رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

elros

Taylor Swift / Ed Sheeran "I See Fire" - Berlin, O2 World

http://www.youtube.com/watch?v=8l7wFqDYJ7Y

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

مصاحبه ی "جو لِتِری" ، سرپرست جلوه های ویژه ی سه گانه ی هابیت و پیشتر ارباب حلقه ها، با "لُس آنجِلس تایمز" در باره ی "هــابیــت : بــرهوت اســــماگ":

http://www.latimes.com/entertainment/envelope/moviesnow/la-et-mn-location-hobbit-joe-letteri-20140218,0,5059463.story#axzz2sxRPZ6T3

همچنین یک ویدیو در صفحه هست که به طور کلی قبل و بعد چند پلان از هابیت رو مقایسه میکنه... واقعا کارشون منحصر به فرد و قابل ستایشه!

فوق العاده بود! ... حقیقتا از هیچ یه دنیا میسازن...! جدا که پیشرفت های کامپیوتری دنیای سینما رو دگرگون کرده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اگه یکی حال داشت اینو ترجمه کنه بذاریم رو سایت. من فرصت نمیکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

چی میشد اسماگو اینجوری نشون میدادن تا طرفداران جان سخت تالکین هم از دیدنش راضی میشدن :دی

http://www.theonerin...ing-the-dragon/

عکسو دیدم فشارم افتاد... چی میشد واقعا؟!!

(البته اسماگ فعلی هم خیلی خوبه ها، اما این یکی دیگه واقعا بی نقصه!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

عکسو دیدم فشارم افتاد... چی میشد واقعا؟!!

(البته اسماگ فعلی هم خیلی خوبه ها، اما این یکی دیگه واقعا بی نقصه!)

البته روی زمین انقدر قشنگه ، در هوا دستاش واقعا از ریختِ با عظمتش کم میکنه . خدایی وقتی اسماگ رو در آخر برهوت اسماگ دیدم در هوا واقعا کفم برید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

البته روی زمین انقدر قشنگه ، در هوا دستاش واقعا از ریختِ با عظمتش کم میکنه . خدایی وقتی اسماگ رو در آخر برهوت اسماگ دیدم در هوا واقعا کفم برید.

پیجک هم درست میگه . اگه اسماگ دست هم داشت موقع پرواز اون موقع از ابهتش کم میشد. جکسون هر کاری رو کرده تا اسماگ رو پرابهت و باشکوه نشون بده و اون چیزهایی که ممکنه از ابهتش کم بکنه رو برداشته . به قولی واسه درست کردن املت باید چندتا تخم مرغ هم شکست .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farhad

به نظر من اسماگ فوق العاده طراحی شده بود . من اصلا فکر نمیکردم اسماگ اینقدر خوب طراحی شه . در ضمن اسماگ یه جوری طراحی شده که بچگونه به نظر نرسه. یادمه وقتی به داداشم گفتم تو قسمت دوم هابیت یه اژدها هست گفت { اه چرا بچگونش کردن ! } ولی وقتی اسماگ رو دید گفت خیلی خوب درستش کردن :-bd

ویرایش شده در توسط Farhad

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

ميبينم كه برهوت اسماگ از اسكار دست خالى برگشت كه البته با توجه به فيلماى شاخ امسال دور از ذهن نبود،بدون تعصب بايد قضاوت كردمخصوصا تو جلوه هاى ويژه كاملن فيلم gravity لايق اسكار بود :-bd

گرینلیف، خیلی خوبه که آدم بدون تعصب قضاوت کنه و چقدر خوب که هر کسی نظر شخصیشو که برا همه محترم هست رو بگه. ولی لطفا و خواهشا نگو "کاملن" حق فلانی یا فلانی بود، چون این یه جورایی میشه قضاوت که نیاز داره به دلیل تخصصی و راسخ داشتن. ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rosebud

جاذبه یه فیلم احمقانه هالیوودی بود، کلاً چیزی به اسم فیلمنامه در این مهمل یافت نمیشد، یه سری ترکیدن و نجات انسان و داستان های دست هزارم هالیوودی. جلوه های ویژه اش هم صرفاً یه سری تیکه آهن بود که به این ور و اون ور پرت میشد (این فیلم رو سه بعدی دیدم)، اما قسمت دوم هابیت با تمام ضعف هاش در بخش جلوه های ویژه، بازم ارجحیت داشت به این فاجعه کوآرون. در کل اسکار یه شو با حال هست نه بیشتر، شوخی رو هیچ وقت جدی نگیرید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

175356 سینما؟!مطمئنی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

175356 سینما؟!مطمئنی؟

نمیدونم والا این چیزیه که خوده خبررسان بهمون رسونده ... البته فکر کنم منظورش 17536 سال سینما در کل جهان باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

نمیدونم والا این چیزیه که خوده خبررسان بهمون رسونده ... البته فکر کنم منظورش 17536 سال سینما در کل جهان باشه .

نه فکر کنم کمتر از این هم باشه مثلا 1753 سینما در چین

چون چهار میلیون بیننده با احتساب بلیط 6/6 دلاری ،میشه 26/4 میلیون دلار که همون فروش برهوت اسماگ در چین اه

چون غیر از چین و ژاپن هابیت در بقیه نقاط دنیا داره روزای اخرشو میگذرونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

نه فکر کنم کمتر از این هم باشه مثلا 1753 سینما در چین

چون چهار میلیون بیننده با احتساب بلیط 6/6 دلاری ،میشه 26/4 میلیون دلار که همون فروش برهوت اسماگ در چین اه

چون غیر از چین و ژاپن هابیت در بقیه نقاط دنیا داره روزای اخرشو میگذرونه

در کل فکر کنم منظورش این باشه که در 175356 سالن سینما در کل جهان 4 میلیون بیننده ی آن مال چین باید باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...