رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

فین رود فلاگوند

دوستان جلوه های ویژه هابیت بینظره ! از گالم گرفته تا بقیه چیزها.. ولی در ساخت افراد در حالت عادی نباید از جلوه های ویژه استفاده کرد و مخصوصا در ساخت مکان ها نباید اون مکان رو کلا با جلوه های ویژه درست کرد

این تصویر رو ببینید چقدر ظعیف کار شده:

post-1521-0-02833400-1407044499_thumb.jp

بارعرض اجازت

نباید به این زودی تصمیمم بگیریم که جلوه های ویژه هابیت پایین است یا بالا.باید منتظر باشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

بارعرض اجازت

نباید به این زودی تصمیمم بگیریم که جلوه های ویژه هابیت پایین است یا بالا.باید منتظر باشیم.

اون عکسی که پیجک نشون داد مربوطه به برهوت اسماگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

اون عکسی که پیجک نشون داد مربوطه به برهوت اسماگه

بارعرض اجازت

بنده هم کلی گفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

آها

نه پیجک یه نکته گفت و کار رو قضاوت نکرد

با نکته ای که گفت موافقم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

شاید منظورش نسخه ی اکستندد هابیت بوده... یعنی بعد از انتشار کل سه گانه جمیعا.

اكستندد رو كه اكثريت ديدن و تو كل جهان پخشه؛ جكسون گفته قسمت هايي كه كسي اونا رو نديده...

با النديل موافقم فكر ميكنم منظور از سه گانه اصلي ارباب حلقه ها باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

اكستندد رو كه اكثريت ديدن و تو كل جهان پخشه؛ جكسون گفته قسمت هايي كه كسي اونا رو نديده...

با النديل موافقم فكر ميكنم منظور از سه گانه اصلي ارباب حلقه ها باشه.

بله منم همینطور می گم.سه گانه ارباب حلقه ها از اون دست فیلم هایی بود که سکانس های حذف شده زیادی داره و منظور پیتر همون سکانس های دلیت شده ارباب حلقه هاست. اما سه گانه هابیت رو فکر نکنم بگه چون هابیت چندان چیزی برای رو شدن نداره !!!! اینو از مدت زمان پایین فیلم های هابیت در مقایسه با سه گانه ارباب حلقه ها و همینطور سه قسمتی شدن هابیت که برای یک کتاب تقریبا 400 صفحه ای خیلی زیاده , باید فهمید.

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

اما نکته جالب در میزان بازدید تریلر هایی که در این یک ماه رونمایی شدن، میزان بازدید از تریلر فیلم اروتیک"پنجاه سایه گری" ( این فیلم از روی رمانی به همین نام ساخته شده که در رکوردهای فروش کتاب، چندین رکورد را شکست ) هستش که در عرض یک هفته بیش از 21 میلیون بازدید داشته.

اینم حتما به خاطر اروتیک بودنش هست چون این خارجی ها به این چیزا زیاد علاقه دارن :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
asextor

این دیگه کدوم عصا ـست؟ :D

post-1979-0-30559700-1407163121_thumb.jp

عصای راداگاسته دیگه ، توی این قسمت نمیدونم چی میشه که گندالف عصای راداگاست رو بدست میاره .

تا اونجا که یادمه فکر کنم همین عصا توی ارباب حلقه ها دست گندالفه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

این دیگه کدوم عصا ـست؟ :D

post-1979-0-30559700-1407163121_thumb.jp

از این زره ها قبلا دیده بودید یا بازم از BFME II الگو گرفتن؟ :دی

post-1979-0-50692100-1407163206_thumb.jp

بابا این گاندولف هم که هی مدل عصا عوض میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

از این زره ها قبلا دیده بودید یا بازم از BFME II الگو گرفتن؟ :دی

post-1979-0-50692100-1407163206_thumb.jp

لباس الفهای آپگرید شده و نشده ی بازی نبرد برای سرزمین میانه از فیلم لرد کپی شده! اونوقت تیم هابیت (اونم ریچارد تیلور) از بازی ای که از کارای خودشون کپی برداری شده، الهام گرفتن؟!! :D

بابا این گاندولف هم که هی مدل عصا عوض میکنه

گندالف در اصل دو تا عصا داره که مثل هم هستند! عصای گندالف خاکستری در هابیت 1 و 2 و عصای دیگش عصای گندالف سپید در لرد 2 و 3. توجه کنید که شکل هر دوی اینا مثل هم هستند و فقط رنگشون با هم فرق میکنه و عصای سفیدش تمیزتره!

حالا این عصایی که حرف ازشه الان در اصل متعلق به راداگاسته که گندالف تو هابیت 3 و لرد1 خواهد داشت. فقط تو این 60 سال تا لرد1 یه کم سر عصا کوتاهتر میشه.

این تصویر عصای گندالف (در اصل راداگاست) رو تو هابیت 3 و لرد 1 نشون میده. چپ:لرد1 راست:هابیت3 (البته اون سنگ فیروزه ایشو ازش کم کنید :دی)

post-2541-0-80209300-1407176643_thumb.jp

ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

این زره ها به هیچ عنوان الگو برداری نیستند. قسمت اول ارباب حلقه ها ، سکانسی که سائورون کشته می شه و ایسیلدور حلقه رو برمیداره رو نگاه کنین .

ولی در مورد هابیت از یک چیزی خیلی ناراحتم و اونم اینکه چرا جکسون وارگ های هابیت رو همانند وارگ های ارباب حلقه ها نساخته ؟! چهره ی وارگ های ارباب حلقه ها یکجوری بودند که کلا خباثت از سر و رویشون می بارید ولی وارگ های هابیت بیشتر شبیه گرگ های پشمالوی قطب شمال میمونه تا یک وارگ بسیار خبیث !

جکسون خودش میگه (تو پشت صحنه ی نسخه ی اکستندد- 9 ساعتی) چهره ی وارگهای لوتر رو خودم دوست ندارم! خیلی مظلومن! ولی تو هابیت سعی کردیم به چهره های درنده تری برسیم... حتی میگه ای کاش میشد وارگهای دو برج رو تغییر میدادم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

من هم موافق اینم. وارگ های هابیت خیلی خباثت و درندگی بیشتری دارن و بهتر در اومدن. وارگ های دو برج اصلا چهره درست و درمونی نداشتن. واقعا ای کاش میشد وارگ های دو برج رو هم تغییر می دادن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

وقتی متوجه شدم که تائوریل در آخر کار می میرد خیلی خوشحال شدم و گفتم فکر کنم فیلمی مثل فیلم یک داریم اما با دیدن اولین تیزر ناامید شدم.

پیتر جکسون با تحریف حمله گالادریل به دول گولدور ضربه آخر را بر پیکر بی جان فیلم هابیت زد.

شاید هم باید منتظر باشیم و ببینیم تا چه می شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حمیدرضا

با عرض اجازت

وقتی متوجه شدم که تائوریل در آخر کار می میرد خیلی خوشحال شدم و گفتم فکر کنم فیلمی مثل فیلم یک داریم اما با دیدن اولین تیزر ناامید شدم.

پیتر جکسون با تحریف حمله گالادریل به دول گولدور ضربه آخر را بر پیکر بی جان فیلم هابیت زد.

شاید هم باید منتظر باشیم و ببینیم تا چه می شود.

پیکر بی جان؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

پیکر بی جان؟

با عرض اجازت

با فیلم دوم که خیلی هم خوب نبود پیکر بی جانی از هابیت بیشتر نمانده است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s
با عرض اجازت وقتی متوجه شدم که تائوریل در آخر کار می میرد خیلی خوشحال شدم و گفتم فکر کنم فیلمی مثل فیلم یک داریم اما با دیدن اولین تیزر ناامید شدم. پیتر جکسون با تحریف حمله گالادریل به دول گولدور ضربه آخر را بر پیکر بی جان فیلم هابیت زد. شاید هم باید منتظر باشیم و ببینیم تا چه می شود.

به نظر منکه اون صحنه ی بوسیدن ، فقط تو خیال و توهم گندالف (همانند قسمت اول فیلم) می گذره !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

به نظر منکه اون صحنه ی بوسیدن ، فقط تو خیال و توهم گندالف (همانند قسمت اول فیلم) می گذره !!!

با عرض اجازت

من که بعید می دانم.

دوستان خبری از تریلر یا تیزر نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

الروند رو هم می خواد بیاره تو نبرد پنج سپاه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

الروند رو هم می خواد بیاره تو نبرد پنج سپاه؟

آره مثل اینکه تو تصاویر دوستان بود بالای صفحه رو می گم.....

با عرض اجازت

با فیلم دوم که خیلی هم خوب نبود پیکر بی جانی از هابیت بیشتر نمانده است.

آره منم یکش رو از دوش بیشتر دوست دارم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...