رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

ayub_s

هر کی زبانش خوبه بره این مطلب جالبو بخونه ... عنوان مطلبش هم هست " آیا ما خاطرات بیلبو را تماشا میکنیم ؟! "

خداوکیلی مطلب جالبی به نظر میاد و به نظر میرسه با تیزبینی عالی اش اوج خلاقیت جکسون رو کشف کرده باشه...

http://www.theonerin...ilbos-memories/

اینم یه پوستر خوف دیگه از برهوت اسماگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

هر کی زبانش خوبه بره این مطلب جالبو بخونه ... عنوان مطلبش هم هست " آیا ما خاطرات بیلبو را تماشا میکنیم ؟! "

خداوکیلی مطلب جالبی به نظر میاد و به نظر میرسه با تیزبینی عالی اش اوج خلاقیت جکسون رو کشف کرده باشه...

http://www.theonerin...ilbos-memories/

اینم یه پوستر خوف دیگه از برهوت اسماگ

آره پوستر خیلی خوفناکی هستش ولی اسماگ خیلی بزرگ هستش

با حضرت گندالف

!!!

چطوری می خوان اینو بکشن

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:( :)) @-)

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

آره پوستر خیلی خوفناکی هستش ولی اسماگ خیلی بزرگ هستش

با حضرت گندالف

!!!

چطوری می خوان اینو بکشن

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:( :)) @-)

البته اسماگ در این تصویر خیلی بزرگه

ولی قلب اژدها نقطه ضعفشه کافیه تیری به قلبش بزنن و خلاص!

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
koroshfe

دوستان من هم اين نسخه هاي SEE رو بالأخرة تجربه كردم :دي

نسخه ي معمولي ماجراجويي غير منتظره رو دانلود كرده بودم و ديدم

چند روز پيش دوبله ي هابيت رو از سايت ايران فيلم ( اگه نام بردن سايت گفته شده خلاف قوانين ـه عذر مي خوام ) دانلود كردم

ديروز داشتم مي ديدم كه مُردم از تعجب :دي

البته زياد فرق نمي كرد ، شايد حداكثر ٥ پِلان !

اما يكيش خيلي برام جالب بود ( اسپويلر ) : وقتي الف ها مي آن كه با پادشاهي اره بور بيعت كنن ، به پادشاه الف ها جواهري درخشان رو نشون مي دن كه پادشاه هم مي خواد لمسش كنه اما سريع اون جواهر رو ازش دور مي كنن ، بعد از اين سكانس ، چهره ي پادشاه بدجوري مي ره تو هم ، كه وقتي دوباره بالاي تپه مي بينيمش كه به كمك دورف ها نمي آد ، انگار دليل قانع كننده اي پيدا كرديم و بهش حق مي ديم !

يكي ديگه هم اين بود كه دورف ها وقتي ناهار رو مهمون الف ها هستن ، بدجوري ديوونه مي شن و مي زنن و مي خونن ، يكيشونم مي ره رو ميز و پا مي كوبه :دي

خيلي جالب بود

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

البته اسماگ در این تصویر خیلی بزرگه

ولی قلب اژدها نقطه ضعفشه کافیه تیری به قلبش بزنن و خلاص!

البته اینجا واقعا بزرگ تر دیده میشه.. تا اونجا که من تو نسخه پرده ای رو دیدم دیگه تا این حد بزرگ نیست و اندازه و هیکل معقول تره... دستاشم واقعا قشنگ دراوردن!(بچه ها خیلی رو این حساس ب بودن!..دستش درسته به بالش چسبیده اما ببرگ و خوفناکن

ویرایش شده در توسط NobleLord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
AragornRP

نادیده گرفته شدن هابیت و حضور American Hustle در لیست نامزد های چهره*پردازی اسکار

آکادمی علوم و هنر های سینمایی (اسکار) لیستی شامل هفت فیلم که در بخش چهره*پردازی و طراحی مو شرکت خواهند کرد را منتشر کرده است. از نکات جالب توجه در این لیست این است که فیلم های The Hobbit: Desolation of Smaug و Oz از این بخش کنار گذاشته شده*اند. این درحالیست که فیلم هابیت در سال گذشته در این بخش نامزد جایزه شده بود و دو تا از سه فیلم ارباب حلقه*ها توانسته بودند جایزه این بخش را نصیب خود کنند. شگفتی*ها با نادیده گرفته شدن فیلم هایی چون Man Of Steel ، ۱۲ Years a Slave و Star Trek Into Darkness و عناوین دیگر ادامه پیدا می*کند. هفت فیلمی که اعلام شده*اند به شرح زیر هستند:

American Hustle

Dallas Buyers Club

The Great Gatsby

Hansel & Gretel Witch Hunters

The Hunger Games: Catching Fire

Jackass Presents: Bad Grandpa

The Lone Ranger

ویرایش شده در توسط AragornRP

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

فروش هابیت در آمریکای شمالی از 100 میلیون دلار گذشت.

فروش جهانی هابیت هم در این مدت از مرز 300 میلیون دلار عبور کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

ما کی میتونیم شاهد اولین نسخه برهوت اسماگ باشیم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

حداقل کیفیت قابل قبول دی وی دی ریپه که احتمالا تا یک ماه دیگه بیاد و 720 و 1080 هم نزدیک عید احتمالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

آخرین ویدئوبلاگ فیلم هابیت برهوت اسماگ رو دیشب پیتر منتشر کرد. خیلی خسته بودم و نشد اینجا بزارمش، اگه کسی تاحالا ندیده با کیفیت اصلی از این دو لینک میتونید دانلود کنید

اینجا

و

اینجا

اسکرین شات:

post-1139-0-07827300-1387624724_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

خبری خوشحال کنندس البته عیار برهوت اسماگ میتونه با اسکار مشخص بشه

عیار هیچ فیلمی با اسکار و جایزه معلوم نمیشه! خود فیلم گویای همه چیزه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bridge

کجا زده این رقمو؟ کسی لینک داره؟ این باکس افیس موجو مضخرف که چیزی نزده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

عیار هیچ فیلمی با اسکار و جایزه معلوم نمیشه! خود فیلم گویای همه چیزه...

اتفاقا جشنواره های سینمایی عیار خوبی برای سنجش کیفیت و ارزشمندی فیلم ها هستد

جشنواره های کن،برلین و ونیز از این دست جشنواره های معتبر سینمایی هستند

مراسم اسکار هم بسیار گسترده اس و میتونه معیار خوبی هم از نظر هنری و هم فنی برای فیلم ها باشه

چون بهترین کارگردانان ،بازیگران و ... عضو اون هستند

البته اسکار یا هر جشنواره ای بالطبع سلیقه خاص خودشو داره و ممکنه گاهی حق کشی و یا قضاوت اشتباه کنن و ممکنه کسی این سلیقه رو نپسنده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

اتفاقا جشنواره های سینمایی عیار خوبی برای سنجش کیفیت و ارزشمندی فیلم ها هستد

جشنواره های کن،برلین و ونیز از این دست جشنواره های معتبر سینمایی هستند

مراسم اسکار هم بسیار گسترده اس و میتونه معیار خوبی هم از نظر هنری و هم فنی برای فیلم ها باشه

چون بهترین کارگردانان ،بازیگران و ... عضو اون هستند

البته اسکار یا هر جشنواره ای بالطبع سلیقه خاص خودشو داره و ممکنه گاهی حق کشی و یا قضاوت اشتباه کنن و ممکنه کسی این سلیقه رو نپسنده

خود فیلم باید به دل آدم بشینه... بهترین کارگردانان ،بازیگران و ... عضوشن که یه بار هم به آلفرد هیچکاک یا کوبریک اسکار ندادند؟! (به کوبریک واسه جلوه های ویژه دادن) "روانی " اسکاری نبرد ولی از بهترین فیلمای عمرمه! یا خیلیهای دیگه! جایــزه اونم اسکار هیچ وقت معیار نیست! جشنواره ی کن و ... الکی خودشونو به اسم هنر بند کردند به نظرم. ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elf_

اين اطلاعات رو از كدوم سايت گرفتي؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

خود فیلم باید به دل آدم بشینه... بهترین کارگردانان ،بازیگران و ... عضوشن که یه بار هم به آلفرد هیچکاک یا کوبریک اسکار ندادند؟! (به کوبریک واسه جلوه های ویژه دادن) "روانی " اسکاری نبرد ولی از بهترین فیلمای عمرمه! یا خیلیهای دیگه! جایــزه اونم اسکار هیچ وقت معیار نیست! جشنواره ی کن و ... الکی خودشونو به اسم هنر بند کردند به نظرم.

خیلی از موارد دیگه هم بوده که حقشون بوده و جایزه بردن مثل:گلادیاتور،پدرخوانده 1،پدرخوانده 2،امادئوس ،بازگشت پادشاه،جایی برای پیرمردها نیست،مردگان و...

سلیقه است دیگه.مثلا 10000 عضو آکادمی اسکار که هنرمندند مثل کریستوفرلی خیلی بیشتر از سینما میدونن تا ما

تماشاگران همیشه معیار خوبی برای سنجش یک فیلم نیست نمونش IMDB که هری پاتر جز رده های نخسته !

اين اطلاعات رو از كدوم سايت گرفتي؟

http://variety.com/2...b-o-1200982044/

کجا زده این رقمو؟ کسی لینک داره؟ این باکس افیس موجو مضخرف که چیزی نزده

فقط دقت کنید که این فروش احتمالیه .بخصوص اون سی میلیون دلار در آخر هفته در آمریکای شمالی .ممکنه چندمیلیون دلاری بالا و پایین بشه

آمار رسمی رو باید باکس آفیس و منابع رسمی و معتبر .... منتشر کنند

این هم منبعی دیگه که میگه هابیت از مرز 104 میلیون دلار در آمریکا گذشته و در طی 10 روز حدودا 140 میلیون دلار فروخته

http://www.forbes.com/sites/scottmendelson/2013/12/21/friday-box-office-anchorman-2-tops-hobbit-2/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

خیلی از موارد دیگه هم بوده که حقشون بوده و جایزه بردن مثل:گلادیاتور،پدرخوانده 1،پدرخوانده 2،امادئوس ،بازگشت پادشاه،جایی برای پیرمردها نیست،مردگان و...

سلیقه است دیگه.مثلا 10000 عضو آکادمی اسکار که هنرمندند مثل کریستوفرلی خیلی بیشتر از سینما میدونن تا ما

تماشاگران همیشه معیار خوبی برای سنجش یک فیلم نیست نمونش IMDB که هری پاتر جز رده های نخسته !

من نمیگم تماشاگران معیار خوبین! میگم جایزه معیار خوبی نیست واسه ارزش دادن به یک فیلم! فیلم باید واسه خود آدم عزیز باشه... اگه کسی قراره بگه فیلمی بد هست یا خوب باید دلیل منطقی و درستی داشته باشه و گرنه فقط میتونه بگه خوشم اومد یا خوشم نیومد... ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

من نمیگم تماشاگران معیار خوبین! میگم جایزه معیار خوبی نیست واسه ارزش دادن به یک فیلم! فیلم باید واسه خود آدم عزیز باشه... اگه کسی قراره بگه فیلمی بد هست یا خوب باید دلیل داشته باشه و گرنه فقط میتونه بگه خوشم اومد یا خوشم نیومد...

اون دیگه بستگی به آدمش داره!آدم داریم تا آدم

غیر از این ما نمیتونیم در مورد تمام حیطه های فنی یا هنری اظهار نظر کنیم

اون که بله با یکی از دوستان این همه بحث کردیم سر همین موضوع که بد یا خوب گفتن خالی کافی نیست باید نقد و تحلیل به همراه داشته باشه وگرنه اعتباری نداره

این حمله من خوشم میاد و جوایز و ... مهم نیستند رو من خیلی از زبان طرفداران هری پاتر یا گرگ و میش شنیدم

چون خودشون از فیلم خوششون اومده بود دیگه جوایز اسکار یا نظر منتقدین رو قبول نداشتند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

اون دیگه بستگی به آدمش داره!آدم داریم تا آدم

غیر از این ما نمیتونیم در مورد تمام حیطه های فنی یا هنری اظهار نظر کنیم

این حرفی که الان گفتید همون جمله ی منه با یه سبک گفتار دیگه! ... بله همینطوره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

این حرفی که الان گفتید همون جمله ی منه با یه سبک گفتار دیگه! ... بله همینطوره...

این بحث هارو من قبلا با کاربر datalife انجام دادم

کلا سلیقه شخص کافی نیست مگر اینکه خودش یه حرفه ای در سینما یا منتقد باشه بخاطر همینه که میگم آدم داریم تا آدم.مثلا کسی که هابیت مثلا چندمین فیلمیه که میبینه نمیتونه اون دید گسترده و منطقی اون کسی رو داشته باشه که اکثر آثار برتر تاریخ سینما رو داره.این تفاوتی که میگم در نقد مشخص میشه نفر اول بر خوش آمدن یا نیامدنش تاکید میکنه و اون رو دلیل میدونه و نفر دوم بر جزییات و منطق

البته این که گفتید باید خودم از فیلم خوشم بیاد رو من قبول ندارم چون گفتم این اغلب صحبت طرفداران هری پاتر یا گرگ و میش بخاطر نداشتن اعتبار سینمایی اون آثار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield
این بحث هارو من قبلا با کاربر datalife انجام دادم کلا سلیقه شخص کافی نیست مگر اینکه خودش یه حرفه ای در سینما یا منتقد باشه بخاطر همینه که میگم آدم داریم تا آدم.مثلا کسی که هابیت مثلا چندمین فیلمیه که میبینه نمیتونه اون دید گسترده و منطقی اون کسی که داشته باشه که اکثر آثار برتر تاریخ سینما رو داره.این تفاوتی که میگم در نقد مشخص میشه نفر اول بر خوش آمدن یا نیامدنش تاکید میکنه و اون رو دلیل میدونه و نفر دوم بر جزییات و منطق البته این که گفتید باید خودم از فیلم خوشم بیاد رو من قبول ندارم چون گفتم این اغلب صحبت طرفداران هری پاتر یا گرگ و میش بخاطر نداشتن اعتبار سینمایی اون آثار
من میگم خود آدم باید خوشش بیاد یعنی چی؟ خوب میشه دو جور برداشت کرد ولی من با دلیل و منطق حرفمو میگم... میتونید با خوندن نقد خودم که بعد دیدن فیلم مینویسم قضاوت کنید!... ببخشید ولی مجبور شدم بگم که من خودم در ساخت انیمیشن فعالیت دارم و الان 3ومین انیمیشن کوتاهمو دارم میسازم، اینیم که گفتم پز نیست فقط گفتم که بدونید چون مدل برخوردتون جوریه که فک میکنید من متعصبانه از هابیت تعریف میکنم و تا حالا نه ارباب حلقه ها رو موشکافانه دیدم و چون کاربر جدبدم چیزی از داستانهای میدل ارث نمیدونم !... البته ما که جوجه ای در فیلم و انیمیشنم نیستیم ولی اینطور نیست هیچی نفهمیم! ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

من میگم خود آدم باید خوشش بیاد یعنی چی؟ خوب میشه دو جور برداشت کرد ولی من با دلیل و منطق حرفمو میگم... میتونید با خوندن نقد خودم که بعد دیدن فیلم مینویسم قضاوت کنید!... ببخشید ولی مجبور شدم بگم که من خودم در ساخت انیمیشن فعالیت دارم و الان 3ومین انیمیشن کوتاهمو دارم میسازم، اینیم که گفتم پز نیست فقط گفتم که بدونید چون مدل برخوردتون جوریه که فک میکنید من متعصبانه از هابیت تعریف میکنم و تا حالا نه ارباب حلقه ها رو موشکافانه دیدم و چون کاربر جدبدم چیزی از داستانهای میدل ارث نمیدونم !... البته ما که جوجه ای در فیلم و انیمیشنم نیستیم ولی اینطور نیست هیچی نفهمیم!

دوست گرامی فکر نکنم من چنین چیزی گفته باشم

من در اون اون جمله گفتم که گفتید آدم باید خودش از فیلم خوشش بیاد و بحث کلی کردم منظورم شخص خاصی نبود

امیدوارم که در ساختن انیمیشن موفق باشید

این بحث رو میشه در نمایه شما یا من یا پیام خصوصی ادامه داد تا در تاپیک اخبار

چون بحث های زیادی هست که اونجا راحت تر میتونیم بگیم

از جمله اینکه گفتید لوتر 2 خیلی تغییرات داشت که کلا مخالفم چون دوبرج در میان سه گانه ارباب حلقه ها وفادارترین نسخه به کتاب بود

و اینکه گفتید اقتباس کتابخوانی نیست و اگه قرار باشه جز به جز کتاب مورد اقتباس باشه بهتره بریم کتابشو بخونیم که کاملا موافقم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...