رفتن به مطلب
Elrond

تاپیک مخصوص بحث درباره فیلم هابیت [خطر لو رفتن فیلم]

Recommended Posts

hamid stormcrow
.

مگه تراين هم توی فيلم بود؟! پس چرا من نديدمش؟ اون مو فشنه كه دوالين بود؛ اون كه گريه ميكرد هم بالين بود... بقيه رو هم كه نشون نداد. تورين رو ميگی؟

تراین تو فیلم بود همون اول فیلم صحنه معرقی اره بور و ترور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

اگر دقت کرده باشین همان موقع که پادشاه گابلین ها رو سرشون خراب میشه چند صدم ثانیه زودتر داد میزنن.!!

به نظرم اون فریادهایی که زودتر شنیده میشه مربوط به دورف های هستش که سرشون به طرف بالا است و میبینن که پادشاه گابلین ها داره رو سرشون خراب میشه و به همین خاطر یه کمی زودتر فریاد می کشند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

به نظرم اون فریادهایی که زودتر شنیده میشه مربوط به دورف های هستش که سرشون به طرف بالا است و میبینن که پادشاه گابلین ها داره رو سرشون خراب میشه و به همین خاطر یه کمی زودتر فریاد می کشند!

آره فکر کنم به خاطر همین باشه ممنون از راهنمایی.! :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak
دوالين؟! ولی من ديدم كه كيلی ميگه "شوخی ميكنی"! دهنش هم تكون ميخوره. مگه تراين هم توی فيلم بود؟! پس چرا من نديدمش؟ اون مو فشنه كه دوالين بود؛ اون كه گريه ميكرد هم بالين بود... بقيه رو هم كه نشون نداد. تورين رو ميگی؟

نه بابا! کیلی که اصلا تو باغ نیست. همون دوالینه.....میتونی دوباره نگاه کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

مگه تراين هم توی فيلم بود؟! پس چرا من نديدمش؟ اون مو فشنه كه دوالين بود؛ اون كه گريه ميكرد هم بالين بود... بقيه رو هم كه نشون نداد. تورين رو ميگی؟

منظور دوستمون اين دو تا عكسه

https://arda.ir/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=5446 https://arda.ir/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=5445

تراين رو نديدي؟؟

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

دوستان برای خوب و درست دیدن متون سایت در مرورگر موزیلا فایرفاکس روی صفحه کلیک راست کنید و گزینه

Switch Page Direction

رو بزنید

یک چیزی در مورد سوتی ها:

این سوتی ها تازست و ممکنه اصلا بعضیهاش واقعا سوتی نباشه

حالا یکم که بگذره سوتی های درشت و حسابی میاد :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

نه بابا! کیلی که اصلا تو باغ نیست. همون دوالینه.....میتونی دوباره نگاه کنی.

گندالف سپید درست میگه اونی که میگه "حتما شوخی میکنی" کیلی هستش دوالین که چیزی نمیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

گندالف سپید درست میگه اونی که میگه "حتما شوخی میکنی" کیلی هستش دوالین که چیزی نمیگه

منم فکر کنم کیلی میگه، اگر کمی دقت کنین کیلی بعدش داد میزنه "گاندالــــف" همون تن صدایی که میگه "حتما شوخی میکنی" رو میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

خوب من نظرم رو در مورد اره بور گفتم دیگه!!!!!!!!!!!!

به 3دی مهدی:

مهدی جان کاملا حق با توئه اصلا توجه نکرده بودم به خاطر همین اشتباهم یه امتاز مثبت بهت دادم ولی ای کاش ضایع نمیکردی ما رووووووووو :دییییییییییییییییییییییییییی (خنده زیادی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

با سلام

خوب من نظرم رو در مورد اره بور گفتم دیگه!!!!!!!!!!!!

به 3دی مهدی:

مهدی جان کاملا حق با توئه اصلا توجه نکرده بودم به خاطر همین اشتباهم یه امتاز مثبت بهت دادم ولی ای کاش ضایع نمیکردی ما رووووووووو :دییییییییییییییییییییییییییی (خنده زیادی)

اختیار داری امیر جان

این مشکل واسه همه هست و باید دستی درست کنن. توی تاپیک "اطلاعات اولیه برای تازه واردین" بهش اشاره کردیم و توی پیغام خوش آمدگویی کاربران جدید گفتیم که به اون تاپیک سر بزنن. البته خیلی از کاربران جدید نگاه نمیکنن. کاربران قدیمی که دوباره به سایت برمیگردن(مثل شما) اطلاعی از اون تاپیک ندارن. برای همین هر چند وقت یکبار عمومی میگم تا بقیه هم که همین مشکل رو دارن درست کنن.

در مورد سوتی ها:

خیلی از این سوتی هایی که مربوط به پیوستگی هست سوتی حساب نمیشه. ممکنه بین اون دو صحنه ای که براش ایراد میگیرن توی نسخه اکستندد یه صحنه دیگه باشه و علت رو توجیه کنه. مثلا توی بازگشت شاه صحنه شکسته شدن چوب دستی گندالف به دست ویچ کینگ توی نسخه سینمایی وجود نداشت و ایراد گرفته بودن که سوتی وجود داره و گندالف یه جا عصا داره و یه جا نداره!

سینک بودن صدا هم توی این نسخه ای که ما میبینیم قابل تشخیص نیست. ممکنه مشکل از انکودر باشه. باید تا اومدن نسخه نهایی صبر کرد.

در مورد لباس گالادریل هم دقت کنید که اولین بار گندالف و گالادریل و سارومان در شب با هم روبرو میشن اما جلسه شورای سفید فردا صبحش برگزار میشه. خب گالادریل هم لباسش رو عوض کرده. شاید توی نسخه اکستندد یه صحنه دیگه بین اینها باشه و ما الان متوجه جدا بودن این دو صحنه نشدیم.

اون قسمت "حتما داری شوخی میکنی" رو دوالین میگه اما توی فیلم جمله کوتاه تری میگه اما توی صدا گذاری خواستن اون جمله رو عوض کنن و یه جمله طولانی تر گذاشتن و این مشکل به وجود اومده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

در مورد لباس گالادریل هم دقت کنید که اولین بار گندالف و گالادریل و سارومان در شب با هم روبرو میشن اما جلسه شورای سفید فردا صبحش برگزار میشه. خب گالادریل هم لباسش رو عوض کرده. شاید توی نسخه اکستندد یه صحنه دیگه بین اینها باشه و ما الان متوجه جدا بودن این دو صحنه نشدیم.

اره من فکر میکنم آن صحنه ای که جدا کردن همون صحنه ای باشه که بیلبو میره جای شمشیر شکسته.!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

دوستان یه سوال دارم به نظرتون اونجایی که دورفها دارن از دروازه اره بور از دست اسماگ فرار میکنن زنهای دورف رو خوب در اآوردن یا نه؟؟؟

من فقط یکیشونو دیدم که اونم ریش داره

یادمه توی ارباب حلقه ها هم گیملی میگه زنهای دورف ریش دارن و غیر از خود دورفها کسی تشخیصشون نمیتونه بده(یعنی لباسهاشونم یه جوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:دی)

" ... صدا و ظاهر و جامه آنها چنان شبيه مردان دورف است كه چشم و گوش ديگر مردمان نمى تواند تمايزى ميان زن و مرد قائل شود . ... "

(در آخر یه سوال داشتم نمی دونستم کجا بپرسم .دلیل برتری سارومان نسبت به بقیه چیه یا چرا درکش نسبت به بقیه کمتره؟)

" زيرا سارومان سفيد بزرگترين فرد فرقه ماست . ... اما سارومان دير زمانى صناعات خود دشمن را مورد مطالعه قرار داده بود و از اين رو اغلب قادر بود كه بر او پيشى بجويد . با تمهيدات سارومان بود كه او را از دول گولدور بيرون رانديم . ... "

البته سارومان هم آدم بسيار زيرك و با دانشى بود كه تونست مواد منفجره ، نژاد يوروك هاى و ... رو به وجود بياره ؛ شايد اينم كه بر اثر پلان تير فريب خورد رو نشه گفت ، چون حرف هايى كه سارومان به گندالف ميزنه تقريبا از روى دلايل عقلانيه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

چرا گندالف تو خونه بیلبو میگه که من مهارت پیدا کردن نوشته هایی را که در نقشه پنهان است ندارم آخه گندالف که از هر نظر حساب کنی از الرند در درجه بالاتری است ازلحاظ سن تجربه نیرومندی و توانایی های جادویی.پس چرا میگه من این توانایی را ندارم.شاید به این خاطر اینُ میگه که میخواد به این بهونه دورف ها را به ریوندل ببره و اونا رُ با الفها آشتی بده؟ :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

الروند جان منم همینو میگم دیگه .ولی تو فیلم لباس زنونه داشتن.البته شاید پیتر میخواسته به نوعی اونها رو تو فیلم نشون بده که همه ببینن ولی ریشهاشون واقعا تابلو بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

چرا گندالف تو خونه بیلبو میگه که من مهارت پیدا کردن نوشته هایی را که در نقشه پنهان است ندارم آخه گندالف که از هر نظر حساب کنی از الرند در درجه بالاتری است ازلحاظ سن تجربه نیرومندی و توانایی های جادویی.پس چرا میگه من این توانایی را ندارم.شاید به این خاطر اینُ میگه که میخواد به این بهونه دورف ها را به ریوندل ببره و اونا رُ با الفها آشتی بده؟ :ymapplause:

نه؛ توی كتاب چنين چيزی (كه گندالف ميخواسته دورف ها رو به اين بهونه به ريوندل بكشونه) نيست يا حداقل من نديدم. فقط يه چيزی هست:

{{گندالف و تورين با هم پرسيدند: «آنجا چه نوشته؟» و كمی آزرده خاطر بودند كه چرا اول الروند بايد متوجه اين موضوع بشود...}}

نكته همينجاست! ننوشته "بود"؛ بلكه نوشته "بودند"! پس معلومه كه گندالف هم واقعاً چيزی نميدونسته. شايد چون اونقدر اطلاعاتش بالاست كه چنين چيزهايی رو فراموش كرده، يا شايد فكرش مشغول مأموريتشون بوده و زياد روی اين قضيه تمركز نكرده.

چندجای ديگه هم يادم هست كه گندالف چيزی رو نميدونست و بقيه بهش ميگفتن.

ویرایش شده در توسط گندالف ‌سفید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

( قصدم از این حرف ها طرفداری از یه شخصیت نیست ، ) ولی شاید گندالف از نظر سن برتر باشه اما شاید نشه گفت که از نظر تجربه بالاتر از الرونده ؛ بالاخره الروند دوران اول ، دوم و سوم رو در سرزمین میانه زندگی کرده بود و وقایع مختلف رودیده بود ؛ شاید از روی همین هم بود که با شناخت بالا از خط رونی حروف مهتابی رو شناخت .

در اون قضیه هم دورف ها دیگه پدر کشتگی با الف ها نداشتن که ، اتفاقا مثل اینکه در ریوندل هم خیلی بهشون خوش گذشت ... :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

در اون قضیه هم دورف ها دیگه پدر کشتگی با الف ها نداشتن که ، اتفاقا مثل اینکه در ریوندل هم خیلی بهشون خوش گذشت ... :دی

دست کم در مورد غذا که این قضیه صادق نبود! چون دورف ها دنبال گوشت بودن و تو ریوندل هم مثل اینکه جز نان لمباس و سبزیجات چیزدیگه ای نبود!

تورین و بالین هم که هنوز نمی تونستند به الفها اعتماد کنند و تورین نقشه را با اکراه به الرند داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

میگم دوستان شما تا حالا چند بار فیلم رو تماشا کردید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

من تا الان 9 یا 10 بارفیلم رو دیدم.

یه سوال :

چرا توی تریلرها اونجایی که بیلبو در رو برای دورفها باز میکنه عوض شده؟ من دیده بودم که موقعی که بیلبو در رو باز میکنه و دورفها میخورن زمین دوربین پاهای بیلبو رو نشون میده ولی تو فیلم نشون نداد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

من صحنه هایی را که حساستر هستند هر کدام هفت هشت بار نگاه کردم اما به طور کامل بدون اینکه فیلم را جلو و عقب کنم همون یه بار

با سلام

یه سوال :

چرا توی تریلرها اونجایی که بیلبو در رو برای دورفها باز میکنه عوض شده؟ من دیده بودم که موقعی که بیلبو در رو باز میکنه و دورفها میخورن زمین دوربین پاهای بیلبو رو نشون میده ولی تو فیلم نشون نداد.

من که تفاوتی ندیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

با سلام

10 بار؟!!!! بابا دست خوش، منکه تاحالا 3بار نگاش کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

جناب white wizard من دیدم که میگم از خودم که در نیووردم.

جناب ایوب به طور کامل 10 بار ندیدم شاید 5 بار به طور کامل ولی به صورت تیکه تیکه زیاد دیدم واگر سر جمع حساب کنی همون میشه.:دیییییییییییییی

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من هم تريلر و هم فيلم اصلی رو همين الان نگاه كردم. بين اين قسمت هايی كه شما ميگيد، فرقی نبود.

در ضمن، ما نميگيم كه شما از خودتون درآورديد! ميگيم احتمالاً اشتباه كرديد دوست من. :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

دست کم در مورد غذا که این قضیه صادق نبود! چون دورف ها دنبال گوشت بودن و تو ریوندل هم مثل اینکه جز نان لمباس و سبزیجات چیزدیگه ای نبود!

تورین و بالین هم که هنوز نمی تونستند به الفها اعتماد کنند و تورین نقشه را با اکراه به الرند داد

آره ، ولی از نظر کتاب که ماشاالله شامشون رو هم خوردن و کنسرت الف ها رو هم دیدن و ... :دی

پ.ن : آقا اینا میخوان من و تو رو خام کنن تا سود حاصل از گردشگری ریوندل رو کم کنن ؛ حالا تو بیا من اصلا اینجا واست لمباس سرخ می کنم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

به نظرم گریم بهتره , ارک با جلوه های ویژه شبیه انیمیشن میشه

راستی من هنوز نفهمیدم چرا این قدر آزوگ رو بزرگ کرده و حتی به عنوان ارباب ارک ها معرفیش کرده

ابهت اشباح حلقه و سائورون رو نداره (بخوان ملکور رو نمایش بدن چی میشه :ymapplause:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...