رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

3DMahdi

آخه این چه سوالاتیه؟ ابهام دارن!

1- داستانهای ناتمام سرزمین میانه و نومه نور

2- گورتول

3- سنگ؟

4- کلا نامفهومه

5- گریما

از اونجا که سوال 3 و 4 مشخص نیست چی به چیه این آندوباراپلانت یگانه رو بگیر!

post-1032-0-96234600-1375541119_thumb.jp

جواب اون 3 و 4 چی میشه؟

پ.ن به ت.ت:

آقا چرا آندوباراپلانت یگانه ساختی؟ از پیتر جکسون یاد بگیر که چپ و راست سه گانه میسازه. یه سه گانه میساختی تا سه جا ازش استفاده کنیم! :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

:P !

الآن اگه میخوای آندوبارا رو بدی برای چی جواب سوالا رو مینویسی مرد مومن؟؟! یعنی چی اینکار؟!

یا جوابارو بنویس یا شی جادویی رو بده. خلاص.

شما هم جوابارو دادی هم شی جادویی رو میدی. دوئل مرگ اینطوری نیست که یه سری جواب محظ محک زدن شانس بنویسی آخرم تصویر شی جادویی آپلود کنی...

بنابراین کلا امتیازت توی این مرحله لغو میشه تا کلا نظام فاشیستی رو که در دوئل حاکمه درک کنی!!! زدی کلا مرحله رو ناقص کردی، یه سری رو جواب میدی ، یه سری رو سوالی میپرسی، یه سری رو تکذیب میکنی. آخرم شی رو بگیر امتیاز ما رو بده؟!!!!

تا گه گداری حال یکی رو نگیرم یادشون میره دقیقا کی هستم!:دی

اینجوریاس....

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

محک زدن شانس کجا بود؟ من که دو دستی شی جادویی رو دادم و علنا گفتم که اون دوتا رو نمیدونم. جوابها رو هم دادم که بگم کدوما رو نمیدونم و جوابش رو بگی!

اصلا جواب سوالا رو بگو ببینم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

به هرحال اگه میخواستی از شی استفاده کنی نباید جوابارو مینوشتی.

الآن تو بعضی ها رو درست گفتی، بعضی ها رو اشتب نوشتی، بعضی ها رو سوال پرسیدی از من، بعضی ها رو گفتی نامفهومه! {حالا انگار چندتا سوال بوده!!:دی }

با این همه خوب من الآن چیکار کنمت!؟ شی رو هم که آپلود کردی...

.

.

ممکنه یک بار دیگه بخوام از این مرحله استفاده کنم بنابراین جواب ها رو نمیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

شی رو که آپلود کردم یعنی جوابها اهمیتی نداره. صرفا برای این بود که بگم میدونم گریما مارزبان بوده!

خب من از کجا بدونم این سوال اصلا جواب داره؟ بعدش هم که با یه سوال که دوبار آدم رو نمیبازونن! :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

1. گورگوروت

2.زيراك زيگيل

3.صحيح

4. گزينه‌ي (د)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

1- خوب سوال اول صحیحه.

2- سوال دومم صحیحه اما جایی که دقیقا روش دراز کشید اسم دیگه ای داره که الآن دیگه یادم نمیاد!:دی. اما جوابی که دادی غلط نیست.

3- سوال سومم درسته. صحیحه آفرین!

4- اما سوال چهارم؛ گزینه ی ج و ب هردو از اتفاقات دخ داده در دوران چهارم بودند. الدوهیر پس از گذر کشتی ها پدر رو همراهی نکرد و تراندویل زمین های شمال کوه ها رو به قلمرو خود افزود.

بنابراین گروه ققنوس امتیاز مرحله ی نهم رو از دست داد.

جدول امتیازها در مرحله ی نهم:

گروه ققنوس..................................چهار امتیاز

گروه خونی O+ ............................ پنج امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

حالا اين الدوهير كي هست ؟؟ فكر كنم تازه وارده :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

حالا اين الدوهير كي هست ؟؟ فكر كنم تازه وارده :P

:D :D :D !

یعنی الآن تو انتظار داری گروه خونی رو شکست بدی، اولم بشی دیگه!...:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

ما الروهير داريم ولي شخصي به اسم الدوهير نداريم . گفتم شايد تازه وارد باشه :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

ای وای نوشتم الدوهیر؟!

حواسم نبوده. معذرت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

علاقت به اون علف تنباكو ذهن تو رو كند كرده :ديـــــــــ

معذرت؟؟؟؟؟؟ حتما شوخي ميكني؟؟؟ مثل اينكه الداربون رو فراموش كردي :P

طبق قوانين بين الآردا ، بايد امتياز اون سؤالو بدي . چون با غلط املاييت منو منحرف كردي.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

پس که اینطور... امتیاز میخوای!! :P

شما گفتی گزینه ی ج و ب. حالا از غلط املایی بگذریم باشه! اما گزینه ی ب از اتفاقات افتاده در دوران چهارم بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

تو با غلط املاييت كلا منو منحرف كردي. من گيج شدم .همه چيز دور سرم ميچرخيد. اصلا نفهميدم چي شد . يهو به خودم اومدم ديدم گزينه د رو انتخاب كردم .

به عنوان آخرين پست اعتراضي بهت فرصت ميدم امتياز منو بدي ، وگرنه بايد راه دردناك تري رو انتخاب كني :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

فقط یه فرمانروای دوئل وجود داره! فقط یک نفر اونو در اراده ی خودش داره.

و اون قدرتش رو با کسی تقسیم نمیکنه!

.

.

.

مونت خلاص شدن از دست وب و پریدن روی گواهیر. :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی دهم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای مهدی..................موضوع مرحله: طلسم ماه....................درصد دشواری از پنج:3

مهدی تو این مرحله تو باید یک جمله از زبان الفی رو بخونی. این یه طلسم ماهه.

همونطور که خودت میدونی طلسم های ماه رو باید زیر نور مهتاب و درشب و فصلی که نوشته میشن خوند.این متن درحدود نیمه ی تابستان، زیر نورهلال ماه و حدود 300 سال قبل نوشته شده.

تو واقعا خوش اقبالی ماندوس جوان!!

فردا شب، از موعد8 تا 9 شب این نور داره به ما میتابه. فقط دراین زمانه که میشه جمله ی نوشته شده در این نقشه رو خوند.

post-1790-0-62991000-1375713110_thumb.jp

پس الآن برو و فردا شب از ساعت 8 تا 9 دوباره بیا، یه پست بزن که مونت من اومدم تا خط باستانی رو باهم بخونیم داداش من!!

منم اون موقع آنلاینم تا باهم خط نوشته شده به زبان الفی رو بخونیم. فقط درهمون زمانه که ماه خط های طلسم شده در این کاغذ رو به روی ما آشکار میکنه.

برای وب........................موضوع مرحله: آینه ی گلادریل..................درصد دشواری از پنج: 4

وب این مرحله ی تو یه چیز خاصه. خوب تک تک جملاتم رو بخون چون مهمه:

اگه میخوای توی آینه ی جادویی رو نگاه کنی باید همراه من دیالوگ های بین فرودو و گلادریل در لوتروین زمانی که میخواست در آینه ی گلادریل نگاه کنه رو باهم بگیم. اگر خطایی بکنیم، آینه تورو نخواهد پذیرفت.

بعد، من آینه رو برات میارم تا تو به درون اون نگاه کنی. صحنه هایی رو میبینی از دردها و حماسه ها، و این جاست که باید برای ما توضیح بدی که چی دیدی!؟ برای هرکدوم از چیزهایی که دیدی برای ما توضیح میدی. (کمتر از دو خط نشه)

یادت باشه زمانی که دیالوگ رو شروع کنی دیگه نمیتونی از اشیای جادوییت استفاده کنی. قبلش به همه چی فکر کن...

حالا من از تو می پرسم: حاضری توی آینه رو نگاه کنی؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

حاضری توی آینه رو نگاه کنی؟!

چي خواهم ديد؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

حتی داناترین ها هم نمیدونن! چون آینه چیزای زیادی رو نشون میده. چیزایی که بودن؛ چیزایی که هستن و چیزایی که هنوزاتفاق نیفتادن:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب ساعت از 9 گذشت. گروه خونی O+ امتیاز رو از دست داد.

بنابراین مهدی دیگه از امتیاز مرحله ی دهم سهمی نداره.

:P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

حتی داناترین ها هم نمیدونن! چون آینه چیزای زیادی رو نشون میده. چیزایی که بودن؛ چیزایی که هستن و چیزایی که هنوزاتفاق نیفتادن:

لگولاس رو ديـدم در حـالي كه سـرش رو برگـرداند و به من نـگاه ميكرد. نـگاهش مثل هميشه نبود . انـگار مي خـواست يه چيزي به من بـگه . انـگار تو چـشمام تـرسي رو ديده بود كه در جستجوي عـلت اين تـرس بود .

پيپين و مري كه رو به روي همديگه نشسته بودند و اون ها هم نگاه عجيبي به من داشتند. نگاهي آميخته از ياس و نا اميدي . همين طور كه به من نگاه ميكردند ، روشون رو از من برگرداندند . انگار مي خواستند بگند كه به تو اميدي نيست . تو ديگه اون فرودوي سابق نيستي

سم رو ديدم كه اونم به من لحظه اي يك نگاه كوچيك انداخت . هيچ وقت سم رو اينجوري نديده بودم . سمي كه هميشه از اميد به آينده حرف ميزد ، اينبار ديگه اثري از اميد تو چشماش ديده نمي شد . ولي همچنان پاكي و صداقت رو ميشد تو چهره اش ديد.

شاير ، در حالي كه در آتش مي سوخت. تاريكي كه شاير رو در بر گرفته بود. هواي پاك و زلال شاير پر از دود شده بود. مردم در حال فرار و ارك هايي كه شاير رو تصرف كرده بودند . به هيچ كس رحم نمي كردند . عده اي رو به اسارت گرفته بودند . سم در ميان اسيراني بود كه غل و زنجير شده به سمت جلو حركت مي كردند

و سرانجام چشم سائورون ، آتشي گرم و سوزان كه در جستجوي حلقه ، سعي داشت حلقه رو به سمت خودش بكشه . و آبي كه در اثر اين گرماي شديد بخار شد

:P :D

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

:P :D !

یعنی چی؟! مگه فایل رو برات آپلود نکرده بودم تا اون چیزایی که توش میبینی رو بگی؟!

این ها رو که فرودو دیده بود! خوب بود برات فایل آپلود کردم.

یعنی واقعا برو...برو ازت دل کندم! فکر کردم میتونی مساوی کنی، فکر کردم الآنه که امتیازعقب موندت رو جبران کنی!

خوب عزیزم نمیدونم مشکل شما با اشیای جادویی چیه! وقتی از مرحله اطمینان نداری، وقتی نمیدونی باید چیکار کنی، وقتی نمیفهمی!! باید از اشیای جادویی استفاده می کردی!

آآآه... چقدر حرص خوردم از دست این. آی قلبم!! پاشو برو نبینم ریختت رو یه چن وقت. آی قبلم... مهدی برو یه لیوان آب بده دست من...آه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

:D :D !

یعنی چی؟! مگه فایل رو برات آپلود نکرده بودم تا اون چیزایی که توش میبینی رو بگی؟!

این ها رو که فرودو دیده بود! خوب بود برات فایل آپلود کردم.

یعنی واقعا برو...برو ازت دل کندم! فکر کردم میتونی مساوی کنی، فکر کردم الآنه که امتیازعقب موندت رو جبران کنی!

خوب عزیزم نمیدونم مشکل شما با اشیای جادویی چیه! وقتی از مرحله اطمینان نداری، وقتی نمیدونی باید چیکار کنی، وقتی نمیفهمی!! باید از اشیای جادویی استفاده می کردی!

آآآه... چقدر حرص خوردم از دست این. آی قلبم!! پاشو برو نبینم ریختت رو یه چن وقت. آی قبلم... مهدی برو یه لیوان آب بده دست من...آه!

ميدوني چي شد؟؟؟ من اون فايلو دانلود كردم ، همون تصوير اولشو نگاه كردم ، فكر كردم تا آخرش همينه . بعد فورا گذاشتمش پايين دكستاپم . در واقع فكر كردم آهنگ واسم آپلود كردي . (از بس كه سرم شلوغه:D) بعدشم ديگه نرفتم سراغش.

حالا تو به اعصاب خودت مسلط باش . دو مرحله ديگه مونده . خدا بزرگه :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی یازدهم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای مهدی.................موضوع مرحله: ارتباط...................درصد دشواری از پنج: 3/5

نکته: مهدی جان دسته ی یک رو از لحاظ بیشترین ارتباط به دسته ی دو وصل کن. تکرار میکنم بیشترین ارتباط.

منظور از وصل کردن، میتونی به صورت لیستی بنویسی.

دسته ی 1:

منشا زبان مشترک نومه نوری - آمارت-اینگوه- اولین هابیت ها - غارکن- قلمرو تبعید- سنگ گچ- دروداین - آیزنگارد

دسته ی 2:

چوب ریش- هلاکت- فین رود- پورِهاتول- مردمان نا متمدن - وانیار- بلندی های گورپشته - دره های علیای آندوین - الندیل

برای وب.....................موضوع مرحله: آینه ی گلایل.........درصد دشواری از پنج: 2

نکته: وب همون مرحله ی قبلی رو انجام بده منتهی دیالوگ ها رو دیگه نمیخواد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آقا من رشته ام ریاضی بود، زمین شناسی نخوندم! چرا هرچی سوال مربوط به سنگ آهک و گچ میشه از من میپرسی؟! :P

post-1032-0-83504800-1375981845_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

نیگا مهدی دیگه مارو خام نکن. خودمون اینکاره ایم. از نه تا دو تاشو بلد بودی می خوای بگی فقط سنگو بلد نبودم! :P

موردی نداره اما منم همین امسال زمین شناسی میخونم اما...{بگذریم!:دی}

مهدی امتیاز مرحله ی یازدهم رو گرفت. کار برای وب سخت شد!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...