رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: برهوت اسماگ»

Recommended Posts

R-FAARAZON

خب دوست عزیز باید قبول کنیم که قسمت اول اون ضعیف بوده ... چونکه اولا جلوه های ویژه ی اون خیلی ضعیفتر حتی از ارباب حلقه ها بود. دوما صحنه های اضافی زیادی رو داشت سوما خسته کننده بودن اوایل فیلمه پنجما داستان قسمت اول فیلم به خیر و خوشی تموم شد مثل یاران حلقه نبود ... ششما شخصیت راداگاست خیلی بد بود ...

در مورد صحنه های اضافه شاید یه تدوین گر شجاع میتونست به سرعت بخشیدن به ریتم فیلم کمک کنه خبر خوش اینه که برهوت اسماگ که بالقوه دارای داستان بیشتری نسبت به سفر غیرمنتظره اس 8 دقیقه کوتاه تره

راستش در مورد راداگاست باهاتون موافق نیستم درسته راداگاست خل و چل بود ولی به نسبت جکسون اون رو خوب در اورده بود و نمک هابیت بود.کار پیترجکسون سخت بود راداگاست که خیلی کم بهش اشاره شده باید تبدیل به یک شخصیت میکرد

در مورد جلوه های ویژه هم طراحی ارباب حلقه ها بخصوص در مورد مکان ها بهتر بود البته جلو های ویژه هابیت هم خوب بود ولی کمی غیرطبیعی بود و بعضی جاها تغییرات مثل گرافیکی بودن ارک ها خیلی موفق از آب درنیومده بود.

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

بدون شرح

post-1897-0-62902200-1386241526_thumb.pn

post-1897-0-60086200-1386242130_thumb.pn

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bridge

یعنی الان سریع و خشن بهتر از هابیت و 12 سال بردگی هست؟ از اینکه هابیت تو این لیست هست خوشحالم ولی از اینکه تو این لیست فیلم سریع و خشن هست اصلا خوشحال نیستم یه جورایی لیستو زیر سوال برده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

خب دوست عزیز باید قبول کنیم که قسمت اول اون ضعیف بوده ... چونکه اولا جلوه های ویژه ی اون خیلی ضعیفتر حتی از ارباب حلقه ها بود. دوما صحنه های اضافی زیادی رو داشت سوما خسته کننده بودن اوایل فیلمه پنجما داستان قسمت اول فیلم به خیر و خوشی تموم شد مثل یاران حلقه نبود ... ششما شخصیت راداگاست خیلی بد بود ...

ایوب این نظر شخصی تو هست و ما قبول نمیکنیم! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

در مورد صحنه های اضافه شاید یه تدوین گر شجاع میتونست به سرعت بخشیدن به ریتم فیلم کمک کنه خبر خوش اینه که برهوت اسماگ که بالقوه دارای داستان بیشتری نسبت به سفر غیرمنتظره اس 8 دقیقه کوتاه تره

راستش در مورد راداگاست باهاتون موافق نیستم درسته راداگاست خل و چل بود ولی به نسبت جکسون اون رو خوب در اورده بود و نمک هابیت بود.کار پیترجکسون سخت بود راداگاست که خیلی کم بهش اشاره شده باید تبدیل به یک شخصیت میکرد

در مورد جلوه های ویژه هم طراحی ارباب حلقه ها بخصوص در مورد مکان ها بهتر بود البته جلو های ویژه هابیت هم خوب بود ولی کمی غیرطبیعی بود و بعضی جاها تغییرات مثل گرافیکی بودن ارک ها خیلی موفق از آب درنیومده بود.

در مورد تدوین حق با شماست . به قول جیمز برادینلی در دل فیلم هابیت یگ داستان شگفت انگیز وجود دارد ولی نیازمند یک تدوینگر بسیار خوب هست .

در مورد راداگست هم با شما مخالفم . آخه چی بود این؟! اصلا و ابدا مثل سارومان و گندالف نبود. سه تا گنجشک روی سرش لونه کردن و بدکاری های اون گنجشک ها هم روی موهاش ریخته واقعا بد بود از اونطرف هم سورتمه سواریش خیلی بد بود.

امیدوارم که مثل گفته ی اون مجله ی تایم فیلم هابیت 2 خوب باشه و حتی نزدیک به ارباب حلقه ها هم باشه ولی متاسفانه بعضی از نظرات متوسط بود تاحالا ... حالا باید دید که چی میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

در مورد تدوین حق با شماست . به قول جیمز برادینلی در دل فیلم هابیت یگ داستان شگفت انگیز وجود دارد ولی نیازمند یک تدوینگر بسیار خوب هست .

در مورد راداگست هم با شما مخالفم . آخه چی بود این؟! اصلا و ابدا مثل سارومان و گندالف نبود. سه تا گنجشک روی سرش لونه کردن و بدکاری های اون گنجشک ها هم روی موهاش ریخته واقعا بد بود از اونطرف هم سورتمه سواریش خیلی بد بود.

امیدوارم که مثل گفته ی اون مجله ی تایم فیلم هابیت 2 خوب باشه و حتی نزدیک به ارباب حلقه ها هم باشه ولی متاسفانه بعضی از نظرات متوسط بود تاحالا ... حالا باید دید که چی میشه.

خب باید در نظر بگیری که کورونیر به زیرک بودنش معروفه،گندالف با غرغراش و آتش بازی و دودش و راداگاست هم خل بازی هاش و عشق طبیعت بودنش

برای من راداگاست در بعضی لحظه مثل رفتن به دول گولدور یادآور لوتر بود

بله به گمونم برهوت اسماگ بیشتر حال و هوای لوتر رو داشه باشه

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

با نظرتون درباره راداگاست مخالفم. دیگه از شما بعیده، ما طرفداران تالکین که دیگه نباید مثل عامه و منتقدین هابیت رو با لوتر مقایسه کنیم! هابیت یه فیلم کاملا مستقل از لوتره و راداگاست هم جزیی از روح هابیته، جزیی که به نظر من بیشتر از همه کاراکترهای دیگه به اون ماهیت اصلی کتاب هابیت نزدیکه. اگه کسی میخواد لوتر رو رو ببینه خب بره لوتر ببینه، چه اصراریه که هابیت دوباره عینا تکرار لوتر باشه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یک نکته رو اضافه کنم توی این مصاحبه سکانس جدیدی رو از هابیت به طور اختصاصی نمایش میدن

http://www.rodfile.com/pf1i4usi5ugw

این سکانس جدید جدای از 5تا کلیپی هست که الان روی سایت گذاشتم؟

اگه جدیده لطفا اسم و مشخصاتش رو بگید تا پیدا کنم و به خبر اضافه کنم.(فعلا امکان دانلود این فایل رو ندارم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

اگه جدیده لطفا اسم و مشخصاتش رو بگید تا پیدا کنم و به خبر اضافه کنم.(فعلا امکان دانلود این فایل رو ندارم)

نه مهدی جان این همان سوارشدن بشکه ها هستش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

دوستان این نقدو تازه تو Imdb دیدم http://ripemovies.co...ation-of-smaug/ بهش 7.5 داده

کسی از دوستان میتونه ترجمه کنه ببینیم در مجموع چی گفته؟

تا جایی که من فهمیدم گفته قسمت دوم این سه گانه از همان مشکل قسمت های دوم سگانه های دیگه رنج میبره که شما باید تا سال دیگه صبر کنین تا ببینین چی میشه! وگفته تنها سه گانه ای که دیدم رنج نمیبرد دارک نایت بودش!

بعد گفته بازی بیلبو خیلی عالی بوده البته بازی همه خوب بوده اما بیلبو یک چیزه دیگست!

گفته فیلم سرگرم کننده هستش و ارزش دیدن داره و حتما سه بعدی ببینید!

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamed 27

خیر همانطور که strayder عزیز گفتن سوار شدن بشکه هاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bridge

ایول پس فکر کنم فیلم فوق العاده شده ای کاش اون دو تا حداقل 80 میدادن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

نقدای فیلم هم در اومد.

تاد مک کارتی

70 از 100 داده و گفته پیتر جکسون با داستان درام گونه از ابتدای فیلم داستان سرایی قابل لمس و هدف داری رو دنبال کرده.

جاستین چنگ

70 از 100 داده و گفته فیلم به حد کافی قوی،یک بسته اکشن و ماجراجویانه هدف مند رو به جلو است و از سه بعدی فیلم هم راضی بوده.

امپایر

100 از 100 داده و در یک کلمه فیلم رو فراگیر توصیف کرده و در نتیجه گیری نهایی فیلم رو بازگشتی موفق به سرزمین میانه خطاب کرده.

خدا رو شکر... این چند روزه با یه سری ازین نقد های منفی هنوز فیلم نیمده داشتم ازش ناامید میشدم!! ولی با خوندن اینا دوباره همون شور و شوق همیشگی توی دلم زنده شد... جکسون قبولت داریم! =))

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

یه سوال:

تریلر جدید منتشر شده چرا ما نداریمش؟تازه روی نت قرار میگیره؟اگه کسی کیفیت پایینشم داره بذاره.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bridge

هیچی نشده نمره فیلم خیلی پایین اومده من نگرانم اونم چه جورش بقیه هم مثل من هستن یا فقط من این جوری شدم

چند نفر بدجور فیلمو کوبیدن چون نمره پایین دادن بی زحمت اونا رو هم ترجمه کنید ببینیم چی گفتن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

یه سوال، امتیاز متا چطور محاسبه میشه؟

من تا الان فکر میکردم از نمراتی که توسط منتقدان داده شده میانگین می گیرن، اما الان هابیت 7تا نقد داره و نمره هاشون 100، 80، 80، 70، 70، 50، 50 هستن که میانگینشون میشه 71.43، اما امتیاز متا 68 ثبت شده! این چجوری میشه الان؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

چند روز بعد از اکران عمومی هابیت نسخه ی با کیفیتش میاد؟ من که نمیتونم فیلم رو از روی پرده ببینم =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...