رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

3DMahdi

1)

1- یک اسم: آراگورن

2- یک فامیل: اولدباک (فامیلی هابیتی)

3- یک سلاح: آیگلوس(نیزه گیل گالاد)

4- یک غذا: آبگوشت خرگوش

2)

1- نام دو الف سیندار: آمروت و پدرش آمدیر (شاهان لورین)

2- نام دو مکان اهریمنی: آنگباند، آنگمار

3- نام دو رودخانه: آندوین، آسکار

4- نام دو تپه: آمون رود، آمون سول

3)

1- نام سه کوهستان: ارد انگرین، آندرام، ارد وترین

2- نام سه قوم دروف: آیرون فیست، استون فوت، استیف برد

3-نام سه اورک یا اورک های: آزوگ، اوگلوک، اوفتاک

4- نام سه اژدها: اسماگ، اسکاتا، آنکالاگون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

جناب گندالف با ایشون کار داشتید ؟

post-1628-0-33888000-1346672144_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خیر متاسفانه جناب گندالف با چوب ریش کار داشتند:

post-1790-0-47423100-1346674907_thumb.jp

آخه چه ربطی به لورد الروند داره؟! دارم میگم پادشاه گیاهان و نباتاته! اسمش اسم کاشانشه چون یکی از اسمای چوب ریش فنگورنم هست! از پرندگان میارم حرف می زنم. میگم رودخانه ی آیزن رو آزاد کرده. لورد الروند دیگه چیکارس!

گروه اداین امتیاز مرحله ی دوم رو از دست داد!

و اما مهدی. مهدی به سوالاتش درست جواب داد. نمی دونم چرا نمیشه این مهدی رو متوقف کرد. هر چی سنگ می ندازم جلو پاش که بیفته، آب از آب تکون نمی خوره.

جدول امتیاز ها:

گروه خونی o+ ............................ دو امتیاز

گروه اداین.................................. صفر امتیاز

گروه اداین دارای شی جادویی هستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

برای دیدن فیلم هابیت دو رقمی شدیم. گرچه یک جورایی شش رقمی می خوامش :D! به هر حال تبریک به بچه های دوئل چه بازنده ها، چه برنده ها، چه تازه وارین در تلاش! دی

مرحله ی سوم. اربابان حلقه جواب بدن

برای آگارون............................موضوع مرحله: جدول.....................درصد دشواری از پنج: 3

پدر فرودو: ...... / ...... / ....../ ....../....../ .....

ارباب بیشه: ...../ ...../ ....../ ...../ ..../ ...../ ....../ ......./....../ ...../ ...../ ....

نام وستورنی پیرترین: ...../ ......./ ....../ ...../ ...../ .....

همسرلالیا کلی‌ هنگر: ......./ ....../ ......./ ....../ ...../.....

از لقاب سارومان: ..... / ....../ ...... / ..... / ....../ ......

قدرتمند ترین اژدهای سرزمین میانه: ...../ ....../ ..... /...../......./...... /....../...../...../...../...../..../....

برای مهدی.......................موضوع مرحله: دیالوگ شناسی................درصد دشواری از پنج: 3

نکته: مهدی جان برای هر یک از موضوعات دیالوگی زیر یک دیالوگ یا مونولوگ مرتبط از فیلم لوتر بنویس!

دیالوگ عشقی:

دیالوگ طنز آمیز:

دیالوگ تهدید آمیز:

دیالوگ حماسه طلبی و جنگاوری:

دیالوگ عصبانیت:

دیالوگ سخاوتمندی:

دیالوگ موظئه گری:

دیالوگ سرزنش خود:

......

من اینجا در حد یک پدر به آگارون یک نصیحتی بکنم. دی :

اگر جواب هاشو کاملا مطمئنی یعنی 100 درصد مطمئنی که بنویس و گرنه از سکه قوم آستک استفاده کن که فاصلت با مهدی خیلی زیاد نشه. ممنون

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

مثل اینکه واقعا این سکه نفرین شده است ، دو امتیاز از این مهدی اینا عقب افتادیم. مونت بیا سکه ات رو بردار امتیازمون رو بده بلکم نفرین این سکه هم از ما برداشته بشه.

post-1628-0-14026100-1346741083_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

آفرین آگارون! باید توی دهنت طلای مذاب ریخت!:دی. حقا که این سکه همونطور که از کارنامش معلومه مایه رنج وعذابه!

از وقتی که اون مرحله نفرین شده رو برای همیاران گذاشتم تا وقتی مرحله ی دوم رو نوشتم داشتم عذاب می کشیدم! اینقدر این ت.ت و ائا منو برای این سکه اذیت کردن که به خدا دیگه شیرم خشک شد!

خوب آگارون امتیاز مرحله ی سوم رو از آن خودش کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ديالوگ عشقي:

آرون: اولین ملاقاتمون رو یادت هست

آراگورن: فکر میکردم یک رویاست

- خیلی سال گذشته، یادت میاد چی بهت گفتم؟

- تو گفتی با ترک کردن نامیرایی مردمانت به من وابسته میشی

- و من اینکار رو میکنم. یک زندگی فانی با تو رو به زندگی ابدی در تنهایی ترجیح میدم. من زندگی فناپذیر رو انتخاب کردم.

ديالوگ طنز آميز:

آراگورن: آقایون، تا شب نشده توقف نمیکنیم

پیپین: پس صبحانه چی؟

آراگورن: صبحانه که خوردیم!

پیپین: یک صبحانه خوردیم. پس دومیش چی میشه؟

مری: فکر نکنم چیزی در موردش شنیده باشه

پیپین: ساعت یازده چی؟ ناهار؟ عصرونه؟ شام؟ دسر؟

راجع به اونا که میدونه؟

مری: روش حساب نکن!

ديالوگ تهديد آميز:

گندالف: بيلبو بگينز! تصور نکن که من يک ساحرم و فقط جادوهاي پيش پا افتاده انجام مي دم!

ديالوگ حماسه طلبي و جنگاوري:

آراگورن: همراه با من بيرون بيا تا رو در رو باهاشون بجنگيم

تئودن: با افتخار ميميريم

- براي روهان. براي مردمت

- بله. شيپور هلم پتک مشت براي آخرين بار به صدا در مياد. اين زماني است که دوشادوش هم شمشير ميزنيم

ديالوگ عصبانيت:

بورومیر: اون حلقه نباید به تو میرسید. باید مال من باشه. بدش به من

من ذهن تو رو میبینم. اونو به سائرون تسلیم میکنی. به ما خیانت میکنی

همه رو به کشتن میدی. هم خودت رو و هم بقیه رو. لعنت به تو و همه نیم قدها

ديالوگ سخاوتمندي:

گالادریل: خداحافظ فرودو بگینز. نور ائارندیل رو به تو هدیه میکنم. اون محبوب ترین ستاره ماست

امیدوارم در نقاط تاریک برای تو نور بده. زمانی که همه نورهای دیگه خاموش میشن

ديالوگ موعظه گري:

بعضی‌ها که زنده‌اند، سزاوار مرگ‌اند و بعضی‌ها که مرده‌اند، سزاوار زندگی. تو می توانی قضاوت کنی...؛ در صادر کردن حکم مرگعجول نباش

ديالوگ سرزنش خود:

بیلبو(به فرودو): می بخشی که این کار رو با تو کردم. متاسفم که تو باید این مسئولیت رو قبول بکنی. برای همه چیز متاسفم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب دیالوگ ها دارای نقص زایادی هستن! باید موبه مو درست می نوشتی. برو به صفحه های گذشته ببین گندالف چقدر درست و مو به مو نوشته...

مثلا:

بله. شيپور هلم پتک مشت براي آخرين بار به صدا در مياد.

اصلش اینه: شیپور هلم پتک مشت به صدا درمیاد. برای بار آخر!

بورومیر: اون حلقه نباید به تو میرسید. باید مال من باشه. بدش به من

اصلش اینه: ای احمق! اون حلقه نباید به تو میرسید. می تونس مال من باشه! اصلا نمیگه قد و نیم قد ها!

ديالوگ عشقي:

آرون: اولین ملاقاتمون رو یادت هست

آراگورن: فکر میکردم یک رویاست

- خیلی سال گذشته، یادت میاد چی بهت گفتم؟

- تو گفتی با ترک کردن نامیرایی مردمانت به من وابسته میشی

- و من اینکار رو میکنم. یک زندگی فانی با تو رو به زندگی ابدی در تنهایی ترجیح میدم. من زندگی فناپذیر رو انتخاب کردم.

من که تا حالا همچین دیالوگی نشنیدم! شاید حالا تو نسخه های اکسند بوده.

خوب مهدی امتیاز مرحله سوم رو از دست داد.

جدول امتیاز ها در مرحله ی سوم

گروه خونی O+ ............................... دو امتیاز

گروه اداین...................................... 1 امتیاز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مگه قرار بود که عین دیالوگها رو بنویسم؟ کجای سوال گفته بودی باید مو به مو بنویسم؟

عین چه دیالوگی؟ فیلم انگلیسیه و هرکس یه جور دیالوگها رو ترجمه میکنه. منم فیلم دوبله شده رو ندارم و خودم از روی زبان اصلی ترجمه کردم!

اصلش اینه: ای احمق! اون حلقه نباید به تو میرسید. می تونس مال من باشه! اصلا نمیگه قد و نیم قد ها!

به من چه که مترجم اشتباه ترجمه کرده؟ نسخه انگلیسی رو گوش بدی میبینی که کلمه halfling رو میگه.

من که تا حالا همچین دیالوگی نشنیدم! شاید حالا تو نسخه های اکسند بوده.

نمیدونم تو نسخه سینمایی بوده یا نه اما تو نسخه اکستند که هست. شایدم هم اون قسمت تو نسخه دوبله سانسور شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

:D پس تو از روی نسخه انگلیسیش ترجمه کردی! عیبی نداره تقصیر خودم بود که اعلام نکردم. پس از این به بعد اعلام می کنم!

هر دیالوگی که خواستین از روی فیلم استفاده کنید (درهر مرحله ای) باید از روی دیالوگ های دوبله شده در ارباب حلقه ها باشه

گروه خونی o+ ...................................سه امتیاز

گروه اداین ......................................... یک امتیاز

مرحله ی چهارم. اربابان حلقه جواب بدن

برای آگارون.........................موضوع مرحله: تشخیص....................درصد دشواری از پنج: 4

نکته: آگارون من یک صحنه ای از فیلم ارباب حلقه ها رو دستکاری کردم که مات و مبهم باشه. تو باید کور شی ، چشمات بزنه بیرون، صد دفعه نگاه کنی دی. تا بفهمی این چند ثانیه کدوم صحنه ی فیلم ارباب حلقه ها رو نشون میده. اگه گرفتی بهمون بگو!

برای مهدی.................موضوع مرحله: سوالات مغز متفکر................درصد دشواری از پنج: 3

نکته: مهدی، اقدامات یا کارهای هر کدوم از این اشخاص ( الندیل، فارامیر، ائومر) باعث وقوع یک سلسله اتفاقاتی شده که در نهایت منجر به قطع شدن انگشت فرودو یا پیروزی گوندور یا فتح آیزنگارد شده. برای هر کدوم توضیحی بنویس!

1. نقش الندیل در پیروزی گوندور در نبرد پله نور را توضیح دهید.
  2. نقش فارامیر در قطع شدن انگشت فرودو را توضیح دهید.
  3. نقش ائومر در فتح آیزنگارد را توضیح دهید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

1- الندیل با سائرون میجنگه و کشته میشه و شمشیرش میشکنه، از نسل اون آراگورن متولد میشه و با شمشیر دوباره ساخته شده الندیل برمیگرده و ارواحی که پیمان شکنی کرده بودن رو فرامیخونه و کشتیهای دزدان دریایی رو تصاحب میکنه و با اون کشتی ها به نبرد دشتهای پله نور میاد و به قوای مدافع در پیروزی کمک میکنه

2- فارامیر فرودو و سم و گولوم رو آزاد میکنه تا به موردور برن و در دهانه کوه آتش گولوم با فرودو درگیر میشه و انگشت فرودو رو قطع میکنه

3- ائومر به گروه اورکهایی که مری و پیپین رو گرفته بودن حمله میکنه و باعث میشه مری و پیپین به فنگورن برن و چوب ریش و بقیه انتها رو به مبارزه با سارومان ترغیب کنن و در نهایت انتها به آیزنگارد حمله میکنن و اونجا رو میگیرن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب سوال اول و دوم غلطه!

سوال 1) اگر الندیل پلان تیر ها با خودش به سزمین میانه رو نمی آورد. هیچکس از نقشه ی پلید سارون با خبر نمی شد و گوندور یک حمله ی غافلگیرانه رو برای آخرین بار تجربه می کرد.

الندیل هفت تا پلان تیر رو با خودش به سرزمین میانه میاره. یکی از اون پلان تیرها به سارومان میرسه. پی پین در زمان مرگ سارومان اونو برمیداره و بهش نگاه می کنه.

اون به گندالف چیز هایی که دیده رو میگه و گندالف می فهمه که سارون قسط داره به گوندور حمله کنه. از این رو گندالف همه رو در جریان این خبر قرار میده و بعد کمک های ارواح و سپاهیان تئودن از راه می رسن.

سوال 2) اگر فارامیر گولوم را دستگیر نمی کرد گولوم فکر نمی کرد که فرودو به او خیانت کرده و دوباره با ذات خبیثش هم پیمان نمیشد و در نتیجه فکر خیانت را در سر نمی پروراند و با نابودی حلقه مخالفت نمی کرد اما این کار فارامیر باعث شد که گولوم دوباره فکر خیانت را در سر بپروراند و در لحظه ی آخر برای به دست آوردن حلقه انگشت فرودو را قطع کند.

خوب گروه خونی O+ امتیاز مرحله چهارم رو از دست داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

آآآآآگارووووووون! ;) :D گفتم بهار که بیاید آبی هم زیر پوستت می روه حالا که این جوانک مهدی بدجور شیر شده بود جواب رو در عرض یک روز نوشت، آخرم ضد حال خورد و گوشه نشست، گفتم میای امتیاز رو میگیری فاصلتونو با گروه خونی o+ سانتی متری می کنی! ای...! یک خوابا برات دیده بودم نمی دونستم اینقدر کله خشکی!دی...

مرحله ی پنجم اربابان حلقه جواب بدن.

رای آگارون..................موضوع مرحله:تشخیص................درصد دشواری از پنج:3

نکته: آگارون جان نام های زیر را بر اساس نوع نژاد دسته بندی کن!

ملیان. سارومان. ویگوبوفین. ماندوس.بالین.موزگاش.ائاراندیل.یاونا.آئوله. راداگاست. بولگ. لاگدوف. فرودو.نوری.مائوهور. آزاغال.

آینور:

والار:

مایار:

نیمه الف:

دروف:

هابیت:

اورک:

برای مهدی...................موضوع مرحله: رمزگشایی...................درصد دشواری از پنج: 4

نکته: مهدی جان برای تو در هر خط دو یا سه تا رمز الفی نوشته شده و تو با فهمیدن اون کلمه ها باید بفهمی منظور اون خط چی بوده یا به عبارته دیگه اون خط چه چیزی رو از تو خواسته. دقت کن که ازت نمی خام ترجمه کنی. می خوام رمز درست رو در هر خط یدا کنی!

?=ARAN - ROCCO

?=ANON - FUIN

?= ANNA - ELDA VENDE - HAFLING

ANG - CORAN - HADHOOD?=

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

آینور:تمام موجودات آردا آینو هستند.

والار:ماندوس ،یاونا ،آئوله

مایار: ملیان ،سارومان ،راداگاست

نیمه الف:ائاراندیل ( نمی دونم این نیمه الف دیگه چه صیغه ایه )

دروف:بالین ،نوری ،آزاغال

هابیت:ویگوبوفین ،فرودو

اورک:موزگاش ،مائوهور ،بولگ ،لاگدوف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

?=ARAN - ROCCO

?=ANON - FUIN

?= ANNA - ELDA VENDE - HAFLING

ANG - CORAN - HADHOOD?=

خب تو این دو روز مشغول رمز گشایی بودیم که به خاطر اشتباهات املایی(که آخرش نفهمیدم نکته انحرافی بود یا نه) کار یکم طول کشید! اینم جوابهای ما:

ARAN - ROCOO= شاه + اسب= پادشاه اسبها=شدوفکس

ANNON - FUIN= دروازه+تاریک= دروازه سیاه موردور

ANNA - ELDA VENDE - HAFLING= هدیه+بانوی الف+هابیت= نور ستاره ائارندیل که گالادریل به فرودو هدیه داد

ANG - CORON - HADHOD= آهن+تپه+دورف= کوه های آهن که منزلگاه دورفهاست

پ.ن: صورت صحیح کلمات رو مشخص کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

درود!

گویا ما فکر می کردیم مایار و والار گونه هایی مستقل از آینور هستند بنابراین ما قسمت اول سوال (آینور) رو نادید میگریم. خوبه؟

خوب آگارون امتیاز مرحله ی پنجم رو از آن خودش کرد. بارک ا... بارک ا...

آگارون تبریک می گم تو این سری که با گروه خونی O+ بازی داشتیم این اولین باره که داری نون بازوی خودتو می خوری! :D

.............................................

و حالا مهدی! یک تشویق جانانه....

بله جواب اول شدوفکس درسته.

جواب دوم دروازه های سیاه درسته.

جواب سوم نور ائارندیل درسته.

جواب چهارم هم درسته که البته ما دلمون می خواست مهدی بنویسه تپه های آهن داین دروف.

مهدی هم امتیاز مرحله ی پنجم رو گرفت.

به همیار ت.ت: بیا دوتایی، پاهای مهدی بگیریم. دیگه داره به معراج میره. دی

جدول امتیاز ها در مرحله ی پنجم:

گروه خونی O+............................... چهار امتیاز

گروه اداین...................................... 2 امتیاز

مسابقات همیاران به زودی گذاشته می شه...

اوهو...اوهو..هِم..اخخخخ ت ( چیه مگه فقط ت.ت بلده اول پستاش سرفه کنه!؟ دی)

خوب این یک جواهر آبیه! من اینو از چشمای کنستانت چشم الماسی کندم! وقتی یک روز داشتم با کنتاست صحبت می کردم، وسط صحبت یک دفعه عشقم کشید الماسارو بکشم بیرون. بنابراین وقتی داشت با من حرف می زد یک دفعه انگشتمو کردم تو تخم چشمش و چشماشو از کاسه درآوردم. کلن الماسا چشماش بودن... بعله این بهتون گفتم که حواستون جمع باشه مثل کوسه خونسرد و بیرحمم!

post-1790-0-63698700-1347110138_thumb.jp

خوب دیگه حاشیه نریم. توضیح بازی:

من برای هر کدوم از شما همیاران یک تصویر آماده کردم. در هریک از این تصویر ها حدود هفت حرف الفبای لاتین مخفی شده. باید اون هفت حرف رو پیدا کنید و با هر حرف نام یکی از شخصیت های دنیای آردا رو بنویسید که با اون حرف شروع بشه...

خوب همینجا تموم نمیشه. به همین راحتی جواهرو به کسی نمی دم. بعد از اینکه اسم شخصیت رو می نویسید سه تا کار یا اقدامی که اون شخصیت تا به حال انجام داده رو حک می کنید. ضمنا شکل املایی لاتین کلمه برای ما معیار هست مثلا اگر حرف E رو پیدا کردید نمی تونید بنویسد ایتیلبور چون ایتیلبور(پدر سایروس) با حرف I شروع میشه.

یک مثال خودم حل می کنم.

مثلا من حرف S رو پیدا کردم پس می نویسم:

سم وایز گمجی.............................زخمی کردن شیلاب – تهیه ی آبگوشت خرگوش - درگیری با گولوم

پ.ن: دیگه کسی برای حرف S سم وایز رو ننویسه.

مسابقه ی همیاران

برای ائارندیل:

post-1790-0-34209700-1347110244_thumb.jp

برای ت.ت:

post-1790-0-07480500-1347110259_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهم...اهم...

خب جوابا...

F-فئانور {Fëanor}: سازنده سیلماریل ها، سازنده پلان تیر، شوراندن الف ها و رفتن از آمان.

G-گلائرونگ {Glaurung}: افسون کردن تورین و نیه نور، غارت نارگوتروند، شرکت در داگور براگولاخ و نیرنایت آرنویدیاد

W- مارزبان {Wormtongue}: خبرچینی برای سارومان، تضعیف دربار روهان {اوه شت}، کشتن سارومان

A-آئوله {Aulë}: ساختن دورف ها، ساختن دو فانوس والار، ساختن آنگاینور

M-ملیان {Melian}: ازدواج با تینگول، بدنیا آوردن لوتین {اینم کاره به هر حال:دی}، ایجاد حلقه ی ملیان

S-سارومان {Saruman}: ریاست شورای سفید، اسیر کردن گندالف در اورتانک، حمله به روهان

L-لوتین {Lúthien}: مبارزه با سائرون، فریب دادن مورگوت، بازگشت از مرگ و فانی شدن

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

T:تورین تورامبار Túrin Turambar :کشتن بلگ،کشتن گلائرونگ،کشتن برودا،کشتن ملکور .(کلا این ت.ت آدم شری بود و قتل و جنایت همیشه تو خونش بود :دی)

B:بیلبو بگینز Bilbo Baggins : حل معمای گالوم ،برداشتن حلقه سائرون، یافتن گنجینه اسماگ، سفر به غرب

S:سائرون Sauron: ساختن حلقه یگانه،ساختن بارادور،ساختن دروازه سیاه موردور (کلا این سائرون به عمران و آبادی علاقه خاصی داشت :دی)

I:ایسیلدور Isildur : دزدیدن میوه درخت نیملوت و کاشتنش در میناس تریت،گرفتن حلقه یگانه از سائرون بوسیله نارسیل شکسته،گوش نکردن به حرفهای الروند و کیردان و نابود نکردن حلقه.بنای شهر میناس ایتیل

P:پره گرین توک (پی پین)Peregrin Took ‏ :لو دادن راز فرودو و حرف زدن درباره ناپدید شدن بیلبو در مسافرخانه پرنسینگ پونی،نجات جان فارامیر از دست دنه تور،نگاه کردن به پلانتیر و درگیر شدن با سائرون

G: گالادریلGaladriel ‏ :ازدواج با کله بورن ،پاکسازی دول گولدور، بازگشت به والینور

A:آراگورن دوم Aragorn II:پیدا کردن گالوم در باتلاقهای مرگ :دی ،ازدواج با آرون،متحد کردن دوباره گاندور و آرنور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

آفرین... صد هزار آفرین به شمایان...

هر دوی شما تونستین از پس دومین نبردتون بر بیاین. خیلی عالیه...

جواهر آبی برای گروه اداین:

جواهر آبی برای گروه خونی o+:

خوب می دونید که تا مونتی چرت و پرتاشو نگفته هیچ مرحله ای شروع نمیشه. در این شک که نداشتین؟! دی

پس دو کلمه حرف راجب خودم میزنم در آردا چون دیگه داره مهر شروع میشه :

اهوم...اهوم...

پنج ماهه که توی آردا عضو شدم. پنج ماهه از زمانی که خواستم نقشی رو در میان طرفداران ارباب حلقه ها ایفا بکنم می گذره.

چون دقیقا به همین قصد نبال سایت های طرفداران لوتر گشتم و دست آخر آردا رو یافتم. فی الحقیقه عرض سه روز که این تصمیم رو گرفتم آردا رو پیدا کردم.

بله فاتح شدم؛ فاتح شدم....

تو این پنج ماه تونستم نفر پانزدهم در صفحه ی اول برترین ارسال کنندگان باشم و همینطور پنجمین نفر امتیاز بالا در کل سایت...

ممنون....

مرحله ششم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای آگارون..........................موضوع مرحله: تشخیص..................درصد دشواری از پنج: 3

نکته: آگارون جان این تصاویری که می بینی، دو تا دوتا یک وجه اشتراک یا ارتباطی با هم دارن. عکسی رو که فکر می کنی با عکس دیگری در ارتباطه کنار هم بزار و حتما یادت نره که دلیل انتخابتو بنویسی... اگر دلیلت غلط باشه کاری ندارم که عکسارو درست گذاشتی!

ضمنا عکس بالروگ، بالروگ دوران اوله...

post-1790-0-77953200-1347210712_thumb.jppost-1790-0-05109600-1347210711_thumb.jppost-1790-0-56868800-1347210709_thumb.jppost-1790-0-69979700-1347210715_thumb.jppost-1790-0-88467000-1347211684_thumb.jppost-1790-0-18678200-1347210714_thumb.jppost-1790-0-13357300-1347210707_thumb.jppost-1790-0-06645600-1347211683_thumb.jp

برای مهدی..........موضوع مرحله: اقدام.................درصد دشواری از پنج: 3

نکته: مهدی جواب هر معمایی رو که تشخیص میدی، عکسشو همراه با اسمش برام بنویس! باید عکس همراه با اسم باشه...

ضمنا جواب معما هم همشون مکان هستن! مهم نیست تصاویر از فیلم باشن یا نقاشی.

1. ساخته ای سفید که مثل یک نیزه ی مزین به مروارید و نقره می درخشه؟؟؟؟

2. بلندایی بر فراز یک فریاد خاکستر! شراره ای زاییده از جادوی سیاه؟؟؟؟

3. آشیانی ساکت!پناه قلب هایی آرمیده! از جنوب پیوسته به سینه ی گشاده ی دشت روهان و از بلندای اورتانک چشم اندازی سبز و زیبا دارد؟؟؟؟

4. خانه ی عشق رودخانه و بیشه! جز مهتاب و نور ستارگان از پنجره هایش چیزی نمی گذرد و بادی که روی قله ی تپه می وزد؟؟؟

5. گورستان آبگین فرزندان ایلوواتار! پناه سلحشوران طلسم شده؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

post-1628-0-77188800-1347213448_thumb.jp و post-1628-0-32941100-1347213495_thumb.jp : ماجرای فرودو از ریوندل آغاز می شود.

post-1628-0-90621300-1347213998_thumb.jp و post-1628-0-85507100-1347214023_thumb.jp : ایشون و اوشون (: دی) نام یکسانی دارند (گوتموگ).

post-1628-0-94449200-1347214186_thumb.jp و post-1628-0-27741400-1347214342_thumb.jp : پادشاه اسب ها و پادشاه اسب سوارها

post-1628-0-13795600-1347214601_thumb.jp و post-1628-0-82204800-1347214682_thumb.jp : دو خیانت پیشه تمام عیار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

360 درجه با اون چیزی که من می خواستم فرق داشت. اما گویا تونتستی یک ارتباطی بینشون پیدا کنی و دلایلتم درست بود.

امتیاز رو میگیری...

چیزهایی که من انتظار داشتم:

فرودو . گلوم

گوتموگ. گوتموگ

شدوفکس. ریوندل

گریما. تئودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

1- برج اکتلیون در میناس تریت

post-1032-0-27045700-1347264558_thumb.jp

2- کوه هلاکت در موردور

post-1032-0-33939500-1347264661_thumb.jp

3- جنگل فنگورن

post-1032-0-23615500-1347265000_thumb.jp

4- خانه تام بامبادیل

post-1032-0-43079100-1347265200_thumb.pnpost-1032-0-64699800-1347265214_thumb.jp

5- باتلاقهای مرگ در داگورلد

post-1032-0-84454600-1347265353_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب من می خواستم امتیاز رو ازت بگیرم که یک بار دیگه حرف برومیر یادم اومد. اون گفت:

تا حالا شهر سپیدو دیدی؟ برج سپید شهر که مثل یک نیزه ی میزین به مروارید و نقره می درخشه؟!

و متوجه شدم که در مورد سوال یک تو درست تشخیص دادی. ( قبلش به کلمه ی برج در حرف برومیر دقت نکرده بودم و فکر می کردم که داره خود قصر رو میگه) و بقیه ی جواب ها هم که درست بود. آورین!

پس امتیازت مبارک باشه....

گروه خونی O+............................... پنج امتیاز

گروه اداین...................................... سه امتیاز

323.gif

مرحله ی هفتم. اربابان حلقه جواب بدن.

برای آگارون..................موضوع مرحله: دیالوگ شناسی..................درصد دشواری ازپنج: 5

آگارون با توجه به دوبله ی ارباب حلقه ها، بگو این دیالوگ یا مونوگ ها توسط چه کسانی گفته شده و در کدوم قسمت فیلم ( یاران حلقه. دو برج. بازگشت پادشاه). منظورم دوبلور ها نیست. منظورم شخصیت های داستانی ارباب حلقه هان.

1. روهان در آستانه ی سقوط قرار گرفته سرور من؟
  2. به خاطر فرودو؟
  3. داره قلقش میاد دستم؟
  4. ترک من بشین؟
  5. نردبان ها رو بندازین؟
  6. باشد که قدرت خالق از تو حفاظت کند؟
  7. الآن حالشو به هم میزنی؟

برای مهدی...............موضوع مرحله: تشخیص............درصد دشواری از پنج: 2

نکته: مهدی جان من یک صحنه ای از فیلم ارباب حلقه ها رو دستکاری کردم که مات و مبهم باشه. تو باید کور شی ، چشمات بزنه بیرون، صد دفعه نگاه کنی دی. تا بفهمی این چند ثانیه کدوم صحنه ی فیلم ارباب حلقه ها رو نشون میده. اگه گرفتی بهمون بگو!

win_player.gif Movie.wmv 1.57MB 15 تعداد دریافت ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اول فیلم سوم. جایی که ده آگول میخواد ماهی بگیره و میافته تو آب و حلقه رو پیدا میکنه و میاره بیرون. قبل از اونکه سمه آگول بکشدش و حلقه رو بگیره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arw leg ara gan gim

آخرش خیلی ضایع بود باید قاطی ترش میکردی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...