رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 54: اگر مسافری تنها باشید،از گذشتن از کدام ناحیه تا جایی که ممکن است بیشتر پرهیز می کنید ؟

175 رای

1. 1. اگر مسافری تنها باشید،از گذشتن از کدام ناحیه تا جایی که ممکن است بیشتر پرهیز می کنید ؟

• دره های تاریک جنگل قدیمی
    • موریا
    • سیاه بیشه
    • امین مویل
    • باتلاق های مردگان
    • کیریت اونگول
    • گذرگاه مردگان
    • بلندی های گورپشته
    • دورتونیون (جنگل ظلمانی)
    • ارد-گورگورت
    • آنفائگلیت
    • هلکاراکسه
    • سایر

Recommended Posts

shima k

خب من دوس دارم همرو تجربه کنم و همه جای سزمین میانه برم بین اینا یکم از سیاه بیشه میترسم اونم بخاطر عنکبوتای چندشش ویکیم کیریت آنگول بخاطر پله های ترسناکش از ارتفاع وحشت دارم :huh: :D :D :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

صد در صد جایی که نمیخوام برم گورپشته است...!کلا با روح و جن این دست موجودات خبیث،اصلا و ابدا رابطه ی خوبی ندارم!!اونم اون اشباح سرد و حریص گورپشته که جای خود دارن! :huh: :D :D

دراین حد که حاضرم راهمو یک ماه طولانی تر کنم ولی ازین مکان مرموز و پر از شرارت رد نشم... حتی اگه خود تام بامبادیل هم همراهم باشه حاضر نیستم قدم اونجا بذارم...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

خیلی سخته!

من اینجور مکان ها رو دوست دارم.حس فانتزی آدمو بالا میبره:دی

دره های تاریک جنگل قدیمی:اگه دو راه داشته باشم که یکی از علفزار های سرسبز شایر بگذره و یکی از جنگل قدیمی، جنگل قدیمی رو انتخاب میکنم.مه آلود و مرموز! کم دارم نه؟ :)

سیاه بیشه:با الف ها زیاد رابطه ی خوبی ندارم اما جای بدی نیست.خیلی هم فانتزی و باحاله:دی

موریا:خیلی دوست دارم از اونجا عبور کنم!تالار های باشکوه دورف ها!ستون های سنگی :D و البته دیدار با بالروگ :D

باتلاق های مردگان:جای خوبی نیست!خیلی بی روح و بی انتهاست!

کیریت اونگول:نه اینکه بترسم.بدم میاد از اون غار پر از تارعنکبوت رد بشم.

گذرگاه مردگان:از این گذرگاه خوشم میاد.میشینیم با روح ها چایی میخوریم.منم که جادوگرم با من کاری ندارن:دی بعدشم رفع زحمت میکنیم:دی

بلندی های گورپشته؟ :D ...! ... :huh: یادش بخیر.با جادوپیشه اینجا رو به خاک سیاه کشوندیم. :D به نظر من عجیب ترین و مبهم ترین سرزمین همینجاست.چرا باید از اینجا عبور نکنم؟ ;)

جنگل ظلمانی:من در کل همه ی جنگل های تاریک و مرموز رو دوست دارم(البته بدون عنکبوت)

ارد-گورگوت:خوشم نمیاد!هیچ وقت هم از اونجا عبور نمیکنم.زیادی ترسناکه

آنفااگلیت:مسلما هیچ کس دوست نداره استخوان ها و لاشه های سوخته رو ببینه.واقعا حتی تصورش هم برام ترسناکه که بخوام از اونجا عبور کنم

هلکاراکسه:ما توی گونداباد و انگمار از این یخا زیاد داشتیم. اگه برم هلکاراکسه پیست اسکی درست میکنم:دی

نظر سنجی بسیار خوبی بود.انتخاب من:آنفااگلیت

ویرایش شده در توسط The secret wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Indis

اگه قرار باشه از جایی پرهیز کنم اونجا حتما سیاه بیشست

البته خیلی دوست دارم اونجا رو ببینم ولی وقتی به سیاه بیشه میرم که چند تا جنگ جو همراه من باشه !!!! :huh:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

خب در واقع سوال یکمی مشکل داره چون مشخص نشده در چه زمانی برای مثال آیا در دوران دوم بوده یا مثلا در زمان جنگ حلقه بوده و امثال این زمان ها ولی من به شخصه سیاه بیشه رو انتخاب میکنم چون به نظرم در همه ی زمان ها راز آلود و سیاه بوده پس من سیاه بیشه رو انتخاب میکنم ;) :D :D :huh: :D :) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

راستش منم با نظر اسماگ موافقم اینکه مشخص نشده کدام زمان یا کدام دوران مد نظر است ولی راستشو بخواین من بیشتر از همه از کیریت اونگول پرهیز میکنم چون شاید بتونم مردگان و ارواح رو تحمل کنم ولی شیلاب و دارودستش رو نه :huh: :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

نظر سنجی است بس با حال!

خوب دو سه تا مکان که دوست ندارم خیلی پا به اونجاها بزارم!

موریا: جای باحالی بود به شرط اینکه همه جاش پر از نور و روشنایی بود و دورف ها هم بودند و خبری هم از گابلین ها و البته بالروگ هم نبود!

کیریت انگول: اصلا حرفشا نزن!

گور پشته: جایی بس عجیب و وهم انگیز

باتلاق مردگان: یک کابوس واقعی! واقعا جای وحشناکی و جربزه زیادی می خواد

گذرگاه مردگان: این هم همینطور

ولی فکر کنم یا موریا رو انتخاب می کنم یا باتلاق مردگان باز هم باید فکر کنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
HellHound

من دوست دارم همشون رو تجربه کنم. اونم تنهای تنها. مشکلی نه با ارتفاع دارم نه با روح و جن. و نه با پلیدی.

اما از آدما میترسم تنها موجوداتی که قابل پیش بینی نیستند. و میتونند از هر موجودی پلید تر باشند. پس از هر جا انسان باشه پرهیز میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

این بلندی های گور پشته که مقبره ی پادشاهان و نجیب زادگان آرنور بود موجودات فیزیکی نداره نه؟منظورم اینه که آدرنالین خون رو مثل مواجه شدن با عنکبوت های سیاه بیشه بالا میبره:؟:دی.. ترس نداره! خیلی هم باحاله!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

باتلاق هاي مردگان همونيه كه فرودو افتاد توش و اسميگل اوردش بيرون ديگه؟اگه اينطوره من اين گزينه رو انتخاب ميكنم(در ضمن بعضي از گزينه ها رو اصلا نميدونم كجاست!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

1- دره های تاریک جنگل قدیمی:من اصولا خیلی جنگلا رو دوست دارم و جنگل قدیمی هم اونقد رعب آور نیست فقط یه نسخه از اون شعر تامو میذارم تو جیفم.

2-موریا:خوب اصولا اگه دورفا باشن زنده میمونم ولی مطمئنا باید موقعی باشه که اونجا هم شده قبرستون.فق میدووم به اونطرفش برسم.

3-سیاه بیشه:به به!تنها جایی که اگه تنها باشم با کله میرم! :huh: :D حضور الفا بسی مایه ی دلگرمی و مشعوف شدنه.

4-امیل مویل:اونقد مو سخ کننده نیست گزینه های بد تری هم موجود می باشد.

5-باتلاق های مردگان:نه دوس دارم خیره بشم به جنازه ها ببینم الفاش کجایین :D شاید گیل گالادو و اوروفرم گیر آورده باشیم اگه نبرده باشنشون :D

6-کیریت اونگول:شلوب ترسناکه و چندشه ولی یکم تیز باشی شاید بتونی یجوری جونتو نجات بدی.ولی یجوری...باز تهش اینقد سو صدا کردی حتما اورکا میگیرنت :) با این حال دوس ندارم با شلوب سلام و علیک کنم

7-گذرگاه مردگان:اونجا اگه بری کلا میمیری ولی چندان مو به تنم سیخ نشد.

8-بلندی های گورپشته:سعی میکنم یجا بشینم یه آتیش روشن کنم اینقد سیخ به خودم بزنم که خوابم نبره تا صبح ولی بازم مشکلی با رفتن به اون طرفا ندارم.تامی چیزی پیدا میشه.

9-دورتونیون (جنگل ظلمانی):با جنگلا هیچ موشکلی ندارم.هر چند تاریک و ظلمانی باشه.

10- ارد-گورگورت:ترسناکه .رعب آور این گزینه دوممه.چیزی که بیشتر رو اعصابه این که بیخ گوشت الفان ولی ککشونم نمیگزه که یکی اونور داره سکته میزنه.قلبت میاد تو دهنت :D و هر چی فحش بلدی میده به حلقه ملیان.

11-آنفائگلیت:نظری ندارم ;)

12- هلکاراکسه:بانو یخ و سرمایی گفتن،وایت ویچی گفتنا :D

13-سایر:نوچ

با تشکر از کسایی که طراحی کردن نظر سنجی رو.

ویرایش شده در توسط white witch

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

خوب من به هیچ قیمتی حاضر نیستم از موریا رد بشم چون از همه طرف به سمتت هجوم میارن. :D :huh:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

این نظر سنجی جزو اونایی بود که طراحانش مورد تف و لعن قرار گرفتند. انقدی که من توی انتخاب گزینه ی مورد نظرم سبک سنگین کردم و فسفر سوزوندم و وقت گذاشتم اگه روی سوالـای امتحانیم انقد حساس به خرج میدادم معدل الفی چیزی میشدم...سه چهار بار رای دادم و باز حذف کردم...سه روز درگیرش بودم. ارویی خیلی سخت بود ...:D

دست سنگین و شوم مورگوت بر شانه هایتان باد ای اونهایی که با روح و روان ما کاربرای خوب(!) بازی کردین... :huh:

خب!

گذرگاه مردگان، کیریت اونگول و ارد گورگوروت از گزینه هایی بودن که خیلی خیلی روشون فکر کردم.و انتخاب بین این سه دشوار بود.

گذرگاه مردگان بخاطر تاریک بودنش و اینکه هیچکس تا حالـا ازونجا بیرون نیومده و مرده ها آدمو میکشن و توی شکاف کوهستان واقع شده.خب کسی که داره از سرزمین میانه دیدن میکنه چه نیازی داره که بره اونجا؟؟ حتا سر راهشم نیست که مجبور باشه ازش رد شه. این گزینه انحرافی بود.اما واقعن ترسناک.

کیریت اونگول! اوه اوه اوه! همین بالـا رفتن ازون پله ها خودش خیلی زجره. حالـا اصلـا بری اون بالـا که چی بشه؟؟ مگه مجبوریم از اون تونل رد بشیم؟؟ خب وقتی دیدم انقد سیاه و بو گندو و مشکوکه اصلـا داخل نمیرم. از پله ها برمیگردم پایین. راه های بهتری هم برای وارد شدن به موردور و بازدید از کوه هلـاکت هست;)

اما ارد-گورگورت : همون وصفهای اندکی که درباره ی گذشتن برن ازش خوندم کافیه برام تا نخوام اصلـا بهش فکر کنم. اگر توی گذرگاه مردگان فقط مرده ها هستن و یا اگر توی اون کنام سیاه فقط شلوب منتظره، اما توی این کوهستان، صدها نوع از موجودات ترسناک و وحشی و گرسنه ی مورگوت منتظر طعمه ی شیرینی مثل بنده :D هستند... یقینا نه توان وارد شدن بهش رو دارم و نه مبارزه کردن. مرگم حتمیه.اونم چه مرگ زجرآوری... :)

جنگل قدیمی: فوق فوقش درختن دیگه!!

دورتونیون: مقدمه ی ارد گورگوروت هست.

باتلـاقهای مردگان: خب این ترسناک نیست. ممکنه خیلی کسل کننده و اعصاب خورد کن باشه اما اونقدرا ترسناک نیست. مخصوصا اینکه وقتی به این بیاندیشی که سالهای دور پیش ازین چه نبرد بزرگ و مهمی اونجا اتفاق افتاده. نبرد اتحاد آدمیان و الف ها! که با شکست موقت سائرون دوران دومم تموم میشه. خب این گزینه اتفاقا برای من یکمی افتخارم داره:D

بلندی های گورپشته: اگر روز ازین قسمت رد بشم مشکلی نخواهم داشت. مخصوصا اینکه دو بیت شعر حفظ میکنم بعد اگر احساس خطر کردم و مشکوک شدم میخونمش و زودی تام پیر خودمون میاد کمک!

موریا: اینم خیلی وحشتناکه! احتمالـا اینجا هم دووم نخواهم آورد...اونهمه اورک و یه بالروگ عظیم الجثه که حتا بقیه ی موجودات مورگوت هم ازش فرار میکنن. اما شاید بتونم دزدکی راهی به بیرون پیدا کنم. اون تالـارها زیبا بودن...

آنفائگلیت: اتفاقا توی نقشه ام هست که حتما سری به اینجا بزنم. روی اون پشته ی سبز-هائود-ان- نیرنایت- بشینم و به شهیدای نبرد اشکهای بیشمار فکر کنم. خیلی برام جذابه و حسهای خوب بهمراه داره.

هلکاراکسه: طبیعت بکری داره! مخصوصا که من عاشق همچون کوهستانی ام. سرد هست اما به لذتش می ارزه.

امین مویل: ازین رشته کوه ها هم خیلی خوشم میاد با اجازتون!

سیاه بیشه: مطمئنی که همین اطراف الف ها دارن جست و خیز میکنن. پس هم چین تنها نیستی...

امیدوارم نظر سنجی بعدی در عین جالب بودن، خستگی این یکیو از تنم دربیاره. البته از حق نگذریم این یکی ام خیلی باحال بود. مرسی :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Curunir-Poirot

موریا از کودکی یکی از ترس های من بوده، ظوری که هنوز هم بخش های مربوط به موریا رو با یک هیجان ریشه دار در ترس میخونم. طبعا اصلا دوست ندارم اونجا تنها برم. صد البته بستگی ربه زمانش هم داره. قبل از سقوط، بعد از سقوط یا در ازمنه مسکونی شدن مجدد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

من دوست دارم همشون رو تجربه کنم. اونم تنهای تنها. مشکلی نه با ارتفاع دارم نه با روح و جن. و نه با پلیدی.

اما از آدما میترسم تنها موجوداتی که قابل پیش بینی نیستند. و میتونند از هر موجودی پلید تر باشند. پس از هر جا انسان باشه پرهیز میکنم.

بابا تو دیگه کی هستی اصلا اون موجودات خبیس باید مواظب باشن سر راه تو سبز نشن

من عاشق موریا هستم و و خطر رفتن به داخلشو برای بازدید از اون تالار های زیبا به جون میخرم البته خوبیش اینه که اگه بگردی کلی طلا و جواهرات گیرت میاد :D

ولی از سه گزینه سه جا خیلی وحشت دارم :

کیریت اونگول، دورتونیونو از همه بدتر ارد گورگوروت :huh:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

گزینه 6

100 درصد دوست نداشتم با یه عنکبوت قد هرکول سایز یه تانک در بیوفتم. متنفم از اون موجود زشت بد ترکیب :huh::|:D:|:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Grayhame

من هرگز از باتلاق مردگان نمیرم و ممکنه از اینجا بدتر هم باشه ولی ترس من بیشتر از اینجاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jack Walters

من به باتلاق مردگان رای دادم ولی وقتی گزینه 6 رو میبینم به نظرم درجا سکته رو بزنم.من همینطوریش از بیشتر حشرات من جمله عنکبوت های عادی میترسم...به نظرم رایم رو عوض کنم بهتره

ویرایش شده در توسط Jack Walters

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

من هم به باتلاق مردگان رای دادم. میدونید چرا؟؟؟!!!

.یه دفه دیدی خیره شدم به داخل باتلاق بعدش هم میدونید که آدم مسخ میشه و کشیده میشه داخلش، اونوقت کی هست که منو بکشه بیرون؟!!

پس اگه تنها باشم، عمرا پامو اونجا بذارم.

ویرایش شده در توسط mgh47

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

سیاه بیشه بدترین جا هستش

ولی بنظر من موریا امن تره

چون تو موریا همه دشمنتن ولی تو سیاه بیشه ، بجز دشمنان اصلی تون دوستاتون هم میتونن دشمنتون باشن.

ویرایش شده در توسط thorin oakensheild
حذف تصویر نامرتبط

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فیثاغورث

من از اورک و اژدها و دیو و دراکولا و ... ترسی ندارم و به نظرم و مسخره میان اما خدا قسمت نکنه اگه جنی,روحی,یک موجود ماوراالطبیعه چیزی ببینم از ترس میمیرم.

حالا اگه برم موریا فوقش بالروگ فقط با یک ضربه یا با حرارت مرگبارش نابودت میکنه و هیچی هم نمیفهمی و زجری نداره اما اگه مکانی مثل ارتفاعات گورپشته خیلی بد عذابیه :huh:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

سیاه بیشه خیلی بدجوره ، یک آدم بره توش و مهارت نداشته باشه معلوم نیست کی از اینجا خارج می شه یا اصلا ممکنه خارج نشه .

در تاریکی جنگل موجودات به صورت کامل کور می شن به جز موجوداتی که در آنجا سکنا ورزیدند و معلوم نیست که در آن ظلمات به چه چیز های وحشتناکی بر بخوریم و یا چه چیز های وحشتناکی به ما بر بخورن.

از عنکبوت ها بگیر تا موجودات دیگر و همچنین رودخانه طلسم شده .

در کتاب هابیت به این نکته اشاره می شه که :از بس هوا تاریک هست بیلبو نمی توانست دستی را که جلوی بینی اش تکان می دهد ببیند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...