رفتن به مطلب
Safires

پیشنهادات و انتقادات

Recommended Posts

مهمان

بعد یک بخشی برای هر پست اضافه کنید تا اونجا بتونیم امتیازات اون پست رو جداگانه ببینیم.

زیر پست هات (کنار منفی ها) یه کادر هست که توش یه عدد نوشته. اونا مجموعه امتیازات اون پستته دیگه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به نظرم بهتره تو بخش امتیازات به جای این که امتیازات جداگانه نمایش داده بشن فقط نشون داده بشه که هر فرد چند امتیاز به کاربر داده.مثلا نفر اول 10 امتیاز مثبت داده و 2 امتیاز منفی و نفر دوم5 امتیاز مثبت داده و....این طوری جالب میشه که بدونیم از هر کاربر چند امتیاز گرفتیم.

بعد یک بخشی برای هر پست اضافه کنید تا اونجا بتونیم امتیازات اون پست رو جداگانه ببینیم.

اون بخش امتیازات پروفایل جزو هسته اصلی فروم نیست. یه افزونه است که بعدا اضافه شده و امکاناتش هم در همون حده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرمانروای تاریکی

یه پیشنهاد:هر ماه بهترین تاپیک و 5 پست برتر اون ماه رو انتخاب کنید.(البته منظورم محبوب ترین نیست)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

در تاپیک "ترین های سایت" این موارد مطرح شده و حتی به رای کاربران گذاشته شده...

پست ها و تاپیک ها از جنبه های مختلف بررسی شدن و دوستانی که مایلن میتونن نظر خودشونو در مورد تاپیک های فروم بدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرمانروای تاریکی

من این تاپیک رو تا حالا ندیده بودم.واقعا ازتون ممنونم تاپیکی که معرفی کردید مطالب جالبی داره که البته خود شما هم این تاپیک رو زدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

یه پیشنهاد:وقتی وارد سایت میشیم میزنه توی اون مدتی که نبودیم چند تا پست توی تایپک ها زده شده ولی نظر من اینه یک لینک بذارید و اون پست هایی که زده شده رو بتونیم ببینیم چون ممکنه در مورد اون تایپک چیزی بدونیم ولی ممکنه از اون جا بمونیم اگر این کار رو انجام بدین خیلی ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

یه پیشنهاد:وقتی وارد سایت میشیم میزنه توی اون مدتی که نبودیم چند تا پست توی تایپک ها زده شده ولی نظر من اینه یک لینک بذارید و اون پست هایی که زده شده رو بتونیم ببینیم چون ممکنه در مورد اون تایپک چیزی بدونیم ولی ممکنه از اون جا بمونیم اگر این کار رو انجام بدین خیلی ممنون میشم.

روی دکمه "آخرین ارسالهای انجمن" کلیک کنید و از ستون کناری "جدید از آخرین بازدید" رو انتخاب کنید تا پستهایی که در زمان غیبت شما زده شده ببینید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

یه سوال: این s% چیه که توی مشاهده ارسال های کاربران نوشته شده؟ مثلا نوشته پست های s%!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به این %s میگن placeholder. تو ورژن قبلی سیستم فروم قرار بوده که به جای این علامت اسم کاربر بیاد. مثلا بنویسه "پستهای گندالف سپید". توی نسخه جدیدتر اینو حذف کردن و برای همه مینویسه "این کاربر" اما توی ترجمه فارسی این تغییر لحاظ نشده بود و همون %s باقی مونده بود. الان درستش کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

به قسمت reputation ، امتيازات داده شده توسط كاربر رو هم اضافه كنيد. اونم ميتونه جالب باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

پیشنهاد:نزگول رو به قسمت نژاد ها اضافه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

نزگول که نژاده خاصی نیست. همون انسان میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Dwarf

پیشنهاد:نزگول رو به قسمت نژاد ها اضافه کنید.

نزگول که نژاده خاصی نیست. همون انسان میشه!

خب,می تونید بجاش نژاد های دیگه ای بذارید. (مثل یوروک-هی ,گابلین ,عقاب ,انت ,عنکبوت ,(فکر نکنم کسی اینارا انتخاب کنه:دی)بالروگ(اینم که جزو همون مایاره) و در آخر هم یه چیزی بذارید به عنوان «موجودات ناشناخته» که دیگه هیچی از قلم جا نمونه.لطفا هر چیزی که جا مونده بقیه ی دوستان هم اشاره کنند)خب اینم از پیشنهاد ما. :P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

خب,می تونید بجاش نژاد های دیگه ای بذارید. (مثل یوروک-هی ,گابلین ,عقاب ,انت ,عنکبوت ,(فکر نکنم کسی اینارا انتخاب کنه:دی)بالروگ(اینم که جزو همون مایاره) و در آخر هم یه چیزی بذارید به عنوان «موجودات ناشناخته» که دیگه هیچی از قلم جا نمونه.لطفا هر چیزی که جا مونده بقیه ی دوستان هم اشاره کنند)خب اینم از پیشنهاد ما. :P

از موجودات ناشناخته یا موجودات خیالی دیگر داخل دنیای فانتزی داریم با عنوان(سایر موجودات خیالی) این نژادهای که شما گفتی به نظرمن بهتره داخل دنیای فانتزی باشه ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

یه پیشنهادی داشتم:

اگه این چت روم رو:

http://arda.chata.ir/

به اول سایت یعنی :arda.ir اضافه کنید جالب میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

یه پیشنهادی داشتم:

اگه این چت روم رو:

http://arda.chata.ir/

به اول سایت یعنی :arda.ir اضافه کنید جالب میشه!

امکانش نیست. چت-روم غیر رسمی ست و توی برنامه های سایت جا نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

اگه تو نمایه ها هم ویرایش بزارید خوبه.چون سریع تایپ می کنیم بعضی موقع ها اشتباه مینویسیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

پیشنهاد:صفحه ی درباره من هستش میتونید یه لینک به نام های پسندیدن یا نپسندیدن برای کاربرایی که میان پروفایلو بازدید کنن بذارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

پیشنهاد:صفحه ی درباره من هستش میتونید یه لینک به نام های پسندیدن یا نپسندیدن برای کاربرایی که میان پروفایلو بازدید کنن بذارید.

فکر کنم امتیاز براساس ستاره هایی که در سمت راست صفحه کاربری هستند کفایت کنه

مثلا برای رضایت و علاقه به صفحه کاربری 5 ستاره و برای عدم رضایت 1 ستاره رو انتخاب کنید

میانگین ستاره های داده شده در اونجا به نمایش در میاد

در مورد پیشنهاد لرد لاس منم باهاش موافقم گاهی بخاطر یه غلط مجبوریم که نمایه رو تکرار کنیم ویرایش میتونه در این زمینه موثر باشه

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نمایه ها قابلیت ویرایش ندارن. کلا اون بخش یه بخش جانبی بو بدون هیچ تنظیماتی هست و نمیشه توش تغییرات اعمال کرد. تعداد کامنتها، محدودیت کاراکتر، امکان ویرایش و ... قابل تغییر نیست.

در مورد امتیاز دهی پروفایل هم که آر-فارازون توضیح داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Dwarf

سلام.ببخشید یه پیشنهاد.البته نمیدونم تو 41 صفحه ی قبل بود یا نه.اگه بود دیگه ببخشید. :P

میگم نمیشه پیغام های خصوصی مون رو تو یک پوشه ی دیگه ذخیره کنیم,که صفحه ی اصلی پیغام ها اینفدر شلوغ نباشه.یا اگه میشه چطوریه؟ با تشکر

ویرایش شده در توسط The Dwarf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام.ببخشید یه پیشنهاد.البته نمیدونم تو 41 صفحه ی قبل بود یا نه.اگه بود دیگه ببخشید. :P

میگم نمیشه پیغام های خصوصی مون رو تو یک پوشه ی دیگه ذخیره کنیم,که صفحه ی اصلی پیغام ها اینفدر شلوغ نباشه.یا اگه میشه چطوریه؟ با تشکر

از ستون کناری و در کادر "پوشه" روی لینک "افزودن" کلیک کنید و یه پوشه بسازید. حالا پیغامهایی رو که میخواید انتخاب کنید و با کادر پایین صفحه به پوشه جدیدی که ساختید منتقل کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

سلام شرمنده من باز یه پیشنهاد دارم:

چطوره تاریخ تولد رو هم به هجری شمسی بذارید هم میلادی اگر قمری هم باشه چه بهتر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
barclona

پیشنهاد اینه که همه برن و همه تاپیک های جدید رو ببینن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...