رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

R-FAARAZON

حالا گریم هابیت بازم در حد لوتر نیست ولی خیلی بهتر از قسمت اوله من جمله گریم اون ارک که اسیر تراندویل شده بود،تراندویل،تائوریل و ...

چهره پردازی رنجر تنها هم عالی بود

البته خواکین فینیکس که پارسال برای مرشد هم سزاوار اسکار بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

کلا معتقدم اگر هابیت 2 با فیلمای پارسال طرف بود شانسش خیلی بیشتر بود امسال کلا سال خیلی خوبی برای سینما بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

گریم ارباب شهر دریاچه رو فراموش کرده بودم. اون خوب بود. تراندویل هم همینطور خوبه اما بقیه زیاد جالب نیست. مثلا گریم بومبور رو ببینید. اصلا اون ریش و پشم ها در چشم من واقعی نمیاد. انگار از کاموا هستن.

کارگردانی هم به نظرم حقش نبود. توی طراحی صحنه میتونست نامزد بشه. شهر دریاچه خیلی خوب بود. نمیدونم قوانین اسکار چطوره و آیا منظورشون طراحی واقعی هست یا جلوه های ویژه هم شاملش میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

تدوین هابیت 2 خیلی خوب بود. (منتقدین هم تاییدش کردن :دی) ولی متاسفانه نامزدش نکردن. هر چی باشه تدوین این قسمت بسیار بسیار بهتر از قسمت اولش بود.

متاسفانه واسه گریم هم بازم مثل دفعه ی قبل نامزدش نکردن ...

خیلی ها هم میتونستن نامزد بشن . فقط هابیت نیست .

مثلا هانس زیمر هم میتونست نامزد بشه ولی اسمش اصلا تو لیست نیست یا خواکین فیونیکس هم میتونست نامزد بهترین بازیگر مرد بشه ولی اسم او هم همانند هانس زیمر نیست.

ولی تعجب میکنم اینکه این جنیفر لارنس چی داره که تو هر فیلمی که بازی میکنه نامزدش میکنن ؟!

منتقدین کیلویی چندن :دی اونا حرف زیاد میزنن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

مهدی: نه دیگه از نظر من انصافا در گریم هیچ کدوم از 13 دورف حرفی نیست. طبیعی هم هست که بهترین پرداخت گریم روی این 13 کاراکتر فیلم باشه.

حمید: کلا انگار صنعت سینما دوباره تو یه سربالایی موفقیت افتاده. پارسال هم از نظرمون در همون زمان یک سال موفق و پر از فیلمای خوب بود. امسال بهتر شده. سال بعد بهتر هم قراره بشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

داداش اونا چندین ساله تو این حرفه (یعنی سینما) درس خوندن و حرف زدن ... اصلا عمرشون رو واسه سینما هدر دادن ... ما که نمیتونیم همینجوری رو هوا بهشون بگیم که حرف زیاد میزنن :دی

گریم ارباب شهر دریاچه رو فراموش کرده بودم. اون خوب بود. تراندویل هم همینطور خوبه اما بقیه زیاد جالب نیست. مثلا گریم بومبور رو ببینید. اصلا اون ریش و پشم ها در چشم من واقعی نمیاد. انگار از کاموا هستن.

کارگردانی هم به نظرم حقش نبود. توی طراحی صحنه میتونست نامزد بشه. شهر دریاچه خیلی خوب بود. نمیدونم قوانین اسکار چطوره و آیا منظورشون طراحی واقعی هست یا جلوه های ویژه هم شاملش میشه.

در مورد گریم ها من فکر میکنم کلا نظراتمون باهمدیگه بر عکسه بجز تراندویل :دی ... گریم ارباب شهر دریاچه زیاد جالب نبود . وقتی که میبینمش حس میکنم که واسه سیبیل ها همینجوری چسب زدن رو صورتش :دی

در مورد کارگردانی . من منظور کارگردانی هنری بود (یعنی اون نقاشی ها " آلن لی " و اون یکیه :دی) نه کارگردانی :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

گریم دورف ها متنوع بود بعضی هاشون مثل تورین و دوالین و دورین خوب بودند و بعضی ها مثل شاه ترور ، ،بیفور،اوین خوب نبودند

کیلی هم که گریم نداشت !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

به نظرم بهتر بود میگفتی اسکار کیلویی چند! :دی ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

هابیت هیچ شانسی تو جلوه های ویژه نداره!این Gravity لعنتی خیلی کارش درسته!!عمرن بذاره هابیت ببره فیلمای امسال خیلی خوبن بعضیاشون آقا فقط یه چیزی :دی

البته من Lone Ranger ندیدما فقط تریلرشو دیدم ولی خدایی گریم و طراحی لباس اون از هابیت بهتر بود که اون نامزد شد و هابیت نه؟ :-) نه این انصافه؟ :-)

ولی نسبت به پارسال منصفانه تر بود نامزدی ها من اعتراضی ندارم در مورد ریچارد و ایونجلین :دی بچه ها خواهش میکنم ینی این دوتا در سطح نامزدهای امسالم نیستن حالا درسته که خوب بازی کردن ولی دیگه نه در اون حد! :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

چرا اسکار بهترین بازیگر ریچارد آرمیتاژ یا مارتین فریمن نامزد نمیشن؟! من گفتم قسمت دوم یا سوم حتما نامزد میشه چی دیگه از بهترین بازی کم دارن؟! :-)

تورجان ... خواکین فونیکس با اون بازی حیرت انگیزش رو نامزد نکردن حالا انتظار داری آرمیتاژ و فریمن رو نامزد کنن ؟!!! :-)

درسته که بازی هاشون خوب بود ولی در اون حد هم نبود که بشه نامزد اسکارشون کرد :-)

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

نامزدی برای هابیت برهوت اسماگ در 2 رشته در جشنواره (Motion Picture Sound Editors (MPSE

post-1897-0-80537600-1389955488_thumb.jp

BEST SOUND EDITING: SOUND EFFECTS AND FOLEY IN AN ENGLISH LANGUAGE FEATURE

12 Years a Slave

All Is Lost

Captain Phillips

Fast & Furious 6

Gravity

The Hobbit: The Desolation of Smaug

Iron Man 3

Lone Survivor

BEST SOUND EDITING: DIALOGUE AND ADR IN AN ENGLISH LANGUAGE FEATURE

12 Years a Slave

American Hustle

August: Osage County

Captain Phillips

Gravity

Her

Inside Llewyn Davis

Lone Survivor

BEST SOUND EDITING IN AN ANIMATED FEATURE (ENGLISH OR FOREIGN LANGUAGE) (INCLUDES ADR, DIALOGUE, SOUND EFFECTS AND FOLEY)

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

The Croods

Despicable Me 2

Epic

Ernest & Celestine

Frozen

Monsters University

Planes

BEST SOUND EDITING IN A FOREIGN LANGUAGE FEATURE (INCLUDES ADR, DIALOGUE, SOUND EFFECTS, AND FOLEY

Blue Is the Warmest Color

The Grandmaster

The Past

Wadjda

BEST SOUND EDITING – MUSIC IN A FEATURE MUSICAL (ENGLISH OR FOREIGN LANGUAGE)

Frozen

Inside Llewyn Davis

Justin Bieber’s Believe

Metallica Through the Never

BEST SOUND EDITING – MUSIC IN A FEATURE (ENGLISH OR FOREIGN LANGUAGE)

12 Years a Slave

47 Ronin

American Hustle

Gravity

The Great Gatsby

The Hobbit: The Desolation of Smaug

Mandela: Long Walk to Freedom

World War Z

BEST SOUND EDITING IN A FEATURE DOCUMENTARY FEATURE – FOREIGN LANGUAGE

“1”

20 Feet from Stardom

CinemAbility

Dirty Wars

Good Ol’ Freda

Muscle Shoals

Rising from Ashes

Sound City

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

نمیشه این ویدیوهایی که بازیگرای هابیت درباره ی نقششون حرف می زنن رو توی سایت بزارین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

نمیشه این ویدیوهایی که بازیگرای هابیت درباره ی نقششون حرف می زنن رو توی سایت بزارین؟

در مورد روی سایت گذاشتن به خاطر حجم بسیار بالا و درخواست بسیار کمشون نمیشه و ارزشی نداره روی سرور سایت آپ بشه

اما منظورتون کدوم ویدئوها بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

ویدیو هایی که توی یوتوب هستش زمانش هم خیلی نیست فکر نکنم حجمشم زیاد باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

ویدیو هایی که توی یوتوب هستش زمانش هم خیلی نیست فکر نکنم حجمشم زیاد باشه.

حجمشون که زیاد هستن...

یکی از ویدئوها که واسم فرستادید، به این اسم هست: The Hobbit _ A Hobbit's Tale Part 1 - Behind the scenes که در مورد پشت صحنه بوده

ویدئوی دوم هم با اسم The Hobbit _ Beorn's House - Exclusive Content (With Mikael Persbrandt - Beorn Himself) در مورد بئورن هست

درهرحال این ویدئوها در آخر به صورت کامل در نسخه های کامل خواهند اومد از نظر من...

دانلود The Hobbit _ A Hobbit's Tale Part 1 - Behind the scenes

با کیفیت 720p و حجم 289.8MB

http://uploadboy.com/ns8cu09471zw.html

با کیفیت 360p و حجم 93.6MB

http://uploadboy.com/0kumh1vbdy3r.html

دانلود The Hobbit _ Beorn's House - Exclusive Content (With Mikael Persbrandt - Beorn Himself)

با کیفیت 720p و حجم 53.6MB

http://uploadboy.com/c7xxkgx0jxeg.html

با کیفیت 360p و حجم 16.5MB

http://uploadboy.com/mw1kibpv3t8j.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

ما اخر نفهميديم كيفيت HD هابيت امد يا نه؟در ضمن چي شد؟!تو چين و اون يكي كشوره!(اسمشو يادم نمياد)اكران نشد ببينيم دنيا دست كيه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

ما اخر نفهميديم كيفيت HD هابيت امد يا نه؟در ضمن چي شد؟!تو چين و اون يكي كشوره!(اسمشو يادم نمياد)اكران نشد ببينيم دنيا دست كيه؟

خیر، این کیفیت هنوز نیومده و این اتفاق به طور تقریبی تا اواخر اسفند هم نخواهد افتاد

تاریخ های انتشار فیلم در کشورها رو هم میتونید توی سایت رسمیشون ببینید

http://www.thehobbit.com/releasedates

درهرحال در چین 21 فوریه 2014 و ژاپن 28 فوریه 2014 اکران میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
AragornRP

خیر، این کیفیت هنوز نیومده و این اتفاق به طور تقریبی تا اواخر اسفند هم نخواهد افتاد

تاریخ های انتشار فیلم در کشورها رو هم میتونید توی سایت رسمیشون ببینید

http://www.thehobbit.com/releasedates

درهرحال در چین 21 فوریه 2014 و ژاپن 28 فوریه 2014 اکران میشه

تو هند و قبرس و سنگاپور اکران میشه...بعد ما تو ایران واسه کیفیت دی وی دی ریپ باید سماق میک بزنیم.

خدایا...

ویرایش شده در توسط AragornRP

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

یک پوستر چینی از برهوت اسماگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
AragornRP

فروش هابیت برهوت اسماگ تا پایان هفته هفتم...

Total Domestic Gross: $252,326,338 فروش داخلی آمریکا

Worldwide Gross: $847,626,338 فروش کل

http://www.boxoffice...back-again-2013

ویرایش شده در توسط AragornRP

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دوست عزیز فکر کنم توضیحات عکس ها به هم ریخته .بی زحمت اگه میشه درستشون کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bilbings

فك كنم تو كتاب وقتى يه سنگ ميخوره تو سر بيلبو تو فيلم سوم گالوم اون سنگو بزنه تو سرش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...