رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

R-FAARAZON

همین الان متوجه شدم اکران هابیت برهوت اسماگ در چین 15 بهمن هستش!

اکران قسمت اول که در چین موفق نبود

امیدارم قسمت دوم موفق تر باشه

اگه بتونه قسمت دوم در انگلستان و چین بهتر بفروشه احتمالا میلیاردی شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
koroshfe

اکران قسمت اول که در چین موفق نبود

امیدارم قسمت دوم موفق تر باشه

اگه بتونه قسمت دوم در انگلستان و چین بهتر بفروشه احتمالا میلیاردی شه

به نظر من احتمال ميلياردي شدن كمي ضعيفه

مگر اينكه تا آخرين روز پاي گيشه ها وايسن ( كه ريسك بزرگيه ، اين كار از محبوبيت نمايش ها و فيلم ها مي كاهه ! )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

به نظر من احتمال ميلياردي شدن كمي ضعيفه

مگر اينكه تا آخرين روز پاي گيشه ها وايسن ( كه ريسك بزرگيه ، اين كار از محبوبيت نمايش ها و فيلم ها مي كاهه ! )

فروش خارج از امریکا در این زمینه راهگشاست

برهوت اسماگ فکر کنم در امریکای شمالی بین 250-280 میلیون دلار بفروشه که به نسبت فروش 303 میلیون دلاری سفر غیرمنتظره کمی کمتره

در مورد فروش خارج از امریکا برهوت اسماگ پا به پای سفر غیرمنتظره پیش رفته و اگه بتونه در انگلیس یا چین فروشی بهتر نسبت به سفر غیر منتظره داشته باشه میتونه از 950 میلیون دلار بگذره و شانس خوبی برای میلیاردی شدن داشته باشه

به نظرم برهوت اسماگ بتونه فروش خارج امریکای بهتری داشته باشه و افت فروش در امریکای شمالی رو تا حدودی جبران کنه

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

بابا بي خيال ما از اين هابيت انتظار شكستن ركورد فيلم مزخرفي!مثل Avengers رو داريم

يه سوال:دي وي دي كيفيت خوب(ما اين اصطلاح رو به كار ميبريم نميدونم شما چي ميگيد!)هابيت برهوت اسماگ كي مياد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

بابا بي خيال ما از اين هابيت انتظار شكستن ركورد فيلم مزخرفي!مثل Avengers رو داريم

يه سوال:دي وي دي كيفيت خوب(ما اين اصطلاح رو به كار ميبريم نميدونم شما چي ميگيد!)هابيت برهوت اسماگ كي مياد؟

اون که دیگه ایشالا طرفهای اسفند ماه میرسه... اکران فیلم که تموم بشه، چند وقت بعد دی وی دی ها وبلوری هاش منتشر میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
koroshfe

فروش خارج از امریکا در این زمینه راهگشاست

برهوت اسماگ فکر کنم در امریکای شمالی بین 250-280 میلیون دلار بفروشه که به نسبت فروش 303 میلیون دلاری سفر غیرمنتظره کمی کمتره

در مورد فروش خارج از امریکا برهوت اسماگ پا به پای سفر غیرمنتظره پیش رفته و اگه بتونه در انگلیس یا چین فروشی بهتر نسبت به سفر غیر منتظره داشته باشه میتونه از 950 میلیون دلار بگذره و شانس خوبی برای میلیاردی شدن داشته باشه

به نظرم برهوت اسماگ بتونه فروش خارج امریکای بهتری داشته باشه و افت فروش در امریکای شمالی رو تا حدودی جبران کنه

موافقم

ولي شما اميدواري تو چين فروش قابل ملاحظه اي داشته باشه ، كه راجع به اين موضوع من كمي بدبينم ، به همين خاطر نظرم اينه كه شانس ميلياردي شدنش آنچنان خوب نيست !

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

موافقم

ولي شما اميدواري تو چين فروش قابل ملاحظه اي داشته باشه ، كه راجع به اين موضوع من كمي بدبينم ، به همين خاطر نظرم اينه كه شانس ميلياردي شدنش آنچنان خوب نيست !

با تشكر

تا حالا که فروش انگلستان خوب بوده

در مورد چین فعلا هیچی معلوم نیست ولی شاید از قسمت قبلی بهتر باشه

بستگی به این بازار فروش داره

فروش نیم میلیاردی فیلم هابیت: ویرانی اسموگ

http://www.atisite.com/?p=1341

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

الان توی سایت های فیلم کیفیت خوب هابیت امده فکر کنم کیفیت DVDsr باشه تصویرش که بد نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

فروش آخر هفته در آمریکای شمالی حدودا 30 میلیون دلاره و فروش کلی حدودا به 190 میلیون دلار در آمریکای شمالی رسید

Total Domestic Gross: $190,953,784 [proj.] |

Worldwide Gross: $469,353,784 [proj.]

پانوشت:همون طور که قبلا خدمت دوستان گفتم هابیت در خارج آمریکای شمالی در این مدت 340 میلیون دلار فروخته و با فروش 190 میلیون دلاری ،فروش کل اون به 530 میلیون دلار میرسه

البته اگه فروش آخر هفته خارج از آمریکا رو محاسبه کنیم باید منتظر رقم کلی 560--570 میلیون دلار برای هابیت باشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

متاسفم که مردم اون دکور و دیزاینشون و کلا کارگردانی هنریِ به اون عظمت رو نمیبینند... اون صداگذاریو نمیشنوند... اون کارگردانی رو نمیبینند و بدتر اینکه برای فیلمبرداری و موسیقی احتمال کمی براش میدن... هالیوود و جایزه ی اسکار باید ذوب بشه و بریزه رو سر اون سرمایه دارا که از سینما فقط صنعتشو فهمیدن و حق خوریشو...

ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

باع !(براي هزارمين با ميگم نشان تععجب به لهجه ي اراكي!)يعني چي صدرو از دست داد الان چي ميشه؟ الان كدوم.... تو صدره؟مگه الكيه؟

ببخشيد ها ولي من IMDB رو نگاه كردم هابيت هنوز صدر بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

این کارتن ها همیشه پرفروش ترین ها هستند... اصلا هم قضیه خوب و بد بودن و رقابت با فیلم ها براشون مطرح نیست... بچه ها همشون میخوان برن این فیلم ها رو ببینن، همراهشون هم معمولا یه والد میره، خلاصه سینماها حسابی پر میشن برای این کارتون ها... حتما مطلع هستید که پرسود ترین بخش سینماهای حال حاضر جهان، روی کارتن و انیمیشن کودک و نوجوان میچرخه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

حالا خوبه که دیگه رقیبی اضافه نشه ولی حیفه که frozen که چند هفته قبل اکران شده بیاد جای هابیتو بگیره

اتفاقی که پارسال با آرگو و لینکلن و جانگوی رهاشده افتاد و روی فروش هابیت در آمریکا تاثیر بدی داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

1). Frozen $8.7M Wed. (+24%), 3,335 locations, Cume: $271.8M, Wk 6.

2. The Hobbit: The Desolation Of Smaug $7.8M Wed. (+41%), 3,928 locations, Cume: $209.3M, Wk 3.

Worldwide Gross: $634,129,000

http://www.deadline....n-2-nears-100m/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
والار

الان کریسمسه و Frozen بی ربط با کریسمس نیست احتمالا به همین خاطره که از هابیت جلو زده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

الان کریسمسه و Frozen بی ربط با کریسمس نیست احتمالا به همین خاطره که از هابیت جلو زده

فیلم هابیت برهوت اسماگ فیلم خشنیه و خشونت توش زیاده به خاطر همین مخاطبان بزرگسال و جوان خودش رو میطلبه ولی فیلم یخ زده یه انیمیشن خانوادگیه و بیشتر خونواده ها با بچه هاشون ترجیح میدن برن همچین فیلم هایی رو تماشا کنن ... البته فیلم هابیت : برهوت اسماگ سه یا چهار هفته ی پیاپی تو صدر جدول بود ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...