رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

مونت آو سائرون

خب اکنون به استقبال ورژن جدید مسابقات دوئل برمیگردیم:

post-1790-0-02214600-1376049466_thumb.jppost-1790-0-87443300-1376049464_thumb.jp VS post-1790-0-01707900-1390035199_thumb.jppost-1790-0-32986200-1390035200_thumb.jp

"گروه خونی 0+" که در سری پیش قهرمان کاپ شده بود با گروه " ارثاد تاد براید " بازی داره. این سری مسابقه اگر به نفع گروه ارثاد تاد براید تمام شود کاپ مسابقات دوئل رو به همراه دارد و گروه خونی O+ نیز کشته خواهند شد و طبق قوانین دوئلی مراسم خاکسپاری براشون برگزار میشه درست روی همون زمینی که روش آرامیدند. اما اگه مث همیشه گروه خونی ببره اولین مرحله رو برای گرفتن دومین کاپ برداشتند و برای گروه ارثاد نیز قبری کنده میشه و مراسم تشییع جنازه... بعله! :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی اول. اربابان حلقه جواب بدن

برای الوه ...............موضوع مرحله: دیالوگ شناسی................درصد دشواری از پنج: 5

1- هرکدام از دیالوگ های زیر توسط کدام شخصیت های سه گانه سینمایی لوتر گفته شده؟درکدام قسمت؟

الف) فروکن تو زمین.

ب) دیدی؟ تورم گول زدم.

2- گندالف به کدام یارحلقه بیشترین دشنام را داده؟!

3- اولین حرف در فیلم سینمایی بازگشت پادشاه توسط ده آگول گفته میشود که می گوید: اسمیگل!هه هه،هه هه؛ گرفتمش!

صحیح/ غلط

(اگر اشتباه است با ذکر دلیل)

برای مهدی..............موضوع مرحله اقدام..................درصد دشواری از پنج: 3

نکته: مهدی جان عکسِ شخص/چیز/حیوان یا... که در این پاراگراف از تو میخوام رو برام بیار:

" خنده ای که در پس نفرینی القا شده می پژمرد. چون ساقه ی تازه روی یکی علف، اسکلت کوچک و کودکانه ی او گرمایی بردل برادر رنجورش گذاشت. "

ضمنا قبلانم اشاره شد که الوه، نائوگلامیر رو از مرحله ی قبلی با خودش به نبرد علیه گروه خونی آورده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

این چه وضعشه :) قرار بود 2بهمن شروع کنیم، در بدترین حالت 1 بهمن :-)

درهرحال اینم جوابا :-)

1-

الف) مریادوک برندی باک معروف به مری در یاران حلقه (وقت مهمونی بیلبو)

ب) باز هم مری اما اینبار در دو برج

2-

پره گرین توک معروف به پیپین

3-

صحیح

باشد که به راه راست هدایت گردی :-) :وی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

لالایت خواهر تورین تورامبار

post-1032-0-09621900-1390168319_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب الوه رو از دست دادی. :-)

تمام جوابات تا سوال 3 درست بود اما سوال 4 ده برابر سخت تر از بقیه بود و به خاطر همین بود که درصد دشواری سوال 5 یعنی آخرین حدش شده.

حرف، شامل واج ها هم میشه. پس بنابراین پاسخ درست اینه: هه. هه. ههه!اسمیگل!هه هه،هه هه؛ گرفتمش!

پس جواب غلط میشده و درستشم نوشتم.

صد دفه گفتم وقتی شی جادویی داری و مطمئن نیستی ازش استفاده کن. حالا یک امتیاز عقب افتادین و معلوم نیست تا کی جبران بشه. :-)

حالا مهدی. آفرین درسته. وری گود. مهدی امتیاز مرحله ی اول رو گرفت. :-)

جدول امتیاز ها در مرحله ی اول:

گروه خونی o+......................... یک امتیاز

گروه ارثاد تاد براید.................... صفر امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

صدای خنده رو نمینویسن. توی زیرنویس ها نگاه کنی اینطوریه مثلا {می خندد} - {laughing} و موارد این چنین. پس تو هم باید اینطوری مینوشتی، خنده رو هه هه ههه نمینویسن! به چه حقی میای واسه خنده همچین صدایی میزاری؟ شاید خخخخخخ نزدیک تر میبود؟ :-)

درهرحال بحث باهات فایده نداره، چون دیکتاتوری، حوصلتو جدی ندارم، پس فکر و خیالش به جهنم سیاه موردور که امتیاز نمیدی :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب ای پادشاه کبود مگه من گفتم برو از زیر نویس نگاه کن؟! دویما خودت دیدی که من صدای خنده رو هم نوشتم پس نتیجه میگیریم حتی صدای خنده هم برام مهم بوده.

به هر حال هر تاپیکی رژیمی دارد و رژیم ها هم یک نفره است. :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

برعکس من از فیلم گفتم، اون مثال زیرنویس برای تو بود که متوجه بشی (که متاسفانه نمیخوای :وی) خنده رو هرمدل میشه نوشت، میشه اصلا هم ننوشت، کار خودتم اشتباهه

درهرحال، با تو یکی بحث نمیکنم وگرنه کار به بن شدنمون میرسه :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

واقعا که مونت! جمع کن این دوئل نمایشی رو! میخوای از همین الان برندت رو لو بده ما قول میدیم قبول کنیم! :-)

با خودم گفتم تو دوبله ده آگول میگه اسمیگل گرفتمش و میخنده اما فکر نمیکردم اینقدر رذل باشی که تعداد نام آوای "هه" ها رو هم حساب کنی! خستگی امتحان امروز رو به تنم گذاشتیا...حالا باشه...در رو یه پاشنه نمیچرخه!! {اسمایل تور عصبانی}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

به سوالات شک نکنید!!

مرحله ی دوم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای مهدی...............موضوع مرحله: سوالات کژخیم..................درصد دشواری از پنج: 4/5

نکته: مهدی به سوالات جواب بده و دقت کن. تنها چیزی که به کارت میاد دقته.

1- چرا سم رو هم گوربانگ نکشت؟

2- چرا در اقامت هابیت ها در خانه ی تام بامبادیل، او لباس آبی به رنگ گل های فراموشت نمیکنم به تن نکرد؟

3- چرا بیلبو بگینز سرپرستی فرودو را به عهده نگرفت؟

4- چرا نیروهای سائورون، گولوم را بعد از دستگیری آزاد کردند؟

برای الوه.........................موضوع مرحله: سوال همه جوره................درصد دشواری از پنج: 5

1- نام چهارمین شاه نومه نور؟

2- برادر ایسیلمه که آن برادر سومین فرزند شاه است؟

3- برادر زن الاتان که الاتان اهل آندونیه بود؟

4- کدام یک راجب کوه های موریا درست است؟ ( بدون دلیل)

الف) معادن در کاسه ی سه قله ی پست قرار داشت.

ب) معادن در کاسه ی سه قله ی بلند قرار داشت.

ج) معادن در کاسه ی دو قله ی پست قرار داشت.

د) هیچکدام.

5- اسگالدوبن نام رودی در دوریات بود که جنگل نلدورت را از رگیون جدا میکرد.

صحیح / غلط (چنانچه غلط است با دلیل)

به الوه: میخوام روحیه ی فاشیستم رو زیرپا بزارم و نصیحتی برادرانه بت بکنم: در یکی از این سوالات نکته ی بسیار مخفی ای وجود داره که به هیچ وجه به ذهنت خطور نمیکنه. مطمئنم! :-) :دی . پس اگه میخوای ریسک نکنی و از مهدی عقب نیفتی یا مساوی کنی با گروه رقیب، از شی جادوییت استفاده کن!! اما اگر جواب دادی و غلط از آب درومد نیای یقه ی مارو بگیری که چرا اینطور شد که من هنوزم وجدانم ناراحته که چرا روحیه ی استبدادی و فاشیستیم رو در دوئل در همین لحظه زیر پا گذاشتم! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

1- تار-الندیل(برطبق نوشته ی صریح ضمیمه ی بازگشت شاه)

2- تار-منلدور

3- تار-منلدور

4- د (اگه به هردلیل ساختگی این سوال رو بگی غلط جواب دادم، واست دلیل منطقی با مدرک میارم و یحتمل انصراف میدم!)

5- غلط - اسگالدوین رو به صورتی که تو نوشتی، یدونه نقطه کم داره، پس اون رودی که تو ازش نام بردی اصلا وجود خارجی نداره که بخواد جایی جریان داشت باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

از پس اون نکته ای که گفتم خیلی مخفیه براومدی و من فکرشم نمیکردم. آفرین!! خداییش دهنم وا موند. منظورم سوال آخره. خیلی حرفه تونستی بفهمی که من اسگالدوین رو اسگالدوبن نوشتم.

جواب سوالات 1 تا 3 هم کاملا درسته اما میمونه کوه های موریا. معادن موریا در کاسه ی سه قله ی سر به فلک کشیده ی کارادراس - کلبدیل - فانویدول قرار داشت.

پس گزینه ی ب درست بوده.

امتیاز رو از دست دادی و نمیدونم میخوای چیکار کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

سر به فلک کشیده نه بلند! این دو تا خیلی با هم فرق دارند پس همون گزینه آخر درسته...انصافا ما اگر میگفتیم ب نمیگفتی توی کتاب نوشته سر به فلک کشیده و من نوشتم بلند پس هیچکدامه؟؟! تو که تفاوت یه "هه" یا یه نقطه رو در نظر میگیری گوشش بازه اگه اینو در نظر نگیری!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

ای بابا چرا همه چیزو به هم ربط میدین؟! اعصاب من داره کم کم به هم میرزه، یه گلوله خالی میکنم وسط شقیقتون ها!

دها. مگه من دور قبل نبودم شما رو برنده اعلام کردم؟! مگه من با شما دوست داشتی پدر کشتگی دارم الکی بخوام بهتون امتیاز ندم. سوالات سخته. مسابقه سر کاپه سخته!

الکی چیزهای بی ربطم به هم مربوط نکنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

تو اینجا (در برابر منطق) هیچ قدرتی نداری مونت آو سائورون (با لحن تئودن وقتی سارومان در بدنش بود خوانده شود)

اما ببخشید داری سفسته میکنی! اون گروه نصف سوالات رو نیومدن جواب بدن، کلی روی مخ پیام راه رفتی، مجبور بودی مارو برنده اعلام کنی! سر مسابقه ی قبلی کم باهات بحث نکردم. نقشه ی علیزاده رو قبول نکردی! با چه رویی همچین کاری کردی؟ این دیگه چه معنایی داشت؟ و...

بلند یه صفت نسبی هست، وقتی بچه بودی، یه دوچرخه بزرگ بهت میدادن، نمیگفتی بلنده و نمیتونم سوار بشم؟ آیا این دوچرخه سر به فلک کشیده هست؟ :-)

اگه پست بعدیت حاوی اعتراف به اشتباهت و در قسمت های بعدی دست از این رفتارت نکشی من انصراف میدم، تور هم اگه حوصله ی اضافه داره، میتونه ادامه بده اما من بهش میگم حداقل واسه اعصاب خودت که راحت باشه انصراف بده و خودشو آزاد کنه...!

پ.ن.

ممنون از اینکه وقت میزاری و مسابقه رو اجرا میکنی و جور فروم رو عوض میکنی. اما اگه بخواد به همین روال پیش بره و جو فروم رو متشنج کنی بهتره درش تخته بشه یا کسایی شرکت کنن که بهشون میشه زور گفت! من یکی شاه برین سیندارم و زور پذیرفتن حالیم نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خیلی متاسفم اما تو داری منو مجبور به کاری میکنی. داری زور میگی!

تو میگی چون توی کتاب فونستاد نوشته سر به فلک کشیده و من نوشتم بلند جور درنمیاد. که حرف بسسیار بسیار غیر منطقی ای هست از نظر من.

و من حتی نمیدونم برای چی داری این کارا رو میکنی؟ چرا فک میکنی باید هر سوالی رو که جواب میدی حتما جوابت درست باشه.

زیربار زور نمیرم. خواستی ادامه بده خواستی نده.

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

تو زور نمیگی؟ :-)

خب دوستان، خوشحال شدم تا الان توی این مسابقه بودم، ازتون مثبت گرفتم و توی تغییر جو فروم بودم و... از تیم های مقابلم هم تشکر میکنم و خوشحالم کنارشون بودم، گرچه فرصتی کوتاه بود.

در آخر بازم از تیم مقابل فعلی، مهدی و ت.ت عزیز عذرمیخوام اما این خارج از توانایی های منه، میدونم بهتره بیخیال باشم اما نه دیگه داور ناجوانمردانه بازی رو اداره کنه! + از کلیه خوانندگان هم عذر میخوام که مسابقه رو رها میکنم...

من الو تین‌گول هستم، فرمانروای بلریاند، که زندگانی اش کنار آب های کوئی وینن سال های بی شمار پیش از آنکه آبای مردم بدلی از خواب برخیزند آغاز گشت، زیر بار زور نمیرم!

این آخرین پست من به عنوان شرکت کننده در این تاپیک خواهد بود

آئوره اِنتولووا

©هورین تالیون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

نه ما زور نمیگیم بحثمون کلی هست مختص این مرحله نیست. اینم شاهدی بر مدعای ما.

دوئل دیگه از مسیر خودش خارج شده. دوئل باید سنجشی برابر بین اطلاعات دو گروه شرکت کننده باشه نه این که ما هر چی میگیم در استرس این باشیم که آیا جواب 100 درصد تطابق با جواب شما داره یا نه! باید سوالی بدی که ما وادار به تحقیق بشیم نه اینطوری که بعد از کلی تحقیق و صرف وقت میگی تو فیلم اینطوری میخنده نه اونطوری!! تمام سوالاتی که از ما اشتباه گرفتی درست بودن یعنی ما نمیدونیم موریا چطوریه یا اسگالدوین چیه؟! یه جا ما نوشتیم "هه" اما تو تصور شما "ههه" بوده و کل اون مرحله رو می بازیم و یه جا هم اینطوری. تو یه مرحله از اینور بوم میوفتی تو یه مرحله ازونور...جایی که بخوای اونقدر سخت میگیری تو یه جا مثل این مرحله تعریف سربه فلک کشیده و بلند برات میشه یکی. اینطوری نمیشه. من وقتمو و ذهنمو بازیچه دست کسی نمیکنم که هر مرحله یه سری سوال بده و ما حدس بزنیم تو ذهنش چی میگذره و جواب مورد نظر اون چیه...با تمام احترامی که به دوست عزیزم مونت آو سائورون قائلم من هم مادامی که دوئل بخواد اینطوری برگذار بشه درش شرکت نمیکنم. اگر برگشت به حالت سابق که سوال میدی جوابشم بگیری و طرفین در شرایط برابر اطلاعاتشون سنجیده بشه با کمال میل حاضرم وقت صرفش کنم اما این...

با عرض پوزش از دوستان عزیز و گرامیم، مهدی و ت.ت که خیلی خوشحال میشدم اگر بازی در شرایط برابر برگذار میشد و اطلاعات و دانسته های ما در برابر این رقبای قدرتمند، حسابی به چالش کشیده میشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خواهش میکنم.

اما هر کسی که این جریان رو دنبال میکنه خودش قضاوت که آیا من دارم زور میگم یا شخص دیگری؟! اینکه آیا من به جای کلمه "سر به فلک کشیده" نوشتم "بلند" کلا صورت سوال رو اشتباه میکنه.

و در نهایت من از رفتارم معذرت میخوام اینکه اگر کسی میاد و جواب غلط مینویسه من امتیاز بهش نمیدم.

وضمنا اینکه این تاپیک از اول تمش و کلا روندش به این شکل بوده و این خودتون بودید که خواستید شرکت کنید.

راجب خنده!

تورجان قبلانم اومدی این سوال رو پرسیدی گفتی خنده ی "هه" با "ههه" فرق داره. من گفتم نه. اگر الوه هرجور مینوشت من بهش امتیاز میدادم.

الوه اصلا خنده ی اولیه ی اسمیگل رو ننوشت اما اگر مینوشت حالا هر جور مینوشت من بهش امتیاز میدادم. و حالا باز دوباره اومدی همچین چیزی میگی.

نصف هیجان و جذابیت این بازی برای اینه که آدم نمیدونه وقتی جوابی رو مینویسه ممکنه چه افاقی براش بیفه و این باعث یه استرس و بی تابی میشه که بهش هیجان میده. به هر حال این یه بازیه همونطور که از اسمش پیداست. اگر جور دیگه ای باشه دیگه بازی دوئل آردایی مونت نیست.

واقعا منو ناراحت کردید.

تمام سوالاتی که از ما اشتباه گرفتی درست بودن یعنی ما نمیدونیم موریا چطوریه یا اسگالدوین چیه؟! یه جا ما نوشتیم "هه" اما تو تصور شما "ههه"

شما قضیه رو اصلا اشتباه فهمیدی. من تفاوتی بین خنده های ده آگول قائل نشدم.

ده آگول اول میخنده و بعد میگه گرفتمش و ...

اما من خنده ی اولیه ی ده آگول رو حذف کردم به الوه گفتم آیا اینجوری شروع میشه که الوه گف بله و زد صحیح است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

اين مونت واسه منم يه جا الروهير رو اشتباهي نوشت الدوهير و طبق معمول به اعتراض من توجهي نكرد :-)

بيخيال اين چيزا ، اين اسمش مسابقه نيست ، اسمش سرگرميه. نه از بازنده چيزي كم ميشه و نه به برنده اضافه ميشه.

سؤال طرح كردن هم همچين كار آسوني نيست. حالا كه يه نفر اومده وقت گذاشته سؤال طرح مي‌كنه ، اين درستش نيست كه مسابقه رو ترك كنيد.

واقعا هم نميشه سؤالا يه جوري باشه كه فقط اطلاعات شركت كننده رو بسنجه. اين يه مسابقه‌ تو فضاي مجازيه و حتي اگه شركت كننده اطلاعات خيلي كمي هم داشته باشه ، تقريبا جواب هر سؤالي رو ميتونه به راحتي پيدا كنه . و نتيجه اش اين ميشه كه نميشه برنده رو تعيين كرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به سوالات شک نکنید!!

مرحله ی دوم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای مهدی...............موضوع مرحله: سوالات کژخیم..................درصد دشواری از پنج: 4/5

نکته: مهدی به سوالات جواب بده و دقت کن. تنها چیزی که به کارت میاد دقته.

1- چرا سم رو هم گوربانگ نکشت؟

2- چرا در اقامت هابیت ها در خانه ی تام بامبادیل، او لباس آبی به رنگ گل های فراموشت نمیکنم به تن نکرد؟

3- چرا بیلبو بگینز سرپرستی فرودو را به عهده نگرفت؟

4- چرا نیروهای سائورون، گولوم را بعد از دستگیری آزاد کردند؟

1- چون وجود خارجی نداشت. اورکی به اسم گوربانگ نداریم. اسمش گورباگ بود.

2- چون لباسی به رنگ گلهای فراموشم مکنی که باران آنرا شسته باشد به تن داشت.

3- بیلبو سرپرستی فرودو را برای 12 سال به عهده داشت

4- بعد از دستگیری آزاد نکردن، اول شکنجه اش کردن و اسم بگینز و شایر رو ازش بیرون آوردن اما چون نمیدونستن یعنی چی ولش کردن تا بره و پیداش کنه و قصد داشتن تعقیبش کنن و به بیلبو برسن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرسی مهدی اما تا وقتی سر گروه ارثاد بلاتکلیف باشیم، بازی متوقفه. :-)

اما قبل از این جوابت هات رو بررسی میکنم:

جواب یک درسته. اما ناخواسته بود:دی . فکر میکردم درست نوشتم. :-)

جواب دو غلطه. جواب اینه که چون تام لباس آبی به رنگ گل های فراموشم نکن به تن داشت نه فراموشت نمیکنم. حالا اینکه باران اونو شسته یا نه یه چیز اضافه بر سازمانه حاشیست. پس به قول شما لباس آبی به رنگ گل های فراموشت نمیکنم وجود خارجی نداره.

جواب سه غلطه. بخوای نخوای بیلبو سرپرستی فرودو رو به عهده گرفته بود حالا برای هر چند سال جواب سوال نیست. این فرودو، فرودو گمجیه.

جواب چهار درسته. آورین.

خب. مهدی امتیاز مرحله ی دوم رو از دست داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب مثل اینکه خودتم جوابها رو درست نمیخونی. یه بار دیگه جواب سوال دوم رو بخون ببین چی نوشتم!

فرودو گمجی؟!!!!! خداییش این شد سوال؟! الان من باید ذهن تو رو بخونم که منظورت کدوم فرودو بوده؟ اگه میگفتم فرودو گمجی خیلی راحت میگفتی منظورم فرودو بگینز بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

آها الآن دوباره خوندم جواب سوال دومتم درسته.

سوال سوم:

چرا من اینکار رو بکنم؟ مگه تو درست بنویسی من ناراحت میشم؟! نوشتم چرا بیلبو بگینز سرپرستی فرودو رو قبول نکرد؟

خب بیلبو بگینز که سر پرستی فرودو بگینز رو قبول کرده بود حالا من چندسالش رو چیکار دارم؟! :-) پس اینجا منظور فرودوی دیگه ای بوده. دوتا فرودو در رشته ی افسانه ی تالکین نام برده شدن.

فرودو بگینز و فرودو که پسر سم بوده. پس باید میگفتی این منظور فرودو گمجی بوده و بیلبو بگینز سرپرستی فرودو گمجی رو قبول نکرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

وقتی سوال اول و دومت برعکسه چرا باید در مورد سوال سومت منطقی فکر کنم و برم دنبال یه فرودوی دیگه بگردم؟!

تو سوال اول گفتی چرا گوربانگ نکشت در حالی که گوربانگی نیست

تو سوال دوم گفتی گل فراموشت نکن در حالی که فراموشت نکن نیست

تو سوال سوم گفتی چرا به عهده نگرفت در حالی که به عهده گرفت

این روند معقول تره یا اون چیزی که میگی.

در مورد امتیاز بحثی ندارم. به قول انگلیسیا Your castle, your rules. بازی خودته و قوانین خودت اما میگم سعی کن قوانین برای بقیه هم قابل درک باشه تا همه از مسابقه لذت ببرن. این قضیه فرودو و اون "بلند" و "سر به فلک کشیده" چیزی نیست که همه مثل خودت فکر کنن. مثل اینه که من یه مسابقه 20 سوالی راه بندازم و بگم فقط یه حدس میتونید بزنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...