رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

Sherlock

کار پیتر دیگه کار اون پیتر قدیمی نیست ! تریلر شبیه بازی کامپیوتری میمونه، پوستر اول هم که از کارتون شرقی تقلید کردن فیلم رو هم که بعضی قسمتاشو از بازی های کامپیوتری تقلید کردن . این پوستر جدید رو هم نسخه کوچیکشو دیدم (قبل از اینکه سایزشو بزرگ کنم) فکر کردم بیلبو رفته مسجد !

پیتر توروخدا واقعی بساز. اگر پیتر یکم کار فنی ـش شبیه کریستوفر نولان بود تمام بود :)

بهرحال خیلی خوب بود :D میدونم که بهتر میشه. چون اینا رو در فیلم اصلی تغییر میدن.(اسمایلی در حال شکرگذاری)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

بله متاسفانه پیتر جکسون نتونست یا نشد یا نخواستن تا شاهکاری مستقل از کتاب هابیت در بیاره و بنابراین متوسل شد به تطبیق دادن هابیت با لوتر و تقلید از اون. اما خود استادش هم خوب میدونه که با تطبیق یا تقلید، شاهکار خلق نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

خیلی ممنون بابت زیرنویس

پ.ن: من تیزر رو صبح که بیدار شدم دیدم نمی دونید چه تاثیری روم گذاشت (یه چیزی هست که میگن اگه فیلمی رو توو همون لحظه ای که خود فیلم داره نشون میده (مثلا داستان فیلم نصف شب داره اجرا میشه یا صبح زود) ببینی خیلی رو ـت تاثیر میزاره چون با کارکتر های فیلم یه جور همزاد پنداری میکنی)

من که از صبح ذهنم در گیرشه

ویرایش شده در توسط Elendil322

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

تریلر را دیدم عالی بود . اونجایی که بیلبو با بولگ روبرو میشه هم باید جالب باشه . باید ببینیم کی به دادش میرسه یا شاید هم از حلقه ش استفاده کنه ؟؟ :) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیلبو

تریلر را دیدم عالی بود . اونجایی که بیلبو با بولگ روبرو میشه هم باید جالب باشه . باید ببینیم کی به دادش میرسه یا شاید هم از حلقه ش استفاده کنه ؟؟ :) :D

از کجا معلوم با بولگ رو به رو شه ؟ شاید برای گمراه کردن ما اینطور ایندو صحنه رو کنار هم گذاشتن

فضای پشت بولگ هم بیشتر به دولگولدور میخوره

یه چیزی که خیلی تو ذق زد این بود که تو اون صحنه که همه دورفها کنار هم ایستادن متاسفانه بیفور پشت اوری قایم شده

و نکته دیگه اینکه موقعی که تو تیزر نوشته های تبلیغی رو نشون میده تکه های اتش رو در فضا پراکنده میبینیم که اشاره به حمله اسماگ هست و جالبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا پلنگ

توروخدا یکی برای من یه فرمت دیگه بزاره دانلود کردم پخش نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا پلنگ

من تیزر رو دیدم پس چرا ارتش بزرگی درکار نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

به پی جک: این یه تیزر تریلر هست، اگه جلوه های ویژه ی فیلم آماده بود از الان، اینقدر تاریخ انتشارش فاصله نداشت. تا خودِ فیلم نمیشه دقیق نظری داد، مگه اینکه ویدئویی از قسمت های کامل شده مثل قبل منتشر بشه...

البته در خط آخر پستم به این نکته اشاره کردم، بابت والپیپر واید با سایز بزرگ هم ممنون :) دیگه فکر نمیکنم بیلبو رفته مسجد :دی

راستی این تیزر اصلا اشکمو در نیاورد !

ویرایش شده در توسط پیجک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

تریلر(تیزر) واقعا در حد انتظارمان نبود تحریفات ادامه داشت مخصوصا حمله ی گالادریل به دول گولدور واقعا غیر قابل تحمل بود شاید جکسون نتواند اشتباهاتش در فیلم دوم جبران کند.اما زدن این حرف با دیدن کمتر از دو دقیقه واقعا الکی است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس سبز برگ

با عرض اجازت! تریلر فراتر از حد انتظار بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا پلنگ

راست میگن که بزرگترین جنگ سینما تو این فیلمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

تیزر رو دیدم خوب بود ولی یه سوالم دارم. آیا گالادریل گاندالف رو نجات میده؟؟؟

گالادریل چه جوری خودش رو به گاندالف می رسونه در حالی که سایرون اونجاست؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

خب تریلر رو دیدم .

1.در مورد تریلر ، خب اولا که بنا به گفته های ریچارد آرمیتاژ انتظار یک تریلر پر زد و برق داشتم که همین خبر باعث شده بود که من کمی از قسمت آخر هابیت دل ناگرون بشم ، چونکه فکر می کردم که جکسون فقط می خواهد در قسمت جدید اکشن به رخ ما بکشاند که با دیدن تریلر کمی از این دل ناگرونی دور شدم.

اول باید در مورد ریتم تریلر بگم که جکسون فقط با این تریلر آروم خواسته که کمی انتظارات ما رو پائین بیاره که با دیدن بعضی از نظرات دوستان (چه در این سایت چه در سایت آردا) موفق هم شده و نظرات ضد و نقیضی که فقط با دیدن همین تریلر پیش آمده است ایجاد شده و امیدوارم که جکسون در تریلر های بعدیش هم همین منوال رو پیش بره.

2.در مورد جلوه های ویژه چیزی ندارم که بگم ولی همانطور که می دونید در اولین تریلر های هابیت 1 و 2 جلوه های ویژه کمی تو ذوق آدم می زدند که در تریلر های بعدی به مراتب بهتر و ریزبینانه تر شدند و در آخرسر هم فیلمش آمد و دیگه رتته :دی ولی از یکی از صحنه های همین تریلر یک صحنه اش بدجوری تو ذوقم زد اونم همون صحنه ی هجوم الف ها با اسب هایشان هست (گمون کنم :دی) که خیلی تصنعی بود و امیدوارم که جکسون خیلی بهتر از این ها این صحنه رو نشون بده و یا اینکه اصلا نشونش نده.

3.اون گاری های دیگه چی بودن ؟! 4.gif

4.امیدوارم که گندالف تو اون صحنه فقط بیهوش شده باشه تا مُرده ، به اندازه ی کافی مسائل تحریف شده در قسمت های قبلی دیده شده است.

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

خب تریلر رو دیدم .

1.در مورد تریلر ، خب اولا که بنا به گفته های ریچارد آرمیتاژ انتظار یک تریلر پر زد و برق داشتم که همین خبر باعث شده بود که من کمی از قسمت آخر هابیت دل ناگرون بشم ، چونکه فکر می کردم که جکسون فقط می خواهد در قسمت جدید اکشن به رخ ما بکشاند که با دیدن تریلر کمی از این دل ناگرونی دور شدم.

اول باید در مورد ریتم تریلر بگم که جکسون فقط با این تریلر آروم خواسته که کمی انتظارات ما رو پائین بیاره که با دیدن بعضی از نظرات دوستان (چه در این سایت چه در سایت آردا) موفق هم شده و نظرات ضد و نقیضی که فقط با دیدن همین تریلر پیش آمده است ایجاد شده و امیدوارم که جکسون در تریلر های بعدیش هم همین منوال رو پیش بره.

2.در مورد جلوه های ویژه چیزی ندارم که بگم ولی همانطور که می دونید در اولین تریلر های هابیت 1 و 2 جلوه های ویژه کمی تو ذوق آدم می زدند که در تریلر های بعدی به مراتب بهتر و ریزبینانه تر شدند و در آخرسر هم فیلمش آمد و دیگه رتته :دی ولی از یکی از صحنه های همین تریلر یک صحنه اش بدجوری تو ذوقم زد اونم همون صحنه ی هجوم الف ها با اسب هایشان هست (گمون کنم :دی) که خیلی تصنعی بود و امیدوارم که جکسون خیلی بهتر از این ها این صحنه رو نشون بده و یا اینکه اصلا نشونش نده.

3.اون گاری های دیگه چی بودن ؟! 4.gif

4.امیدوارم که گندالف تو اون صحنه فقط بیهوش شده باشه تا مُرده ، به اندازه ی کافی مسائل تحریف شده در قسمت های قبلی دیده شده است.

]

هجوم الف ها با اسب !!!

فکر کنم منظورت اون دورف های قوچ سوار باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

مهدی به نظرم با توجه به تکرار نعل به نعلی که تو سکانس های مربوط به گندالف تا الان شاهد بودیم بعید نیست این یه مورد هم تکرار بشه .

بزرگ شدن گندالف مقابل بیلبو تو یاران حلقه = بزرگ شدن مقابل دورف ها تو بگ اند در مقابل دورف ها

جنگیدن روی پل با بالروگ و سقوط = جنگیدن با شاه گابلین ها روی پل و سقوط

جنگیدن با سارومان و شکست خوردن و زندانی شدن تو ایزنگارد= نبرد با سائرون و شکست خوردن و زندانی شدن تو دولگولدور

و ...

با این اوصاف پیتر ترسی از تکرار نداره .

بعید نیست ببینیم گندالف کشته هم نشه یه بلایی سرش بیاد و فرضا مثل مرده ها به زمین بی افته و گالادریل با دعا و اشک برش گردونه (شایدم همین دیدن جنازه گندالف قراره باعث بشه اون روی سگ گالادریل بالا بیاد) . این دعا و اشک و به زندگی برگشتن گندالف به درام فیلم هم اضافه میکنه ( یا حداقل پیتر انتظار داره بکنه ).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

مهدی به نظرم با توجه به تکرار نعل به نعلی که تو سکانس های مربوط به گندالف تا الان شاهد بودیم بعید نیست این یه مورد هم تکرار بشه .

بزرگ شدن گندالف مقابل بیلبو تو یاران حلقه = بزرگ شدن مقابل دورف ها تو بگ اند در مقابل دورف ها

جنگیدن با سارومان و شکست خوردن و زندانی شدن تو ایزنگارد= نبرد با سائرون و شکست خوردن و زندانی شدن تو دولگولدور

و ...

بعید نیست ببینیم گندالف کشته هم نشه یه بلایی سرش بیاد و فرضا مثل مرده ها به زمین بی افته و گالادریل با دعا و اشک برش گردونه (شایدم همین دیدن جنازه گندالف قراره باعث بشه اون روی سگ گالادریل بالا بیاد) . این دعا و اشک و به زندگی برگشتن گندالف به درام فیلم هم اضافه میکنه ( یا حداقل پیتر انتظار داره بکنه ).

خب معلومه که گندالف نمرده! اگه میمرد که دیگه تو ارباب حلقه ها نبود. اصلا از اونم که بگذریم تو همین تیزر نشون میده که گندالف توی دیل هست و این یعنی که از دول گولدور فرار میکنه. حتی منم بعید میدونم که اینجا پیتر بخواد تحریف کنه و گندالف رو بکشه و دوباره زنده کنه. اگه بخواد همچین کاری بکنه خودم میکشمش! بازی کامپیوتری نیست که گندالف هی بمیره بعد والار برگردوننش!

سلام.

قراره اینجا از اخبار هابیت مطلع بشیم یا فیلم رو تحلیل و پیش بینی کنیم؟!

وقتی پست جدید، دیدم فکر کردم خبر جدیدیه حتما اما میبینم که در مورد داستانه.خوشتون میاد مارو سرکار بذارید؟! :)

خیلی خفن گفتم.نه؟ :D :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

و ...

این تحلیل شما واقعن عالیه! اگر پیتر همچین فکری کنه پس بیننده ها رو خیلی مغز تصور کرده! گرچه این تحریف حرص من یکی رو در میاره!

البته از کسی که تائوریل رو تا حد لرد الروند بالـا می بره بعید نیست که گندالف رو هی غرب و شرق کنه:)

این اشکال همچنان بر پیتر حتا تا قسمت سوم باقی میمونه که بخواد هابیت رو بچسبونه از هر نظر به لوتر و البته توی قسمت آخر که بیشتر! امیدوارم گندالف رو نَمیرونه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

و ...

:)

خودم میکشمش!

سلام.

قراره اینجا از اخبار هابیت مطلع بشیم یا فیلم رو تحلیل و پیش بینی کنیم؟!

وقتی پست جدید، دیدم فکر کردم خبر جدیدیه حتما اما میبینم که در مورد داستانه.خوشتون میاد مارو سرکار بذارید؟! :D

خیلی خفن گفتم.نه؟ :| :|

بند 2 تو پست اول رو بخون. در مورد خبرهایی که میاد میشه بحث کرد. ما هم داریم در مورد صحنه ای که توی تیزر بود بحث میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

الان ميتونم منطقي تر نظر بدم:

چيزي كه همون اول تيزر توي ذوقم زد جلوه هاي ويژه بود، اون قسمت كه اسماگ شهر درياچه رو به آتيش ميكشيد بعد هم صحنه هاي ارابه سواري كه منو ياد بشكه سواري هاي برهوت اسماگ انداخت.

درباره حضور گالادريل نميدونم چه فكري كنم؟ :/ زيبايي بصري كه نداشت، نه پابرهنه قدم برداشتن گالادريل نه اون بوسه. زاويه دوربين طوري بود كه بيني هاي هركدوم دوبرابر نشون ميداد :|

از تحريفات پيتر جكسون در اين مورد اصلا خوشم نمياد. وقتي هنوز سيلماريليون رو نخونده بودم با ديدن تريلر هابيت1فكر ميكردم گندالف هم نوعي الفه و عاشق گالادريل! پيتر خيلي قشنگ كلبورن رو هويج نشون داده اينجا :)

از موسيقي بسيار خوشم اومد. مخصوصا اول تيزر كه مردم شهر درياچه دارن شهرشون رو ترك ميكنن و دود از شهرشون بلند شده و صداي پيپين پخش ميشه: خانه ي من، دور از اين غوغاست...

بارد، بيلبو، تورين و شركا، لگولاس همه خوب بودن، ولي سربازاي الفي نه. يه مقدار تصعني بودن.

دركل خوب بود :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

و ...

جنگیدن روی پل با شاه گابلین ها یکی از ایده های عالی تصویری کار بود که خب از قضیه نبرد با بالروگ الهام گرفته شده بود.

در مورد هیبت گندالف، خب این خصلت گندالف که با این چنین حرکت هایی حرف ـش رو به کرسی میشونه. فراموش نکنید این کار در زمان جمع شدن یاران حلقه هم انجام شده و معنی تکرار رو نمیتونه برسونه.

تکرار های خود استاد تالکین رو نمیدونم چرا به یاد نمیارم!

ولی این سه نوع اکتشاف رمز رو تو داستان تالکین داریم: باز کردن در مخفی موریا - باز کردن در مخفی تنها کوه - باز کردن در مخفیگاه ترول ها

این چنین تکرار هایی تو کتاب هستن و به شخصه با تکرار بازنویسی و پرورشون که روشون انجام میشه مشکلی ندارم و لذت هم بردم. ولی این مسأله تو فیلم فرق میکنه و ما با جزئیات روبرو نیستم که این وقایع دلپذیر باقی بمونن.

پیتر که این همه خوب تو قضیه حذف قضیه در مخفیگاه ترول ها کار کرده واقعا چرا میاد تکرار های خودش رو جایگزین میکنه!! واقعا قسمت نبرد با سارون یکی از بدترین بازآفرینی ها تکرارها و همینطور بدترین دلیل ممکن برای تدارک نبرد تو دول‌گولدور ـه

ویرایش شده در توسط baggins

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

خواننده ی تیزر پیپین نیست؟؟

در قسمت سوم لوتر در میناس تیریت پیپیپن این شعر رو در مقابل بابای بورومیر خوند. این طور نیست؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...