رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

حلقه یگانه

سوال همیاران حلقه رو کی اعلام میکنید؟ میشه در صورت غایب بودن ارباب حلقه همیار حلقه به جاش جواب بده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

بعله...منتهی باید قبلش ارباب در این تاپیک خطبه ی تیر سرخ رو بخونه و الا خیر!

مثلا در این مرحله آروی خبطه رو به جا نیاورد که شما جواب بدین....

.............................

مرحله همیاران...

خوب قضیه اینه که داشتیم تو ریوندل با آراگورنو زنش راجب فیلم هابیت صحبت می کردیم، یک هویی بحثمون کشیده شد به گولوم...

منم که تو فاز شوخی های خرکی ام، خواستم مزاحی با آراگورن بکنم...این شد که نشون به اون نشون که گولوم انگشت فرودو رو کند منم با دندون چسبیدم به انگشت آراگورن که آخرش همه با هم بخندیم...

انگشت کنده شد و حلقه ی باراهیر الآن اینجاست!

post-1790-0-28800200-1352991214_thumb.jp

خوب لفطا لایت کینگ و حلقه ی یگانه توجه کونن! قضیه ای اینجوریاس دادا... من برا هر کدونتون پنج تا تصویر آماده کرد و شوما یک هفته وقت دارین که مرتبط با تصاویر زیر، دو خط الی سه خط توضیح بدین و چیز بنویسین...اگر حتی یکی، اگر حتی یکی اشتباه باشه یا یک قسمتی ازش رو اشتب نوشته باشین یا توضیحاتتون از سه خط تجاوز کنه یا کمتر از دو خط بشه... حلقه بی حلقه!

برای لایت کینگ:

post-1790-0-14673400-1352991464_thumb.jppost-1790-0-36945600-1352991470_thumb.jppost-1790-0-23030800-1352991473_thumb.jppost-1790-0-68125200-1352991477_thumb.jppost-1790-0-69475800-1352991480_thumb.jp

برای حلقه ی یگانه:

post-1790-0-74708800-1352991582_thumb.jppost-1790-0-87449600-1352991587_thumb.jppost-1790-0-23566300-1352991590_thumb.jppost-1790-0-52928700-1352991593_thumb.jppost-1790-0-03629000-1352991596_thumb.jp

برنده انگشتر باراهیر رو برای اربابش هدیه می بره و ارباب می تونه با استفاده از اون از یک مرحله برهه و امتیاز بگیره!

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

post-1790-0-14673400-1352991464_thumb.jpg

این عکس مربوط به ترانه آینو ها ست .ارو , آن یکتا . او در ابتدا آینو ها را آفرید فرزندان اندیشه اش پیش از آفرینش هر موجودی . نت های ترانه را به آن ها یاد داد . برای مدت زیادی به تنهایی آواز می خواندند یا تعدادی با هم آواز می خواندند بقیه گوش می سپردند. سپس زمانی رسید که ارو آینو ها را فرا خواند و به آن ها نتی عظیم و قدرتمند عطا کرد .سپس آینو ها با همدیگر این ترانه بزرگ را آفریدند . نتی که در خلا هم راه یافت . ترانه ای که ملکور ساخته ذهن و تفکر خود را که با ترانه نا هماهنگ بود وارد آن کرد.

post-1790-0-36945600-1352991470_thumb.jpg

مربوط به داستان تورین در سیلیماریلیون که در آن اسب های نگهبانان مورون و نیه نور با رسیدن بوی تعفن اژدها پراکنده میشن مورون گم می شود و نیه نور پیاده به سمت آمون اتیر می رود در آنجا با اژدها رو در رو می شود اراده اژدها بر اراده نیه نور پیروز میشه و اژدها طلسم فراموشی بر او میخواند و همه چیز را فراموش می کنه . بدون حرکت همان جا می ماند تا زمانی که اژدها می رود . بعدا در ادامه داستان تورین , او وقتی تورین را میبیند او را به خاطر نمی آورد .

post-1790-0-23030800-1352991473_thumb.jpg

مربوط به عبور فرودو از سواران سیاه ,هنگامی که شبانه روز مسیر را تا به رسیدن ریوندل میپیمودند ناگهان سواران سیاه به آن ها رسیدند و گلورفیندل به ,آسفالوت , اسبی که فرودو سوار آن شده بود فرمان داد که بتازد , از سواران سیاه عبور کرد و از رودخانه عبور کرد و در سمت دیگر ایستاد و سواران را به مبارزه طلبید وقتی تعدادی از سواران به سمت او می آمدند ناگهان موج های کف آلودی بلند می شود (در نظر فرودو مثل سواران سفید) و آن ها را می بلعد و بقیه هم فرار میکنند سپس بیهوش می شود.

post-1790-0-68125200-1352991477_thumb.jpg

مربوط به مرگ برومیرهنگامی که برومیر برای نجات هابیت ها با اورک ها درگیر می شود و در کتاب , آراگورن با شنیدن صدای شیپور برومیر از بالای تپه به سمتش می دود ولی دیر میرسد و هنگامی که او ارک های بسیاری را کشته و به درختی تکیه داده وقتی آراگورن نزدیک می شود پر های تیر های بسیاری که به بدنش خورده را می بیند و وقتی آراگورن به او میرسد برومیر میگوید " تلاش کردم حلقه رو از فرودو بگیرم" ولی چون به فرودو اشاره نمیکند آراگورن نمیداند ارک ها فرودو را گرفته اند یا نه .

post-1790-0-69475800-1352991480_thumb.jpg

تاج گذاری آراگورن که در کتاب در خارج میناس تی ریت مقابل مردم صورت می گیرد . فارامیر به عنوان کارگزار تاج را می آورد ولی آراگورن آن را بر سر نمی گذارد و تا این که فرودو آن را به گندالف می دهد و گندالف آن را روی سر آراگورن می گذارد , تاجی سفید با دو بال که الندیل به سرزمین میانه آورده بود , سپس شاه آراگورن بلند می شود و برای اولین بار به صورت علنی (قبل از آن یک بار مخفیانه وارد شهر شده بود ) وارد شهر می شود و اینگونه دوران سلطنت او شروع می شود .

از این مرحله خوشم اومد تصویر با داستان خیلی قشنگ میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

به خشکی شانس.من فکر کردم تا جمعه وقت دارم!جواب سوال هارو هم کامل اماده کرده بودم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

این عکس مربوط به داستان ارباب حلقه هاست وقتی که گولم خودشو تو آب میبینه در واقع اون روح درونی و خبیث که به خاطر حلقه به این روز افتاده و همین باعث میشه که برای بدست اوردن حلقه به سام و فردو خیانت کنه و اونا رو پیش عنکبوت ها ببره.

مربوط به داستان ارباب حلقه هاست اینم عکس فرمانده ائووین در روهان وقتی که ذهن پادشاه تئودن مسمموم میشه همه ی اطرافیانش رو دور میکنه . و بعد که خوب میشه به کمک گاندور میره تو جنگ به اونا کمک میکنه که فرمانده ائووین هم در این جنگ شرکت میکنه.

عکس فردو بگینز هست بعد اینکه گالوم اونو تنها میزاره و بهش خیانت میکنه اون پیش عنکبوت ها میبره و فردو تو دام عنکبوت ها گیر میکنه و بعد اورک ها پیداش میکنن و...

گاندولف وقتی که خبر پیدا شدن حلقه رو بهش میده سارومان به گاندولف میکه که با اون همکاری کنه و گاندولف قبول نمیکنه نبرد سارومان با گاندولف که سارومان گاندولف به بالای برج پرت میکنه.

مربوط به داستان سیلماریلیون هست که در آن کارخاروث که مورگوت پروراند تا بزرگ‌ترین گرگ عالم باشد. کارخاروث، که توسط اربابش به نگهبانی دروازه‌های آنگباند گماشته شده بود فرار برن و لوتین را همراه با سیلمارین تاج مورگوت دید و دست برن را قطع کرد. بدین ترتیب سیلماریلی را که برن داشت بلعید. قدرت مقدس گوهر، درون گرگ را سوزاند و او را از درد دیوانه کرد.

کارخاروث، مجنون در سرزمین‌های جنوبی آنگباند می‌گشت و دست آخر به جنگلی که قلمروی تینگول شاه بود رسید. شاه با گروهی شکارچی به راه افتاد و بالاخره موفق شدند رد گرگ را بگیرند و او را بکشند ولی برن و هوآن هر دو توسط گرگ وحشی به شدت مجروح شدند.

کیفیت مهمه نه کمیت :دی

ویرایش شده در توسط حلقه یگانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

اهم...بعله! قضیه داره کم کم جالب می شه...

حال کردم بلد بودید جواب بدید، نه اونقدرام بد نیستید! دی. اما به هر حال از چیزی که معلومه این مسابقه یک برنده خواهد داشت.

لایت کینگ برای تمام تصاویر جواب درست نوشت و هیچ گونه خطایی نداشت. آفرین به لایت کینگ، همیشه فکر می کردم باید لایت کینگ جانشین من برای امپراطوری دوئل باشه! دی. آفرین لایت کینگ....هزااااار آفرین! :ymapplause:

:) و اما حلقه ی یگانه که باید دقت بیشتری و مرحل می داشت...

1. تصویر دوم! درسته که عکس ائومر هست اما من گفتم صحنه رو توضیح بده. این صحنه مربوط به دشت روهان هست، زمانی که آراگورن به همراه لگولاس و گیملی درصدد پافتن مری و پپن هستند، ائومر و سربازان تبعیدی روهان، آن سه را محاصره کرده و از آنان جویا می شوند در سرزمین روهان چه می کنند.
  2. تصویر چهارم، زمان مبارزه ی سارومان سفید و گندالف خاکستری نیست. زمانی است که پس از پیروزی در نبرد هلمزدیپ، گندالف به اورتانک برمی گردد و در طی دهن به دهن کردن با سارومان، عصای او را می شکند. مگه ندیدی لباس گندالف سفیده، چه جوری ممکنه قبل از نبرد با بالروگ لباس سفید به تن داشته باشه؟؟!

.

.

.

.

.

اما کسی که فاتح این مرحله میشه و حلقه ی باراهیر رو برای اربابش می بره، کسی نیست جز لایت کینگ!

post-1790-0-28800200-1352991214_thumb.jp

لایت کینک جان مراتب احترامم رو بپذیر! میراث یک قهرمان به قهرمانی دیگه...

گروه ققنوس سیاه بال..................................... 1 امتیاز + حلقه ی باراهیر

گروه آمان................................................ 0 امتیاز

مرحله ی دوم به زودی گذاشته میشه....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی دوم. اربابن حلقه جواب بدن.

برای اساسینز.........................موضوع مرحله: جدول.........................درصد دشواری از پنج:4

نکته: آساسینز جان، جدول که بلدی؟ پس حلش کن...

پدر فرودو: ......./....../...../...../...../...../

خداوند سیاه: ......./....../...../...../...../...../

معروف به پسر ملکور: ......./....../...../...../...../...../

سازنده ی آرگونات: ......./....../...../...../...../...../ ...../.....

جنجر هایی با افسونِ غلبه بر تاریکی: ......./....../...../...../...../...../

خوراکی که فقط الدار روش ساختنش را بلد بودند: ......./....../...../...../...../

از القاب سارومان: : ......./....../...../...../...../...../

برای آوری......................موضوع مرحله: تشابه.....................درصد دشواری از پنج: 3

نکته: اروی جان در جعبه ی کلمات زیر، آنهایی که به هم مرتبطتند رو جفت جفت کنار هم بنویس!

سایه ی شرق - کوهستان مه آلود- اله سار- عقاب- خامول- سایه و آتش- خاندان گل طلایی- گولوم- سم بایز-

گلوروفیندل- گوتموگ- 2485- رزی- طوایف شرقی-ائورل- بور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب بی نهایت ناراحت هستم از جناب arw leg ara gan gim، ایشون دو بار پیاپی هست که جواب های مرحله رو نمینویسن.

جناب اساسینز هم با وجود اینکه پیگیر بودند، نتونستند سر موقع چواب رو بزارن... پس هر دو گروه امتیازی رو کسب نکردند.

استاد arw leg ara gan gim بی خاطر بی کفاینی درشان یک ارباب حلقه، تغییر مرتبه می کنند و همیار گروه آمان می شوند و جناب حلقه ی یگانه از این پس ارباب این گروه تا پایان این دور مسابقات دوئل خواهد بود.

خوب حالا منم به خطار اینکه همتون رو کنف کنم، دوباره همون سوالات رو براتون می زارم تا کنف شین!

مرحله ی سوم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای اساسینز.........................موضوع مرحله: جدول.........................درصد دشواری از پنج:4

نکته: آساسینز جان، جدول که بلدی؟ پس حلش کن...

پدر فرودو: ......./....../...../...../...../...../

خداوند سیاه: ......./....../...../...../...../...../

معروف به پسر ملکور: ......./....../...../...../...../...../

سازنده ی آرگونات: ......./....../...../...../...../...../ ...../.....

جنجر هایی با افسونِ غلبه بر تاریکی: ......./....../...../...../...../...../

خوراکی که فقط الدار روش ساختنش را بلد بودند: ......./....../...../...../...../

از القاب سارومان: : ......./....../...../...../...../...../

برای حلقه یگانه......................موضوع مرحله: تشابه.....................درصد دشواری از پنج: 3

نکته: حلقه یگانه جان در جعبه ی کلمات زیر، آنهایی که به هم مرتبطتند رو جفت جفت کنار هم بنویس!

سایه ی شرق - کوهستان مه آلود- اله سار- عقاب- خامول- سایه و آتش- خاندان گل طلایی- گولوم- سم بایز-

گلوروفیندل- گوتموگ- 2485- رزی- طوایف شرقی-ائورل- بور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

این هم از جواب ها :

گلوروفیندل - خاندان گل طلایی - گوتموگ -

خامول- سایه ی شرق

ائورل - سایه وآتش

بور - طوایف شرقی

گولوم- سم بایز - رزی

اله سار- کوهستان مه آلود - 2485 - عقاب

2485 ارتفاع کوهستان مه آلوده ؟

ویرایش شده در توسط حلقه یگانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

:ymapplause: !

گلوروفیندل - خاندان گل طلایی

خامول- سایه ی شرق

ائورل - 2485

گوتموگ - سایه و آتش

بور - طوایف شرقی

سم بایز - رزی

گولوم - کوهستان مه آلود

اله سار - عقاب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

بیا این حلقه رو بگیر و راحتمون کن:

post-1681-0-19983600-1353678010_thumb.jp

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

ok!

گروه ققنوس سیاه بال..................................... 2 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

من نفهمیدم 2485 چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

سال تولد ائورل!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی چهارم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای اساسینز...............موضوع مرحله: تست.................درصد دشواری از پنج:5

1- مطابق ترکیب رو به رو، کدام ترکیب به ترتیب با کلمات مربوط است؟ آرون، گیل گالاد، ارو، اله سار

الف) ستاره – رعیت –اول و آخر- عقاب

ب ) ستاره، پادشاه، good، شاهین

ج ) دختر کله بریان – جنگجو – خدا- چهار پر عقاب

د ) ستاره- جنگجو-اول و آخر- عقاب

2- چه چیز از ایل و تبار و خانواده ی گلادریل به آراگورن نمی رسد؟

الف) آندریل

ب ) تکه های نارسل

ج) اله سار

د) آرون

3- کدام یک جز القاب ملکور نیست؟

الف) بلگروت

ب) خداوند سیاه

ج) دشمن خشمناک

د) بالگیر

4- سه نفر از یاران حلقه چه کسانی بودند؟

الف) داماد کله بریان- پسر دروگو- پادشاه گاندور

ب) از بستگان منه گیلدا – از الفهای جنگل- یک باغبان

ج) پسر نگهبان گاندور- همسر ملیان – برادر برومیر

د) باغبان – جد کبیر دروف ها – وارث ایزیلدور

برای حلقه یگانه..................موضوع مرحله: دیالوگ شناسی...............درصد دشواری از پنج: 4

یکی از دیالوگ های گلاردیل در دو برج فیلم:

یکی از دیالوگ های گیملی از فرماندهان روهان در بازگشت پادشاه:

یکی از دیالوگ های گریشناخ در دو برج:

دیالوگ یکی از مزرعه دارهای شایر در یاران حلقه:

یکی از دیالوگ های گولوم در یارن حلقه:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

به مونت

اين تايپيك رو تازه ديدم. خيلي جالبه . از اون لوحي كه به كاربر ت،ت داده بودي خيلي خوشم اومد.

اگه مثل دنياي مجازي توي دنياي واقعي ، به جوون ها اينقدر ميدون داده ميشد ، چه سرزمين هايي رو كه فتح نميكردند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

نه اینطوریام که فکر می کنی نیس! ت.ت می دونه!...دی. این از ویژگی های یک دنیای مجازیه دوست من! :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

درسته . اي كاش دنياي واقعي هم ، چنين خاصيتي داشت .

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

تو دوئل من قانون شکنی نبینم...

وقتی مونت میگه بیشتر از یک هفته تاخیر اخراج، سر حرفش وایمیسّه! یعنی اخراج تمام...| اسمایل فردوسِ حشمت |

هر کسی که میاد توی دوئل می دونه که اولش ازش می پرسم: می تونی هفته ای دو سه بار به فروم سر بزنی یا نه؟ استاد آروی زمان آخرین فعالیتشون در دوئل 26 آبان بوده یعنی میشه قریب 10 روز!!!!!! smiley403.gif

یادش بخیر زمانی که برای دو روز تاخیر آگارون، چنان با پشت دست می کوبیدم تو دهنش که با یک هفته سرخیش می موند... نمی دونم چرا اینقدر نسل جدید دوئل بی پروا شدن...

post-1790-0-44558800-1353853114_thumb.jp

post-1790-0-22369100-1353853157_thumb.jp جناب الدا به جای آرو آر لگ آر، همرزم جناب یا سرکار حلقه ی یگانه می شوند...

چون حلقه یگانه در همیار بودن مفیدترن و بنا بر رساله ی اسرار التوحید که می گوید:هر که آنجا نشیند که خواهد و مرادش بود، چنان کشند که نخواهد و مرادش نبود. جناب الدا در حکم ارباب حلقه همپای حلقه ی یگانه، رویاروی گروه ققنوس سیاه بال، گلوله در می کنند. البت بعد مرحله ی چهارم!

ضمنا: جناب لایت کینگ هم در شرف delet شدن هستند...

با آرزوی سربلندی بر همه شمایان...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

به مونت عزيز:

هر وقت پستي رو كه بعد از اون يه پست ديگه زده شده ، ويرايش مي كني به نفر دوم هم خبر بده.

پست ما رو ضايع نكن. ما آبرو داريم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

اینم از پاسخ ها:

1-د ) ستاره- جنگجو-اول و آخر- عقاب

2-ب ) تکه های نارسل

3-ج) دشمن خشمناک

4-ب) از بستگان منه گیلدا – از الفهای جنگل- یک باغبان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

معذرت!

من در طراحی سوال 2 یک نمکی اشتب زدم...بنابراین سوال 2 رو برای اساسینز دوبله حساب می کنم... بقیه ی سوالاتشم که درست بود. از این رو:

اساسینز امتیاز مرحله ی چهارم رو گرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

گالادریل: قدرت دشمن بیشتر شده، "سائرون" از دست نشانده اش "سارامان" برای نابودی مردم روهان استفاده خواهد کرد......آیزنگارد رها شده.....چشم سائرون حالا به گاندور، آخرین پادشاهی آزاد انسان ها دوخته شده....جنگ علیه گاندور برق آسا خواهد بود....سائرون احساس میکنه که حلقه بهش نزدیک شده، نیروی فرودو رو به کاهش گذاشته و به تدریج داره درک میکنه که این جست و جو به قیمت جانش تموم میشه....تو میدونی....اینو پیش بینی کردی، این خطری بود که ما همه پذیرفتیم.......در ظلمت فراگیر اراده حلقه قوی تر میشه، حالا سخت در تکاپوست تا دوباره در دست انسان ها قرار بگیره؛ انسان هایی که به راحتی در دام قدرتش گرفتار میشن؛ کافیست فرمانده جوان گاندور دستش رو دراز کنه و حلقه رو برای خودش برداره تا دنیــــــــــــــــــا {:دی} سقوط کنه......زمانش نزدیکه، چیزی نمونده که سائرون به هدفش برسه..... و سائرون بر تمامی حیات روی زمین حکومت خواهد کرد.....قدرت مطلق زمین....

گریمبول (یکی از فرماندهان سپاه روهان): من 500 نفر از "وستفولد" آوردم، سرورم....

گریشناخ: من دستوراتم رو از اورک های پست نمیگیرم......

یکی از مزرعه داران شایر: اگه دستم به شما برسه میدونم باهاتون چیکار کنم...... (خطاب به "پره گرین توک" و "مریادوک برندی باک" که در حال دزدی بودند)

گالوم: {گم شد.....حلقم گم شد....} و {شایر......بگیـــــنز.....}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

ذلیل نشی! چشمام کور رفت تا نوشته های آبیتو بخونم...

اما حال کردم به حرف گلادریل! دیگه نگفتم اونقدر دقیق کار کن که کلمه ی دنیا رو مثل خودش بکشی! :ymapplause:

ریشناخ

: من دستوراتم رو از اورک های پست نمیگیرم......

این دیالوگ مال اوگلوکه! گریشناخ خودش یک اورکه و هیچ وقت به اوگلوک که از اورک های های اصیل هست نمیگه اورک های پست!! کمپوت نبوغ!

اگه دستم به شما برسه میدونم باهاتون چیکار کنم......

اصلش اینه: آهای الآن میام حسابتون رو می رسم! از مزرعه ی من دزدی می کنید؟ دیگه نمی زارم...

امتیاز گروه ها در مرحله ی چهارم:

گروه ققنوس سیاه بال..................................... 3 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

ذلیل نشی! چشمام کور رفت تا نوشته های آبیتو بخونم...

حالا انگار مگه چند سطر با رنگ آبی نوشتم.....دو تا کلوم که بیشتر نیست!

این دیالوگ مال اوگلوکه! گریشناخ خودش یک اورکه و هیچ وقت به اوگلوک که از اورک های های اصیل هست نمیگه اورک های پست!! کمپوت نبوغ!

اصن کجای فیلم ارک هارو به اسم صدا میزنن که تو میگی فلان ارک چی گفت!!؟ کنسانتره ی عقل:دی

اصلش اینه: آهای الآن میام حسابتون رو می رسم! از مزرعه ی من دزدی می کنید؟ دیگه نمی زارم...

بابا من نسخه ی دوبلشو نداشتم اینا رو از رو نسخه زبان اصلی گفتم......حالا یه ارفاقی میکردی!

لااقل به اون ترجمه های صحیح نمره میدادی......

ویرایش شده در توسط الدا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...