رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

مونت آو سائرون

:?!

چی؟!

باز اگر ترجمه میکردی: آنت! تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت! یکم طبیعی تر بود!!:دی

عزیزم نیگا کن: لاستو بث نن تونو دانان گالاد. یعنی صدای منو بشنو و از تاریکی به روشنایی برگرد...

به لوتر: تحسن کنید! اصلا چادور بزنید همینجا:دی اما لرداس شی جادویی رو از دست داد. شما تازه واردا هنوز تنتون داغه فکر میکنین به همین الکیاس! نه داداش وقتی مرحله ی دوازدهم بشه هیچی ازتون باقی نمی مونه!:دی

مونت یه شلیک هوایی: مرحله ی اربابان به زودی گذاشته میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

عاقا این چه وضعشه ؟؟

همینطور پیش بره ما طی چند روز آتی تجزیه میشیم که :?

اصلن من قبول ندارم , میرم ازت اعاده حیثیت میکنم به شورا :? :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب. مرحله ی پنجم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای الوه.....................موضوع مرحله: رمزگشایی...............درصد دشواری از پنج: 3

نکته: الوه من یه شخصی رو از تو میخوام و تو باید با کنارهم گذاشتن سه تا کلمه که از مشخصات اون فرد هست بهش دست پیدا کنی.

1- اولین کلمه رو خودم مفت و مجانی برات می نوسم: "باک لند"

2- دومین کلمه در بین کلمات زیر اونیه که با بقیه فرق داره:

hir-amon-alelin-falas-aear-aerlinn

3- کلمه ی سوم هم همینطور:

elda-hafling-atan

خب حالا اگه با وجود سه تا کلمه ی یافت شده به اون شخص رسیدی، یه کارت پستان درست میکنی که عکس از اون شخصم داشته باشه و زیرش حداکثر دوخط راجبش مینویسی. غلط املایی داشته باشی دیگه همه چی تمومه.

شی جادویی هم داری!

برای لوتر...........موضوع مرحله ی آینه ی گلادریل.............درصد دش.اری از پنج: 4

لوتر جان به آینه ی گلادریل نگاه کن و بگو چی میبینی! راجب تصاویری که میبینی حداکثر سه خط توضیح بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

میگم مراعات این سندوساله مارم بکنی بد نیستا :?

بعدشم من این ریش سیبیلارو تو ذغال سیاه نکردم که :?

قشنگ ینی گلچین میکنیا واسا ما , دمت گرم :?

راستی مونتی جون من دیگه از گروه قاتلین کارت پستال نخواه که دیگه اونجوری تبدیل میشه به مقتولین :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

الآن اینی که نوشتی یعنی بلد نیستی یا نمیخوای جواب بدی؟! :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب، حوصله ندارم جواب بنویسم چون باید توضیح بنویسم! :دیــ

این کارت پستالی که میخواستی، چون دیدم حجمتو دوست داری، کیفیت اصلی رو نذاشتم (کیفیت اصلی با طول 10000px هست :دیــ)

post-1139-0-41356900-1378552851_thumb.jp

اینم یه کیفیت بهتر (با طول 2048px) چون تار شده وقتی کوچیکش کردم و اگه بخوای خیلی نکته سنج باشی اینو گذاشتم که بهانه ای نباشه :دیــ

http://upload7.ir/images/56915535843922514191.jpg

توضیح:

عکس شخصیت از جان هو هست پس نگی ندیدم و درست نیست و این حرفا :?

تمبر کارت پستال هم واقعیه :?

حالا جرات داری امتیاز نده :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

آخ چقدر خوشگله! :?

دستت درد نکنه البته اگه منه گیلدا رو هم مینوشتی درست بود!!

الوه امتیاز مرحله ی پنجم رو گرفت. خیلی هم عالی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

یه 6-7نفر دیگه هم میشد نوشت که حال نداشتم در مورد اونا بخونم، این دم دست بود :دیــ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

صبح بخیر آردا

اینجا آرداست شما صدای منو از رادیو میدل ارت میشنوید:

تصویر اول فین گون ــه که در حال نجات مایدروس از تانگورودریم ــه

تصویر سوم گواهیر داره به گندالف کمک میکنه از اورتانک فرار کنه

تصویر چهارم برومیر تیر خورده و داره میمیره و آراگورن هم پیششه

تصویر پنجم هم باز مایدروس ــه که مورگوت اونو از یه دست به تانگورودریم آویزون کرده

و اما تصیر دوم رو نمیدونم ولی شاید , شاید گلدبری باشه

ببین احتمالا گزینه دومو غلط گفتم ولی اگه مردی بخاطر اون یه دونه امتیاز کم نکن , خداییش هیچیش معلوم نیس , فقط معلومه زنه اونم از لباسش !

بابا خیلی خزه اگه بعد این همه مدت یه امتیازم نگیریم , اوندفم بخاطر کارت پستال امتیاز ندادی تازه بعد اون همه سخنرانی طولانی مدت و نفس گیری که کردم,این حرفا رو اگه تا حالا به سلطان سلیمان زده بودم الان جای خدابیامرز پاشا رو گرفته بودم :دی

ولی خدایی اگه اینبارم بخاطر اون یه دونه امتیاز ندی من که دیگه روم نمیشه دوئل رو ادامه بدم و بهتر میدونم انصراف بدم و گروه ارتاد برنده شه و خوش به حالشون بشه تا بیشتر ازین در معرض خطر فروپاشی آبرو قرار نگیریم

+اگه ارو خواست و مونت هم کوتاه اومد و ما نباختیم {چون من استعفانامم رو در صورت شکست در این مسابقه روی میز مدیر عامل گذاشتم و در صورت شکست گروه قاتلین بالفطره استعفانامه این جانب به محر و امضای جناب مونت خواهد رسید } اگه میشه مرحله بعدی ــه اربابان رو یه چند روز به تعویق بندازی ممنون میشم , چون این چند وقته یه خورده سرم بیش از معمول شلوغه و شاید زیاد وقت نکنم بیام نت اگه هم بیام نمیتونم تایم کافی رو برای کنکاش روی موضوع مد نظر بذارم

اینجا لوتلورین _ میدل ارت , خبرنگار رو به ورشکستگی ـه واحد دوئل اسمایلی بای

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

نه نمیخواد استعفا بدی. جواب هات درست بودن همشون! :دی

اونم گلدبری بود! آفرین...

میخواستم اگر نتونی به این سوالت جواب بدی، تورو همیار حلقه کنم شاید اینطوری مفید تر باشی!:دی. اما حالا که جواب دادی...

جدول امتیاز ها در مرحله ی پنجم:

گروه ارثاد تاد براید....................3 امتیاز + نائوگلامیر

گروه قاتلین بالفطره..................... 1 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

...O MY GOD

باورم نمیشه بالاخره طلسم شکسته شد و حضرت پیام با عصاش زد و همه طلسمها رو منهدم کرد :?

مونتی دمت گرم دیگه بد و بیراه بهم میگفتی بهتر از این حرفی بود که زدی , واقعا که , این بود جواب همه محبتام؟ آخه آدم اینجوری درباره فرشته نجاتش میگویه؟ :?

راستی مونتی جون خواهشن مرحله بعدیه ما رو یه چند روز به تاخیر بنداز تا شرکت کننده های دیگم یه کم به دوران استراحت و تعطیلات بین نیم فصل برن و جون تازه ای در کالبد هممون دمیده شه و این حرفا :?

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی ششم. اربابان حلقه جواب بدن

برای الوه................................موضوع: چیزخنده دار..................درصد دشواری از پنج: 2

نکته: خب الوه این که میبینی یکی از مضحک قلمی های آگارون یکی از بچه های قدیمی دوئله. مرحلت اینجوریه که باید ادامه ی این نقاشی رو بنویسی که یه چیز خنده دار از آب دربیاد.

اگارونم خودش میاد اینجا قضاوت میکنه. اگر چیزی که در ادامه ی این نقاشی مینویسی خنده ی آگارون رو دربیاره، اون امتیاز این مرحله رو بهت میده اگر نه هم که نمیده. از شی جادویتم میتونی استفاده کنی.

به هر راهی نتونستم نقاشیش رو اینجا آپلود کنم. آدرس عکس: تاپیک "آثارشما" صفحه ی 16. پست چهارم.

برای لوتر...............................موضوع مرحله: جمله سازی.................................درصد دشواری از پنج: 4.5

نکته: لوتر جان کلمات به هم ریخته ی زیر رو مرتب کن و برای هر کدوم یه جمله ی درست مفهومی بنویس!

1- دنیا- گلادریل-هم-سفر-نیامد-در-پیدایش-به

2- نومه نوری ها- می گفتند- نه - پرچینی- به- باکلندی ها- قدیمی-مابین- که- بودند- بزرگ - حصار - جنگل- زمینشان- کشیده- و

3- آمون هن - والینور- پسرم- خدایی- توی- نمیدونستی- که- نبود- اینو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

ساعت دهکده با دوازده ضربه اعلام میکنه که سر صلاة ظهره و مونت و الوه و لوتر برای گل کوچیک ... ببخشید برای دوئل میاند وسط خیابون. تو جلوخون کافه اون طرف خیابون آگارواین و ائارندیل، با دست و پای باند پیچی شده نشستند روی صندلی های گهواره ای شون و دارند با یه کاه دندوناشون رو خلال میکنند. یهو مونت از اون طرف خیابون بدو بدو میاد یه چیزایی در گوشه آگارواین پچ پچ میکنه ، آگارواین یه تکونی به خودش میده از جیب عقبش یه تکه کاغذ میکشه بیرون و میده دست مونت، مونت هم میره کاغذ رو میده به الوه ...

post-1628-0-26504800-1379170337_thumb.gi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

خب از اونجایی که من چشمانم دیر به سوال مونت روشن شد ینی همین چن دقه پیش و بخاطر ذیق وقت از این بهتر نتونستم چیزی {بخونین چنین چرت و پرتی }سر هم کنم دیگه به بزرگی خودتون ایکسکیوزمیه منو بپذیرید:

در پیدایش دنیا گالادریل هم به سفر نیامد

باکلندی ها به نومه نوری ها می گفتند که مابین جنگل و حصار زمینشان پرچینی بزرگ نه قدیمی کشیده بودند

پسرم اینو نمیدونستی که آمون هن توی والینور خدایی نبود+!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب همین الآن داشتم میومدم پست بزنم که مهلت به پایان رسید.

جمله ی اول بی معنیه! حداقل جمله نباید مضحک باشه یه پیامی باید داشته باشه!

جمله دوم اشتباهه. تو از کجا میدونی باکلندی ها به نومه نوری ها همچین چیزی رو گفته باشن!؟

جمله ی سوم اشتباهه. والینور خدایی دیگه چیه!؟!

خب لوتر امتیاز مرحله ی ششم رو از دست داد. جواب گروه ارثاد رو هم که خود آگار میده!:?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

خب من که گفتم همین الان دیدم بخاطر همین خیلی سرسری شد در ثانی من خودم پیک موتوریه باکلندی ها به نومه نوری ها بودم یه زمانی و همیشه هم در پاکت نامشونو باز میکردم و میخوندم+بعد از خوندن کامل نامه و گرفتن آنی پرینت در اون لحظه در اونو مثه روز اولش میبستم تا کسی نفهمه :? ها ایه :?

+ اگه میشه شما جواب غیر مضحک و غیر اشتباه رو بگید اقلن هم مشعف بشیم هم استفاده کنیم هم به معلوماتمون به علاوه بشه هم ازین به بعد دیگه همه تشویق بشن برنامه درسهایی از مونت رو ببینن :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

ایشالا مرحله بعدی که از الوه پرسیدم یا تور یا لرداس همونجا جواب اصلش رو می زارم! :?

آقا خیلی خسته نشی همه سوالا رو جواب میدی ها! دیگه موندم چه سنگی جلو پات بندازم که متوقف شی...:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

خواهش میکنم.خیلی ممنون.

عاقا کلا نمیشه ما همینطوری مستقیم بریم صاف جلو بدون هیچ مانعی؟:?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

الوه جان شعرت خیلی قشنگ بود، باعث انبساط خاطر گشت مخصوصا اون تیکه آخرش که مقدار رایگانش تموم شده بود :))

به مونت : میشه حالا سر اون تفنگو بگیری اونور؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

جدول امتیاز ها در مرحله ی ششم:

گروه ارثاد تاد براید....................4 امتیاز + نائوگلامیر

گروه قاتلین بالفطره..................... 1 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی همیاران.

برای تور:

تورجان این مرحلت دو قسمت داره. قسمت اول همون مرحله ایه که الوه نتونست توی مراحل قبلیش جواب بده و قسمت دوم چن عدد سوواله!

قسمت اول :

تور جان برای هر مسئله یک عددی به دست میاد. باید به جدول حروغ الفیای فارسی مراجعه کنی و پنج حروف رو کنار هم بزاری تا یک کلمه به دست بیاد. اون رمز مسائل هست.

اما چون این جزو رمز گشایی های معمولی نیست یکمی سخت تر میشه. وقتی رمز به دست اومد به من بگو اون کلمه چه ربطی داره به خوردن آبگوشت خرگوش توسط فرودو؟!

1- phاسید معده ی تئودن + سواران سیاه پوش+ مجذور2

2- یاران حلقه - سواران سیاه پوش ( منتهی الوه جان این خامول رو لطفا آدم حسابش کنن. خیلی حماله!) :دی

3- نصف تعداد نیزه دارانی که تئودن انتظار داشت برای نبرد پله نور بهشون ملحق بشن(در فیلم) - عدد 5999

4- تعداد ماجراجویان سفر غیرمنتظره + تعداد دروف های سفر غیر منتظره

5- تعداد حروف نام آخرین مبارزه طلب گندالف خاکستری + عدد 14

خوب حالا بگو رمز مرحله چه ربطی داره به خوردن آبگوشت خرگوش توسط فرودو که طرحش رو سام داده بود؟!

قسمت دوم:

1- ارباب باستانی نولدور که بود؟!

2- پدرتوک پیر که بود؟!

3- بحارِ کشتی ائارندیل که بود؟

4- مجموعه الاول الفاردینگ شرقی چه ربطی یا ارتباطی پیدا کردن به فرودو و همراهانش؟

5- لقب حشره های چشم سرخ که در موردور زندگی میکردند چه بود؟!

________________________________________________________....

برای لرداس:

نکته: لرداس جان مرحله ی شمام به دو قسمت تقسیم میشه. قسمت اول همون مرحله ی قبلی لوتر هست و قسمت دوم نوعی رمگشاییه!

قسمت اول:

لرداس جان کلمات به هم ریخته ی زیر رو مرتب کن و برای هر کدوم یه جمله ی درست مفهومی بنویس!

1- دنیا- گلادریل-هم-سفر-نیامد-در-پیدایش-به

2- نومه نوری ها- می گفتند- نه - پرچینی- به- باکلندی ها- قدیمی-مابین- که- بودند- بزرگ - حصار - جنگل- زمینشان- کشیده- و

3- آمون هن - والینور- پسرم- خدایی- توی- نمیدونستی- که- نبود- اینو

قسمت دوم:

حروف نهان شده توی تصویر زیر رو پیدا کن و برای هرکدوم نام شخصیتی از رشته افسانه رو بنوس که با اون حرف شروع شده. همنطور جلوی هر اسم سه تا از کارهایی رو که کرده بنویس! یادت باشه شکل نوشتاری لاتین اون کلمه مهم هست!

post-1790-0-03304100-1379408520_thumb.jp

ضمنا بگم سخت ترین و طاقت فرسا ترین نوع مرحله ی همیاران که تا به حال دوئل به خودش دیده در امروز مورخ 92/6/26 به تور افتاد! لطفا تبت بشه در کتاب تاریخ دوئل.

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

1.در زمانی که مدت زیادی از پیدایش دنیا نمی گذشت گالادریل همسفر برادرانش در عظیمت به سرزمین میانه شد.

2.باکلندی ها شب هنگام در کلبه های قدیمی خودمابین پرچین های بزرگی که در زمینشان کشیده شده بود به یکدیگر از جزیره غربی و نومه نوری ها داستان ها میگفتند.

3.پسرم خدایی اینو نمی دونستی که آمون هن توی والینور نبود؟؟!

قسمت دوم

nienorنیه نور(خواهر تورین تورامبار)سه کاری که کرد:1.فرار از دوریات برای یافتن تورین2ازدواج با تورین3خود کشی!

aragornآراگورن دوم.سه کار1.رهبری گروه یاران حلقه پس از سقوط گندالف در موریا2تاجگذاری به عنوان شاه آرنور3ازدواج با آرون دختر الروند

isildorایزیلدور.سه کار1.دزدیدن میوه نیملوت برای حفظ درخت مقدس2قطع کردن انگشت سایرن3نگه داشتن حلقه

osseسه کار1رفتن به سمت ملکور و سپس باز گشت به سمت جبه خیر 2محافظت از سواحل بلریاند برای جلوگیری از بازگشت نولدور به آمان3برآوردن نومه نور از زیر آب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب! :)) ...

من نمیدونم کجا کارم از کلماتی مثل: برادر-همسفر-عظیمت-جزیره-داستان و غیره استفاده کردم!

فقط جمله ی سومت درست بود! :|

خب بریم سراغ تصویره. یک حرف رو نفهمیدی. حرف G! کنار اون سبد چوبیه هست که توش ذرته...

خب. لرداس شی مرحله ی همیاران رو از دست داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

تو نگفتی نباید از کلمات دیگه ای استفاده کنیم.من اعتراض دارم(گرچه میدونم تو توجه نمیکنی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...