رفتن به مطلب
Elrond

تاپیک مخصوص بحث درباره فیلم هابیت [خطر لو رفتن فیلم]

Recommended Posts

ayub_s

نگران نباش محمد جان تا خودمون واسه خودمون سوتی درست نکنیم فیلم اصلا سوتی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

نگران نباش محمد جان تا خودمون واسه خودمون سوتی درست نکنیم فیلم اصلا سوتی نداره.

الان منظورتون اینکه من میخوام واسه این فیلمی که عاشقشم و با داستاناش بزرگ شدم سوتی درست کنم؟؟! :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

الان منظورتون اینکه من میخوام واسه این فیلمی که عاشقشم و با داستاناش بزرگ شدم سوتی درست کنم؟؟! :-?

نه محمدجان، منظورم اینه که تو فیلم اصلا نمیشه سوتی پیدا کرد. اونی که گفتم یه اصطلاحه. :ymapplause: :ymapplause:

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

فیلم هابیت تا الانم اینقدر سوتی داره

http://www.imdb.com/title/tt0903624/trivia?tab=gf

یکیش اینه که :

گالم تایم 2:07 میگه سه تا ولی با دستش دوتا رو نشون میده ! خیلی ضایع هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

اون اشتباه محاسباتی گولوم جونه، سوتی نیست که، چونکه شمردن بلد نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

فیلم هابیت تا الانم اینقدر سوتی داره

http://www.imdb.com/...4/trivia?tab=gf

یکیش اینه که :

به قول خودت این دیگه انقدر ضایعست. ...فکر می کنم عمدی تو فیلم قرار گرفته. می خواسته خل وضع بودن گولوم رو نشون بده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یکیش اینه که :

به نظرم من این کاملا عمدی بوده تا حالت کمدی صحنه رو بالا ببره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

یه ایراد. وقتی پادشاه گابلین ها رو سره دورف ها خراب میشه! دوالین میگه: حتما شوخی می کنی!

در حالی که دهنش حرکت نمی کنه!

ویرایش شده در توسط tisak

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

یه ایراد. وقتی پادشاه گابلین ها رو سره دورف ها خراب میشه! دوالین میگه: حتما شوخی می کنی!

بقیه رو هم ترجمه کنی عالی میشه :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

اگر دقت کرده باشین همان موقع که پادشاه گابلین ها رو سرشون خراب میشه چند صدم ثانیه زودتر داد میزنن.!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

این اشکالات طبیعیه.و غیر قابل اجتناب...قبلا هم گفتم به بعد فنی ماجرا بر می گرده..نه مثلا فیلمنامه!

وگرنه این سوتی های پدرخوانده

http://www.imdb.com/title/tt0068646/trivia?tab=gf

ارباب حلقه ها که غولی بود سوتی هاش هم همینطوری بود.

اگر اشکال داستانی ازش گرفتید درسته!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

با تیسک موافقم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

یه چیز دیگر:

وقتی اولین بار گندالف ، گالادریل رو می بینه ...گالادریل لباس بلند سبز پوشیده ولی چند لحظه بعد لباسش کاملا سفیده..یعنی انقدر سریع عوض کرده! دی:

ویرایش شده در توسط tisak

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

یه چیز دیگر:

وقتی اولین بار گندالف ، گالادریل رو می بینه ...گالادریل لباس بلند سبز پوشیده ولی چند لحظه بعد لباسش کاملا سفیده..یعنی انقدر سریع عوض کرده! دی:

شاید لباس سبز رنگش حالت شنلی چیزی بوده که ان را در اورده.!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

تا اونجایی که من دیدم اولین بار لباس گالادریل آبی بود.

به 3دی مهدی: مهدی جان در پست شماره 54 فکر کنم صفحه 3 گفته بودی که سمت راستی جوونیهای بالینه و سمت چپی تراینه الان که نکگاه کردم دیدم برعکس گفتی چون سمت چپی جوونیهای بالینه و سمت راستی تراینه

دوستان یه سوال دارم به نظرتون اونجایی که دورفها دارن از دروازه اره بور از دست اسماگ فرار میکنن زنهای دورف رو خوب در اآوردن یا نه؟؟؟

من فقط یکیشونو دیدم که اونم ریش داره

یادمه توی ارباب حلقه ها هم گیملی میگه زنهای دورف ریش دارن و غیر از خود دورفها کسی تشخیصشون نمیتونه بده(یعنی لباسهاشونم یه جوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:دی)

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

با سلام

تا اونجایی که من دیدم اولین بار لباس گالادریل آبی بود.

به 3دی مهدی: مهدی جان در پست شماره 54 فکر کنم صفحه 3 گفته بودی که سمت راستی جوونیهای بالینه و سمت چپی تراینه الان که نکگاه کردم دیدم برعکس گفتی چون سمت چپی جوونیهای بالینه و سمت راستی تراینه

دوستان یه سوال دارم به نظرتون اونجایی که دورفها دارن از دروازه اره بور از دست اسماگ فرار میکنن زنهای دورف رو خوب در اآوردن یا نه؟؟؟

من فقط یکیشونو دیدم که اونم ریش داره

یادمه توی ارباب حلقه ها هم گیملی میگه زنهای دورف ریش دارن و غیر از خود دورفها کسی تشخیصشون نمیتونه بده(یعنی لباسهاشونم یه جوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:دی)

نه لباس ها فرق داره.! اینها زنهای دورف ها هستند که در فیلم هابیت هم حضور داشتن.!

q8geelallad7utu6tjgx.jpg

ویرایش شده در توسط تضاد
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

استرایدر جان ممنونم که عکسها رو گذاشتی

یه سوال دیگه:

به نظرتون اره بور رو بد در نیاوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه خورده انیمیشنیه. واقعی به نظر نمیرسه تازه خیلی هم کوچیک به نظر میرسه

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

عجب بحثی راه انداختم خدا از من نگذره!! :دی

کلا از بحث سوتی خودم خوشم نمیاد و برای همین شروعش کردم :دی

سال ها زحمت میکشن بزرگترین ها رو میسازن بعد ما پشت سرشون حرف در میاریم! :دی

من که به چشمام یاد دادم دیگه از هابیت سوتی نگیرن!!! :دی

به امیر: نظر منو میخوای محشر بود. حداقل از اونچه من سالها تصورم بود بهتر شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

با سلام

یه سوال دیگه:

به نظرتون اره بور رو بد در نیاوردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه خورده انیمیشنیه. واقعی به نظر نمیرسه تازه خیلی هم کوچیک به نظر میرسه

اره بور که عالی بود، بهتر از این نمیشد دربیارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

با سلام

یه سوال دیگه:

به نظر من هم عالی بود. نسخه با کیفیت پایین معلومه که به نظر خوب نمیاد بذار نسخه بلوری بیاد اونوقت می بینی چی کارا کردن! ضمن همین جور هم خیلی عالی بود ولی در نسخه های HD یه چیز دیگه س

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب الان هم همینو میگم! :دی

شاید شما صفحات فروم رو درست نمیبینی و سمت چپ من با سمت چپ شما فرق داره. سایدبار صفحه اصلی فروم رو باید سمت چپ ببینی. اگه سمت راست میبینی از پایین صفحه یکبار زبان فروم رو انگلیسی و دوباره فارسی کن. الان احتمالا توی دیدن جملاتی که نوشته های فارسی و انگلیسی دارن هم مشکل داری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

با سلام

یه سوال دیگه:

خواهش میکنم امیر جان.! به نظر من اربور خوب بود.!:ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز

از آخرین باری که در تالار پست نوشتم وهمینطور به تالار سر زدم زمان زیا دی می گذره که یا دم نیست چند وقته ، اولنده ش که خدمت همه دوستان عزیز وقدیمی وهمینطور دوستان جدید که تازه عضو سایت ما شدند سلام عرض میکنم .یه مدت بود که به خاطر مشغله های مختلفی که تو زندگی داشتم نمی تونستم به سایت سر بزنم ، اما از این به بعد سعی می کنم که زود زود بیام وپست بزنم. بگذریم....

اما درمورد فیلم هابیت : بلاخره بعد از سالها وماهها وروزها وساعتها ودقیقه ها وثانیه ها انتظا ر تونستم فیلم هابیت رو ببینم ! ! ! ! ! !

روز سه شنبه سوم بهمن سال 1391 که سالروز تولد من بود فیلم هابیت به دستم رسید وتماشا کردم .واقعا کدوم هدیه تولدی از این شیرینترو بهتر می تونه باشه ! ! !.واقعا کدوم یکی از شما ها تا حالا همچین هدیه تولدی رو تا حالا گرفته ! ! !. هر چند که این هدیه هدیه دهنده ای نداشته ومن از یک جای دیگه تهیه کردم !!!! اما با زجای شکرش باقیه که تونستم این فیلم رو توی سالروز تولدم پیدا کنم و نگاه کنم.

نسخه ای که من از فیلم هابیت دارم یه فایل MKV ایه که در حدود 800MB حجم داره و زبانش انگلیسیه ، در ضمن زیر نویس فارسی هم داره .در مورد کیفیتش باید بگم که کمی کمتر از 720MP هست .اما بازهم نسبت به حجم فایلش کیفیت خوبی داره اما نسبت به کیفیت پرده ای خیلی بالاتره.

اما در مورد خود فیلم : بعد از ظهر روز سه شنبه سوم بهمن که فیلم رو تهیه کردم ، خیلی ذوق زده وخوشحال بودم هی لحظه شما ری می کردم که به خونه برسم و فیلمو نگاه کنم ،اون شب تا ساعت 3 نصف شب بیدار بودم وتوی عالم فیلم گمشده بودم .ابتدای فیلم که بیلبو فرودو رو دیدیم یه حس غریب ونوستالوژی گونه ا ی پیدا کردم ویا د سه گانه بزرگ ارباب حلقه ها وتمامی خا طراتی که من با ها ش داشتم افتادم .در کل فیلم خیلی خوبی بود اونجوری که توی نقد های مختلف فیلم قبل از دیدنش خونده بودم .ومنتقدها روش مانور داده بودن که فیلم بدیه، اونجو ری نبود.خیلی عالی بود .دیدن دوباره گاندولف و بیلبو ودیگر شخصیت ها خیلی هیجان انگیز بود ،قسمت ابتدای فیلم که بیلبو در مورد اره بور وپا دشاهی کوتوله ها صحبت می کنه خیلی جالب بود .دیدن شخصیت های جدید مثل رادگاست و تراندویل خیلی لذت بخش بود به خصوص تراندویل که سوار یه گوزن بزرگ بود .یکی از صحنه های هیجان انگیز و وحشتناک فیلم اونجاییه که رادگاست قهوه ای می ره به دول گولدور واونجا ویچ کینگ از داخل صخره ومجسمه با ظاهر شبه گونه اش ظاهر میشه و با رادگاست مبارزه می کنه ورادگاست اونو پرت می کنه ،و دیگری در همونجا که سایه وصدای دهشتناک نکرومانسر یا ( سائورون) رو می بینه وبا ترس ولرز از اونجا فرار می کنه تواین لحظه وقتی که من فیلمو می دیدم برای چند ثانیه نفسم رو حبس کرده بودم. اما به نظرم ترول هایی که توی فیلم بودند یه کمی بچه گانه تر از ترول های ارباب حلقه بودند وهمینطور گابلین هایی که توی یا ران حلقه بودند واقعی تر و وحشتناک تر از گابلین های توی هابیت بودن .شاید هم این نظر من به خاطر اینه که ما نسخه کم کیفیت فیلم رو دیدیم . واگه نسخه HD فیلم بیا د با گفته های ما فرق می کنه . اما در کل فیلم بسیا ر عالی وخوبی بود اما فیلم نقطه اوج زیادی نداشت واین امیدوارم که در قسمت های بعدی مرتفع بشه

تا اینجا که فیلم هابیت در سرشته از جوایز اسکار نامزد شده که به احتمال قوی هر سه شون رو ببره .سه رشته عبا رتند از جلوه های ویژه ، بهترین گریم ، وبهترین طراحی تولید .

با تشکر

الندیل پسر آماندیل ،فرمانروای آرنور و گاندور .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
little lord

درود به همه

سرانجام من هم به این مهم دست یافتم و شهد وصال عزیز جانم رو چشیدم(ولی خدایش زیاد شیرین نبود با این کیفیت کم )

فیلم خیلی بزرگه مبهوت کننداست وبرای دیدن قسمت های بعدی تحمل انتظار خیلی سختتر شد

مارتین فریمن عالی بود چاشنی طنزخیلی خوب بود جلوه های ویژه تا جایی که کیفیت اجازه داد خیلی خوب بود

بالاخره ترحم بیلبو به گالوم رو دیدم که واقعا خیلی قشنگ بود خیلی(کلا خیلی خوب بود یکی یکی بگم زیاد میشه)

موسیقی هم به نظر من با اینکه فقط قسمت اولش رو دیدیم عالی بود

(در آخر یه سوال داشتم نمی دونستم کجا بپرسم .دلیل برتری سارومان نسبت به بقیه چیه یا چرا درکش نسبت به بقیه کمتره؟)

ویرایش شده در توسط little lord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

دوالين؟! ولی من ديدم كه كيلی ميگه "شوخی ميكنی"! دهنش هم تكون ميخوره.

مگه تراين هم توی فيلم بود؟! پس چرا من نديدمش؟ اون مو فشنه كه دوالين بود؛ اون كه گريه ميكرد هم بالين بود... بقيه رو هم كه نشون نداد. تورين رو ميگی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...