رفتن به مطلب
مونت آو سائرون

بازی دوئل آردایی

Recommended Posts

مهمان

ای چون ترکه ی بید باریک!

ادات تشبیه: چون

مشبه به: ترکه ی بید

مشبه: گلدبری

وجه شبه: باریک بودن، لاغری

ای زلال تر از آب زلال!

ادات تشبیه: پنهان شده (در واقع این بوده: «ای که مثل آبِ زلالی؛ ولی زلال تر»!)

مشبه به: آب زلال (البته اینجا گفته زلال تر از آب زلال!)

مشبه: گلدبری

وجه شبه: زلالی، پاکی

راستی، لازمه از گلورفیندل هم یه تشکر درست و حسابی بکنم که شمشیر رو برام آورد! البته خودم می تونستم برم میناس تی ریت و شمشیر اصل (نه نقاشی! :دی) رو ازش بگیرم؛ چون آراگورن رفیق صمیمیه! ولی... پام درد میکنه! شدوفکس هم که چندوقته مریض شده... :ymapplause:

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب شد گفتی الآن خانوده رو میگم بریم مسجد محله برای شدوفکس شمع روشن کنیم. برای پای تو هم دخیل ببندیم!دی

یکم اشتباه داشتی که با رنگ قرمز بهت می گم!

ادات تشبیه: چون

مشبه به: ترکه ی بید ( تره ی بید باریک! اگر از لحاظ گروه کلمات حساب کنیم گروه کلمات مشبه به این سه کلمه هست و اگر دو تا شو بنوسی ناقصه!)

مشبه: گلدبری (مشبه محذوف، خودتم خوندی که اصلا اسم گلدبری رو نگفته بود و تعجب می کنم که چرا نوشتی گلدبری!)

وجه شبه: باریک بودن، لاغری

ای زلال تر از آب زلال!

ادات تشبیه: پنهان شده (در واقع این بوده: «ای که مثل آبِ زلالی؛ ولی زلال تر»!) (ادات تشبیه در این جمله اصلا وجود نداردکه بخواهد پهان شود. چرا از خودت دخل و تصرف می کنی؟!)

مشبه به: آب زلال (البته اینجا گفته زلال تر از آب زلال!)

مشبه: گلدبری (مشبه محذوف است)

وجه شبه: زلالی، پاکی

پس گندالف امتیاز مرحله ی دهم رو از دست داد.

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

هابیتیون در شایر/خانه تام بامبادیل/مهمان خانه اسبچه راهوار در بری/آمون سول/ زخمی شدن فرودو/پل آخر/.درگیری در گدار بروآینن/خانه الروند/عبور از موریا/ لورین/ آمون هن/ باتلاق های مردگان/دروازه های سیاه/هنت آنون و ملاقات با فارامیر/ جایگاه شلوب/ کوه هلاکت.

ویرایش شده در توسط agarwaen

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

یکم با چیزی که من می خواستم تفاوت داشت اما درست بود! خط سفر درسته..

جدول امتیاز ها در مرحله ی دهم...

گروه اداین..............................6امتیاز

گروه پیش قراولان ایلوواتار...............4امتیاز

به گندالف: من اگه جای تو بودم زود تر از شمشیر استفاده می کردم چون دو مرحله ی دیگه به پایان بازی نمونده!

مرحله ی یازدهم. اربابان حلقه جواب بدن

برای آگارون........موضوع مرحله: آدرس............درصد دشواری از پنج:4

نکته: آگارون جان فرض کن یک الف مقیم سرزمین میانه اومده پیشت آدرس می خواد. اون می خواد از داگلورد خودش رو برسونه به دریاچه ی بسته نورن.

( می خواد میزان آهنگ موجود در این دریاچه رو نسبت به میزان سه سال گذشته در سرزمین میانه بررسی کنه) حالا تو به ایناش کار نداشته باش...

امتیاز گرفتنت بستگی به این داره که چه جوری راهنماییش کنی! باید مثل یک آدم حقیقی بهش آدرس بدی و باهاش صحبت کنی، آدرس صحیح بدی! مطمئن ترین مسیر رو بگو بهش! و ضمنا به هیچ وجه از داخل کوه آدرس نده، کوه ها خیلی خطرناکن!

امیدوارم جوون مردم رو معتاد نکنی یا به کشتنش ندی...

برای گندالف................موضوع مرحله: راه و ترابری..........درصد دشواری از پنج: 2

گندالف جان نقشه ی نومنور رو برامون بکش و نواحی اون رو مشخص کن! و تصویرشو اینجا بزار. می خوای با کامپیوتر درستی کنی یا می خوای با قلم کاغذ بکشی و عکسشو اسکن کنی... کاری ندارم نقشه ی نومنور رو برام بکش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

بیا؛ نقاشی ات رو بگیر که من اصلاً نقاشی ام خوب نیست. ولی خداییش چرا من باید سؤالایی با سختی 4 از 5 جواب بدم؛ ولی آگارواین سؤالایی با سختی 2 از 5 جواب می ده؟! :دی

post-1769-0-60348500-1345796166_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

گندالف عزیز وقتی نظام فاشیستی بر دوئل حاکم باشه همین حرفا پیش میاد دیگه! زور دارم...گردنم کفته. هرچی دوست داشته باشم میزارم و هیچ کس هم حق نداره اعتراض کنه .دی

• گندالف امتیاز مرحله یازدهم رو از آن خودش کرد....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

از این جا برو سمت جنوب تا دروازه سیاه بعد جاده جنوب رو ادامه بده تا برسی به چهارراه بعد گذرگاه مورگول رو رد کن و مسیرت رو به سمت شرق ادامه بده تا به باراد دور برسی.اگه هنوز زنده بودی برو به سمت جنوب. اگه به سمت شرق منحرف نشی به یه کوه میرسی .کوه از سمت شرق دور بزن و در حدود 30 فرسنگ به سمت جنوب برو تا به یک رود برسی.حالا کافیه رود رو به سمت شرق دنبال کنی تا به دریای نورنن برسی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

بعد از کوه هلاکت که اگر سی فرسنگ جلو بری که میرسی به خاکی های قله نو! دی

شوخی کردم. خوب امتیاز رو گرفتی.

جودل رده بندی:

گروه اداین..............................7امتیاز

گروه پیش قراولان ایلوواتار...............5امتیاز

مرحله ی دوازدهم. اربابان حلقه جواب بدن!

این مرحله ی پایانی است. چنانچه مساوی شدید. که هیچ وقت این اتفاق نمیوته و کار دیگه از کار گذشته، مرحله سیزدهم برای شما طراحی میشه...

ضمنا گندالف موظف است جواب دهد برای اتمام بازی....

برای آگارون..................موضوع مرحله:تشخیص................درصد دشواری از پنج:3

نکته: آگارون جان نام های زیر را بر اساس نوع نژاد دسته بندی کن!

ملیان. سارومان. ویگوبوفین. ماندوس.بالین.موزگاش.ائاراندیل.یاونا.آئوله. راداگاست. بولگ. لاگدوف. فرودو.نوری.مائوهور. آزاغال

آینور:

والار:

مایار:

نیمه الف:

دروف:

هابیت:

اورک:

برای گندالف.................موضوع مرحله: آراگورن شناسی................درصد دشواری از پنج: 2

نام پدر او:

وارث چه کسی:

نام او در بری:

بیل فرنی او را چه صدا میزد:

نامی که ائومر بر وی نهاد:

انگشتر:

همسر:

چهار تا از نام های دیگر او:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

آراگورن دوم:

پدر: آراتورن دوم

وارث: ايسيلدور

اسمي كه مردم بري بهش دادن: استرايدر

اسمي كه بيل فرني بهش داد: پابلند

اسمي كه ائومر بهش داد: بادپا

انگشتر: حلقه باراهير

همسر: آرون، دختر الروند

4 اسم ديگه از اون: اله سار، آراكورنور، ادل هارن، تورونگيل

اما چه فايده كه اگه آگارواين باز هم اين مرحله رو نادرست جواب بده، مي بازيم؟! ببخشيد؛ گلورفيندل جان! روسياه ات كردم! اما به جاش مرحله بعد در مقابل مهدي و ت.ت، اين دو بزرگ آردا كه از اساتيد هم هستن، قرار نمي گيريم! :دي

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

pichak.net-19.gif

خوب گندالف جان یک دونه اشتباه داشتی که بیل فرنی آراگورن رو لنگ دراز می نامید!

آگارون هعم که پ.خ داد و گفت از جواب دادن امتناع می کنه....

پس....پس...پس....پس....گروه اداین برندست.....هی! 277.gif297.gif010.gif106.gif

آگارون عزیزم/ائای عسل! نمی دونید که چقدر خوشحالم دوره ی اول دوئل با دوستی و مهربانی و بدور از هر گونه خونرویزی و چاقو کشی. دی. پایان یافت. واقعا از صمیم دل این پیروزی رو به شما و خانوادتون تبریک می گم. (مونت بغض)

خیلی عالیه همه چی خوبه! خرا شیر میدن...کلاغا بع بع می کنن! اصلا امروز که جشن گروه اداین هست همه چی جور دیگه نمایان میشه!

119.gif

تقدیر و تشکر از آگارون و ائا:

مفتخرم لوح های یاد بود گروه اداین رو به بچه ها تقدیم کنم!

به آگار و ائا: شما از اونور سن از پله هاش بیاین بالا! اینجا تونل وحشت درست کردن...

اینجا باید شش نفر رو ماچ و بوس کنین تا لوح بهتون بدم. من همه ی بچه الکای سبزوارو آوردم روی سن! چی فکر کردین؟ الکی که لوح نمی دن بهتون.... (مونت جلو آوردن صورت)

post-1790-0-25132800-1345870654_thumb.jp post-1790-0-04459100-1345870667_thumb.jp

منتظر پست بعدی من تا عصر حتما باشید...

آهان تا یادم نرفته از ائا و آگار می خوام اینجا بهمون بگن که چه احساسی دارن! همینطور گروه بازنده گندالف و گلور...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

اهم...اهم (به قول ت.ت)

• یکی از اصطلاحات بازی به نام "صیغه ی الّگ"

الگ در سبزوار یعنی مدافع، کسی که دست دیگری و بگیره و کمرشو راست کنه(البت این کلمه بیشتر جنبه ی کتک کاری و خشونت داره یعنی از این راه دفاع کردن!دی) اما در آردا به همون لفظ مددکار و مدافع مورد استفاده قرار بگیره بهتره!

اگر ارباب حلقه در پاسخ دادن به مرحله ای درماند و جوابش رونمی دونست، می تونه صبغه ی الگ رو بخونه تا همیار به جای اون پاسخ بده...صیغه ی الگ فقط همینه که ارباب اعلام بکنه که همیار به جای اون فلان مرحله رو پاسخ بده فقط همین! و ارباب بیشتر از سه بار در طول دوازده مرحله نمی تونه این کار رو بکنه. فقط سه بار...

البت این فورجه بیشتر برای گروه اداین هست چون عمرن چیزی رو که مهدی نمی دونه ت.ت بدونه! دی

گروه بعدی رو اعلام می کنم! گروه " خونی O+ "

کسانی که با آگارون و ائارندیل بازی دارن!

1. مهدی سه بعدی (ارباب حلقه)

2. توربن تورامبار ملقب به ت.ت (همیار حلقه)

post-1790-0-31107000-1345890193_thumb.jppost-1790-0-01139500-1345890201_thumb.jp

چند کلامی با گروه اداین:

شما دو تا اگر تونستین باد زیر بغل های مهدی و ت.ت بندازین. جام گروه های دوئل رو بالای سر می بردید.

طبق گفته های من هر کس دو بار پشت سر هم بنده ی دوئل بشه قهرمان اصلی بهع حساب میاد و جام رو بالای سر میبره!

جام دوئل یک کاپ زرینه که روی سینه ی این کاپ به لاتین نوشته شده " سری مسابقات دوئل آردایی"

و پایین لوح کاپ، حرف اول و اخر نفرات برنده حک میشه...

جدول رده بندی:

گروه اداین...................................گروه پیش قراولان ایلوواتار

گروه اداین.................................. گروه خونی O+

بازی تا چند روز آینده شروع میشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

post-1790-0-19726300-1345968170_thumb.jp

هیچ نظری ندارین این چیه؟!

این سکه طلای قوم آستکه! این یکی از 882 سکه ی هم شکلی که در یک صندوق سنگی به کورتس هدیه شد. این پول خون برای این بود که روح کورتس دست از خون ریزی برداره اما طمع اون سیلی ناپذیر بود...به خاطر همین خدایان اون سکه ها رو نفرین کردن و هر انسانی که حتی یک سکه از اون گنجینه رو برداره تا بد مجازات خواهد شد. عذاب بی پایان...

همیاران حلقه جواب بدن. برای ائارندیل و ت.ت

من سه تا سوال در حد تیم ملی برای شما درنظر گرفتم. هر کی بتونه جواب صحیح به این سه تا سوال بده یعنی در علم آثار تالکین فوله! نامردیه اگر تالکین در پل صراط نیاد دستشو بگیره. دی

1. سارون شجاع تر بود یا ملکور؟ با ذکر دلیل
  2. با ریزش پل خزد دوم گولوم چه جوری فرار کرد؟با ذکر دلیل
  3. به چه دلیل دزدان دریایی اومبار ترکیبی از نومه نوری های سیاه و مردم هاراد و بازماندگان کاستامیر بودند؟ با ذکر دلیل

شاید به خودتون گفتین چه جوری میشه هر دومون به یک مرحله جواب بدیم؟! به این زمان دقت کنید...

يكشنبه ۵ شهريور ۹۱ (یعنی همین امشب )

23:30:30

از این زمان به بعد هر کسی از شما دو نفر زود تر جواب صحیح رو برای ما نوشت ، سکه قوم آستک به اون گروه تعلق میگیره و ارباب اون گروه می تونه با استفاده از این سکه از یک مرحله ی دلخواه برهه... تا قبل از این زمان جوابی نوشته نشه لطفا!

شمارش معکوس شروع شده...

• ضمنا هر کسی که خواست جواب رو بنویسه، آخر اظهارتش پرچم برادران وسترن رو به اهتزاز دربیاره لطفا! این نماد احترام به دوئل هست. دی...

اگر جواب بدون به اهتزاز در آوردن پرچم نوشته شه...پذیرفته نخواهد شد. :D

post-1790-0-69881400-1345969817_thumb.jp دی!

استفاده از کلمات ناشایست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

1-بنظرم سائرون شجاع بود،چون ملکور قدرتمندترینه والار بود،و ارو نیروهای زیادی بهش داده بود،در حالی که سائرون جزء مایار بود و هیچ کمکی از سوی والار و ارو بهش نمیشد،و خودش به تنهایی و با زیرکی یگانه قدرت تاریکه دوران دوم و سوم بود.

2-چون گالوم اکثر راههای مخفی زیر کوههای مه آلود رو میشناخت و با شکستن پل، گالوم یک راه دیگه ای پیدا کرده بود. همینطور گالوم براحتی میتونست روی دیوارها حرکت کنه و از جاهای خطرناک عبور کنه.

3-اولا نومه نوری هایی که در اومبار زندگی میکردن از سقوط نومه نور جان سالم به در بردن و به "نومه نوری های سیاه" معروف شدن. همینطور در سال 1015 دوران سوم مردم هاراد شورش کردن و اومبار رو از چنگ گوندور در آوردن. و در زمان اختلافات خانوادگی در گوندور شاه الداکار تاج و تخت رو از کاستامیر غاصب پس گرفت. اما پسران کاستامیر به همراه کسانی که بهشون وفادار بودن به جنوب رفتن و با بزرگان هاراد هم پیمان شدن و اومبار رو از گوندور جدا کردن. (انتظار که نداشتی کل پست مهدی رو اینجا کپی کنم :دی)

در ضمن ساعت و زمان سایت اشتباهه .

post-1761-0-77264500-1346007965_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

جواب صحیح داده نشده...دوباره سعی کنید!

ضمنا ساعت 22 به سوالات جواب داده شده!! اگر درست هم بود. پذیرفته نمی شد.

ضمنا از هر زمان که نوشتین قبوله!

حدیث مونت: لطفا شورش نکنین!شورش خیلی بده! من اون موقع ها که تو چین داشتم ماهی گیری می کردم یک پیرمرد اصیل چینی اومد پیشم و یک حرف حکیمانه بهم زد! گفت: ای مونت یاد بگیر تو زندگیت شورش نکنی!

منم متحول شدم و از چین فرار کردم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهم...اهم...

خب اولن این مجری بما گفت همیار حلقه پاشو میذاره رو اون پاشو تخمه میشکنه در حالی که ارباب حلقه در حال دوئل کردنه، اما انگار قضیه جور دیگه ایه اینجا!:دی

و اینکه سوالات اکثرن جواب قاطعی ندارن، و باید ما با حدس و گمان پاسخ بدیم، چون وقتی خود تالکین یا پسرش اشاره ای نکرده به این قضایا در نتیجه نمیشه پاسخ مطمئنی داد، از مسئولین محترم خواهشمندیم رسیدگی کنن و سوالات پر مایه تری طرح کنن، این آسفالت خیابون شهید ... الو؟ الو؟...

اهم... خب سوالات و جواب های بی منبع بنده!:

1. سارون شجاع تر بود یا ملکور؟

خب با توجه به شواهد و مدارک ملکور باید شجاع تر باشه، هرچند معتقدم سائرون خطرناک تر بوده ... اما از لحاظ شجاعت ملکور گویا حرف بیشتری داره واسه گفتن{ همم به این دلیل که ائارندیل گفت سائرون و اشتباه بود:دی}...

ملکور اون قدیما دو بار با والار رو در رو جنگید، اما سائرون یه بار این جماعت متحد شدن رفتن سر وقتش هفت سال تو برجش موند حاضر نشد بیاد پایین، آخر سرم اومد پایین خورد زمین حلقه رو ازش گرفتن!:دی

2. با ریزش پل خزد دوم گولوم چه جوری فرار کرد؟

خب می پرسیدی چجوری وارد موریا شده جواب قطعی تری میشد داد {این یک انتقاد بود به مجری برنامه:دی} ... خب من فکر می کنم قبل از اینکه یاران به پل برسن خودشو رسونده به پل و فلنگو بسته ... چون اصلن خودشم از همون دروازه ی شرقی وارد موریا شده بود و احتمالن خیلی راحت تر از بقیه می تونسته برگرده...

3. به چه دلیل دزدان دریایی اومبار ترکیبی از نومه نوری های سیاه و مردم هاراد و بازماندگان کاستامیر بودند؟

خب نومه نوری های سیاه که کلن تکلیفشون معلومه چون بعد از سقوط نومه نور اومدن همونجا ساکن شدن و خونشون با مردم فرو تر قاطی شد، کاستامیرم احتمالن چون بعد از کشته شدنش فرزندانش میرن و اومبارو پایگاه خودشون میکنن و ... توی این ترکیب شرکت داشتن:دی{ائارندیلم که همینو گفت!:دی}

---

خب بنده قرار نبود به این سوالات جواب بدم، اما دیدم الان سنگ که مفته گنجیشکم که مفته... بذار یکم خباثت چاشنی کار کنیم:دی

ارادتمند...

ت.ت

ویرایش: پرچم برادران وسترن یادم رفت {در گوشی به مونت: این مسخره بازیا چیه خدا وکیلی؟!:دی}

post-1761-0-77264500-1346007965_thumb.jpg

ویرایش شده در توسط ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خوب خوب خوب!

با اومدن ت.ت به دوئل من باید پایه های تاپیکم رو محکم بغل کنم که یک وقت رو سر پنج نفریمون خراب نشه! چون از فعالیت های اخیر جناب ت.ت در 24 ساعت گذشته، احتمالا فتنه های زیادی در دوئل شکل بگیره!

جناب مهدی چند صباحی رو در مسافرت لاس وگاس هستن و احتمالا تا پنج روز آینده برمی گردند لذا ایشون قبل بعد از حلالیت طلبیدن به بنده سفارش کردن ابتدا از بازی همیاران شروع کنم...بنده گفتم خوب حرف حساب میزنه و تصمیم گرفتم ائا و ت.ت رو به جون هم بندازم....!

• خوب بله...جواب های جناب ت.ت تقریبا درست بود گرچه باید اضافه کنم که گولوم بعد از کتک کاری یاران حله در اتاق فلنگ را می بنند و در بیرون موریا منتظر می ماند یحتمل از دورازه ی شرقی...
  • خوب سکه قوم آستک به گروه o+ تعلق می گیره. امیدوارم که مهدی ازش استفاده درست و خرج گرمابه و منقل نکنه! دی

به ائا و آگار: نا امید نشین.ایستادگی کنین! زانوی ت.ت و مهدی که بلزه دیگه می افتن!دی

ضمنا چشم روشنی مخصوص برای ت.ت:

109.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

آخه مرد حسابی ،یعنی چی جواب صحیح داده نشده!

مگه این دوتا سئوال اولی جواب صحیح هم دارن،اون دوتا سئوال مونده به نظر شخصی هر کس،اگه به پستهای خیلی قدیمی هم نگاه کنی حتی آرون ،اله سار و هالباراد هم جواب قطعی به اونا ندادن،یعنی نظر هر شخصی میتونه متفاوت باشه،خود تالکین که الان زنده نیست بگه گالوم چجوری از موریا بیرون رفته، و یا بگه ملکور شجاع بود یا سائرون، نظر من سائرون بود چون توانایی یک مایار از قدرتمندترین والار کمتره،با این وجود سائرون به تنهایی قدرت مطلق تاریکی در دوران دوم و سوم بود.همینطور نظر ت.ت ملکور بود که اون هم نظر شخصی خودشه بنابراین جواب ت.ت هم درسته.

در مورد سئوال سوم هم فکر کنم دلایلی که گفته بودم چرت و پرت نبود،و تقریبا عین واقعیت بود.(نمیدونم چرا بیخود دوست داشتی ت.ت رو برنده اعلام کنی،شاید بخاطر ترس از مهدی)

ساعت سایت هم که گفتم اشتباهه،من دقیقا ساعت 23.36 پست رو ارسال کردم،بهتره به مدیران سایت بگی تا ساعت رو درست کنن.

(با این شرایط من دیگه به این دوئل مرگ ادامه نمیدم، )

به آگاروائن: یه همیار دیگه واسه خودت پیدا کن.(گردن کلفت باشه تا مونت ازش حساب ببره)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

این حرف چیه دوست عزیز!

جواب اولیت ملکور میشد اما نوشته بودی سارون و درباره ی سارون توضیح دادی که به چه علت برتره از ملکور! خوب اشتباه بود. نظرسنجی که نبود! حقیقت بود که مثل سوالاتی که برای اربابان طرح میشه، یک جواب قطعی داشت. ملکور شجاع تر از سارون بود!

بابت ساعت هم خوب عیبی نداره ببخشید من جهل کردم. به هر حال سوال اولت اشتباه بود...

به جان ملکه ی مادر قسم اگر یک تار موی تورو به یک کیلو کرم سبیبل ت.ت بدم! دی

دیگه از این حرفا نزن! خجالت بکش تو جزو قدیمی های دوئلی! تو یک عمر خاک صحنه خوردی! منو تو یک عمر تو دوئل خون خشک ریختیم تو شیر با هم سق زدیم...کمتر از یک جیغ مونده تا تو و آگارون کاپ رو بالای سرتون ببرید....دی

سؤزیمه درست قولاق وئر...دی

من در دوره ی مسابقات قبلی از بچه ها تشکر کردم زیرا که بازی رو بدون هیچ شکایت و کشتار و خونریزی به پایان رسوندن! چیزی که فکر نکنم تو این دوره اتفاق بیفته... به هر حال مونت سعی و تلاش خودشو می کنه تا بچه به دندون گرفتن هم مبتلا نشن!دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

همیاران حلقه جواب بدن. برای ائارندیل و ت.ت

من سه تا سوال در حد تیم ملی برای شما درنظر گرفتم. هر کی بتونه جواب صحیح به این سه تا سوال بده یعنی در علم آثار تالکین فوله! نامردیه اگر تالکین در پل صراط نیاد دستشو بگیره. دی

1. سارون شجاع تر بود یا ملکور؟ با ذکر دلیل ( این قسمت توسط ناظر حذف شد )
  2. با ریزش پل خزد دوم گولوم چه جوری فرار کرد؟با ذکر دلیل ( حذف شد )
  3. به چه دلیل دزدان دریایی اومبار ترکیبی از نومه نوری های سیاه و مردم هاراد و بازماندگان کاستامیر بودند؟ با ذکر دلیل ( حذف شد )

شاید به خودتون گفتین چه جوری میشه هر دومون به یک مرحله جواب بدیم؟! به این زمان دقت کنید...

يكشنبه ۵ شهريور ۹۱ (یعنی همین امشب )

23:30:30

1-بنظرم سائرون شجاع بود،چون ملکور قدرتمندترینه والار بود،و ارو نیروهای زیادی بهش داده بود،در حالی که سائرون جزء مایار بود و هیچ کمکی از سوی والار و ارو بهش نمیشد،و خودش به تنهایی و با زیرکی یگانه قدرت تاریکه دوران دوم و سوم بود.

2-چون گالوم اکثر راههای مخفی زیر کوههای مه آلود رو میشناخت و با شکستن پل، گالوم یک راه دیگه ای پیدا کرده بود. همینطور گالوم براحتی میتونست روی دیوارها حرکت کنه و از جاهای خطرناک عبور کنه.

3-اولا نومه نوری هایی که در اومبار زندگی میکردن از سقوط نومه نور جان سالم به در بردن و به "نومه نوری های سیاه" معروف شدن. همینطور در سال 1015 دوران سوم مردم هاراد شورش کردن و اومبار رو از چنگ گوندور در آوردن. و در زمان اختلافات خانوادگی در گوندور شاه الداکار تاج و تخت رو از کاستامیر غاصب پس گرفت. اما پسران کاستامیر به همراه کسانی که بهشون وفادار بودن به جنوب رفتن و با بزرگان هاراد هم پیمان شدن و اومبار رو از گوندور جدا کردن. (انتظار که نداشتی کل پست مهدی رو اینجا کپی کنم :دی)

در ضمن ساعت و زمان سایت اشتباهه .

post-1761-0-77264500-1346007965_thumb.jp

اهم...اهم...

خب اولن این مجری بما گفت همیار حلقه پاشو میذاره رو اون پاشو تخمه میشکنه در حالی که ارباب حلقه در حال دوئل کردنه، اما انگار قضیه جور دیگه ایه اینجا!:دی

و اینکه سوالات اکثرن جواب قاطعی ندارن، و باید ما با حدس و گمان پاسخ بدیم، چون وقتی خود تالکین یا پسرش اشاره ای نکرده به این قضایا در نتیجه نمیشه پاسخ مطمئنی داد، از مسئولین محترم خواهشمندیم رسیدگی کنن و سوالات پر مایه تری طرح کنن، این آسفالت خیابون شهید ... الو؟ الو؟...

اهم... خب سوالات و جواب های بی منبع بنده!:

1. سارون شجاع تر بود یا ملکور؟

خب با توجه به شواهد و مدارک ملکور باید شجاع تر باشه، هرچند معتقدم سائرون خطرناک تر بوده ... اما از لحاظ شجاعت ملکور گویا حرف بیشتری داره واسه گفتن{ همم به این دلیل که ائارندیل گفت سائرون و اشتباه بود:دی}...

ملکور اون قدیما دو بار با والار رو در رو جنگید، اما سائرون یه بار این جماعت متحد شدن رفتن سر وقتش هفت سال تو برجش موند حاضر نشد بیاد پایین، آخر سرم اومد پایین خورد زمین حلقه رو ازش گرفتن!:دی

2. با ریزش پل خزد دوم گولوم چه جوری فرار کرد؟

خب می پرسیدی چجوری وارد موریا شده جواب قطعی تری میشد داد {این یک انتقاد بود به مجری برنامه:دی} ... خب من فکر می کنم قبل از اینکه یاران به پل برسن خودشو رسونده به پل و فلنگو بسته ... چون اصلن خودشم از همون دروازه ی شرقی وارد موریا شده بود و احتمالن خیلی راحت تر از بقیه می تونسته برگرده...

3. به چه دلیل دزدان دریایی اومبار ترکیبی از نومه نوری های سیاه و مردم هاراد و بازماندگان کاستامیر بودند؟

خب نومه نوری های سیاه که کلن تکلیفشون معلومه چون بعد از سقوط نومه نور اومدن همونجا ساکن شدن و خونشون با مردم فرو تر قاطی شد، کاستامیرم احتمالن چون بعد از کشته شدنش فرزندانش میرن و اومبارو پایگاه خودشون میکنن و ... توی این ترکیب شرکت داشتن:دی{ائارندیلم که همینو گفت!:دی}

---

خوب خوب خوب!

• خوب بله...جواب های جناب ت.ت تقریبا درست بود
  • خوب سکه قوم آستک به گروه o+ تعلق می گیره.

به ائا و آگار: نا امید نشین.ایستادگی کنین! زانوی ت.ت و مهدی که بلزه دیگه می افتن!دی

این حرف چیه دوست عزیز!

جواب اولیت ملکور میشد اما نوشته بودی سارون و درباره ی سارون توضیح دادی که به چه علت برتره از ملکور! خوب اشتباه بود. نظرسنجی که نبود! حقیقت بود که مثل سوالاتی که برای اربابان طرح میشه، یک جواب قطعی داشت. ملکور شجاع تر از سارون بود!

بابت ساعت هم خوب عیبی نداره ببخشید من جهل کردم. به هر حال سوال اولت اشتباه بود...

شرمنده رفیق ،ولی این آخرین پستی هست که توی این تاپیک میزنم،پس دیگه این بحث رو ادامه نده.

من در مورد سئوال 1 اشتباه نکردم. شاید خودت درست تحویل نگرفتی.

بازم میگم.به نظر من سائرون از ملکور شجاع تر بود چون ملکور قدرتمندترین والار بود(دقت کن) چون ایلوواتار به ملکور در میان آینور، عظیم ترین نیروها و قدرت و دانش را ارزانی کرده بود، و او سهمی از نیروهای دیگر برادرانش داشت.در حالی که سائرون یک مایار بود و از طرف ارو هیچ نیروی خاصی به او داده نشده بود.و تنها با تکیه بر توانایی های خودش در دو دوره همه الفها و انسانهای سرزمین میانه رو تحت سلطه خودش درآورده بود. البته این نظر منه و نظر بقیه میتونه متفاوت باشه که همشون درست هستن و این سئوال تو به قول ت.ت جواب قطعی نداره.

در مورد سئوال دوم هم که توضیح دادم ،اگه قانع نشدی میتونی به تاپیک فرار گالم سر بزنی که اونجا از من بزرگتراش هم جواب قطعی بهش ندادن.

در مورد سئوال سوم و ساعت سایت هم که اشتباهتو خودت قبول کردی . من دیشب میدونستم فردا میای میگی سر موقع پست نذاشتین واسه همین توی پست اشاره کردم که ساعت سایت اشتباهه.

ویرایش شده در توسط ائارندیل Eärendil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

به خاطر اینکه تفرقه ایجاد نشه و به خاطر اینکه دوستی گروه های مختلف همچنان بر دوئل حاکم بشه و ما شاهد هیچ قهر و عداوتی نباشیم، همین طور به خاطر اینکه شاید سوال ها پاسخ قطعی نداشتن که البته من هنوزم مخالفم و همین طور به خاطر میل و اراده ی شخصی!

من گنجینه ی کورتس رو هم به گروه اداین تقدیم می کنم! لطفا دیگه اعتراضی نداشته باشید... جدا خواهش می کنم! جدا خواهش می کنم اگر احترامی در فروم برای من قائل هستید خواهش می کنم صبر پیشه کنید و بگذرید!

این سکه رو هم همونطور که به گروه خونی O+ تقدیم کردم به گروه اداین تقدیم می کنم! حالا هر دو گروه برای ارابابان اشیاء جادویی فراهم کردن!

ختم جلسه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

درود! دو کلام حرف در باب بازی:

- برای این گفتم پرچم برادران وسترن به اهتزاز درباید که تاریخته ی دوئل برمی گرده به برادران وسترن! نمی دونم چرا همه از این کار ما تعجب کردن. مگه شمایان تا حالا فیلم های وسترنی یا کابویی ندیدین که با هم دوئل مرگ میکنن؟؟!

- نام "صیغه ی الگ " به "تیر سرخ" تغییر یافت که نماد کمک روهان به گوندور هست! اگر بخوایم ظریف نگاه کنین می بینیم که همیار و ارباب هم یک جورایی شبیه گوندور و روهان می مونن! نمی مونن؟

وقتی مونت می گه میمونن یعنی میمونن حتی اگه نمونن! دی

مرحله ی اول. اربابان حلقه جواب بدن.

نکته: آگارون جان با توجه به تعداد حروف ها جدولو حل کن!

برای آگارون............................موضوع مرحله: جدول.....................درصد دشواری از پنج: 3

پدر فرودو: ...... / ...... / ....../ ....../....../ .....

ارباب بیشه: ...../ ...../ ....../ ...../ ..../ ...../ ....../ ......./....../ ...../ ...../ ....

نام وستورنی پیرترین: ...../ ......./ ....../ ...../ ...../ .....

همسرلالیا کلی‌ هنگر: ......./ ....../ ......./ ....../ ...../.....

از لقاب سارومان: ..... / ....../ ...... / ..... / ....../ ......

قدرتمند ترین اژدهای سرزمین میانه: ...../ ....../ ..... /...../......./...... /....../...../...../...../...../..../....

برای مهدی.............موضوع مرحله:13 سوالی.................درصد دشواری از پنج: 5

مهدی جان من در ذهن خودم یک شخصیت جاندار از دنیای تالکین انتخاب کردم از انسان های دونه داین بگیر تا عقرب و سوسکی که از آستین ویچ کینگ درمیاد.دی. و تو می تونی 13 تا سوال ازم بپرسی تا من بله یا خیر جوابت بدم.هان!...بعله دیگه! در همین حد. بعد از اینکه من جواب سوالاتتو دادم باید بتونی اسم شخصیت مورد نظر ما رو بگی !

راهنمایی گنگ:

اینک دهان گشوده تر از هر بار و با خروش تر پهلوان پاک خفته ی روز را فرو برد و تند باد برخاست با غریو اندوه و افسوس. و پهلوان پاک خفته ی روز چشم ها گشود و خود را مرده یافت

اینک منم که این کوه را بر دوش می کشم و زیر پای من شهری و مردمان خوابند. مردگان جاودانه در خوابند. و منم تنها با غریو گنگ خود مانده . به یاد می آورم آن توفنده مرگ بادی را که با من گفت: تو نخواهی مرد مگر آن که یامای خداوند مرده باشد

و می بینم شب را، که با همه ی سنگینی ی خود بر من فرود آمده است. و من هنوز زنده ام...زنده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

جناب مهدی سه بعدی تصمیم گرفتند که سوالاتشون رو در پ.خ از من بپرسن!(در حقیقت مجبور کردن!) دی

جناب مهدی سه بعدی درعرض فقط سه سوال جواب رو به ما گفتن!!! درصد دشواری این سوال پنج بود. به نظرتون اشکال از منه که ضایع بازی درمیارم یا شعور مهدی خیلی زیاده؟!دی

1- جزو فرزندان ایلوواتاره؟

خیر!

- مایاره؟ (بالروگها هم جزو مایار هستنا! :دی)

آره!

3- بالروگ موریا است؟ :دی

بله!

بله تمام شد! مهدی امتیاز مرحلهی اول رو از آن خودش کرد! به میمنت...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

خبر مصوب در آخرین اجلاس یاران حلقه:

به خاطر اینکه سوالات جواب قطعی نداشتن، یعنی اثبات نشده که حقیقتا ملکور شجاع تر است یا سارون، بر اساس زمانبندی عمل می کنیم و فقط گنجینه ی کورتس رو به گروه اداین می دهیم.

فقط گروه اداین سکه رو دارا هستن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

بله.مثل اینکه تلاشهای شبانه روزی من جواب داد و لابیه ت.ت-مهدی اینبار نتونست حق گروه اداین رو بخوره.:دی

از جناب کوهِ سائرون هم تشکر میکنم که دوباره سئوال و جوابهارو بررسی کردن و حق به حق دار برگشت.

کلا این قضیه و بحث که این 4-3 روزه باز شده بود این بود که من با دیدن فضای مسموم و خلوت فروم خواستم یه تکونی به آردا بدم تا روحیه دوستان باز بشه ،اینا کلا شوخی بود و اگه دقت میکردین من آخر همه جمله ها :دی مینوشتم منتها با جوهر شوخی،که به محض ارسال مطلب :دی ها پاک میشدن. پس کسی به دل نگیره.

به ت.ت : :D :D ;) :D :D

به کوهِ ملکور : :D

به مهدی: :D

به آگار : :D

خوب کوهی جون سئوالای جدید رو زود باش طراحی کن که من آماده ام دوباره پشت ت.ت رو به خاک بزنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

سلام.

کسی از آگارون خبر نداره؟؟

شایعاتی هست که اون از شب تولد ت.ت ناپدیده شده...

به هر حال اگر تا فردا آنلاین نشد من به نیابت از آگارون صیغه ی تیر سرخ رو می خوانم تا گروه اداین امید خودشو از دست نده...

مرحله ی دوم. اربابان حلقه جواب بدن!

برای آگارون...............موضوع مرحله اقدام..................درصد دشواری از پنج: 3

نکته: آگارون جان لطفا تصویر شخصی رو که گندالف از تو می خواد برای ما بیار! فقط تصویرش.

سخن گندالف:

آگارون جوان شخصی با این شناسه ها را نزد من آر:

زیر پای او سبزی و رستاک های مرده...

نامش همان کاشانه اش.

ای سالخورده ی روزهای ساکت و پرواز پرندگان.

ای اعتاق گر رودخانه ی اسیر! نزد من برگرد. نزد من برگرد.

برای مهدی..........موضوع مرحله: شبه اسم و فامیل................درصد دشواری از پنج: 4

نکته : مهدی جان شما با حرف الف ( هرنوع الفی: آ. ا.أ ....) نام چیزهایی که برایت مشخص کردم بنویس.

یعنی شروع اسماهایی که به کار میبری با الف باشه. ضمنا همه چی آردایی باشه!

1)

1- یک اسم:

2- یک فامیل

3- یک سلاح:

4- یک غذا:

2)

1- نام دو الف سیندار:

2- نام دو مکان اهریمنی:

3- نام دو رودخانه:

4- نام دو تپه:

3)

1- نام سه کوهستان: