رفتن به مطلب
Elrond

تاپیک مخصوص بحث درباره فیلم هابیت [خطر لو رفتن فیلم]

Recommended Posts

Sherlock

موقع دیدن فیلم که 2 ساعت و 38 دقیقه بود ، باور میکنید برای من یک ساعت هم نشد ، اصلا فیلم تموم شد من تعجب کردم چرا اینقدر زود تموم شد ، اینقدر که لذت بخش بود ، حالا کیفیت بالاش چه شود !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

قد و قواره آزوگ درست بود اما نمیدونم چرا تغییرش دادن. آزوگ توی آزانول بیزار کشته میشه اما اینجا فقط نشون میده که دستش قطع میشه. حالا این زیاد مشکل نیست. اون قسمت آخر فیلم که تورین به سمتش میره من 100% مطمئن بودم که تورین میکشدش و بولگ(پسر آزوگ) برای انتقام تو نبرد 5 سپاه میاد. الان میخواد چیکار کنه داستان رو؟ بولگ رهبر اورکها توی نبرد 5 سپاهه اما اگه پدرش زنده باشه دیگه جور در نمیاد. تنا احتمالی که میتونم بدم اینه که قبل از وارد شدن به میرک وود یه بار دیگه باهاش رو در رو بشن و اونجا کشته بشه.

مگه بلوگ رو گندالف نکشت!؟ :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elrond

تاپیکها رو جدا کردم. برای دانلود میتونید به تاپیک «لینکهای دانلود فیلم هابیت» برید.

از این به بعد توی این تاپیک فقط به محتوای فیلم بپردازید و لینکهای دانلود رو توی تاپیک مربوطه بذارید

مى گم بهتر نيست اسم اين تاپيك رو هم عوض كنى ؟! مثلا تاپيك مخصوص بحث درباره ى فيلم هابيت [ خطر لو رفتن فيلم ] ...

قد و قواره آزوگ درست بود اما نمیدونم چرا تغییرش دادن. آزوگ توی آزانول بیزار کشته میشه اما اینجا فقط نشون میده که دستش قطع میشه. حالا این زیاد مشکل نیست. اون قسمت آخر فیلم که تورین به سمتش میره من 100% مطمئن بودم که تورین میکشدش و بولگ(پسر آزوگ) برای انتقام تو نبرد 5 سپاه میاد. الان میخواد چیکار کنه داستان رو؟ بولگ رهبر اورکها توی نبرد 5 سپاهه اما اگه پدرش زنده باشه دیگه جور در نمیاد. تنا احتمالی که میتونم بدم اینه که قبل از وارد شدن به میرک وود یه بار دیگه باهاش رو در رو بشن و اونجا کشته بشه.

حالا من يه پيش بينى مى كنم شماها دقت نكنين :دى ولى وسط فيلم به نظرم رسيد تورين و آزوگ تو نبرد پنج سپاه با همديگه مى جنگن و يا آزوگ تورينو مى كشه يا همديگه رو مى كشن :-?

نکات جالب دیگه هم اشاره گندالف به 5 ایستاری. آوردن اسامی خاصی مثل اونگولیانت، ارد لوین، گوندولین و چندتای دیگه بود که مخصوص طرفدارها توی فیلم گذاشته شده بود.

يعنى به آلاتار و پالاندو هم اشاره كرد ؟! من كه چنين چيزى رو نفهميدم ...

موقع دیدن فیلم که 2 ساعت و 38 دقیقه بود ، باور میکنید برای من یک ساعت هم نشد ، اصلا فیلم تموم شد من تعجب کردم چرا اینقدر زود تموم شد ، اینقدر که لذت بخش بود ، حالا کیفیت بالاش چه شود !

آره ، منم با اينكه پاهام گاهى خشك شد ولى به نظرم بازم داستان سريع جلو مى رفت ...

ویرایش شده در توسط Elrond

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مگه بلوگ رو گندالف نکشت!؟ :-?

اونی که گندالف کشت گابلین بزرگ بود. بولگ پسر آزوگه که توی نبرد 5 سپاه کشته میشه.

مى گم بهتر نيست اسم اين تاپيك رو هم عوض كنى ؟! مثلا تاپيك مخصوص بحث درباره ى فيلم هابيت [ خطر لو رفتن فيلم ] ...

يعنى به آلاتار و پالاندو هم اشاره كرد ؟! من كه چنين چيزى رو نفهميدم ...

اسم تاپیک رو عوض کردم.

اسمی از آلاتار و پالاندو نیاورد اما گفت دوتا جادوگر آبی بودن که اسماشون یادم نمیاد! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

یک سوال : میگم چرا پادشاه گابلین ها و گابلین ها از شمشیر تورین ترسیدن؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یک سوال : میگم چرا پادشاه گابلین ها و گابلین ها از شمشیر تورین ترسیدن؟؟

این شمشیرها در گوندولین برای جنگ با گابلینها ساخته شده بودن. شمشیر تورین اسمش "اورک ریست" بود که معنیش میشه "شکافنده اورک(گابلین)". گلامدرینگ هم همینطور. گابلینها به شدت از این شمشیرها میترسیدن. گابلینها به این شمشیرها اسم "گزنده و زننده" داده بودن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

این شمشیرها در گوندولین برای جنگ با گابلینها ساخته شده بودن. شمشیر تورین اسمش "اورک ریست" بود که معنیش میشه "شکافنده اورک(گابلین)". گلامدرینگ هم همینطور. گابلینها به شدت از این شمشیرها میترسیدن. گابلینها به این شمشیرها اسم "گزنده و زننده" داده بودن.

گوندولین کجاست؟ یعنی ان شمشیر قدرت جادویی داره ؟ چون یک جای فیلم وقتی پادشاه گابلین ها شمشیرش که برخورد کرد با این شمشیر پادشاه گابلین ها را پرت کرد عقب .! یک سوال دیگه که داشتم اینکه تو کتاب هابیت من یادم نمیاد که پادشاه گابلین ها کشته بشه؟؟!! و با کشته شدن پادشاه گابلین ها در جنگ 5 سپاه کی رهبر گابلین هاست؟؟ فقط بولگ؟؟

گلامدرینگ شمشیر گاندالف بود؟؟

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

حالا مطمئن هستيد كه اون سايه خود سائورون بود

؟؟

اصلا سائورون حرف هم زد ؟؟

آره . تو سه گانه ارباب حلقه ها وقتی آراگورن برای منحرف کردن چشم پشت دروازه موردور می ایستد سایرون دقیقا این جمله رو میگه :

(آراگورن ،آراگورن وارث ایزیلدور میراث تو به گور خواهی برد.)

ویرایش شده در توسط حلقه یگانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

آره . تو سه گانه ارباب حلقه ها وقتی آراگورن برای منحرف کردن چشم پشت دروازه موردور می ایستد سایرون دقیقا این جمله رو میگه :

منظور دوستمون nine تو فیلم هابیت بود.!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

البته اینو تو دوبله میگه!یعنی افزودۀ خود دوبلوره!توی فیلم من فقط اله سار رو متوجه شدم.اصلا همچین جمله ای وجود نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
m/saruman

فیلم رو خوب ساختند اما حیف که مجبور شدیم با این کیفیت پایین ببینیم!

من دو تا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم اگر پاسخ بدید :

1. چهره ی برخی از اورک ها(مخصوصاً آزوگ) گرافیکی به نظر میرسید! آیا این به دلیل خطای دید هست که ناشی از کیفیت پایین تصویر میشه؟ یا اینکه واقعاً گرافیکی بود؟!

2. اگر اون اورکی که در این قسمت دیدیم، آزوگ هست، پس این کیه؟ post-1868-0-40283300-1356007942_thumb.jp

یادم هست که وقتی این عکس منتشر شد، عده ای گفتند که این آزوگ هست و عده ای هم عقیده داشتند که این عکس متعلق به بولگ هست!

خب با چیزی که ما در قسمت اول دیدیم معلوم شد که این آزوگ نیست! حالا میخوام بدونم آیا این تصویر بولگ هست؟ اصلاً آیا این تصویر به طور رسمی منتشر شده و واقعاً در فیلم هابیت به نمایش در خواهد اومد؟!

ویرایش شده در توسط m/saruman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

گوندولین کجاست؟ یعنی ان شمشیر قدرت جادویی داره ؟ چون یک جای فیلم وقتی پادشاه گابلین ها شمشیرش که برخورد کرد با این شمشیر پادشاه گابلین ها را پرت کرد عقب .! یک سوال دیگه که داشتم اینکه تو کتاب هابیت من یادم نمیاد که پادشاه گابلین ها کشته بشه؟؟!! و با کشته شدن پادشاه گابلین ها در جنگ 5 سپاه کی رهبر گابلین هاست؟؟ فقط بولگ؟؟

گلامدرینگ شمشیر گاندالف بود؟؟

گوندولین شهر مخفی ای بود که تورگون و مردمش در دوران اول توش زندگی میکردن. داستانش توی سیلماریلیونه. قدرت جادوییش این بود که در حضور اورکها و گابلینها میدرخشید. اون پرت کردن شمشیر از روی ترس بود.

چرا توی کتاب هم گابلین بزرگ کشته میشه.

بله گلامدرینگ شمشیر گندالف بود.

1. چهره ی برخی از اورک ها(مخصوصاً آزوگ) گرافیکی به نظر میرسید! آیا این به دلیل خطای دید هست که ناشی از کیفیت پایین تصویر میشه؟ یا اینکه واقعاً گرافیکی بود؟!

2. اگر اون اورکی که در این قسمت دیدیم، آزوگ هست، پس این کیه؟ post-1868-0-40283300-1356007942_thumb.jp

یادم هست که وقتی این عکس منتشر شد، عده ای گفتند که این آزوگ هست و عده ای هم عقیده داشتند که این عکس متعلق به بولگ هست!

خب با چیزی که ما در قسمت اول دیدیم معلوم شد که این آزوگ نیست! حالا میخوام بدونم آیا این تصویر بولگ هست؟ اصلاً آیا این تصویر به طور رسمی منتشر شده و واقعاً در فیلم هابیت به نمایش در خواهد اومد؟!

1- بله این طور به نظر میرسه. توی هابیت بر خلاف لوتر اورکها کامپیوتری هستن. توی ارباب حلقه ها اونها آدم بودن و گریم سنگینی داشتن.

2- این بولگ پسر آزوگ هست(تا اونجا که میدونیم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
m/saruman

1- بله این طور به نظر میرسه. توی هابیت بر خلاف لوتر اورکها کامپیوتری هستن. توی ارباب حلقه ها اونها آدم بودن و گریم سنگینی داشتن.

ممنون از پاسخت. البته خیلی بعیده که پیتر بخواد چنین کاری بکنه و با گرافیکی جلوه دادن اورک ها، از طبیعی بودن فیلم بکاهه! الان همین عکسی که از بولگ منتشر شده رو با دقت ببینید ؛ کاملا مشخصه که به صورت گریم هست نه گرافیکی! عاقلانه به نظر نمیرسه که پیتر آزوگ رو گرافیکی نشون بده و بولگ رو به صورت گریم شده!

به هر حال باید صبر کنیم که نسخه با کیفیت منتشر بشه تا معلوم بشه چهره آزوگ گرافیکی هست یا گریم(امیدوارم به صورت گریم باشه)

ویرایش شده در توسط m/saruman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

با تشکر. یک سوال دیگه اینکه : یعنی اورک ریست مثل شمشیر بیلبو تیغش میدرخشه؟؟ و اینکه اگر فقط میدرخشه چرا تو فیلم وقتی گابلینه از قلاف داشت درش میاورد تو دستاش میلرزید؟؟ و وقتی تورین شمشیر را از رو زمین برداشت و پادشاه گابلین ها به طرفش حمله کرد و تورین برای دفاع شمشیرشو بالای سرش گرفت و وفتی پتک پادشاه گابلین ها به اورک ریست برخورد کرد پادشاه گابلین ها رو پرت کرد به سمت عقب و افتاد پایین! این صحنه ای که دارم میگم 2 ساعت و 37 دقیقه و 22 ثانیه فیلم هستش.!

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بله مثل استینگ در حضور اورکها میدرخشید. لرزیدن دستش به خاطر ترس بود.

اون پرت شدن نمیدونم ناشی از قدرت تورین بود یا اینکه میخواستن نشون بدن شمشیر یه چیز خاصه.

اما توی کتاب غیر از درخشندگی چیز خاصی نداشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

فیلم خوبی بود من چند تا نکته داشتم که بگم البته اینا ایراد نیستند فقط طرز متفاوت نگرش هستند

نمی دونم چرا اون کیف ترول ها رو که جیغ می کشید رو نشون نداد من همش منتظر او صحنه بودم

ظاهرا به نظر می رسه آشیونه عقابها رو دیگه توی فیلم نشون نمیدن

اما در عوض شخصیت راداگاست رو خیلی خوب تصویر کردند تراندویل هم که سوار گوزن بود عالی بود بهش می اومد

ترول ها هم واقعا مثل کتاب احمق بودند و شهر گابلین ها از انتظارها بالا تر بود

ویرایش شده در توسط NiNe

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

توی نسخه اسپانیایی دقیقا سر 29:48 تصویر عوض میشه.

اون قسمت حذف شده از 28:57 تا 31:02 نسخه انگلیسی هست.

ممنون جناب 3DMahdi به خاطر راهنماییاتون! از روشی مشابه روش شما استفاده کردم، و بلاخره موفق شدم نسخه اسپانیایی رو با زبان انگلیسی ببینم!

و اما درمورد خود فیلم، بعضی جاهاش فوق العاده بود! مخصوصا prologue اولش و قسمت شهر گابلین ها خارق العاده بود! فکر کنم اگه کیفیت بالا و 3Dش رو ببینم درجا سکته بزنم جان به جان آفرین تسلیم کنم! حیف که کیفیت صداش خیلی پایین بود و یه جاهایی هیچی نمیفهمیدم، مثل شورای سپید یا خیلی از دیالوگاش.

ولی یه انتقادی هم دارم، البته فقط احساس خودمه، به نظرم پیتر یخورده زیادی تو فیلم دست برده! یه سری از تغییرات واقعا نیازی بهشون تبود!

اما نظر من

فیلم خیلی قشنگ بود. خیلی بیشتر از لوتر به کتاب وفادار بود و واقعا لذت بردم. فلش بک ها بسیار عالی بودن. مخصوصا قسمتی که بالین در مورد تورین تعریف میکنه. مارتین فریمن فوق العاده بود. بهترین انتخاب برای این نقش بود. یعنی یه هابیت به تمام معنا بود.

قسمتی که منو اذیت کرد اون تیغ مورگولی و صحبتهای گالادریل در مورد گور ویچ کینگ بود. چرا این حرفها رو زد! آخه ویچ کینگ که نمرده بود! زد به کل اون پیشگویی مربوط به ویچ کینگ رو نابود کرد!

اشباح سفید و خود سائرون هم خوب بودن.

دول گولدور مدتها خالی از سکنه بود اما اینجا زیادی خراب شده بود.

خیلی موافق نیستم! همین قضیه آزوگ، حمله وارگ ها به گروه قبل از رسیدن به ریوندل، افزایش نقش راداگاست و حیلی چیزای دیگه عدم وفاداری به فیلم رو نشون میده!

من فکر میکنم این قیافه رو یه لحظه تو نبرد آزانول بیزار دیدم که تورین با شمشیر زدش، شایدم یکی شبیه این بود!

گوندولین شهر مخفی ای بود که تورگون و مردمش در دوران اول توش زندگی میکردن. داستانش توی سیلماریلیونه. قدرت جادوییش این بود که در حضور اورکها و گابلینها میدرخشید. اون پرت کردن شمشیر از روی ترس بود.

چرا توی کتاب هم گابلین بزرگ کشته میشه.

بله گلامدرینگ شمشیر گندالف بود.

متاسفانه این طور به نظر میاد! خیلی کارتونی شدن گابلین ها! تو لوتر با گریم خیلی طبیعی تر و بهتر بودند!

از حیوونای راداگاست هم زیاد خوشم نیومد! زیادی فانتزی و بچه گونه بودند!

ویرایش شده در توسط turambar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ممنون جناب 3DMahdi به خاطر راهنماییاتون! از روشی مشابه روش شما استفاده کردم، و بلاخره موفق شدم نسخه اسپانیایی رو با زبان انگلیسی ببینم!

خیلی موافق نیستم! همین قضیه آزوگ، حمله وارگ ها به گروه قبل از رسیدن به ریوندل، افزایش نقش راداگاست و حیلی چیزای دیگه عدم وفاداری به فیلم رو نشون میده!

خواهش میکنم.

آره تغییرات بود اما از لوتر کمتر بود. توی لوتر تام بامبادیل به کل حذف شده بود. گلورفیندل حذف شد و نقشش رو به آرون دادن. شخصیت آراگورن و ائووین هم به طور جدی تغییر پدا کرده بود. بازگشت به شایر و نحوه مرگ سارومان، اومدن الفها به هلمزدیپ و از همه بدتر اومدن ارواح به پله نور.

توی هابیت چیزی خاصی از کتاب حذف نشده. چیزهایی اضافه شده. راداگاست کلا توی کتاب نیست. من این قسمت رو جزو اقتباس از کتاب حساب نکردم.

در کل بازم تغییرات هست اما نسبت به لوتر کمتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

این میشه دوباره همون بحث حجم کتاب در مقایسه با تایم فیلم! یاران حلقه همینجوریش بدون تیتراژ 3 ساعت و 20دقیقه است، تصور کنید که ماجرای جنگل قدیمی و تام بامبادیل و گورپشته هم میخواست اضافه شه، که اینا حجمشون حدود یک سوم کتابه، ببینید چی میشد!

همون دیگه، زیادی بهش اضافه شده، بیش از حد نیاز!

من بازگشت پادشاه رو خیلی وقت پیش خوندم، موضوع پله نور چیه؟ مگه ارواح به کمک آراگورن نیومدن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

من بازگشت پادشاه رو خیلی وقت پیش خوندم، موضوع پله نور چیه؟ مگه ارواح به کمک آراگورن نیومدن؟

ارواح به کمک آراگورن اومدن ولی در حد همون شکست دادن دزدان دریایی دیگه تا میناس تریث همراهش نبودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

با سلام خدمت دوستان راستش بس که منتقدین ذهنمونمو سیاه کرده بودند خیال میکردم با فیلمی بی در و پیکر سراغ داریم. ولی واقعا اینجور نبود هابیت به نظرم اگرچه قسمت اولش در مقام مقایسه از یاران حلقه پایین تر بود ولی به گمونم نمره قبولی رو گرفته توبه کردم که دیگه نه نقدی بخونم و نه از نقدی استفاده بکنم.

الان واقعا نمره 58 در مخیله من نمیگنجه......با معادلاتم جور در نمیاد... دارم هنگ میکنم.... واقعا مگه منتقدها دل ندارن :-?

دارم باور میکنم که .........کور بشه چشم حسود.

موافقم! منتقدها خیلی زیادی بد گفتن! البته به لوتر نمیرسه چون داستانشون هم کلا با هم متفاوته! ولی بازم فوق العاده بود! در حدی که بعضی صحنه هاش اشک آدمو دربیاره، مثل صحنه های اره بور!

کلا مهمونی خونه بیلبو که حالت سرخوشانه داشت معلومه حوصله منتقدین رو سربرده ولی به گمونم خوب بود و مثل کتاب جالب در اومده بود

واقعا من اصلا نمیفهمم چطوری میگن خیلی طولانی بود، من که اصلا نفهمیدم چطوری گذشت، به نظرم کم هم بود! باید بیشتر دورف ها رو معرفی میکردن! بعضیاشوون خیلی کم دیده شدن!

همیشه آرزوم این بود که حسی رو که موقع دیدن یاران حلقه برای اولین بار.....اولین بار..داشتم رو دوباره تجربه کنم.........خب این لحظه فرا رسید :-?

خدا رو شکر که زنده ماندم و این لحظه را تجربه کردم.....یعنی.........میشه گفت...خیلی حال و هوای آردایی داشت....اصلا :D

...اصلا توقع نداشتم تو عمرم بتونم آواز الف ها رو گوش کنم ....یا طلوع در ریوندل رو تجربه کنم :D

....نمیدونم چرا اینقدر ... چطور اینقدر.....خیلی بیلبوی توک منو گرفت... و وقتی میشد بیلبوی بگینز خودمون...منو انگار به بگ اند دعوت میکرد

هاوارد شور نامرد خیلی با دل من بازی کرد تو فیلم....خیلی منو برگردوند به آردا....و پیتر جکسون...واقعا همان جکسون ارباب حلقه ها بود....

انگار داشتم واقعا از دریچه دیگه ای به دنیای تالکین نگاه میکردم..........از دریچه دورفی...اما....ام.اما هر جا دلم برای الف ها تنگ میشد نمیدونم چرا در تصویر ظاهر میشدن :D

منم احساس میکنم پیتر هابیتو اختصاصی واسه طرفداران تالکین ساخته! به خصوص بچه های آردا!

نمیدونم چرا کیفیت پرده ای اسپانیایی که از تو تلویزیون و صدای انگلیسی که از تو mp3 player پخش میشد و هیچگاه این دو رو نتونستم هماهنگ کنم بهم چسبید....

اتفاقا کیفیت پرده ای خیلی تو ذوقم زد! خیلی حال گیری بود ولی بر خلاف نظر خیلی از دوستان اصلا باعث نشد که نسبت به فیلم زده بشم! این حال گیری اتفاقا عطشم رو واسه دیدن کیفیت بالاترهزار برابر بیشتر کرد! خدایا یعنی من اینقدر زنده میمونم که بتونم اره بور و دول گولدور و سارون و ویچ کینگ و شهر گابلین ها و کوهستان مه آلود و آزانول بیزار و خیلی صحنه های دیگه رو با کیفیت خوب ببینم؟ یعنی میشه؟! :D ;) :D

ویرایش شده در توسط turambar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

واقعا....

تو این فکر بودم که ملت از گوندولین چی میدونن...ملت از تم های موسیقی چی میفهمن....یعنی....موسیقی صحنه ی آخر که تورین بیلبو رو به آغوش کشید باعث شد زار زار گریه کنم چون اصلا انتظارشو نداشتم. اگه یادتون باشه این تم رو موقع سقوط باراد دور شنیدیم...

بیلبو خیلی بیشتر از فرودو رفت تو دل من به خاطر بازی عالی فریمن که احتمالا اسکار امسال رو از آن خودش کنه....ضمن این که تورین م محشر بود. همه محشر بودن....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

با سلام خدمت تور عزیز و ممنون از مدح زیبات :-? :-?

عزیز برادر یکمی خودتو کنترل کن میترسم خدانکرده سکته کنی

با حرفات تقریبا موافقم هنوز تازه اول راهیم و تازه سفرغیر منتظره اول راهه

ولی واقعا میشه سفرغیرمنتظره رو با یاران حلقه مقایسه کنیم

راستش دوست دارم کم کم نقدارو آماده کنیم نقدایی که مبتنی بر دلیل باشه و نه احساس آنی

روزی نیست که حداقل یه تم از لوتر گوش ندم امیدوارم هابیت هم اندازه لوتر قوی باشه یادمون باشه لوتر یه فیلم خاص بود در همه زمینه ها حتی کسایی که از فانتزی بدشون میاد با احترام ازش یاد میکنن

به نظر من سه گانه ارباب حلقه ها مهم ترین فیلم بعد از سال 2000 بوده .امیدوارم ارزش های هابیت و تازگیش باعث نشه لوتر رو فراموش کنیم و دست کم بگیریم

حالا وقتی DVD هابیت اومد باید نقد نهایی رو کار کنیم البته حساب موسیقی متن جداست و تقریبا میتونیم به یک جمع بندی برسیم(البته اونم فعلا ناقصه با توجه به تم های دیگه ای که برای لوکیشن های دیگه در راهه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...