رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

مونت آو سائرون

اهم.

خوب پس جناب وب آخرنتونست رمز مرحله رو پیدا کنه. چقدربد! :)

حالا دیگه اساسینز با چه امیدی به مسابقات ادامه بده؟! آدم با امیده که زندست!

میدیدی که اون یارو به طور کاملا تابلو و واضح میگه که: می تونیم از مهمون ها چیزای زیادی یاد بگیریم. پس باید به عکس وسطی مراجعه میکردی که حروف پراکنده کلمه ی "آیزنگارد " بودند بعد در فایل صوتی یک مرد دیگه میگه:این مردان مثل ما نیستند....(الی آخر)

خب پس رمز نهایی مرحله یورک های های سارومان هستند که با جادوی سیاه تولید شدند.

متاسفانه گروه آمان کمربند مشکی دوئل رو از دست داد.

خب حالا ت.ت.

کاملا درست بود :) مراحل رمزگشایی کاملا درست و منطقی انجام شد. رمز نهایی هم درست دراومد. باریک...

مهدی بیا جلو!؛ نزدیک تر!؛ می خوام کمربند رو به دور کمرت ببندم بابا! دهه!...

post-1790-0-49219200-1365661488_thumb.jp

خوب این دور مسابقات همیاران با پیروزی گروه خونی O+ پایان گرفت. مرحله های اربابان به زودی گذاشته میشه....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

اساسينز جواب رو رسونده بود ، اگه يكم ديگه مهلت داده بودي جواب رو ميگفتم. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی چهارم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای مهدی.................موضوع مرحله: دیالوگ شناسی...............درصد دشواری از پنج: 3/5

نکته: مهدی بگو دیالوگ های زیر توسط چه کسانی گفته شده در کدوم قسمت از سه گانه.

1- یاس های وحشی!

2- نمی تونم ایقدر بپرم. پرتم کن!

3- اون چی بود؟

4- نمی تونی بگذری!

5- این به حساب نمیاد؟

.............................................................................................................

برای اساسینز.............موضوع مرحله: ایل و تبار...............درصد دشواری از پنج: 3

نکته: اساسینز جان شخص مورد نظر رو بگو.

1- نام نتیجه ی ائارندیل دریانورد؟! (نتیجه یعنی فرزند نوه)

2- نام پدرپدر تئودن!

3- نام بچه ی زن داداشِ بابایِ بابایِ زنِ هورین؟

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

1-الداریون 2-فنگل 3-برن

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

1- تئودن در دو برج میگه. جایی که یاس های وحشی روی مقبره ها روییده بودن

2- گیملی موقع پریدن روی پل هلمز دیپ به آراگورن میگه - دو برج

3- آخه این دیالوگ بود که انتخاب کردی؟ چپ و راست از این جمله ها توی فیلم میگن! توی یاران حلقه مری بعد از دیدن سوار سیاه اینو میگه.

4- مگه کسی هست که اینو ندونه؟! :) گندالف در یاران حلقه خطاب به بالروگ میگه!

5- گیملی به لگولاس میگه. زمانی که لگولاس به جنازه ای که گیملی روش بود تیر میزنه - بازگشت شاه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

به مونت:

مطمئني اين دو تا سؤالي كه طرح كردي هر دو تاشون توي يه سطح هستند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

اساسینز!

بابا ای ول! چطور تونستی سومی رو بفهمی!؟ برآوو.

من توی این مرحله خواستم از ترفند " شکنجه ی خون به جیگری! " {جزوی از سیاست های من توی دوئل} استفاده کنم.

این که تو سوال 1 و 2 رو بدونی و با وجود اینکه سه تا سوال هست، برای سومیش بلا نسبت گیر کنی. آخ عجب سوزی داره این موقعیت...

می خواستم اینطوری بشی دیدم نه بابا اونقدرام که فکر می کردم گریشناخ نیستی. موزگاشی هستی برای خودت! :دی. آروین!

برای مهدی:

آخ من چقدر الآن دارم احساس شخصیت می کنم! آخ من چقدر الآن دارم احساس شخصیت می کنم! :)

این دومین خطایی هست که این دور برات گرفتم.حالا من می خوام یک چیزی به تو یاد بدم پس خوب گوش بده که از اینجا به بعدش بالای دیپلمه: { مونت عقده ای شدن!}

این به حساب نمیاد رو. پیپین در بادگشت شاه به گندالف میگه. در تراس میتاس تریت وایستادن و گندالف داره پیپ میکشه. در این لحظه ست که پپین همچین حرفی رو میزنه. ضمنا زمانی که گیملی روی اورک نشسته بوده و با لگولاس سر اورک کشی کل انداخته بودن. در دوبرج هست نه در بازگشت شاه.

خب در این لحظه ی تاریخی گروه خونی O+ و ققنوس مساوی می کنند.

جدول امتیاز ها در مرحله ی پنجم:

گروهققنوس ..............................دو امتیاز

گروه خونی o+ ........................ دو امتیاز

به وب: منظور؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

نه

نظرم عوض شد. فهميدم يه كارهايي ازت بر مياد. اون سؤال آخري كه واسه مهدي طرح كرده بودي واقعا رد گم كني بود.

در آينده يه چيزي ميشي.

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحل ی پنجم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای مهدی.....................موضوع مرحله: کودک درون.................درصد دشواری از پنج: 3

نکته: مهدی سم رو به رزی برسون برای این کار دو ساعت بیشتر وقت نداری وگرنه از هم خسته میشن!

post-1790-0-14883300-1365949118_thumb.jp

برای اساسینز...............موضوع مرحله: دیالوگ شناسی...............درصد دشواری از پنج:5

نکته: عکس اشخاصی رو که در فیلم لوتر این دیالوگ ها رو مگن بیار.

1- اونا برای خوردن نیستن!

2- پس زبون درازی نکن!

3- منجنیق!

4- مثل همیشه دیرکردید دزدای آشغال!

5- یک گاز کوچولو!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سم را به رز رسوندم اما یه جا تونل زدم! اینم نکته انحرافی بود؟

post-1032-0-61677500-1365961179_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

تونلت قبوله اما رزی و سم دیگه از هم خسته شدن! من گفتم دو ساعت بیشترمهلت نداری اینکار رو انجام بدی اما بیشتر شد.

اساسینز تا عصر امروز مهلت داره. جواب داد یک قدم جلو می افته نداد مساوی هستید همچنان.

به مهدی: اصلا درجریان کمربند مشکی هستی؟ وهمینطور اینکه مرحله پنجمه و مساوی هستید؟!هی داری امتیازهارو از کف میدی و ازاون استفاده نمیکنی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یعنی چی دو ساعت؟ من که 24 ساعت آنلاین نیستم! همون دفعه اول که دیدمش بیشتر از 2 ساعت از زمان ارسال پستت گذشته بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

یعنی چی دو ساعت؟ من که 24 ساعت آنلاین نیستم! همون دفعه اول که دیدمش بیشتر از 2 ساعت از زمان ارسال پستت گذشته بود!

آقا من قبلنم گفته بودم توی دوئل نظام فاشیستی حاکمه!:دی. همه کاره منم گردنم کلفته! میگم: همینه که هست! :)

گفته بودم دوساعت. حالا اینکه یک سره آن نیستی یا نخونده بودیش یا چیزای دیگه مشکل شخص خودته...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

1-post-1681-0-78431900-1366020123_thumb.jp 2-post-1681-0-78431900-1366020123_thumb.jp 3-post-1681-0-70848900-1366020968_thumb.jp 4-post-1681-0-70848900-1366020968_thumb.jp 5-post-1681-0-90154300-1366021218_thumb.jppost-1681-0-12567200-1366021467_thumb.jp

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

بعله تمام عکس ها درست هستند.

بدین ترتیب گروه ققنوس یک امتیاز از گروه خونی O+ جلو افتاد.

جدول امتیاز ها در مرحله ی پنجم:

گروه ققنوس................................. 3 امتیاز

گروه خونی O+............................ دو امتیاز

مرحله ی همیاران به زودی گذاشته میشه و گروه خونی هنوز یک شی استفاده نکرده دارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب سلام!

اهم... خوب ما از پری روز ت.ت و وب رو با بالگرد اختصای آردا بردیمشون ائا و توی یک گونی پرتشون کردیم پایین تا برای مسابقات پس فردا آماده بشن،البته در حین جابه جایی مجبور شدیم از این تیرهای بیهوشی هم استفاده کنیم.چون ت.ت خیلی اذیت می کرد و توی گونی نمیرفت! :)

خب قضیه اینطوریه که ت.ت و وب باید اشیایی رو از سرزمین میانه پیدا کنن. اون اشیا رو سرهم کنن و برای اربابشون یک وسیله با نامی که دوست دارن بسازن. اربابن می تونن با اون وسیله از یک مرحله برهن. ت.ت و وب از یک جا جستجو شون رو آغاز می کنن. جستو جوی هر دو از شایر شروع میشه. اول وب حرکت می کنه...

اون ها باید از مسیرهایی که براشون مشخص شده حرکت کنن و به مکان های مذکور برسن. اونوقت مراجعه کنن به پایین صفحه ی این پست؛ اونوقت می بینن که در هر مکان راهنمایی برای چیزی که می خوان پیدا کنن وجود داره.

مسیر خط آبی برای ت.ت هست و مسیر خط سبز برای وب!

در کنار هر شماره از مکان هایی که باید به اونجا برسن. یک جمله وجود داره که اونها رو راهنمایی می کنه که چه چیز رو باید بدزدن.

راهنمایی دوم: یک واژه از واژه های کلمه شی مورد نظر!

چهار شی رو که پیدا کردن بایدبا اونها یک شی جدید بسازن با هر نرم افزاری که می خوان. زیبایی چیزی که می خوان بسازن مهم نیست. فقط باید تمام اشیای پیدا شده توش به کار رفته باشه.

برای اشیاتون اسم انتخاب کنید. ضمنا خواستید سفرنامه هم بنویسد باحال تره!

خوب فکر نکنم دیگه چیزی رو فروگذار شده باشم. آماده....

ضمنا زمان این نقشه و مرحله بعد ازسفر بیلبو همراه گندالف هست اما نه بعداز پیدا کردن حلقه.

3،2،1 حرکت!

post-1790-0-29481700-1366116618_thumb.jp

برای ت.ت: شروع ازشایر یعنی شماره ی 1

1-نگهبانی بلند قامت چیز بسیار با ارزشی رو حمل میکنه. (لام)

2- رویت را به طرف تاریکی برگردان. آن وقت صدایت خواهد زد. (قاف)

3- چون صفحه ی آسمان صیغل شده و چون دل عاشقان پاره پاره (الف)

4- بر فراز بلند ترین برج! چه دهشدناک جنون انگیز است. (ت)

برای وب: شروع ازشایر یعنی شماره ی 1

1- دگرگون می گردد به سان رنگ ماه یا دریا و آسمان؟ (سین)

2- دستان سیاه لورد تاریک هیچ گاه آن را لمس نکرده. (نون)

3- لورد تاریک به آن و از آن به جنگجوی خسته و پیری از تبار روهان. (ت)

4- روی سر پادشاه قلمروی اسب ها. (ت، این یک شی عام است!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

چرا به همياران كه ميرسي تست هوش راه ميندازي؟

يه سؤال : اون شيئ مورد نظر به اون مكان مشخص شده ربط داره؟

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

چرا به همياران كه ميرسي تست هوش راه ميندازي؟

يه سؤال : اون شيئ مورد نظر به اون مكان مشخص شده ربط داره؟

خوب اینا رو توی پ.خ بپرس!

پس نه پس! :) اگه ربط نداشته باشه برای چی نقشه دادم و علامت زدم؟!! اون اشیاء در اون مناطق واقع هستن. به تریب مقصد به شماره ها نگاه کن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

اولي استينگ ميشه

دومي حلقه‌ي گالادريل يعني ننيا ميشه

سومي هم پلان تيري ميشه

چهارمي هم تاج ميشه

اين هم يه سلاح جديد كه اسمش استوكه.

post-1961-0-52387700-1366184331_thumb.pn post-1961-0-45874900-1366184339_thumb.pn

اين يه شمشيره كه از دسته‌ي اون ميشه به عنوان چماق استفاده كرد. يه حلقه هم روي دستش هست كه خب مشخصه به چه كاري مياد. اون شيئ زرد رنگ هم يه تاجه كه توي اين سلاح به عنوان محافظ دست به كار رفته.

سفر نامه‌ي خاصي هم نداره. همين يه ساعت پيش از تو كوره در اومده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب ت.ت گفت که نمی تونه این مرحله رو جواب بده البته نه که نتونه، یک سری مشغله فکری شغلی داشت که وقت نکرد فکر کنه...

گفت جایزه رو بده به وب! :دی

اما خوب من مرحله هایی رو که براشون فکر می کنم به سادگی تباه نمی کنم. مرحله ی بعدی ت.ت همین هست! بمیره هم باید بهش جواب بده. تقدیر نوشته شده. :دی

به وب:

وب جان من گفتم که زیبایی کار اهمیت نداره اما خدایی این چیه که درست کردی!!

تورو قرآن یک بار قبل از اینکه آپلودمیکردی به چیزی که ساختی نگاه می کردی دلبندم! این آخه واقعا {!}

خلاصش که بگم سطح کیفی مسابقات دوئل رو با این کارت آرودی پایین. :)

یک سری اشیای هندسی رو برداشتی سرهم کردی به یکشی میگی استینگ، به یکیش میگی پلانتری! اول می خواستم قبول نکنم ازت اما چون بازیکن خوبی هستی قبول می کنیم ازت!

مبارکت باشه...

خوب اساسینز استوک رو توسط وب عزیز گرفت! ایشالا که بدردش بخوره...

post-1790-0-12819800-1366304684_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب بالاخره از غلو زنجیر امتحانات خلاص شدیم.

راستش الآن حوصله نداشتم براتون شکلک ترول بزارم اما دلم میخواد به طور شدید از حوادث ناگواری که تا الآن برای گروه ققنوس افتاده شکایت کنم. بگذریم....

جناب اساسینز خیلی وقته که آفلاین تشریف دارن بنابراین تا زمانی که فعلا این دوروبرا نپلکیده همیارش جناب وب در این بازی هم اربابی میکنه هم همیاری.

آهاهاهاهاها! من خیلی بیرحمم. خیلی خبیث! هاهاها!

گروه ققنوس یک امتیاز جلوترن تا به الآن از گروه خونی اوی +.

مرحله ی ششم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای وب......................موضوع مرحله: تست هوش..................درصد دشواری از پنج: 4/5

1- کدام دسته از نیروهای زیر، متحد قدرت تاریکی نبودند؟ زمان تاریخی مهم نیست یا فرمانروای تاریکی.

نکته: وب جان به سوالات جواب بده منتهی با ذکر دلیل رد یا پذیرش برای هرکدام.

دریانوردان اومبار

اورک های آیزنگارد

دژ آنگباد

نه سوار سیاهپوش

2- کدام یک از افراد زیر از فرزندان یاران حلقه به شمار نمیرفتند؟

فرودو

الداربون

دختران بسیار آراگورن

هیچکدام

3- اوئی نن کیست؟ کدام جواب کامل تر است.

پادشاه دریا. همسر اوسه

همسر اوسه

جزوی از والار. پادشاه دریاها

پادشاه دریاها

برای مهدی......................موضوع مرحله: معمای عصاب خورد کن!..................درصد دشواری از پنج: 3

یه روز باراگوند وام جور میکنه یه اوتوبوس میخره. یه نفری رو میشونه طرف شاگردو ریان برادر زادشو سوار میکنه تا برسونش دانشگاه ترم 7! خوب در این حین ریان میبینه باراگوند با کسی که طرف شاگرد نشوندش زیاد میگه و میخنده. میبینه زیاد با هم گپ میزنن.

از بارگوند می پرسه: عموجون این فلانی با شما چه نسبتی داره هان؟!

بارگوند یه چشمک پیاده میشه و یه غمزه میادو میگه: ایشون برادرِبابایِ زنِ پسرعموم هستن؟!

حالاتو بوگو کی بوده این؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

پسر عموی باراگوند میشه برن ارخامیون. پدر زن اون هم که میشه الوه و برادر الوه هم میشه: اولوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

مونتي جون بهتره تا شهريور نيومده مسابقه رو تمومش كني. وگرنه فكر كنم باز غيبت بزنه :ymapplause:

1. من بعد از كلي تحقيق به اين نتيجه رسيدم كه دريا نوردان اومبار گزينه‌ي صحيحه. چون دزدان دريايي اومبار به خاطر مسائلي خاص ، يه خصومتي با گاندور داشتند و به موردور در حمله به گاندور كمك كردند ولي با قدرت تاريكي متحد نبودند.

اورك هاي آيزنگارد هم كه واسه سارومان كار ميكردند و در خدمت تاريكي بودند.

دژ آنگباد رو هم ملكور واسه مقابله با حمله‌ي احتمالي والار ساخته بود ، پس در خمت قدرت تاريكي بوده.

نه سوار سياه پوش هم كه واسه سائورون كار ميكردند.

2. اين دختران بسيار آراگورن نكته‌ي انحرافيه؟ آراگورن چند تا دختر (حداقل دوتا) داشته ولي بسيار يا كمش مشخص نيست. گزينه‌ي "هيچكدام" صحيحه. چون فرودو پسر سم بوده ، الداريون هم كه پسر آراگورن هستش

3.اينم نكته‌ي انحرافي داره؟:) اگه پادشاه درياها رو با بانوي درياها يكي ميدوني ، گزينه‌ي اول درسته. وگرنه گزينه‌ي دوم درسته چون ائي نن پادشاه درياها نبوده ، بانوي درياها بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب پس بهتره دست به دعا برداریم تا اساسینز ناجی دوباره ظهور کنه و زحمات گروه ققنوس به باد نره.

اول از وب شروع مکینم.

وب جان وقتی میزنم تست هوش یعنی یک تست معمولی برای اطلاعات عمومی نیست باید جور دیگه ای به قضیه نگاه میکردی.

_________________...

سوال 1 اشتباهه! جواب درست اورک های آیزنگارده. آیزنگارد اصلا اورک نداشت. آیزنگارد یورک های داشت!

پس جواب این بوده.

________________...

سوال 2 اشتباهه. شخصی رو به اسم الداربون نداریم. من به عمد این کلمه رو اشتباه نوشتم. تست هوشه باید دقت میکردی!

فرزند آراگورن الداریون بوده نه الداربون! :) برای آراگورن یک پسر بوده و دختران بسیار!

_______________...

سوال3 اشتباهه. پادشاه لقبی هست که برای سلطنت به مرد میدن. حالان که اوئی نن یک زن بود! پس کامل ترین جواب همسر اوسست!

خوب حالا مهدی:

بله! درسته. عالی بود! جواب همون اولوهه! کوتاه و واضح! آورین! :ymapplause:

خوب گروه خونی اوی مثبت امتیازعقب موندش رو در مرحله ی ششم جبران کرد.

گروه خونی o+ ................................. سه امتیاز

گروه ققنوس...................................... سه امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

سوال اولت رو قبول دارم. اشتباه كردم. ولي تا اونجايي كه من تحقيق كردم ، دزدان دريايي با موردور متحد نشدند.

سوال دومت : من ميدونستم تو الداريون رو الداربون زدي. رو صفحه كليد نگاه كردم ديدم "ب" كنار "ي" هست ، گفتم حتما اشتباه لپي بوده. (حداقل گزينه 4 رو هيچكدام نميزدي تا من يكم دقيق بشم) من دانشنامه رو نگاه كردم. ننوشته دختران بسيار. نوشته حداقل 2 دختر داشته.

سوال سومت : من كه گفتم اگه بانو رو با پادشاه يكي نميدوني پس گزينه‌ي 2 صحيحه. اينو بايد قبول كني.

به هر حال قبول كن اين سري از سوالات مخصوصا سوال دومت خيلي ضايع بود :ymapplause:

يه منفي هم بهت ميدم تا ديگه از اين سؤالا طرح نكني :)

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...