب گفت از نقل قول استفاده کنید

چشم!! .. از همین استفاده میکنم!!

می دونم تو سیستم نیس خو... حالا .. بماند..همینجوری خوبه!!

دیشب تاپیک تاریخ آردا رو می خوندم...بد جوری متاثر شدم!! کلا حرفمو پس می گیرم!!

هِـــی !!

با سلام!

بابا چیه؟؟؟!

نامردا .. هی امتیاز منفی رو سرازیر کنین..... گفتم که .. پس میگیرم حرفمو .... !!!!

الان مثلا این پست اسپم نیس؟؟! اگه هست تقصیر من نیس!!! اگه نیس...این حرفم تقصیر من نیس!!! خخخ (نه جدی جدی تا چه حدی اسپم به حساب میاد؟؟!!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

دوستان نظرتون چيه هر پروفايل يك موسيقي مخصوص خودشو داشته باشه هر كدوم از كاربرا ميتونن موسيقيه مورد علاقشون رو براي پروفايلشون انتخاب كنند حالا اين موسيقي مي تونه آردايي باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

دوستان نظرتون چيه هر پروفايل يك موسيقي مخصوص خودشو داشته باشه هر كدوم از كاربرا ميتونن موسيقيه مورد علاقشون رو براي پروفايلشون انتخاب كنند حالا اين موسيقي مي تونه آردايي باشه .

من بهتون لایک دادم اما میدونم موافقت نمیشه. چون میگن سرعت ریلود صفحه میاد پایین. چون خودمم قبلا اینو خواسته بودم. کلا پیشنهاد قشنگیه. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

پیشنهادی که نوبل لرد داد همینجاها کاربر داشت. مثلا برای اینکه مورگومیر به پست الوه جواب بده نیازی به پست زدن یا کامنت دادن تو نمایش نبود. به قسمت کامنت مانند زیر پستش بود که مثل نمایه ها میشد توش درباره اون پست بحث کرد. که البته انگار امکانش نیست.

ضمنا دیگه نبینم دعوا کنینا. فکر کنین دو سه ساعت از بین کل مشکلات زندگیتون بخوایین برای استراحت و تفریح بشینین پای اینترنت و صفحه رو هم که باز میکنین شروع کنین به دعوا! خنده دار نیست؟ حالا من نمیگم خودم با کسی دعوا نکردم تا حالا ولی دو سه تا منفی ارزشش رو نداره.

حمید: اگه پستها پاک شد پست منم ویرایش کن بی زحمت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

پیشنهادی که نوبل لرد داد همینجاها کاربر داشت. مثلا برای اینکه مورگومیر به پست الوه جواب بده نیازی به پست زدن یا کامنت دادن تو نمایش نبود. به قسمت کامنت مانند زیر پستش بود که مثل نمایه ها میشد توش درباره اون پست بحث کرد. که البته انگار امکانش نیست.

آقایون مدیر... حالا به حرفم پی پردین؟؟؟؟

چرا باید پست داد بعدش پاک کرد...اگه کامت باشه خوب می بود ها...

کمی روش فککنید!! ... فککنم کاش هم خیلی خیلی سخت باشه

حتی تو بلاگفا هم میشه رو پست نظر گذاشت!! (البته فرق داره کمی!!) .. اما خوب ... واقعا برام یکی از معایبه!!! (البته تنها..چیز دیگه ای به نظرم نمیاد!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اینجا فرومه نه یه وبلاگ یا فیس بوک. ما اینجا چیزی به اسم کامنت نداریم. اینجا مطلب و محتوا گذاشته میشه. بحث کامنت اصلا اینجا مطرح نیست. کامنتهایی که در راستای بحث نیستن اصلا جایی در تاپیک ندارن و باید پاک بشن.(مثل این چندتای آخر)

اگه نسبت به مطلبی میخواید پاسخ بدید باید اونو نقل قول کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

آقا مهدی چرا عصانی میشید خو! ... چشم .. اینجا جای اونا نیس ... من نباشم شوما ... خوب وقتی کسی در پستی چیزی میگه و بنده میخوام در بارش یه نکته و چیزی بگم ... پست بزنم؟؟؟؟!!! مثلا می خوام بگم اون حرفت فلان جاش غلط بود ... یا مثلا این حرفتون زیاد خوش آیند نیست .. اینا اسپم حساب نمی شن؟؟؟ .. من اول حرفم اینو پرسیدم که میشن یا نه ...

هیچی .. فقط خواستم گفته باشم .. کمی مشکل ایجاد میشه ... اگه می گین نه و .. فقط نه .. هیچ!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

اسپم یعنی زائد. و پستی اسپم هست که نامربوط با بحث یا خالی از محتوا باشه. صد البته وقتی شما در جواب کاربر دیگری نظری میدی، مخالفتی میکنی، بحث میکنی و از این جا و اون جای پستش ایراد میگیری بسیار ارزشمند و ارزشش بسیار بالاتر از یه کامنت ساده هست. اگر خود پست مشکلی داشته باشه -مثلا خلاف قوانین فروم باشه- دکمه گزارش هست که رسیدگی میشه. اگر در جواب پست مطلبی دارید دکمه پاسخ هست.

اینجا در تالار های شورا محل بحث هست. جایی که مطلبی مطرح میشه و دیگران میان توش شرکت میکنن، نظر میدن، مخالفت میکنن، تصدیق یا تکذیب میکنن و... نه این که مثل شبکه های اجتماعی در پاسخ به یک فعالیت کاربر، کامنت توش بدن...

پ.ن

این که نوشته ای عاری از اسمایل هست نشانه عصبانیت نیست. به قول دوستم الوه این متن ها گاهی خیلی بی احساسن...:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

آقا مهدی چرا عصانی میشید خو! ... چشم .. اینجا جای اونا نیس ... من نباشم شوما ... خوب وقتی کسی در پستی چیزی میگه و بنده میخوام در بارش یه نکته و چیزی بگم ... پست بزنم؟؟؟؟!!! مثلا می خوام بگم اون حرفت فلان جاش غلط بود ... یا مثلا این حرفتون زیاد خوش آیند نیست .. اینا اسپم حساب نمی شن؟؟؟ .. من اول حرفم اینو پرسیدم که میشن یا نه ...

هیچی .. فقط خواستم گفته باشم .. کمی مشکل ایجاد میشه ... اگه می گین نه و .. فقط نه .. هیچ!

لرد عزیز نقل قول و پاسخ به نقل همون کاربرد کامنت رو داره

و در یک تاپیک بهتره بحث عمومی باشه تا اینکه بین دونفر ادامه پیدا کنه و این کامنت گذاشتن بصورتی که شما میفرمایید شاید نظم تاپیک رو بهم بزنه

دوست گرامی مسئله ناراحت شدن نیست و کسی هم نمیتونه از پیشنهاد دوستان ناراحت بشه چون همین پیشنهادات و بحث هاست که باعث پویایی سایت میشه نظر شما هم محترم و ارزشمنده

حالا چه باهاش موافقت بشه و چه نشه

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

من یه پیشنهاد داشتم واین صرفا یه پیشنهاده وفک کنم قبلا هم مطرح شده گفم یه بار دیگه بگم شاید نظر مدیران عزیز عوض شد.

مثلا اعضای فعال در چندگروه تقسیم بشن این گروه بندی هم میتونه بر اثاث هر چیزی مثل:نام کاربری,شخصیت مثبت بودن یا منفی بود یا هرچیزی دیگری!

بعد مثلا علاوه بر این امتیازات شخصی امتیازات گروهی هم حساب بشه و فعالیت هاشون!

ویرایش شده در توسط *فئانور*

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

دوستان دلیله اینکه یک کاربر باید به صورت مخفی وارد فروم بشه چیه؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

این سوال جاش این جا نیست. این تاپیک مخصوص سوالات تالکینیه و همون طور که میبینی توی بخش شورای خردمندان هم هست! (خطاب به مدیران: ما گفتیم این تاپیک های جامع رو یه کاریش بکنید، ولی گوش نمیدید که :دی)

در هر صورت جواب سوالتون: این دیگه به کاربر بستگی داره که به چه دلیلی به صورت مخفی وارد بشه و به نظرم می تونه گزینه ی مفیدی باشه؛ هر چند تا حالا ازش استفاده نکردم!

ولی در کل نفهمیدم منظورتون از این سوال چی بود؟ مشخصه جوابش دیگه! :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

خب ممکنه برای دیدن پروفایل یه عضو بدون اینکه ردی ازش بمونه این کارو بکنه.وقتی مخفی بیای جز بازدید کنندگان یه پروفایل محسوب نمیشی

یا اینکه کسی ندونه آنه یا در کدوم بخشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

شایدم گاهی کسایی از یه موضوعی تو سایت ناراحتن و ترجیح میدن بی سر و صدا تو آردا بگردن. فارغ از گپ و گفت با اعضا.

البته گاهی ام مخفی بودن باکلاس میشه!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

من شخصا دلم نمیخواد گاهی بعضی از کاربران تو نمایه ام اظهار نظر کنن! =))

راهی وجود داره تا بتونیم نمایه رو برای یه عده ازاعضا قفل کنیم؟؟؟ حتا شده اون کاربر ناظر باشه. =))

خب دلم نمیخواد. زور ک نیست! :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس سبزبرگ

پیشنهادمن این است که اگر در سایت گروه های مختلفی بود جالب تر می شد

مثلا گروه های الف ها یا انسان ها یا دورفها اونوقت سایت خیلی باحال تر می شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

پیشنهادمن این است که اگر در سایت گروه های مختلفی بود جالب تر می شد

مثلا گروه های الف ها یا انسان ها یا دورفها اونوقت سایت خیلی باحال تر می شد

توی پروفایلمون , هر کدوممون نژاد مورد علاقه شو مشخص کرده. این خودش یعنی گروه گروه شدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

من بازم پیشنهاد دارم=)) ( نه ک پیشنهادای قبلیم عملی شدن...=)))

نظرتون چیه فروم تالکینی تر بشه؟ خب مطالب و محتوا ک ماشالله همه بوی خوش تالکین دارن.مشکلی نیست. اما ظاهر فروم تقریبا کم تالکینیه! گذشته از اسمهایی ک مثلا انجمن ها دارن, بهتر نیست از شکل ها و علائم تالکینی واسه دلنشین تر کردن فروم استفاده بشه؟ یکی ک وارد میشه جز اون هدر بالای فروم از دیدن اینهمه فضای تالکینی محو بشه... بنظرم خیلی باحاله. :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

میشه پیشنهادتون رو دقیقتر بگید. مثلا چه قسمتهایی تغییر کنه و چه چیزی جاش بذاریم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

خب مثلا ما سایتای زیادی داریم ک همین ک واردش میشیم میفهمیم این سایته مال ارباب حلقه هاست. البته فضای شلوغی هم دارن. من اونجوری نمیگم ک همه چی در هم باشه. فروم این نظمشو حفظ کنه اما در عین حال گل و بلبلی تر شه. مثلا ایم لوزی هایی ک کنار انجمن ها قرمز و مشکی ان. میتونیم جاشون ی شکل تالکینی بذاریم. مثلا... =)) ... حلقه ی یگانه. انجمن هایی ک نخوندیم , حلقه با حروف الفی روش. و اونایی ک خوندیم بجای اینکه مشکی باشن حلقه بدون حروف الفی. یا برعکس. من زیاد خلاقیت ندارم توی طراحی کردن. اما همین خود شما آقا مهدی ک کارای گرافیکی میکنید حتما ایده های بهتری ب ذهنتون میرسه. یا دوستان دیگه ک اهل خلاقیت و طراحی و نقاشی و ... هستن.

واضحه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...