رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

مونت آو سائرون

گندالف سپید به تمام تصاویر درست جواب داد. امتیاز گروه رو گرفت.

ولی یک حرف درگوشی: بانو آورن پسر لورد ااروند نمیشه! بانو به زن میگن!!

جدول امتیاز ها رو زمانی معلوم میکنم که برای پست آگارون پست بزنم!

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

ما که نفهمیدیم چی شد ولی جوابی که بدست آوردم از این قراره :

ل=27=20+7

و=30=20+10

ی=32=# و 32-=#-

ت=4=4+0*0

رمز مرحله : لویت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

ای وای!!! من یکی از عبارت های جبری رو فراموش کردم بدم ! یکی از عبارت ها جوابش 29 میشد که به حرف نون میرسید و من از یاد بردم اون عبارت رو بنویسم!

حالا اشکال نداره. جواب لوتین بود و آگارون به همون میزانی که معادله وجود داشت، رمز رو پیدا کرد. خودم غفلت کردم. ای تباهی برمن که اینقدر کم حواس و عاشقم! انسان های بزرگ چیزهای کوچیک رو فراموش میکنن! :ymapplause: ...

جدول امتیاز ها در مرحله چهارم:

گروه پیش قراولان ایلووتار................................3 امتیاز

گروه اداین...................................................2 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی پنجم. اربابان حلقه جواب بدن!

برای آگارون.................موضوع مرحله:سوال.................درصد دشواری از پنج:3

1- نگهبانی که در مقامی نبود بازگشت پادشاه رو تکذیب کنه؟

2- اون ها هرگز چیزی نمی گن مگر ارزش زمانی که صرف گفتنش می کنن داشته باشه؟

3- سرزمین های دور-لومین توسط فینگولفین به او داده شد؟

4- ای چون ترکه ی بید باریک! ای زلال تر از آب زلال/ ای نی رسته در کنار آبگیر! ای دختر زیبای رود؟

5- نیک سرشتی فرزندانش را به تاراج بردند و او 28 سال با چشمان مورگوت تباهی ایل و تبارش را به نظاره نشست! آه چه زجر طاقت فرسایی؟

..........................................................................................................................................

برای گندالف...................موضوع مرحله: پازل.................درصد دشواری از پنج:4

نکته: گندالف جان وقایع زیر رو به ترتیب وقوع مرتب کن!

جنگ خشم- تولد ائارندیل - تولد ایسیلدور - نبرد پله نور- ورود فینگولفین به سرزمین میانه - خیانت سارومان- نبرد هلمزیپ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

ورود فين‌گولفين به سرزمين ميانه- تولد ائارنديل- نبرد خشم- تولد ايزيلدور- خيانت سارومان- نبرد هلمزديپ- نبرد په‌له‌نور

(درگوشی: اين كه خيلی آسونه! درصد دشواری‌ش بايد 2 از 5 می‌بود، نه 4 از 5! فكر كردم معمای چينی دادی تا حل كنم! :دی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

باورم نمیشه گندالف تونس جواب بده!!!!!

رفتم تو تاریخته آردا کلی گشتم سخت ترین ها رو بدم! :ymapplause:

خوب گروه پیش قرولان ایوواتار این امتیاز مرحله پنجمش رو گرفت!

بینندگان عزیز با ما باشیم آگارون نا امیدتون نمیکنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

1- دنه تور، کارگزار گوندور و پدر بورومیر

2- انت ها

3-هادور ، جد تورین نورامبار

4- گلد بری ، دختر بانوی رودخانه

5-هورین، نوه ی هادور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب آگارون هم به تمامی سوالاتش پاسخ صحیح داده! دین گونه:

در مرحله پنجم

گروه پیش قراولان ایلووتار................................4 امتیاز

گروه اداین...................................................3 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی ششم.اربابان حلقه جواب بدن

برای آگارون...........................موضوع مرحله: طراحی دکوراسیون................درصد دشواری ار پنچ: 5

نکته: آگارون جان این کاغذ دیواری ها، هر کدام نشان دهنده نقش و نگار ها و طراحی های مرسوم اقوام و اجداد مختلف دنیای آرداست است. و هر کدام مخصوص به هر قوم و طایفه. باید برای هر خانه، کاغذ دیواری مخصوص خودش را استفاده کنی! ضمنا با تصویر کار کن نه با نوشته یا آدرس!

راهنمایی: یکی از خانه ها دو نوع کاغذ دیواری احتیاج دارد.

post-1790-0-02392800-1343900283_thumb.jppost-1790-0-98070400-1343900283_thumb.jppost-1790-0-15680900-1343900285_thumb.jppost-1790-0-23427800-1343900286_thumb.jppost-1790-0-14880400-1343900287_thumb.jppost-1790-0-03141100-1343900288_thumb.jp post-1790-0-15439200-1343900289_thumb.jp

خانه ی دورفی:

خانه ی الفی:

خانه ی هابیتی:

خانه انسانی:

خانه ی مایایی:

خانه ی اورکی:

............................................................................................................................................

برای گندالف.....................موضوع مرحله: اقدام.............................درصد دشواری از پنج: 3

نکته: گندالف جان تصویر وسایلی که لورد گیل گالاد و الروند از تو می خوان رو براشون بیار. اگر از نوشته استفاده کنی قبول نمی کنن!

سخن گیل گالاد:

به خانه ی الروند در ریوندل برگرد و چیزی را برایم بیاور که چون صفحه ی آسمان صیغل شده و چون دل عاشقان پاره پاره؟

سخن الروند:

به سرزمین شایر برگرد و شی ای را برایم بیاور که در شب، روز می نماید و در روز، خاموشی و سکوت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

خانه ی دورفی:

post-1628-0-48793300-1343902675_thumb.jp

خانه ی الفی:

post-1628-0-86561100-1343902718_thumb.jp

post-1628-0-27551900-1343902750_thumb.jp

خانه ی هابیتی:

post-1628-0-08996800-1343902848_thumb.jp

خانه انسانی:

post-1628-0-66345400-1343902819_thumb.jp

خانه ی مایایی:

post-1628-0-90953100-1343902783_thumb.jp

خانه ی اورکی:

post-1628-0-65277800-1343902878_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

چهار تا اشتباه داشتی! گفتم که اگر می دونی که بلد نیستی از چوب دستی استفاده کن و بدون این که جواب بدی امتیازشو بگیر!

جواب درست:

خانه ی دورفی:

post-1790-0-39651800-1343903116_thumb.jp

خانه ی الفی:

post-1790-0-48689400-1343903117_thumb.jppost-1790-0-48128300-1343903115_thumb.jp

خانه ی هابیتی:

post-1790-0-54733000-1343903118_thumb.jp

خانه انسانی:

post-1790-0-70899900-1343903120_thumb.jp

خانه ی مایایی:

post-1790-0-60175900-1343903119_thumb.jp

خانه ی اورکی:

post-1790-0-55200100-1343903121_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

گندالف دیشب به من گفت که نمی تونه معماها رو حل کنه چون خیلی سخت هستند.

و اما جواب ها:

سخن گیل گالاد:

به خانه ی الروند در ریوندل برگرد و چیزی را برایم بیاور که چون صفحه ی آسمان صیغل شده و چون دل عاشقان پاره پاره؟

post-1790-0-82651200-1343987047_thumb.jp

سخن الروند:

به سرزمین شایر برگرد و شی ای را برایم بیاور که در شب، روز می نماید و در روز، خاموشی و سکوت؟

post-1790-0-33653500-1343987045_thumb.gi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب فکر کردم که این خیلی مسخرس که همیاران ما تا آخر بازی فقط به یک سری سوالات روانشتاسی جواب بدن. باید کار های دیگم بکنن!

post-1790-0-06645400-1344073483_thumb.jp

این شمشیر آراگورن هست! فکر کردم میتونم مثل بقیه به زور ازش بگیرم، پس رفتم جلوش و از پشت سبیلای کمرنگم با صدای کلفت نوجوونی سرش داد زدم که یالا من بچه سبزوارم اگه شمشیرو ندی با چنتا موتوری تو جاده خاطی های باشتین میزیزیم سرت!

. آراگورنم خندش گرفت یک دستی به سرم کشید و گفت: برو بچه نقاشیتو بکش!

با نگاه پرمعنا بهش گفتم: آراگورن! باز تابستون میای باشتین کمه بگیری!!!

آراگورن گفت: تو ام بهار میای گاندور حالو هوا عوض کنی!!!

منم خیلی بهم ریختم از حرف آراگورن و یک کاغذ و قلم برداشتم و عکس شمشیرشو کشیدم به جای خود شمشیر و آوردم به بازی!

.....................................................................................................................................

خوب حالا جدی میشیم... بازی همیاران حلقه یک چیزی مثل پاسور بازیه!

من یک سری کارت از طریق پ.خ به همیاران میدم روی هر کدوم از این کارت ها از یک تا سه امتیاز نوشته...

اول ائا کارت میندازه بعد گلور. ( چون من میگم اینجوری باشه)

آخرین کسی که تونس با کارت های خودش و رقیب 5 امتیاز جور کنه. همه ی کارت هایی که انداخته شده رو برمی داره و در آخر (زمانی که کارت ها تمام شد) همیاری برندس و شمشیر رو برای ارباب حلقه میبره که کارت های بیشتریداشته باشه!

اگر امتیاز کارتهای انداخته شده ا پنج بیشتر شد. بچه ها باید برای 10 تا امتیاز تلاش کنن. اگر بازم نشد. دوباره از اول شروع میشه!( یعنی تا پنج تا)

امیدوارم فهمیده باشید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب قرار بود این قسمت برنامه در فضای فروم بازی بشه یعنی در همین تاپیک. اما به علت تعصب شدید مدیریت مبنی بر افزایش هاست ها و ازدحام اسپم ها، ما مجبور خواهیم شد نبرد همیاران حلقه رو دریک محفل خصوصی برگزار کنیم. بچه ها اونجا بازی میکنن و نتیجه ی این بازی در اینجا گزارش داده میشه!

ضمنا یک تغییری در روند بازی رخ داده، اینکه امتیاز تا 7 خواهد بود و اگر نشد تا 14!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب سلام به بچه های دوئل!

بازی همیاران خیلی خیلی کند پیش می ره از این رو فکر نکنم مختل کردن بازی دوئل کار جالبی باشه. ما بازی خودمون رو می کنیم اما به شما قول می دم تا قبل از مرحله ی نهم نتیجه بازی همیاران رو بگم و ببینیم شمشیر آراگورن به کدوم گروه تعلق میگیره!

323.gif

مرحله ی هفتم. اربابان حلقه جواب بدن

برای آگارون............موضوع مرحله: تست هوش............درصد دشواری از پنج: 5

نکته: آگارجان جواب درست رو انتخاب کن! و دلیل انتخابتو هم ذکر کن. اگر دلیل انتخابت غلط باشه امتیاز رو از دست میدی!

1- دنه تور پادشاه کجا بود؟

الف) ریوندل

ب) باکلند

ج) گاندور

د) هیچکدام

2- لباس تام به رنگ آبی گل های فراموشت نمی کنم بود.

الف( صحیح

ب) غلط

3- نگهبان دروازه مهمانخانه اسبچه راهوار در طول مواجه شدن با جهار هابیت چه حالات روانی به او دست داد؟

الف) شگفتی،بدبینی، دلواپسی

ب)ترس،بدبینی،شگفتی

ج)غرور،بدبینی،دلواپسی

د)شگفتی، تمسخر، دلواپسی

4- آراگورن چه فرزندی را به دنیا آورد؟

الف) دختر

ب) پسر

ج) هیچکدام

........................................................................................................

برای گندالف..................موضوع مرحله: تفاوت ها...............درصد دشواری از پنج: 5

کنته: گندالف جان در بین گروه کلمات، کلمه ی متفاوت را پیدا کن و دلیل انتخابت را بنویس، اگر دلیل اشتباه باشد امتیازی دریافت نمی کنی!

1- راش لایت - گوت لیف - بگینز - اپل دور

2- پادشاه گاندور - پادشاه ادوراس - ارباب باکلند - رئیس مهمانخانه ی اسپچه راهوار

3- شاگرات - گریشناخ - گوتموگ - اوگلوک

4- زره میتریل - پلان تیر سارومان - نورالندیل - تبر گیملی

5- عمر طولانی آراگورن - چشمان الفی لگولاس - مهارت تبرزنی گیملی - نامیرا بودن الروند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

1. بگینز:

چون همه ی اینا یه گیاه هستن؛ ولی بگینز یه نام خانوادگی ـه.

2. رئیس مهمانخانه ی اسبچه ی راهوار:

بقیه ی گزینه ها، همه ی از مقامات بزرگی هستن (فرمانروایان حکومت ها و سلسله های شاهنشاهی و خاندان های اشرافی)؛ اما این یکی، فقط رئیس یه چاپارخونه ی سنتی ـه! :دی

3. گوتموگ:

چون بقیه ی گزینه ها، از نوع اورک های یوروک-های هستن؛ ولی گوتموگ از این نوع نیست.

4. پلان تیر سارومان:

همه ی اینا از ابزار جنگی هستن؛ ولی این یکی وسیله ای برای ارتباط برقرار کردنه.

5. مهارت تبرزنی گیملی:

به چنددلیل: یکی این که این مهارت رو هرکسی با یه مقدار تمرین می تونه کسب کنه؛ و یکی این که این عمر و نامیرایی و چشمان تیزبین شاید از بین برن (به پایان رسیدن عمر، کورشدن و کشته شدن)؛ ولی مهارت همیشه در وجود یه شخص زنده می مونه. دلیل دیگه اش هم اینه که این مهارت بیشتر به درد جنگ و نبرد میخوره؛ ولی بقیه به درد زندگی روزمره هم میخورن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب متاسفانه گندالف فقط به سوال اول و پنجم درست جواب داد و بقیه سوالات رو هم دلیل و هم جواب رو اشتباه نوشت!

سوال یک: بگینز درسته چون همه ی این فامیلها مضمون گیاهی دارن اما فامیل بگینز گیاهی نیست!

سوال دو: ارباب بالکند علاوه بر این که یک سمته یک لقب به حساب میاد اما بقیه اسمها لقب نیستن!

سوال سه: اوگلوک چون همه ی اون اورک ها از اورک های موردور بودند اما اوگلوک یکی از اورک های های آیزنگارد هست!

سوال چهار: تبر گیملی چون همه ی اونها اشیا جادویی هستن اما تبر گملی یک سلاح عادیه. از پلان تیر هم سارومان برای جنگ استفاده می کرد.

سوال پنج: بله درسته زیرا مهارت بقیه یک عنصر ناتورالیستیست اما مهارت گیملی یک مهارت ضد ناتورالیستی است به گونه ی دیگر آنها مهارت ها و ویژگی های خودشون رو بلقوه به دست آوردن اما گیملی بلفعل!

بنابراین گندالف امتیاز مرحله ی هفتم رو از دست میده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

مونت بیا چوب دستیت رو بگیر

post-1628-0-46740800-1345127848_thumb.jp

post-1628-0-10247500-1345128828_thumb.jp

ویرایش شده در توسط agarwaen

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

oK!

آگارون امتیاز مرحله ی هفتم رو گرفت و اما جواب هات برای اینکه یا عذاب پشیمونی بگیری یا شکر نعمت کنی!

- دنه تور پادشاه کجا بود؟

الف) ریوندل

ب) باکلند

ج) گاندور

د) هیچکدام

جواب) هیچکدام زیرا دنه تور اصلا پادشاه نبود!

2- لباس تام به رنگ آبی گل های فراموشت نمی کنم بود.

الف( صحیح

ب) غلط

جواب) غلط زیرا لباس تام به رنگ آبی گل های فراموشم مکن بود نه فراموشت نمی کنم.

3- نگهبان دروازه مهمانخانه اسبچه راهوار در طول مواجه شدن با جهار هابیت چه حالات روانی به او دست داد؟

الف) شگفتی،بدبینی، دلواپسی

ب)ترس،بدبینی،شگفتی

ج)غرور،بدبینی،دلواپسی

د)شگفتی، تمسخر، دلواپسی

جواب) الف، بر طبق کتاب یاران حلقه!

4- آراگورن چه فرزندی را به دنیا آورد؟

الف) دختر

ب) پسر

ج) هیچکدام

جواب) هیچکدام زیرا آراگورن اصلا بچه ای به دنیا نمی آورد آرون فرزند خود و آراگورن را به دنیا آرود که پسر بود!

جدول امتیاز ها در مرحله هفتم:

گروه پیش قراولان ایلووتار................................4 امتیاز

گروه اداین...................................................4 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

شاید باید یک خونی ریخته بشه از دوستان!

گلوفیندل بعد عمری از تپه های داین دورف برگشته کارت ریخته! خوب عزیزان من الآن چن هفتس که منتظریم کارت بازی همیاران تموم بشه؟... برای تشله بازی دفعه ی بعد دیگه این قدر طولش ندین.

به همیارانی که ما رو اسک..ل گیر آوردن:

ما خیلی عصبانی هستیم... ائا و گلور ما اسک..ل کردن! دفعه بعد که شما دو تا رو تو خیابون ببینیم استخوناتون رو خورد می کنیم...داغونتون می کنیم! به هم گره تون می زنیم...آویزونتون می کنیم! گازتون میزنیم! این یک جنگه و ما ژنرال هستیم و شما دشمنید! بهتون هشدار میدم...ما می دونیم کجا زندگی می کنین... میدونیم از کجا رد میشین... ما انتقاممون رو ازتون میگیریم...به جون مامانم راست می گگگگگگگگم....

( اسمایل نفس نفس زدن)

:ymapplause:

...................................

مرحله ی هشتم. اربان حلقه جواب بدن!

برای آگارون.........موضوع مرحله:تصویر خوانی..........درصد دشواری از پنج: 2

نکته: آرگارون جان تصاویر رو بخون ببین این تصاویر چه چیزی می خواد از دنیای آردا به تو بگه!

post-1790-0-52456600-1345195503_thumb.jppost-1790-0-73013200-1345195488_thumb.jppost-1790-0-85871000-1345195483_thumb.jppost-1790-0-65073400-1345195477_thumb.jppost-1790-0-13355000-1345195505_thumb.jp

..............................................

برای گندالف............موضوع مرحله: وصال..............درصد دشواری از پنج: 3

کنته: گندالف جان این تصویر رو دانلود کن و با استفاده از نرم افزار paint ( همون نقاشی خودمون که همه ی ویندوز ها دارن)

کلکات مرتبط رو با خط به هم وصل کن. اگر به این روش این کا رو نکنی. امتیاز رو از دست میدید!

post-1790-0-10204500-1345195465_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

بیا؛ اینم جدول حل شده (جدول؟! :دی):

post-1769-0-63395500-1345203798_thumb.pn

البته اینو با نرم افزار پاورپوینت درست کردم. متأسفانه نرم افزار Paint رو پیدا نکردم؛ چون از لپ‌ تاپ یه نفر دیگه استفاده می کنم و شناخت زیادی ازش ندارم.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب سه تا اشتباه داشتی!

مری برندی باک به منه گیلدا/ پلان تیر به میناس تریت/ اله نا به نومه نوری ها!

متاسفم گندالف اما از شکست نترس. ادامه بده حتما می تونی آگارون رو سوسک کنی! :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

اهم ...اهم

آگارون جان با این طرز سرزدن به فروم برنده دوئل نخواهی بود. اونوقت منو ائا هم به آتش تو خواهیم سوخت!

ائا را که سیاه بخت میکنی برود... آبروی ما را هم که خواهی برد...نمی گویند رفیق مونت سواد نداشت دوتا معما حل کند؟؟!

آن وقت من من چه خاکی به سرم بریزم و چطور خودم را پیش مردم به دوستی تو معرفی بکنم؟!!!

جوری در پاسخ دادن درماندی که گویی از تو تفسیر دیوان حنظله ی بادغیسی خواستم.... جوابت اینجاست!

post-1790-0-52456600-1345195503_thumb.jpgpost-1790-0-73013200-1345195488_thumb.jpgpost-1790-0-85871000-1345195483_thumb.jpgpost-1790-0-65073400-1345195477_thumb.jpgpost-1790-0-13355000-1345195505_thumb.jpg

جدایی رز از سم!دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

.امروز پیشواز نکوداشت فیلم هابیت است!

پس من مونت! امروز رو در آردا تعطیلی رسمی اعلام می کنم! دی :ymapplause:

به نیت 13 دروفی که همراه گندالف و بیلبو راهی سفر شدند. تو این قسمت برنامه گیر سه پیچ عجیب و بد جوری می نهیم به عدد 13!

در ضمن بر تاپیک بازی دوئل آردایی نظام فاشیستی حاکمه! در این صورت حق اعتراض ندارین! دی

مرحله ی نهم. اربابان حلقه جواب بدن

برای آگارون.............موضوع مرحله:13 سوالی.................درصد دشواری از پنج: 5

آگارون جان من در ذهن خودم یک شخصیت جاندار از دنیای تالکین انتخاب کردم از انسان های دونه داین بگیر تا عقرب و سوسکی که از آستین ویچ کینگ درمیاد.دی. و تو می تونی 13 تا سوال ازم بپرسی تا من بله یا خیر جوابت بدم.هان!...بعله دیگه! در همین حد. بعد از اینکه من جواب سوالاتتو دادم باید بتونی اسم شخصیت مورد نظر ما رو بگی ! ولا امتیاز نمی گیری و میفرستمت بری با ائارندیل گردو بازی کنی! آماده ای....

راهنمایی گنگ:

اینک دهان گشوده تر از هر بار و با خروش تر پهلوان پاک خفته ی روز را فرو برد و تند باد برخاست با غریو اندوه و افسوس. و پهلوان پاک خفته ی روز چشم ها گشود و خود را مرده یافت

اینک منم که این کوه را بر دوش می کشم و زیر پای من شهری و مردمان خوابند. مردگان جاودانه در خوابند. و منم تنها با غریو گنگ خود مانده . به یاد می آورم آن توفنده مرگ بادی را که با من گفت: تو نخواهی مرد مگر آن که یامای خداوند مرده باشد

و می بینم شب را، که با همه ی سنگینی ی خود بر من فرود آمده است. و من هنوز زنده ام...زنده

خخخخخخخخخخخخخخ! الهی بمیرم...الهی بمیرم. آگارون تو مرحله ی نهم خیلی مظلوم واقع شد.

برای گندالف...................موضوع مرحله 13 سوالی................درصد دشواری از پنج:5

گندالف جان من در ذهن خودم یک پدیده ی جادویی از دنیای تالکین انتخاب کردم و مثل آگارون تو می تونی 13 سوال ازم بپرسی تا من بله یا خیر جوابتو بدم بعد از اینکه جوابتو دادم باید بلد باشی اون چیزی که من در ذهن داشتم رو بگی!

راهنمایی گنگ:

و گاه روزهایی در زحمت،

تا که از ما، انسان هایی توانا بسازد

خورشید دوباره خواهد درخشید خیلی زود

و تو خواهی دید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب. خوب خوب...

مریضی جدید تو آردا اومدی به نام مریضی " گیری" !

گندالف و آگارون هر دو اسرار داشتن که سوالاتشون رو در پ.خ از من بپرسن! اما مونت هنوز اونقدر پیر و عقب افتاده نشده که زیر بار حرف زور بره پس تقاص حرف زور ضد حاله و ما تقاص زورگویان رو میدهیم!

مرحله نهم به اتمام رسید و دو گروه هیچ امتیازی رو کسب نکردند اما چون این مرحله طراحی سوال فوق العاده ای رو داشت. ما جواب هاشو نمی گیم تا از کسانی دیگر در زمانی دیگر بپرسیم!

خبر های مهم:

1. بازی دوئل آردایی از بیست مرحله به دوازده مرحله کاهش یافت. اینو ممنون نظام فاشیستی ای باشین که بر دوئل حاکمه. مجری دوئل خودش هم باید یکی از دالتون ها باشه و دالتون ها آدمای خوبی نبودن!
  2. در مرحله ی دوم به گندالف یک ارفاق شد اما در مرحله ی اول به آگارون با وجود اینکه وجواب رو 99درصد درست گفته بود ارفاق نشد. پس مرام مونت اجازه نمی ده حق کسی پایمال بشه! ( مونت دوستدار کودکان سرطانی. دی )
  3. کارت بازی همیاران در محفل خصوصی قریب چهار روزه که تمام شده و گلورفیندل بازی رو برد. پس شمشیر آراگورن به گروه پیش قراولان ایلوواتار تعلق می گیره.

پس اینو بگیر گندالف! شمشیر آراگورن باشد که در زمان خاموشی عقل درایت، غیرت و جنگاوری اش را نثار راهت گرداند!

post-1790-0-06645400-1344073483_thumb.jp

جدول امتیاز ها در مرحله ی نهم:

گروه اداین..............................5امتیاز

گروه پیش قراولان ایلوواتار...............4امتیاز

مرحله دهم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای آگارون.....................موضوع مرحله:پازل...................درصد دشواری ازپنج:2

نکته: آگارون جان: خط سفر فردو و سم رو از هابیون در شایر تا کوه هلاکت کامل کن!

هابیتیون در شایر/.........../.................../آمون سول/ ................../پل آخر/................../.............../.............../............./ آمون هن/.............../دروازه های سیاه/................./ جایگاه شلوب/ کوه هلاکت.

برای گندالف..................موضوع مرحله: ادبی...........درصد دشواری از پنج:4

نکته: گندالف جان ارکان تشبیه رو در شعر تالکین که در وصف گلدبری گفته شده پیدا کن!

ای چون ترکه ی بید باریک!

ادات تشبیه: ..........

مشبه به:.............

مشبه: ...........

وجه شبه: ............

ای زلال تر از آب زلال!

ادات تشبیه:........

مشبه به:.............

مشبه: ...........

وجه شبه: ............

به اشتراک گذاری این پست