رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

الوه

من جلوی دورف ها هم زانو نزدم و گفتم اونا بیان بندازن گردنم نائوگلامیر رو! جلوی تو زانو بزنم؟ هرگز! :دیــ ردش کن ببینم :? :پی

آفرین کوهِ خوب! :وی

1- ماجراهای تام بامبادیل

2- گورتول (به معنای ژنده خود -صرفا جهت اطلاع! :پی)

3- های درخشنده (برگرفته از غارهای درخشان با سنگ ها و جواهرات درخشنده در دیوارها و کف و سقف آن :?)

4- نقّاشی های تالکین (اهم اهم :?)

5- گریما (گریمای مارزبان -باز هم جهت اطلاع)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

مونتی تو ام گیر دادیا , قرار نیست که هر دفه یه سوالو هی بپرسی وقتی ج نمیدم معلومه یعنی چی دیگه , اصلن اون سوالو ج نمیدم خوب شد حالا ؟ :? , برادر من برو یه سوال دیگه طرح کن تو ام خودتو راحت کردیا یا اینکه تا آبروی مارو نبری ول کن نیستی؟ ها کدومه؟ راستشو بگو :? {اسمایل از اونجایی که چند وقته به کتاب دسترسی ندارم گفتم}

به تور:حالا ما خواستیم یه آوانسم به شما بدیم برید حالشو ببرید , حالا واسسا :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب الوه امتیاز مرحله ی سوم رو گرفت.

منتهی سنگ آهک انحلالی رو هم میشه در گودی هلم دید. اما چیزی که الوه نوشته بودم غلط نیست.

لوترم که گفت نمیدونم. :?

جدول امتیازها در مرحله ی سوم:

گروه ارثاد تاد براید................................2 امتیاز + نائوگلامیر

گروه قاتلین بالفطره ............................... صفر امتیاز

خب مرحله ی چهارم اربابان حلقه جواب بدن.

برای الوه..................موضوع مرحله: رمزگشایی های خبیثه....................درصد دشواری از پنج: 5

نکته: الوه جان برای هر مسئله یک عددی به دست میاد. باید به جدول حروغ الفیای فارسی مراجعه کنی و پنج حروف رو کنار هم بزاری تا یک کلمه به دست بیاد. اون رمز مسائل هست.

اما چون این جزو رمز گشایی های معمولی نیست یکمی سخت تر میشه. وقتی رمز به دست اومد به من بگو اون کلمه چه ربطی داره به خوردن آبگوشت خرگوش توسط فرودو؟!

1- phاسید معده ی آراگورن + سواران سیاه پوش+ مجذور2

2- یاران حلقه - سواران سیاه پوش ( منتهی الوه جان این خامول رو لطفا آدم حسابش کنن. خیلی حماله!) :دی

3- نصف تعداد نیزه دارانی که تئودن انتظار داشت برای نبرد پله نور بهشون ملحق بشن(در فیلم) - عدد 5999

4- تعداد ماجراجویان سفر غیرمنتظره + تعداد دروف های سفر غیر منتظره

5- تعداد حروف نام آخرین مبارزه طلب گندالف خاکستری + عدد 14

خوب حالا بگو رمز مرحله چه ربطی داره به خوردن آبگوشت خرگوش توسط فرودو که طرحش رو سام داده بود؟!

برای لوتر................موضوع مرحله: کارت پستال..................درصد دشواری از پنج: 3

نکته: لوتر جان یه کارت پستال میسازیو توش حداکثر سه خط راجب منشا زبان مشترک نومه نوری برامون نطخ میکنی. تصویر مرتبطم باید حتما داشته باشه.

غلط املایی هم داشته باشه مشکل داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

من اومدم کارت پستال درست کنم ولی خیلی بد شد و اعصابم خورد شد و بیخیالش شدم ولی گفتم بیام و جواب سوالو به شکل خیلی مختصر همونطور که خواسته بودی بدم تا یه وقت پشت سر ما حرف درنیارین که بلد نیست و ...:

" انسانها در ابتدا به زبان سینداری و بعدها با سکونت در نومه نور اکثرا به زبان آدوناییک سخن میگفتند.زمانی که نومه نوریان شروع به رفت و آمد به سرزمین میانه کردند این زبان با زبان بنی بشری جنوب آمیخته شد و در نتیجه از ملغمه این دو وسترون یا زبان مشترک پدید آمد. "

پ.ن:من از لغت نمیدونم استفاده نکردم و بهتر بود تو ام واسه حفظ آبرو هم که شده این کارو نمیکردی ولی عب نداره من به بزرگی خودم میبخشمت :?

پ.پ.ن:غلط املایی هم نداره !

پ.پ.پ.ن:مونتی انقدر گروه قاتلین بالفطره رو به چالش نکشون وگرنه یه وقت دیدی گروه تصمیم میگیره به فطرتش رو بیاره آ :?

پ.پ.پ.پ.ن:حالا نیای برگردی بگی گروه اونا بیست امتیاز گروه اینا{قاتلین بالفطره} صفر امتیاز چون کاردستی نه ببخشید کارت پستال درست نکردنا :?

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب حالا که کارت پستالش نکردی منم امتیازش رو بهت نمیدم تا بشینی یه گوشه زیاد زبون نریزی اینطوری. :?

تو هنوز عصبانی شدن منو ندیدی. :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

بابا تیم پروانه هم بود تا حالا یه امتیازو گرفته بووود :?

خب امتیاز نده چکارت کنم برادر؟ :?

تو چرا عصبانی میشی من شوخی از خودم در میکنم؟ به قول یه عزیزی تو همین آردا خودتو کنتلل کن :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اول که اومدی نوشتی حروف الفیای فارسی، رفتم توی تاپیک تور کلی دنبال جدول حروف الفی فارسی گشتم! پس دقت کن :? :دیــ

دومین مشکل میدونی چیه؟ برای هر مسئله بیش از یک عدد به دست میاد!

Ph معده ی انسان بین 1.5 تا 3.5 هست، اما آراگورن انسان نیست، نومه نوری هست و توی خونش از مایا و الف هم یافت میشه :?

برای سوال 3 هم بازم عدد دقیقی موجود نیست، تئودن اونجا میگه less than the half یعنی کمتر از نصفی که انتظار داشته (6000) پس یه عدد حدود 12هزار بوده که نصفش میشه حدود 6000 (نه 6000 دقیق!)

درهرحال اینجوری میشه:

• س - ش
  • الف
  • الف
  • م - ن
  • ک - د - ح - ث - چ (شاه جادوپیشه - شاه آنگمار - سوارسیاه - نزگول - ویچ کینگ :? )

و من هیچ نظری ندارم با این حروف میشه چیکار کرد :)

و چه توی فیلم و چه کتاب حروف 5حرفی که نزدیک باشن هم نبود!

نه میشه باهاش اسم ادویه ساخت، نه خرگوش، و نه هیچ چیزدیگه :| بگو از کجا در آوردیش؟ :| :دیــ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

آراگورن انسانه! اینو دیگه مهدی هم میدونه! :دی

ولی خب مشکل از من بوده نباید مینوشتم آراگورن چون به قول تو نومه نوری هست. باید مینوشتم مثلا تئودن.

این دلیلت قبوله اما اگر فقط این مشکلت بود من امتیاز مرحله رو بهت میدادم. اما غیر از اون صدجای دیگه اشتباه کردی.

چن بار توی دوئل بگم که ملاک من از فیلم، فیلم دوبله شده هست به دوبله ی جوانه ی پویا! بنابراین الوه امتیاز مرحله ی چهارم رو از دست داد.

به لوتر: خوب گوشاتو وا کن گانگستر. اینجا دوئل مرگه. عین هونه اون فیلمای وسترنی! وقتی میگم کارت پوستالش کن یعنی باس یا کارت پوستالش کونی یا دستو پا بسته بیفتی جلوی سرخپوستا. یعنی یا باس کارت پوستالش کونی یا دامن لزگی بپوشی منو الوه کلاه آفتابی بزاریم سرمونو درحالی که ساقه ی گندمو میجوییمو روی صندلی تاب میخوریم، توی ذل آفتاب برای توی گلوله درکنیم توهم لزگی برقصی!

شنوفتی یانه؟! شنوفتی یا نه؟! {مونت نشانه رفتن روی لوتر} :دی

جدول امتیاز ها در مرحله ی چهارم:

گروه ارثاد تاد براید..............................................2 امتیاز + نائوگلامیر

گروه قاتلین بلفطره................................................ صفر امتیاز

مرحله ی همیاران به زودی گداشته میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

مونتی جان تو بورو آخر پاییز بیا واسه شمارش:دی {اسمایل تا تو باشی به سمت لوتر جماعت نشونه نری + گلوله هاتون همشون پیش منه , شب که خواب بودی ورشون داشتم حالا من میزنم تو برقص , یالا}:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

آقا بسه دیگه این بحث رقصو ببرید یه جای دیگه.لوتر توام کوتاه بیا دیگه.چیزی نشده که !دوشواری نداریم که

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب واقعا شرمندم بابت تاخیر. مرحله ی همیاران.

برای لرداس:

لرداس مرحله ی تو همون " طلسم ماهه" که در صفحه ی 14 برای مهدی سه بعدی گذاشته بودم. برو ببین و بخونش..

دقیقا همونطوریه اما زمانش فرق داره؛ فردا ساعت 9 تا 10 میای اینجا پست می زاری که مونت بیا خط باستانی رو با هم بخونیم داداش من.

افتاد؟!

برای تور:

تور نقشه ی فورمنوس در دوران اول رو برام بکش. حالا یا میخوای اسکن کنی یا با نرم افزاری چیزی درستش کنی.

و لطفا به این چن تا سوال جواب بده:

1- فرودو در تاریخ هفتم اکتبر که سوار بر اسبچه ی راهوار بود، چند مایل بر ساعت سرعت داشت؟!

2- در چه وعده ای از شبانه روز و در چه ماه و چه روزی حلقه ی قدرت نابود شد؟!

3- در چه روز و چه ماهی یاران حلقه از همدیگر پراکنده شدند؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

من البته کلا نقاش خوبی نیستم گرچه خیلی علاقه دارم به طراحی و نقاشی. البته کپی کردن رو بیشتر دوست دارم! :?

همیشه دنبال پیداکردن ربطی هستم بین نقاشی ـم و چیزی که اسمش هست! :دی

بنابراین از الان بهت میگم که این نقشه نزدیک شده فورمنوس و تیریون هست! اونجایی که نوشتم کوهستان پلوری درواقع ساحل هست و باریکتر که مال من یه خورده پهن تر شد. و در جنوب هم که چند خط مجاور کشیدم دریاست...

post-1262-0-87111500-1378319282_thumb.jp

اما جواب سوال ها:

1- 1.7 مایل بر ساعت. (اسبچه راهوار اسم میهمانخانه هست!)

2- 25 مارس. و به گواه هم فیلم (که عقاب ها که از سمت غرب میان جلوی خورشید مایل قرار دارن) و هم کتاب میگم عصر بوده و نزدیکای غروب عقاب ها سر میرسن. دیگه اینجا دوبله جوانه پویا یا غیره هم فرقی نداره! :?

3- 26 فوریه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خیلی تشکر به خاطر زحمتی که کشیدی اما شرمندم نقشت یکم ایراد داره. توی نقشت یه گردی کوچیک کشیدی نوشتی فورمنوس.

فورمنوس یه مکان بستست که دشت داره، هیری، سیرنومن!!

حلقه ی یگانه هم در صبح روز 25 ام مارس نابود شد...

به خدا خودمم دارم عذاب میشکم. رفتی نقاشی رو کشیدی. تحقیق کردی آخرم به هیچی تموم شد. خیلی متاسفم پس دیگه چیزی نگو منو عذاب نده! به خدا تمام بدنم داره میلزه:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خب با عرض پوزش من نمیتونم اینو قبول کنم.

نقشه من کاملا بر اساس این تصویره: post-1262-0-47970900-1378323575_thumb.jp

زوم کن و تطابق بده...

در مورد اون. در کتاب که غروب هست و در این شکی نیست. اما چون گفتی منبع طرح سوال فیلم هست با فیلم ثابت میکنم:

به این صحنه نگاه کن: post-1262-0-60313800-1378323881_thumb.jp

عقاب ها دارن از سمت دروازه های موردور میان، درسته؟ و دروازه های سیاه دقیقا در غرب کوه هلاکت هست. آفتاب رو میبینی؟؟ به نظرت الان صبحه که آفتاب از غرب مایل می تابه؟؟ خیر...عصر هست مونت عزیز...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

اون نقطه ی کوچیک رو میبینی که بالاش نوشته فورمنوس؟! اون فورمنوسه!:دی

من گفتم نقشه ی طبیعی فورمنوس رو بکش نگفتم یه تیکه از والینور رو برام کات کن! :? صفحه ی 7 اطلس رو بیار اونجا توی یه کادر کوچیک نقشه ی جغرافیایی فورمنوس رو کشیده.

ببخشید من کی گفتم ملاک من فیلمه؟؟؟! گفتم هرجا که دیالوگ شناسی داریم یا وقتی که مینوسم به فیلم دقت کن، منظورم فیلم دوبله ی جوانه ی پویاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

همیشه میگی ملاکت فیلمه :?

تو قوانین رو نشون ما ندادی، بعد سر هرچی که شد اون قانون رو تازه نشون میدی :? مگه من علم غیب دارم عمو؟ :دیــ :?))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

مونتی من اومدم واسه خوندن اون متن پشندی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

{ مونت گرفتن کاغذ رودر روی نوی ماه}

بیا بگیر!؛ چیزی میبینی؟ چیزی دیده میشه؟... :

post-1790-0-44924400-1378399314_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

آره یه چیزایی دیده میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

اون یه جمله ی الفیه! برام بخونش. اگر درست به زبان ما برگردانش کنی میتونی شی رو برای لوتر به دست بیاری...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

خب تا کی وقت دارم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

تا فردا ظهر!

ایناها رو توی یه دونه پست نمیتونستی بگی؟!:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

:?

باشه

بابت پستا ساری

ویرایش شده در توسط LORD LOSS

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

مونتی خدا لعنتت کنه.چشام درد گرفت انقدر عین جغد خیره شدم به این متن پشندی

بازم به نظرم بعضی کلمه ها خوب دیده نمیشه اما خب دیگه تلاشمو کردم

معنیش یه چیزی با این مضمون میشه:

"گوش بده به صدای جریان آب اما وقتی در برابر آن هستی"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

مونتی اگه بخوای اینم مثله جواب من قبول نکنی گروه بالفطره همینجا تحسن میکنه تا گرفتن امتیاز و جایی نخواهد رفت :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...