رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

AragornRP

فروش هابیت برهوت اسماگ تا پایان هفته چهارم....

Total Domestic Gross: $230,384,422 [est

Worldwide Gross: $654,434,422 [est

فروش هفته ی چهارم:$17,000,000

http://www.boxoffice.com/statistics/movies/the-hobbit-there-and-back-again-2013

ویرایش شده در توسط AragornRP

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saeed642

دوستان فیلما چقدر رو پرده میمونن و آیا فرقی بین کریسمس و ایام دیگه هست؟و اینکه شما چقدر احتمال میدید فیلم میلیاردی بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

فروش هابیت به 808 میلیون دلار رسید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nazgul king of anegmar

حتما 1 ملیارد رو رد میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

تا 1 میلیارد 192 میلیون فاصله هست

اگه فروشی 20-40 میلیونی رو برای آمریکای شمالی در هفته های آینده نظر بگیریم میمونه حدود 150-170 میلیون

فروش 70 میلیونی قسمت اول در چین و ژاپن احتمالا این بار به 100 میلیون دلار برسه

پس میمونه 50-70 میلیون دلار دیگه که برهوت اسماگ باید در خارج از امریکا بفروشه و به 1 میلیارد دلار برسه

خبر خوبی نیست ولی هابیت صدر فروش خارج از آمریکا رو به یخ زده واگذار کرد و با 22/2 میلیون دلار در مکان دوم نشست

هابیت در آلمان تاکنون 81/3میلیون دلار فروخته.در آلمان برهوت اسماگ پنج هفته صدرنشین بود ولی این هفته با 3/6 میلیون دلار در مکان دوم نشست

در انگلستان 65/7 میلیون دلار

در روسیه 43/8 میلیون دلار

در استرالیا 28/1 میلیون دلار

و در اسپانیا 22/3 میلیون دلار فروخت

منتظر اکران هابیت در 21 فوریه در چین و در 28 فوریه در ژاپن میمونیم

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

پرونده ویژه دوهفته نامه همشهری دانستنیها برای قسمت دوم فیلم هابیت:

این هفته بچه های تحریریه دو هفته نامه همشهری دانستنیها پرونده ویژه ای را برای قسمت دوم فیلم هابیت (برهوت اسماگ) و همینطور تالکین تدارک دیده اند.

این شماره از نشریه (شماره 96 , به تاریخ 1392/10/21) با چاپ عکس بزرگی از گاندولف (با بازی سر یان مک کلن) که مثل همیشه شمشیرش گلامدرینگ را با دستانش گرفته, بر روی جلد مجله همراه بوده است.

بر روی جلد مجله تیتر های زیر زده شده است :

بازگشت شگفت انگیز اربابان حلقه ها

سفری دوباره به سرزمین میانه همراه با موجودات افسانه ای قسمت دوم (هابیت)

این پرونده با اختصاص دادن 6 صفحه از مطالب نشریه در بخش عجایب این شماره چاپ شده است. بخش اول پرونده با نام تاریخ گمشده ,نوشته جناب آقای بهزاد یوسفی ,به روند داستانی شکل گیری جهان آردا و سرزمین میانه پرداخته و در ادامه به بررسی کتاب های مختلف تالکین می پردازد.و چنین می گوید که همزمانی اکران قسمت دوم فیلم هابیت با انتشار ترجمه قصه های ناتمام دلایل کافی برای چاپ یک پرونده جامع در مورد تالکین را فراهم می کند.

بخش دوم پرونده با عنوان تالکینوویچ شدن به بررسی مکتب ها و آثاری می پردازد که در روند خلق داستان های سرزمین میانه الهام بخش تالکین بوده است..در ابتدای این بخش نویسنده به تقسیم تاریخ آثار فانتزی به دو دوره قبل وبعد از تالکین اشاره می کند.

مطلبی کوچک هم با نام تالکین خوانی در مورد ترتیب خواندن کتاب های تالکین در این صفحه موجود هست.

و بلاخره بخش سوم پرونده با نام اژدها وارد می شود. به معرفی شخصیت های مختلف ( جدید و قدیم ) فیلم پرداخته و به مقایسه وتفاوت هریک از این شخصیت ها در کتاب و فیلم اشاره می کند.

* مطالعه این شماره از نشریه برای دوستداران تالکین خالی از لطف نمی باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب اینم لینک های دانلود ویدئوهایی که جناب تور گذاشته؛ به همون ترتیب با کیفیت 360p

حتما ببینیدشون؛ بعضی هاشون خیلی معروفن، بعضی هاشون کمتر (مخصوصا ویدئوی آخر) پس اگه میخواید قبل از دانلود یه چک کنید لینک های اصلی رو ببینید داریدشون یا نه

http://uploadboy.com/h0pzpbs1hy3f.html

http://uploadboy.com/7ogfsqc9hu5j.html

http://uploadboy.com/k5m41lmaofzr.html

http://uploadboy.com/rm49mgr6qiuj.html

http://uploadboy.com/gisymlx2nk17.html

http://uploadboy.com/13joy9c98vtl.html

پ.ن.

اگه نسخه ی 720 رو خواستید بهم پخ بدید، وقت داشتم آپ میکنم :-)

پ.پ.ن.

این لینک ها از آخرین دانلود، 30روز فعال هستن، پس یادتون نره سریع دانلودشون کنید :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

نمیخوام رویایی فکرکنم و از نامزدی بهترین فیلم یا فیلمنامه یا نقش اول صحبت کنم

ولی حداقل باید نامزد تدوین میشد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

نمیخوام رویایی فکرکنم و از نامزدی بهترین فیلم یا فیلمنامه یا نقش اول صحبت کنم

ولی حداقل باید نامزد تدوین میشد!

نمیدونم چقدر فیلمای امسال رو دیدی ولی تدوین هابیت در مقابل گراویتی یا کاپیتان فلیپس اصلا حرفی برای گفتن نداره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

نمیدونم چقدر فیلمای امسال رو دیدی ولی تدوین هابیت در مقابل گراویتی یا کاپیتان فلیپس اصلا حرفی برای گفتن نداره!

حمید جان من گفتم نامزد و نه برنده اسکار تدوین:دی

وگرنه بله در مورد جلوه های ویژه هم برهوت اسماگ خیلی خوبه ولی جلوه های ویژه جاذبه(گراویتی) خیره کنندس!

کاپیتان فیلیپس رو دارم ولی هنوز ندیدم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

من که گفتم تدوینش زیاد جالب نیست !

اینکه بابت جلوه های ویژه نامزد شده تعجب نداره ولی اگر برنده بشه تعجب داره !

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

تدوین هابیت 2 خیلی خوب بود. (منتقدین هم تاییدش کردن :دی) ولی متاسفانه نامزدش نکردن. هر چی باشه تدوین این قسمت بسیار بسیار بهتر از قسمت اولش بود.

متاسفانه واسه گریم هم بازم مثل دفعه ی قبل نامزدش نکردن ...

خیلی ها هم میتونستن نامزد بشن . فقط هابیت نیست .

مثلا هانس زیمر هم میتونست نامزد بشه ولی اسمش اصلا تو لیست نیست یا خواکین فیونیکس هم میتونست نامزد بهترین بازیگر مرد بشه ولی اسم او هم همانند هانس زیمر نیست.

ولی تعجب میکنم اینکه این جنیفر لارنس چی داره که تو هر فیلمی که بازی میکنه نامزدش میکنن ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

چرا اسکار بهترین بازیگر ریچارد آرمیتاژ یا مارتین فریمن نامزد نمیشن؟! من گفتم قسمت دوم یا سوم حتما نامزد میشه چی دیگه از بهترین بازی کم دارن؟! :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

چرا اسکار بهترین بازیگر ریچارد آرمیتاژ یا مارتین فریمن نامزد نمیشن؟! من گفتم قسمت دوم یا سوم حتما نامزد میشه چی دیگه از بهترین بازی کم دارن؟! :-)

بازی ریچارد آرمیتاز و مارتین فریمن و بخصوص اوانجلین لیلی خیلی خوب بود ولی بازم در حد اسکار نبودند

کلا خیلی به بازیگران فیلم های فانتزی اعتنایی نمیشه و سلیقه های جشنواره ای خاص هستند

تدوین هابیت 2 خیلی خوب بود. (منتقدین هم تاییدش کردن :دی) ولی متاسفانه نامزدش نکردن. هر چی باشه تدوین این قسمت بسیار بسیار بهتر از قسمت اولش بود.

متاسفانه واسه گریم هم بازم مثل دفعه ی قبل نامزدش نکردن ...

خیلی ها هم میتونستن نامزد بشن . فقط هابیت نیست .

مثلا هانس زیمر هم میتونست نامزد بشه ولی اسمش اصلا تو لیست نیست یا خواکین فیونیکس هم میتونست نامزد بهترین بازیگر مرد بشه ولی اسم او هم همانند هانس زیمر نیست.

ولی تعجب میکنم اینکه این جنیفر لارنس چی داره که تو هر فیلمی که بازی میکنه نامزدش میکنن ؟!

خیلی از چیزا برمیگرده به سلیقه و البته اعضای اکادمی یا هر جشنواره ای نمیگن که کارشون بی نقصه

اسکار هم که زخم خوردگان فراوانی داره از جمله چاپلین بزرگ،هیچکاک،آل پاچینو و...

بله واقعا هانس زیمر هرروز از دیروز کاراش بهتر میشه

دیگه سلیقه اس دیگه البته بازی امی ادامز و ایشون که در کلاهبردار آمریکایی خوب بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من از فیلمهای امسال فقط جاذبه و آمریکن هاسل رو دیدم. تدوین هر دو بهتر از هابیت بود. هابیت گریم نداره، همش جلوه های ویژه است. توی جلوه های ویژه شانس هابیت خوبه. در مورد دو رشته دیگه نمیتونم نظر بدم.

بازی امی آدامز و جنیفر لارنس توی آمریکن هاسل عالی بود. همیشه امی آدامز رو یه بازیگر معمولی میدیدم اما اینجا خیلی خوب بود، شانس برنده شدن رو داره. نمیدونم این کارگردان چطور میتونه همچین بازی هایی رو از بازیگرها بگیره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

من از فیلمهای امسال فقط جاذبه و آمریکن هاسل رو دیدم. تدوین هر دو بهتر از هابیت بود. هابیت گریم نداره، همش جلوه های ویژه است. توی جلوه های ویژه شانس هابیت خوبه. در مورد دو رشته دیگه نمیتونم نظر بدم.

بازی امی آدامز و جنیفر لارنس توی آمریکن هاسل عالی بود. همیشه امی آدامز رو یه بازیگر معمولی میدیدم اما اینجا خیلی خوب بود، شانس برنده شدن رو داره. نمیدونم این کارگردان چطور میتونه همچین بازی هایی رو از بازیگرها بگیره!

هابیت گریم نداره ؟! آقا مهدی اون گریمی که بر روی شخصیت های شهر دریاچه گذاشتن یا گریم های دورف ها یا گریم های الف ها خصوصا تراندویل رو یادتون رفته :دی

متاسفانه هابیت تو کارگردانی هنری هم نامزد نشده ، تو طراحی دکور هم نامزد نشده . گریمش هم هر چقدر بد باشه خلاصه خیلی بهتر از اون فیلم/مستند " جک اس : پدربزرگ بد " و یا " رنجر تنها " هستش .

درسته جنیفر لارنس بازیش باید عالی باشه تو این فیلم ولی تعجب میکنم از اینکه هر چه تو فیلم ها بازی میکنه نامزدش میکنن نمیدونم چرا اینهمه نامزدی ای که به جنیفر لارنس دادند چرا به خواکین فیونیکس نمیدن ؟!!!!!

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...