رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

مونت آو سائرون

وووووب! الآن گازت میزنم!:دی

مگه من به شما گفتم اینجا غلط املایی مینویسم!؟ نه دیگه این دوئله مرگه.

ممگنه بهت بگم وب تا شب اینجا گلوله درمیکنم تو ام باید لزگی برقصی باس بگی چشم مونت! مفهومه؟! پس اعتراضی نداریم تحت هیچ عنوانی!

برای جسارت دویمتم. پس نه پس! :دی. بیا همه جوابا رو امتحان کنو بنویس بعد بگو یکش رو قبول کن دیگه. تعارف نکن! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

من اعتراض دارم كوتاه هم نميام. تو كي گفتي غلط املايي مينويسم؟ اون روز كه تو اينو گفتي من تو فروم بودم اصلا؟؟؟

سوالاي اول و دومو بايد قبول كني. داري دستي دستي حيثيت ما رو به باد ميدي :ymapplause: ملت فكر ميكنن من مشكلي چيزي دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی هفتم. اربابان حلقه جواب بدن!

خوب برای هرکدوم از شما صفحه ای از کتاب الفروغ فی السحر سارومان گذاشته شده.

برای صفحه ای که برای شما مقدرشده مرتبط با همون موضوع صفحه، مطلبی داخل خود کتاب بنویسید و آپلودش کنید.

مطلب داخل خود کتاب نوشته بشه.

شرایط:

1. مطلب علمی باشه اگرهرزنامه باشه و جنبه ی علمی زیادی نداشته باشه. امتیاز نمیگیرید. کتاب سارومانه دیگه الکی که نیست!
  2. هرگونه کوچکترین اشتباه مفهومی و املایی توش باشه امتیاز از فرد صلب میشه!

این کتاب جزو قدیمی ترین کتاب های موجود در سرزمین میانه به حساب میاد. خیلی باید دقت بشه در نگارشش!

برای وب یا اساسینز اگر آنلاین شد:

post-1790-0-71405700-1374923460_thumb.jp

برای مهدی:

post-1790-0-14939200-1374923464_thumb.jp

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

مونت: من هنوز به نتيجه‌ي سري قبلي اعتراض دارم. شكايت هم كردم . احضاريه واست نيومده؟ :) الانم چون تويي دارم ادامه ميدم وگرنه تا حالا زمين مسابقه رو ترك كرده بودم.

ولي كلا احساس مي كنم دارم با تيم فنر باغچه تو ليگ قهرمانان بازي ميكنم :ymapplause: مونتي جون ما رو با دونفر هم قد خودمون درگير ميكردي. آخه اين چه وضعشه؟؟؟

من اين كتاب جنابعالي رو از درازا يكم كشش دادم مشكلي كه نداره؟؟

راستي مجبور شدم تو دو تا صفحه بنويسم. اينم كه مشكلي نداره؟

post-1961-0-01513000-1374962335_thumb.jp post-1961-0-83425700-1374962344_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اینم از نوشته ما!

post-1032-0-90962700-1375011415_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

بچه ها این عکسو به خاطر اینکه وب توی این گروه تکوتنها مونده، داره آخر زورشو میزنه تا گروهو بکشه بالا گذاشتم! :) همینجوری بخندیم دور هم باشبم!

post-1790-0-93318000-1375020140_thumb.jp

خب خب. فرمانده ی بی کقایت گاندور در انتظار لحظه ایه که لیاقت خودشو نشون بده...

وب!؛ به خاطر تو استحکامات این گروه ویران شد.استحکاماتی که اساسینز قبل از مرگش سعی کرد تا آخرین نفس استوار نگهش داره!

{ :x وب نارحت نشی! اینا از حرف های دنه تور به فارامیر بوده. میدونم جنبشو داری باهات شوخی میکنم!}

خوب وب. این کتاب بزرگ سارومانه. توی صحافیش دوتا غلط املایی داشتی. خزد-دوم رو جوردیگه ای نوشته بودی. بلریاند روهم نوشته بودی برلیاند! گفتم نباید غلط املایی داشته باشی!!! :x چیکارت کنم انیشتین؟!

خب. اما چون من اونقدرام بی رحم نیستم. این کار رو ازت قبول میکنم. زحمت کشیده بودی دو صفحم نوشته بودی! مشکلی نداره تبریک میگم وب! آفرین. :ymapplause:

و اما مهدی:

آفرین برومیر! تو برای چندیمن بار روسفیدم کردی. امتیاز رو گرفتی! تو خیلی داری اوج میگیریو به مراتب بالاتر صعود میکنی.

آخر میدونم به دست خودم نابود میشی! :دی

جدول امتیاز ها در مرحله ی هفتم:

گروه ققنوس......................چهارامتیاز

گروه خونی اوی +..................چهارامتیاز

مرحله ی همیاران به زودی گذاشته میشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب مرحله ای برای همیاران

برای ت.ت:

همون قبلیه!

برای وب:

وب شی جادوییت آماده و مهیا در دست یکی از اعضای سایته.

این مرحله یک چیزی توی مایه های تلفیق هریپاتر و آرداست. الآن تو دفتر خاطرات تام رایدل جلوی رویته. هرچی توش بنویسی جواب میگیری. هرچی.

تو باید اون شخصی از اعضای سایت که شی جادوت دستشه پیدا کنی و بری ازش بگیری. میتونی فقط سه تا سوال. فقط سه تا سوال توی این کتاب بنویسی به لاتین نه به فینگیلیش! تا جوابش رو بگیری. سه تا سوالتم باهم نمیپرسی وگرنه طلسم باطل میشه و کل مرحله از دستت میپره.

فقط سه تا سوال حتی اگه توی پ.خ هم بخوای از زیر زبونم بکشی جوابت نمیدم. من از حالا تا مرحله ی بعد توی این دفترخاطرات پنهان میشم و هیچ کجای دیگه نمیتونی سراغی از من بگیری نه توی نمایه نه توی پ.خ!

قبل از اینکه بخوام توی دفتر پنهان بشم راهنمایی ای بهت میکنم:

خوب گوشاتو وا کن! طرف از فرزندان ایلوواتاره...

post-1790-0-78486400-1375188875_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سوال اول :ymapplause:

post-1961-0-50370000-1375192167_thumb.jp

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

post-1790-0-88799600-1375196570_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سؤال دوم :ymapplause:

post-1961-0-40082800-1375210330_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

post-1790-0-47549900-1375214300_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سوال سوم :ymapplause:

post-1961-0-91516400-1375217078_thumb.jp

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهم... اهم...

خب جواب ها: حلقه ی باراهیر-حلقه ی یگانه-آندوریل-پلانتیر ... که البته مونت خودشو کشت که من بفهمم:دی

خب این وسیله ای که مشاهده می کنید "آندوبارا-پلانتِ یگانه!" نام دارد{ گرد شدن چشم حضار} ... که به دست توانمند دانشمندان متخصص بره تیل ساخته و به امید ارو قرار است به تولید انبوه برسد، از مزیت های این محصول نسبت به نمونه ی خارجی اون که در ریوندل تولید میشه می توان به جی پی اس سر خورد که با تعبیه هوشمندانه ی یک فروند پلانتیر {البته مینی پلانتیر} در بدنه امکان پذیر شده است، اشاره کرد... از دیگر مزایای این محصول می توان به مجهر بودن آن به یک دستگاه حلقه ی یگانه و یک عدد حلقه ی باراهیر اشاره کرد که حلقه ی اول برای افزایش قدرت تخریب دستگاه و حلقه ی دوم همینجوری واسه قشنگی برای شما عزیزان پیش بینی شده است...

اگر همین الان برای سفارش کالا تماس بگیرید یک عدد مونت سائرون هم به رسم یادبود برای شما ارسال خواهد شد:دی...

post-958-0-11362900-1375296323_thumb.jpg

پ.ن: عذر خواهی از مهدی بابت غلط های سه بعدی اضافه!:دی

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

post-1790-0-72803000-1375363973_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

شيئ جادويي من دست جناب تور هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

درود بر تو وب پسر وب! تو که از سه خوان دشوار گذشتی و به اشارتی دریافتی انسانی که از دره نهان است و بیش از هشت صد پست ارسالی دارد همان "تور" پسر هور است!

و اینک این تحفه تقدیم تو باد. دفتر خاطرات تام رایدل: post-1262-0-99600200-1375365511_thumb.jp

باشد که در هنگامه خاموشی عقل، درایت، اسرار و رموزش را نثار راهت گرداند...

هزارمین ارسالمان نیز میمون باد! (غیررسمی) :دی

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

آخخخخیش! چه حالی داد تو دفترخاطرات تام رایدل! :دی

وب تو لیاقت خودتو نشون دادی پسرم. برادرت اساسینز حتما بهت افتخار میکنه! مبارکت باشه!!

ت.ت:

خوب خسته نباشی. اما گاها فکر نمیکنی که شما سعی داشتی تا من اینارو بهت بهفمونم؟! :P

مرسی..

.مهدی

آندوبارا-پلانتِ یگانه رو بگیر اما یادت باشه جز دوئل هیچ جا ازش استفاده نکن چون ماموران فرمانروایی تاریکی جذب قدرتش میشن!

:D

اونو دوراز چشم نگه دار :دی

جدول اشیاء در مرحله ی هفتم:

گروه ققنوس......................................استوک + دفترخاطرات تام رایدل

گروه خونی O+ ................................. آندوباراپلانتِ یگانه + کمربند مشکی دوئل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی هشتم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای مهدی...............موضوع مرحله: دیالوگ شناسی................درصد دشواری از پنج: 5

1- هرکدام از دیالوگ های زیر توسط کدام شخصیت های سه گانه سینمایی لوتر گفته شده؟درکدام قسمت؟

الف) فروکن تو زمین.

ب) دیدی؟ تورم گول زدم.

2- گندالف به کدام یارحلقه بیشترین دشنام را داده؟!

3- اولین حرف در فیلم سینمایی بازگشت پادشاه توسط ده آگول گفته میشود که می گوید: اسمیگل!هه هه،هه هه؛ گرفتمش!

صحیح/ غلط

(اگر اشتباه است با ذکر دلیل)

برای وب...............موضوع مرحله: دیالوگ شناسی................درصد دشواری از پنج: 5

1- دشنام گویی گندالف در سه گانه ی سینمایی لوتر بیشترحول کدام کلمات چرخیده؟!(دو مورد)

2- این دیالوگ ها به صورت پیوسته کنارهم اومدن. اون ها رو جدا کن و بگو چه شخصیت هایی کوم رو گفته و درکدوم قسمت:

این فرودوبگینزه میرم یکی بگیرم سلام فرودو همون که بهت دادم دستتوبکش منو میزنی

خوب؛ حالا ببینم کدوم یکیتون مرد واقعی هستین کسی که ادعای الکی نمیکنه!!مردین جواب بدین. :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

1. احمق و ديوانه يا ديوانگي (fool , madness)

2.

اين فرودو بگينزه : پيپين در ياران حلقه

ميرم يكي بگيرم : پيپين در ياران حلقه

سلام فرودو : مري در ياران حلقه

همون كه بهت دادم : بيلبو در بازگشت پادشاه

دستتو بكش : يكي از ارك ها در بازگشت پادشاه

منو ميزني : پيپين در ياران حلقه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب. من زبونم مو درآورد که اگر کسی شک داره به پاسخش و یا فکر میکنه مرحله مشکوک میزنه از اشیای جادویی استفاده کنه.

برای دشنام های گندالف "احمق" رو درست گفتی اما دومین و بیشترین فحش گندالف کلمه ی "ابله" هست.

ضمنا بهت بگم فَکمم افتاد که تمام دیالوگ های شماره ی 2 رو درست تشخیص دادی! آورین! :P

وب امتیاز مرحله رو از دست دادی. تموم شد خوب تموم شد. پست اعتراضی نداریم. !!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این سوالهلی دیالوگی نده دیگه! فرو کن توی زمین و تو رم گول زدم که نشد دیالوگ! :دی

post-1032-0-67481100-1375456897_thumb.jp

آندوباراپلانت یگانه رو نگه میدارم فعلا! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

واقعا متاسفم مهدی!علاقت به اون علف تنباکو ذهن تورو کند کرده. :دی

جدول امتیاز ها در مرحله ی هشتم:

گروه ققنوس..................................چهار امتیاز

گروه خونی O+ ............................ پنج امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

مونت : نوشتي پست اعتراضي نداريم ولي من هر چي سعي ميكنم نمي تونم جلو خودمو بگيرم :P

تو فيلم ، گندالف همه جا از لفظ "fool" استفاده ميكنه. حالا مترجم يه جا "ابله" ترجمه كرده ، يه جا "احمق" . تقصير من چيه؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مونت : نوشتي پست اعتراضي نداريم ولي من هر چي سعي ميكنم نمي تونم جلو خودمو بگيرم :D

تو فيلم ، گندالف همه جا از لفظ "fool" استفاده ميكنه. حالا مترجم يه جا "ابله" ترجمه كرده ، يه جا "احمق" . تقصير من چيه؟؟؟

وووووووب! :D میام میزنم تو سرت ها!:دی

من توی پست های قبلی از همون اوان بازی به دوستان گفته بودم استاندارد ما از مرحله ی "دیالوگ شناسی" ارباب حلقه های دوبله شده موجود در بازارهای ایران هست! اوکی؟!

مهدی هم چندبار با این مشکل مواجه شده و من امتیاز رو ازش صلب کردم. وقتی داری اینجا پست اعتراضی مینوسی یعنی به قضاوت من اعتماد نداری!!!!!

به قضاوت من اعتماد نداری؟! :P :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی نهم. اربابان حلقه جواب بدن

برای مهدی.......................موضوع مرحله: جدول..................درصد دشواری از پنج: 4/5

1- در این کتاب تالکین از رشته ی افسانه، راجب مرگ آلاتار و پالاتار گفته نشده: {41 حرف}

2- نام تورین در مقام فرمانده سرزمین دور- کوئارتول: ..../..../.../..../..../.../

3- سنگ ...............را میتوان در گودی هلم مشاهده کرد: ..../...../...../...../...../..../..../..../..../..../

4- در ابتدا، ..............به ما نشان داده است که اورتانک بلندتر از دایره ی اطرافش بوده. {15 حرف}

5- معروف به مارزبان: .../...../..../..../..../

برای وب...................موضوع مرحله: سوالات متخطلط...............درسد دشواری از پنج: 5

1- کوه هلاکت در کدام فلات قرار داشت؟

2- میتونی بگی پس از شکست بالروگ،گندالف روی کجا دراز کشید؟!(نام خاصی داره!)

3- انت ها میتوانند ده مایل در ساعت راه بپیمایند؟ صحیح/غلط

4- کدام یک از اتفاقات انجام شده در دوران چهارم نبوده است؟

الف) مطالبه کردن روهان توسط آراگورن

ب) تراندویل بخش های جدیدی از سرزمین میانه را به قلمروخود افزود

ج) ماندن الدوهیر پس ازعزیمت الروند

د) مورد ب و ج صحیح است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...