رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

مونت آو سائرون

مهدی جان این مرحله شامل چهارتا سوال بود که هرکدومش میتونست یک جواب داشته باشه. حالا دوتا سوال اول پاسخ شبیه به هم داشتن، سوال سوم جواب خاص خودش رو داشت و سوال چهارم جواب خاص خودش رو.

کلا یه تشویشی که پیش میاد روی همه تاثیر میزاره و همه یه جوری میخوان همپای حرکت پیش برن.

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

از بعضی چیزها اونقدر عصبانی هستم که میتونم گروند رو از مورگوت بگیرم، بیوفتم به جون تنها کوه و تا اسماگ بیچاره توش دفن نشه توقف نکنم :-)

البته اونقدر یاد گرفتم وقت عصبانیت مراقب کلماتم باشم یا اصلا حرف نزنم، پس چیزی نمیگم و بگذریم!

از دوستان واقعا عذرمیخوام که مسابقه متوقف شد، اما واقعا لازم بود! درهرصورت نشد آردا و دوستانم که ارزشی بی معادل برام دارن رو ندید بگیرم، پس تصمیم رو علارغم میل باطنیم عوض کردم مسابقه رو ادامه میدم

نووائر ملین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مشکلی نیست. ادامه میدیم.

اما منم مثل الوه! منم با وجود اینکه بدجور اعصابم از بعضی ها خورده، علارغم میل باطنی به مسابقه ادامه میدم.

اما قبل از اینکه شروع کنیم چیزی میخوام به مسابقه همیاران اضافه کنم: گاهی وقتا افرادی ارباب میشن که به هر دلایلی مایل به استفاده کردن از اشیای جادویی نیستن یا اطلاعاتشون خیلی بالاست و نیازی نمیبینن که استفاده کنن. در این صورت تلاش و زحمت همیاران هدر میشه. بنابراین من گاها امتیاز مرحله ی همیاران رو امتیاز مرحله ی بعدی اربابان تعیین میکم. پس یا گاها مسابقه همیاران سر شی جادوییه یا سر امتیاز مرحله ی بعدی که با توجه به موقعیت تغییر میکنه.

مرحله ی همیاران به زودی گذاشته میشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله همیاران.

سر امتیاز مرحله ی سوم.

برای تور:

نکته: تور جان برای هر مسئله یک عددی به دست میاد. باید به جدولی که بهت دادم مراجعه کنی و پنج حروف رو کنار هم بزاری تا یک کلمه به دست بیاد. اون رمز مسائل هست. حروف به هم ریخته اند.

1- {تعداد ایستاری ها + ریشه سوم 8} + سواران سیاه پوش+ جذرِ4 ضربدرِ 5

2- یاران حلقه - سواران سیاه پوش ( منتهی الوه جان این خامول رو لطفا حسابش کنن. خیلی حماله!) :دی

3- تعداد حروف نام آخرین مبارزه طلب گندالف خاکستری + عدد 16

4- نصف تعداد نیزه دارانی که تئودن انتظار داشت برای نبرد پله نور بهشون ملحق بشن(در فیلم) - عدد 5999

5- تعداد هابیت ها در یاران حلقه + کوسینوس صفر درجه + 10

post-1790-0-24587600-1391085861_thumb.jp

برای ت.ت

نکته: ت.ت جان سعی کن تصاویر مبهم شده رو شناسایی کنی و در رابطه با هر کدوم حداقل دو خط بنویسی. (به جز یک تصویر که نامربوطه به دنیای آردا. این تصویر رو فقط مشخص کن)

post-1790-0-48917600-1391086716_thumb.jppost-1790-0-91627900-1391086713_thumb.jppost-1790-0-07263800-1391086719_thumb.jppost-1790-0-94419700-1391086720_thumb.jppost-1790-0-53279200-1391086726_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

به ترتیب:

1- 26 (گ)

2- 1 (آا)

3- 28 (م)

4- 1 (آا)

5- 15 (س)

که در نهایت جواب میشه اسماگ !

هووووف... :-)

امیدوارم فقط چیز دیگه از توش در نیاد...

پ.ن

من دقیقا نفهمیدم الان جواب من اگه درست باشه چی میشه؟! :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

بله جواب درسته. وری گود تورجان! حالا دیگه خوشحالی؟! :-) بیا بغلم... :دی

مسابقه سر امتیاز مرحله ی سوم بود! الآن تو امتیاز مرحله ی سوم گروه رو گرفتی. اینکه همیاران در این موقعیت امتیاز مرحله رو میگیرن، توی دو تا پست مجزا بهش پرداختم. :-) اگه سه تا پست از این چیزی که برات مینویسم بری بالا میبینی که اول به صورت کاملا دقیق این موضوع رو توضیح دادم و اگر دو پست بری بالا میبینی همون اول نوشته بودم سر امتیاز مرحله ی سوم!

تورجان اگه تو؛ اگه فقط شخص خود خود تو، پستی رو که من هرجا مینویسم دقیق بخونی یا اصلا حداقل بخونیش من به تو قول میدم هیچ جا؛ هیچ مشکلی پیش نمیاد :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

چرا اینقد مزه ریختی ت.ت؟!

درون مایه ی چیزایی که نوشتی درسته اما شوخی هات باعث شده نوشته هات صحتی نداشته باشه.

این مرحله بر اساس صحت نوشته هات بررسی میشد. چون به زبان طنز نوشتی من امتیاز مرحله رو بهت میدم. اما اگه تور اعتراض کنه مجبور میشم امتیاز رو ازت صلب کنم! :)

اینقد نمکو پخشوپلا کردی که نمیشه گفت نوشته هات صحت داره. اما من امتیاز رو گفتم میدم اما اگه تور اعتراض نکنه. ملاک این مرحله این بود که چیزی که مینویسی درست باشه یا غلط.

تور سکوت علامت رضایت اگه پست ندادی یعنی راضی هستی که ما به حساب شوخی های همیشگی ت.ت این نوشته هارو ازش قبول کنیم.

اما خدایی با شیلاب خیلی خندیدم... خیلی باحال بود. :-) @-) !

_______________________________________________________...

خب پس ت.ت امتیاز مرحله سوم رو گرفت! خیلی هم عالی... ت.ت متشکریم که موجبات خنده و شادی ما رو فراهم میکنی @-) :-) :-)

جدول امتیاز ها در مرحله ی سوم:

گروه خونی o+.............................. دو امتیاز

گروه ارثاد تاد براید .........................1 امتیاز + نائوگلامیر

مرحله ی چهارم اربابان حلقه جواب بدن.

برای مهدی.....................................موضوع مرحله: سکوت بره ها ....................... درصد دشواری از پنج: 4

{زنگ زدن تلفن...} - {... مهدی تلفن را برمیدارد.}

- خب مهدی بره ها دست از جیغ زدن برداشتن. یک نقشه دست یکی از بچه های فرومه. دست کسی که شبیه مردهاست نه اینکه اختلال جنسیتی داشته باشه. اون از قفس میترسه درست مثل یک کبوتر کوچولو که آشیونش رو گم کرده. اورک های پدرش رو در بچگی تیکه تیکه کردن اما اون موفق شد انتقامش رو از اونا بگیره. خودش بود که کشتش، اون شبحی رو میگم که هیچ مرد جنگاوری قادر به کشتنش نبود. اون موهاش به رنگ روشنه و فرورفته در پیراهنی سفید. باید از اون نقشه رو بگیری اما قضیه تا اینجا تموم نمیشه مهدی . وقتی نقشه رو گرفتی جایی توی نشه برات مشخص شده، در اون قسمت که مشخص شده یه چیزی هست که میخوام برام بیاریش. (تصویرش رو).

بهتره رد تماس رو نگیری مهدی چون زیاد اینجا نمیمونم. من تصمیم ندارم بیام سراغ تو. دنیا با آدمایی مثل تو جالب تره پس توهم مواظب خودت باش و دیگه سراغ من نیا! کاش میتونستیم بیشتر باهم گپ بزنیم اما قراره یه دوست قدیمی برای شام بیاد پیشم. خداحافظ مهدی!...

برای الوه..................................موضع مرحله: تاریخ مونتی.............................دردص دشواری از پنج: 4

نکته: الوه توی این متن چندین غلط املایی وجود داره. اون حرف غلط یا اضافی رو از داخل کلمات این متن استخراج کن. کنار هم بزار تا یک عبارت به دست بیاد. حروف به هم ریخته نیستند و اگه درست دقت کنی حروف به ترتیب به دست میاد اما رمز این متن یک عبارته. پس به این علامت ها دقت کن: // . از متنی که بین این علامت وجود داره فقط یک کلمه به دست میاد و تو باید با دیدن این علامت // بین کلمه ی بعدی که به دست میاد فاصله بندازی.

یعنی همه ی حروف رو سرهم نکنی بگی رمز یک عبارته!!

سپس رمز جدول که یک عبارت هست رو ماقبل این جمله قرار میدی: " خطِ سوم چی نوشته!؟ "

یعنی فرمول کاریت به این صورته:

{رمز جدول} خط سوم چینوشته!؟

خب اگه اینکار رو بکی همه چی دستگیرت میشه و میفهمی که باید چیکار کنی. پیامی رو که با گذاشتن رمز جدول ماقبل اون جمله دریافت میکنی رو انجام بده. این کار نهایی هست.

" و در روز دوشنبه، گویلمن نولدوری از نارقوتروند، پدر دو پسر گویندور و گلمیر، شبگیر برنشست و به کران رود آندوان که در شرق کوهستان مه آلود در جریان بود رفت با بازان و یوزان و ندیمان و مطربان؛ و خوردنی و شلاب رقیق و فرح بخش بردند. هدانل که زنی از خاندان ماراخ و دختر مالاخ بود، خیمه ها و شراع ها زد // اما بعد از آن او سکته بزد اما سلامت شد و جمله مملکت بر این حادثه بزرگ و سعب که افتاد دستور داده شد که هزارهزار درم به اروراس صدقه دهند و دو هزار هزار به دیگر ممالگ. همینطور به مستحقّان و ذرویشان. از این رو همگی بگفتند: میشنویم که گندالف شفید سخت تنگ دست است و اتدک مایه ضیعتی دارد.// یک گیسه درم باید به او داد پس به خانه ی گندالف رفتند و داستان بگفتند. گندالف گفت: این صلت فخر است. پذیروفتم و باز دادم که مرا به کار نیلست. اما چون به آنچه ایلووواتار میدهد قانعم، وزر و وبال این چه به کار آید؟! مرا چه افتاده است که زر کسی دیگر برد و شمار آن به قیامت مرا باید داد؟ حال از مینجا برو. "

___________________________...

خب حالا رمز جدول رو بزار ماقبل این جمله: خط سوم چی نوشته!؟

و کاری رو که جمله ی نهایی ازت میخواد انجام بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این متنی که نوشتی به ائووین اشاره داره. ما هم رفتیم و در خونه هم ائووین های سایت رو زدیم و در نهایت نقشه رو از Lady Eowyn گرفتم.

post-1032-0-66216600-1391282778_thumb.jp

نقشه برج سفید اکتلیون در میناس تریت هست و اون جایی که مشخص کردی جای پلانتیره. اینم از پلانتیر:

post-1032-0-50583100-1391282781_thumb.jp

بذار سر جاش! :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب خجالت بکش مونت، واسه مقاله خودت تبلیغ میکنی؟ نوچ نوچ :-) :وی

+ وقتی پستت رو تصحیح میکنی و خودت غلط املایی داشتی (به جای آدانل، نردانل رو اشتباه نوشته بودی) باید به ما هم میگفتی! نه بی سر و صدا تصحیح کنی و قبلش خودمون بفهمیم!

+ سایز و رزولوشن ممکنه فرق داشته باشن، هر خط با خط دیگه متفاوته، درهرحال رمزت میشد: مقاله سرگذشت گولوم

خط سومش بنا به عکس پیوست شده اینه: روزی دو هابیت به نام‌های «ده آگول[۲]» و «سمه آگول[۳]» در همان دریاچه ماهی گیری می‌کردند. ده آگول قلاب ماهی گیری را

post-1139-0-09114800-1391284572_thumb.jp

پ.ن.

اگه غلط هارو هم میخوای بزاریم، البته پست طولانی و رنگی میشد که ترجیح دادیم نزاریم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

هر دوتاتون بیاین بغلم! :-) ... :دی

آفرین! من واقعا خوشحالم میبینم وقتی آنلاین نبودم، بچه های دوئل خودشون اومدن ترگل ورگل اینجا پست گذاشتن و درست مراحلشون رو تروتمیز حل کردن. :-) :دی

آفرین مهدی درست به جواب رسید شخصی که نقشه دستش بود کسی نبود جز لیدی ائوون و جایی هم که مشخص شده بود پلانتری قرار داشت. تو از کلاریس هم سریع تر به جواب معماها میرسی. منو دکتر لکتر بهت افتخار میکیم. :دی

محمد هم درست به جواب رسید. وری گود الوه!!

به جای "آدانل"، "هدانل" نوشته بودم که {ه} مقاله دربیاد. بله؛ رمز درسته و کاری رو هم که ازت خواسته شد درست انجام دادی. :-)

خب جدول امتیاز ها در مرحله ی چهارم:

گروه خونی o+ .................................... سه امتیاز

گروه ارثاد تاد براید ............................... 2 امتیاز + نائوگلامیر

مرحله ی همیاران به زودی گذاشته میشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب. مرحله ی همیاران.

سر مرحله ی پنجم.

توضیح: خب شما هر کدوم یک جعبه ی تصاویر دارید. توی این جعبه های تصاویر هشت تصویر گذاشته شده و در جاهای مختلفی در هر کدوم از این تصاویر کلماتی تعبیه شده.

در این مسابقه شما باید سه تا رمز رو از سه تا از این تصاویر پیدا کنید، کنار هم بزارید و ببینید این سه رمز، ویژگی های کدوم یک از شخصیت های دنیای آردا رو بیان میکنه. حالا این کار چطور صورت میگیره:

همونطور که میبینید برای هر کدوم از شما، سه تا راهنما(عبارت/متن) گذاشتم. :-)

یک نقطه (.) هر عبارت رو از عبارت دیگه در هر راهنما تفکیک میکه. عبارته قبل از نقطه، سرنخی هست که به شما راهنمایی میکنه کدوم تصویر رو برای پیدا کردن یکی از رمزها انتخاب کنید و عبارته بعد از نقطه، سرنخی هست که به شما راهنمایی میکنه به کدوم قسمت از تصویر انتخاب شده، برای پیداکردن اون رمز توجه کنید. خب مطمئنا سه تا رمز به دست میاد. این سه تا رمز رو باید بفهمید ونتیجه بگیرید این سه رمز ویژگی های کدوم یک از شخصیت های دنیای آردا رو بیان میکنه. اون شخصیت رو شناسایی کرده و اسمش رو مینویسید. ممکنه اشخاص مختلفی باشند که اون سه ویژگی رو داشته باشن. ممکن هم هست جواب فقط یک شخصیت باشه اما اگرحالت اول بود شما یکی از اون شخصیت ها روهم بنویسید قبوله اما به شرطی که درست باشه و برای هر کدوم از اون ویزگی هایی که به شخصیت نسبت میدید دلیل داشته باشید.

خب؛ پس به راهنماها درست دقت کنید! تصویر رو درست انتخاب کنید و به سرنخ دوم هم درست توجه کنید تا رموز اشتباه به دست نیارید.

ضمنا در هنگام نوشتن جواب، چگونگی به جواب رسیدنتون رو کامل شرح بدید و اون سه تا تصویرتون رو هم آپلود کنید (یک گزارش کامل از کارتون بدید) کسی که کارش رو شرح نده هرچند هم که درست به جواب برسه قبول نخواهد شد! :-) )

بسم الله:

برای ت.ت

1. آنان؛ گردآمده اند زیر آسمان ابری طلایی. بوی خیانت رو احساس میکنی دوست من؟!
  2. تو خود را از شهر مردگان بیرون میکشی. اما سینه ی تو از قلب خالیست قلب تو برای من خواهد بود!
  3. برو به آخری شام ضیافت پیروان. نزدیک دست پاک و سفید آن بزرگترین برزگان که نان را اشاره میکند!

برای تور:

1. آمیزش طلسم و آب. نزدیک سیمای ناامید فرزندی از ایلوواتار!
  2. مامن آن سپیده ی صبح جنگل. آنجا را ببین که به تو میگوید روزهای نیامده را، روزهایی که خواهند آمد چه پر از تاریکی و چه پر ز نور!
  3. رستنگاه زمانه ی ما؛ رانده شدن برای پدر و مادر همه ما انسان ها ننگ است. آنجا در گوشه انفجار قضاوت فقط از توست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خب من مرحله به مرحله اونطوری که خودم به جواب رسیدم میرم جلو.

چندتا عکس دراختیار دارم؛ گفتی که:

1. آمیزش طلسم و آب. نزدیک سیمای ناامید فرزندی از ایلوواتار!

آمیزش طلسم و آب رو من در تصویر k دیدم. باتلاق مردگان. خب طلسم و آب در این تصویر مشهوده. اما راهنمایی کردی که نزدیک سیمای فرزند ایلوواتار. چند تا عبارت نوشتی اما یکیشون از همه نزدیک تر به یکی از صورت هاست. و اون عبارت Maiar هست یعنی مایار. پس تا اینجا این بدست اومد. تصویر: post-1262-0-39860800-1391720367_thumb.jp

2. مامن آن سپیده ی صبح جنگل. آنجا را ببین که به تو میگوید روزهای نیامده را، روزهایی که خواهند آمد چه پر از تاریکی و چه پر ز نور!

من از جمله قبل نقطه چیزی دریافت نکردم اما دومی من رو به یاد آینه گالادریل انداخت. جمله اولت رو هم اگر درست فهمیده باشم داری اشاره به جنگل لورین میکنی و تو تصاویر دیگه جنگل به اون معنا یافت نشد. از راهنمایی فهمیدم که اشاره به اینه گالادریله. روی آینه این عبارت نوشته: have a homonymous که یه معنای طولانی داره خلاصش میشه ایهام داشتن. تصویر:post-1262-0-89925000-1391721136_thumb.jp

3. رستنگاه زمانه ی ما؛ رانده شدن برای پدر و مادر همه ما انسان ها ننگ است. آنجا در گوشه انفجار قضاوت فقط از توست!

اشاره به داستان آدم و حواست دیگه و راهنمایت هم به سمت انفجار کوه آتشفشان گوشه تصویر بود که عبارت bad به معنای بد هست. تصویر: post-1262-0-20870200-1391721245_thumb.jp

خب. داریم مایار - بد - ایهام داشتن.

بین مایار بدی که اسمشون ایهام داره یعنی یک نام برای دو شخصیت به کار رفته گشتم و دیدم منظورت بالروگی به نام گوتموگه. هم بَده هم نامش ایهام داره به گوتموگ، نایب میناس مورگول (در نبرد پله نور بود) و هم یک مایاست.

پس جواب: بالروگی به نام گوتموگ است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

ایولا تور! به خدا دست مریزاد... :( :))

جواب و شرح مراحل کاملا درسته و جواب گوتموگ بالروگ دوران اوله که هم مایار هست. هم دارای هم نامه و هم شروره.

آفرین تور. جوابی که به دست آوردی دقیقا همونی بود که خودم در نظر داشتم به دست بیاد. :|

خب؛ گروه ارثاد امتیاز مرحله ی پنجم رو گرفت.

ت.ت به من خبر داد که کارش رو باید تحویل بده و نمیتونه به این مرحله جواب بده. :| خب واکش دیگه ای ندارم جز پوکرفیس. برای مرحله ی بعدیش دوباره اینو جواب میده.

جدول امتیاز ها در مرحله ی پنجم

گروه ارثاد تاد براید..................................... 3 امتیاز + نائوگلامیر

گروه خونی O+ ....................................... سه امتیاز

مرحله ی اربابان به زودی گذاشته میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی ششم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای مهدی.............................موضوع مرحله: جستجو.......................درصد دشواری از پنج: 4/5

مهدی جان این مرحلت در دو وهله انجام میشه:

اول: این دو تصویر تفاوت هایی باهم دارن. بهت نمیگم چن تا. اما همه رو پیدا کن و بگو.

post-1790-0-71881100-1391779091_thumb.jppost-1790-0-40744900-1391779100_thumb.jp

دوم: کلید درِ اوتانک گم شده. درم الآن قفله... گریما هم پشت در مونده اما از شانسش سارومانم داخله!! دیگه خودت میدونی دیگه... :(

پس خواهشا توی این تصویر کلید رو پیدا کنن و گریما رو نجات بده.

post-1790-0-34486900-1391779236_thumb.jp

برای الوه.........................موضع مرحله: جدول و جستجو....................درصد دشواری از پنج: 3/5

خب الوه جدول رو حل کن. درست مثل جدولایی که تو مجله ها حل مینکی.

1- ..../ و/ ...../ ...../ ...../ ....../ شوربخت ترین آن دوازده تن بود که از عشق به خیانت رسید.

2- ..../ ..../ ..../ ر/ ..../ ..../ ذهن فرمانروای قلمرو اربابان اسب ها را تسخیر کرده بود.

3- سینداری ها، آن مایار مرگ بار را که زمانی با صلاحی بس کوچک همگان را فریب داد ..../..../..../ ت /..../..../..../..../ می نامند.

4- هابیت های بری از شاه برین در .../..../..../ ن/..../..../..../ اجازه گرفتند تا در زمین های میان رود برندی واین و بلندی های دور ساکن شوند.

5- پس از سقوط اوست-این-ادیل، الروند الف های .../..../ ه /.../..../..../..../ را به شمال آورد و ایلمادریس را بنا نهاد.

خب الوه کارت همینجا تموم نمیشه. حلقه ی سائورون هم گم شده :)) باید نزد صاحبش برگرده! پیداش کن توی این تصویر. اما یادت باشه اون حلقه سعی کرده قلب مردان فاسد رو فریب بوده اما تو نه؛ تو قوی هستی. حلقه قدرت رو به من بده تا به سائورون برگردونم؛ صبر کن... خوب تو چشمای من نگاه کن!... حالا برو..:دی

post-1790-0-19165000-1391780663_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب ما اگه نخوایم گریما رو نجات بدیم کی رو باید ببینیم؟! :))

7تا تفاوت پیدا کردم که توی شکل مشخص شده:

خط داخل عدد 9 - برق شمشیر - حذف s' بعد از اسم تالکین - خط روی دست گندالف - حلقه توی انگشت یکی از هابیتها - رنگ ناخن یکی دیگه از هابیتها - حلقه روی جمجمه

post-1032-0-81515300-1391792231_thumb.jp

کلید هم در گوشه پایین و راست تصویره:

post-1032-0-08958900-1391792214_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

تو به چشمان من نگاه کن از پی آمده! من با حلقه ای به این کوچکی قراره وسوسه بشم؟ من قدرت خیلی بزرگ تری رو دیدم خادم سائورون! با نیمی از اون قدرت، دژی الفی پر شده از جادوی اربابت از هم گسسته شده! اربابت در برابرش فرار کرده! پس بنگر برای که سخن میرانی...

بگذریم :پی اینم جواب جدول:

1- گ/و/ر/ل/ی/م/ شوربخت ترین آن دوازده تن بود که از عشق به خیانت رسید.

2- ا/د/و/ر/ا/س/ ذهن فرمانروای قلمرو اربابان اسب ها را تسخیر کرده بود.

3- سینداری ها، آن مایار مرگ بار را که زمانی با صلاحی بس کوچک همگان را فریب داد گ/و/ر/ت/ا/ئ/و/ر/ می نامند. {اخطار واسه غلط املایی :پی}

4- هابیت های بری از شاه برین در ف/و/ر/ن/و/س/ت/ اجازه گرفتند تا در زمین های میان رود برندی واین و بلندی های دور ساکن شوند.

5- پس از سقوط اوست-این-ادیل، الروند الف های ا/ر/ه/گ/ی/و/ن/ را به شمال آورد و ایلمادریس را بنا نهاد. {واسه اطلاع خودم میگی کجا بود؟}

البته جداولی که معمولا حل میکنم به Crossword معروف هستن و کلمات با کامل شدن به هم کمک میکنن، درهرحال...

در مورد عکس هم فکر کردی من میگردم توی عکست؟ اونم با این کیفیت پایین؟ :(

حلقه اینجاست (که شبیه اونی نیست که توی متن سوال گذاشتی!) و با فلش مشخص شده (روی زمین بین زبانه های آتیش و طرف بالروگ و اورک ها) :| + فکر کردی حلقه رو بهت میدم زبان سائورون؟ فقط نشونت میدم و میگم خودت برو برش دار، بعد با تیر میزنیمت :)) :پی

post-1139-0-83215600-1391797170_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مهدی وری گود :)) تو رنگ روی ناخن یکی از هابیت هارم فهمیدی؟!

البته راه آسونی برای پیدا کردن اختلاف ها بود من الآن که داشتم چک میکردم بهش پی بردم. :D اما برای دفعات بعد جاهایی رو اختلاف میدم که از این راهم نشه پیداش کرد.مطمئن باش :D

خب طبیعتا جای کلید هم درسته. آورین! تقصیر خودم بود.

اول که درتش کردم کلید به قدری کم رنگ بود که خودمم به شک افتادم. بعد گفتم مهدی گناه داره رفتم پر رنگش کردم اما الآن میبینم اشتباه کردم. :|

مهدی امتیاز مرحله ی ششم رو گرفت. :|

الوه؛ البته من برای شماره ی 2 "همه رنگ" در نظر داشتم که یکی از القاب سارومانه. اما الآن چیزی هم که نوشتی خیلی اشتباه نیست. هم به این دلیل و هم به این خاطر که حوصله خراب شدن تو و تور رو روی سرم ندارم:دی ، امتیاز مرحله رو بهت میدم. چهارتای بعدی هم درست بود. حلقه ی سائورون هم درست بود.

ضمنا! ؛ تو فکر کردی که من اینقد خوار و ذلیلم که خم بشم حلقه ی سائورون رو بردارم؟! سوت میزم شاگرات بیاد برش داره :( . بعله... اینقد از این نوچه ها زیر دست ما هست الوه جان که تو و همه ی الفتام یارای حدس و گمان اونهارو نخواهید داشت.

اصن میخوای چن تا از این اورک هامون بفرستیم خلوت گاهت پادشاه کبود؟! :D خلاصه تعارف نکن. برا ما سائورونی ها چیزی که زیاده نوچه و کنیزه ما فقط دستور میدیم.

جدول امتیاز ها در مرحله ی ششم.

گروه ارثاد تاد براید.............................. 4 امتیاز + نائوگلامیر

گروه خونی O+ ................................. چهار امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

مرحله ی هفتم اربابان حلقه جواب بدن.

برای الوه..............................موضوع مرحله: شبیه 20 سوالی.................درصد دشواری از پنج: 4

نکته: الوه این مرحله دقیقا مثل همون مرحله ایه که در دور قبل، تور موفق شد برات نائوگلامیر رو هدیه بیاره که البته هنوز مصرفش نکردی! :| {لجباز! :( } :دی

خب این مرحله یه چیزی شبیه بازی بیست سوالی هست اما به شدت سخت تر که البته مزایایی هم داره.

من برای تو چیزی رو از دنیای آردا در نظر گرفتم. چه جاندار چه بی جان/ چه مکان چه لا مکان :دی! بازی بیست سوالی اینطوریه که بعد از هر سوال جواب میگیرید که هربار دایره فهمتون بیشتر میشه اما این اینطوری نیست. تو میتونی حداکثر بیست سوال رو در یک پست از من بپرسی، منم جوابشون رو میدم. در آخرتو میتونی سه تا حدس بزنی. اگر یکی از حدسات درست باشه. امتیاز مرحله رو به دست میاری.

شروع کن. بقیه هم الوه رو با دستاشون همراهی کنن.... یکو یکو یک ... :))

برای مهدی.......................موضوع مرحله: دیالوگ شناسی......................درصد دشواری از پنج: 4

نکته: مهدی جان برای هرکدوم از کلمات یا جملات زیر یک دیالوک از سه گانه ی سینمایی لوتر پیداکن و بنویس.

دیگه تکرار نکنم منظورم دوبله شده جوانه ی پویاست.

1- جای ما اینجا نیست:

2- یارو:

3- رخنه:

4- التیام:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

موجود زنده هست؟

مذکره؟

از شاهانه و شاهزادگانه؟

در ارباب حلقه ها ازش یاد میشه؟

اگر زنده‌ـست از حیواناته؟

انسانه؟

دورفه؟

ساخته ی دست هست؟

اگر نه، توسط ایلوواتار خلق شده؟

اگه ساخته ی دسته، توسط الف ها ساخته شده؟

ساخته ی دست دورف هاست؟

ساخته ی دست انسان هاست؟

جواهر و کلا زیورآلاته؟

مکان خاصی در سرزمین میانه هست؟

در دوران دوم به وجود (به دنیا) اومده؟ (فارغ از ماهیتش که چیه یا کیه)

از ویرانیش (مرگش) در داستان یاد میشه؟ (بازم فارغ از ماهیتش که چیه یا کیه)

به جشن تولد بیلبو دعوت بود؟

در جنگ کشته (نابود) میشه؟

در خدمت ارتش شر هست یا خیر؟

در فیلم ها هم دیده شده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

جواب سوالات:

1- نه

2- نه

3- نه

4- بله.

5- نه

6- نه

7- نه

8- بله

9- نه

10- نه

11- بله

12- نه

13- نه

14- جزوی از یک مکان خاصه

15- بله.

16- مورد مجهول جزوی از یک مکان خاصه. خود مکان نه به اون صورت ویران، میشه گفت غصب شده.

17- نه

18- نه

19- زمانی در خدمت خیر و زمانی در خدمت شر.

20- بله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خب مهلت این مرحله تمام شد و هیچ کدوم از اربابان به سوالا جواب ندادن! :(

مرحله ی همیاران به زودی گذاشته میشه. البت بعد جمعه. :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

اهم! :))

بچه ها میگن در زمان پاسخگویی به این مرحله فروم نصف روز تعطیل بوده... جلل خالق! :دی

عب نداره. تا پایان همین امشب اگه گروه ارثاد سه تا احتمالش رو نوشت که بررسی میکنم اگه ننوشت که دیگه هیچی! پس فقط تا ساعت 12 شب.

مهدی هم فک نکنم بنویسه چون قبلش خبر داده بود این مرحله اونو به زانو درآورده و نمیتونه جواب ها رو پیدا کنه.

فقط یادتون باشه. ساعت از 12 شب بگذره طلسم شکسته میشه و مونت تبدیل میشه به هالک شکست ناپذریر :( و دیگه نمیتونید متقاعدش کنید. عین هونه فیونا زن شرک. :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خب جواب قطعی پیدا نکردم، درواقع جوابی وجود نداره از نظر من! درهرحال به ترتیب درست بودن اینه از نظرم:

دروازه ی غربی موریا

یه قبر دورفی در موریا

دارودلف :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

بله جواب درسته. دروازه ی غربی موریا یا همون درهای دورین. :| :(

تبریک! آورین. اما اینکه چطور توستی پی ببری به درهای دورین رو نمیدونم چون سوالاتی که پرسیدی، خیلی به این جواب راهماییت نمیکرد. :))

گروه ارثاد امتیاز رو گرفت.

جدول امتیاز ها در مرحله ی هفتم:

گروه ارثاد تاد براید.................................... 5 امتیاز + نائوگلامیر

گروه خونی O + ...................................... چهار امتیاز

معذرت بابت دیکرد. مرحله ی همیاران به زودی گذاشته میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...