رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

mgh47

با سلام

منم با دوست عزیزمون جناب تورین موافقم.

واسه یه تیزر دو دقیقه ای هزاران ایراد تراشیدیم و این فیلم که هنوز نیومده رو حسابی کوبوندیم و اینکه این کار یه خورده بی انصافی و کم لطفی است.

بازهم باید ممنون پیتر بود که سه گانه لوتر رو ساخت اگرنه چه کسی میتونست از عهده چنین پروژه عظیمی بر بیاد و همینطور سه گانه هابیت.

ویرایش شده در توسط mgh47

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

توی کتاب هابیت من یادمه بئورن بهشون اسبچه داد نه اسب چون دورف ها نمی تونستن سوار اسب بزرگ بشن

چه کاری بود آخه کرد

ارتش دورف ها پیاده باشکوه تره تا سواره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

چرا گالادریل پابرهنه هست؟

با عرض اجازت

چون شاید در ذهن گندالف باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

بنظرم باید بمونیم تا قسمت سوم رو هم کامل ببینیم ! چون الان نمیشه در مورد خیلی چیزا بحث کرد !

تورین جان ممنون :D روشنم کردی.

ویرایش شده در توسط پیجک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

کاملا درسته.

سپر بلوط پستت به دلم نشست .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

اول بزارید فیلم رو ببینیم بعد قضاوت کنید. خیلی هم سخت نگیرید این فیلم توی هالیوود ساخته شده پس باید انتضار یک فیلم تجاری رو هم داشته باشیم. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

اول بزارید فیلم رو ببینیم بعد قضاوت کنید. خیلی هم سخت نگیرید این فیلم توی هالیوود ساخته شده پس باید انتضار یک فیلم تجاری رو هم داشته باشیم. :D

راست میگی هنوز یه تریلر 2 دقیقه ای دیدیم اونم خیلی واضح نبود باید یه 4 ماهی صبر کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بنظرم جناب تورین اوکنشیلد حق مطلب رو ادا کردند ، من یکی که اصلا کاری با جلوه های ویژه ی اون قسمت ندارم . ولی همانطور که می دونید ، دورف ها هم می توانند سواری کنند و قد و قواره ی قوچ ها هم به اسبچه (یا همون پونی ها) نزدیکه و منطقیه که دورف ها سوار اون بشوند.

اگر ارباب حلقه ها : دوبرج رو یادتون باشه گیملی می گه که ما برای مسافت های طولانی به دنیا نیامده ایم ولی تو مسافت های کوتاه تر خطرناکیم (یا همچین چیزی رو میگه) . حالا تو فیلم مگه دورف های آهنین بیکارند که اونهمه راه رو (در حالی که می تونند سوار یک اسبچه و یا هر حیوان دیگری بشوند) با اون همه اسباب و اثاثیه با پای پیاده طی کنند و به جنگ بیایند ؟!

و همینطور جناب تورین اوکنشیلد هم عکس هایی رو هم گذاشته که دیگه نمی توان جواب مخالف آمیزی رو به این موضوع داد !!

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

قبلا هم در پست قبلی گفتم که استفاده پیترجکسون از قوچ برای دورف ها مثل استفاده تراندویل از گوزنه و فکر نکنم اشکالی داشته باشه

اون دوستانی که قوچ و یا قبل تر گوزن رو نپسندیدند نظرشونو گفتن و ایرادی برای گفتگو البته با حفظ احترام متقابل نیست

همانطوریکه شاید استناد این دوستان بر این قسمت هابیت باشه:

هابیت صفحه 397 : فصل گسستن ابرها

....دورف ها میتوانند بارهای سنگین حمل کنند و تقریبا همه افراد داین با وجود پیاده روی سریع ،علاوه بر سلاح کوله بارهای بزرگ به دوش میکشیدند .

بهرحال تغییر همیشه در یک اقتباس هست قرار بر روخوانی و کپی نعل به نعل جزییات کتاب نیست حالا ممکنه این تغییر مفید باشه و پسندیده باشه و ممکنه پسندیده نشه هرکسی نظر داره و نظر همه دوستان حاضر در بحث محترمه

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

منم از اقاي اكنشيلد!!متشكرم بخاطر پست خوبشون ولي ببخشيد ها!تالكين اشتباه كرده؟اخه اين دنياييه كه خودش ساخته و نميتونيم بهش خرده بگيريم

در ضمن جثه ي دورف ها به اسبچه ها و چيزاي مثل اونا ميخوره پس دليلي نداره كه روشون سوار نشن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
DAIN ll IRONFOOT

در مورد قوچ سواری حالا که بحثش مطرح شد گرچه تاپیک اخباره اما اجازه میخوام نظرمو بدم:

من هم از دیدن قوچ ها جا خوردم. مایل نبودم دورف های تپه های آهن سواره به میدان نبرد بیان. شاید پیتر جکسون رو حساب فاصله و مسافت و نیز تعجیل دورف ها در پیوستن به نبرد مجبور شده اون ها رو سواره تصویر کنه اما به شخصه خوشم نیومد دوست داشتم همونطور که کتاب توصیفشون کرده سرتاپا مسلح و پای پیاده بیان به نبرد. لقب فرمانده شون هم که پا آهنینه دیگه... :D

البته سواری دورف ها چیز عجیبی نیست خیلی...نمیشه گفت دورف ها اصلا سوارکاری نکردن. اما به گفته لگولاس در بازگشت شاه دورف ها نیازی به اسب ندارن!

واقعا منم دوست داشتم پیاده با همون ابوهت همیشگیشون بیان به نبرد اصلا خوشم نیومد ...

اصلا تو حالت های عادی دورف ها همیشه پیدا می جنگیدن.

اگه اینطوره که شما می گی باید از نبرد پنج سپاه چند امتیاز کم کرد.....

اینم یه پوستر جدید (عجب چیزیه!)

post-1979-0-59748400-1408099701_thumb.jp

می دونی اون شمشیر وسطیه خیلی شبیح شمشیر شاه ثرور خدابیامرزه...

اگه به صحنه های آزانول بیزار توجه کنین این شمشیر دقیقا همونه...

شمشیری با اندازه متوسط با لبه بسیار زیبا....

وسطی که شمشیر دورفیه

سمت چپ هم شمشیر اورک ها....

سمت راسطی شمشیر الفی هستش....

ویرایش شده در توسط DAIN ll IRONFOOT

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

منم از اقاي اكنشيلد!!متشكرم بخاطر پست خوبشون ولي ببخشيد ها!تالكين اشتباه كرده؟اخه اين دنياييه كه خودش ساخته و نميتونيم بهش خرده بگيريم

در ضمن جثه ي دورف ها به اسبچه ها و چيزاي مثل اونا ميخوره پس دليلي نداره كه روشون سوار نشن!

درود

جناب کاپیتان توصیه می کنم که یک بار دیگر و اینبار کمی با دقت بیشتر پست جناب اوکنشیلد رو مطالعه کنید !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

متاسفانه من نتونستم این چند وقته این پست رو دنبال کنم

اما با حرف های R-FAARAZON موافقم. فیلم یک روایت بصری و من تمام ذهنم در خود فیلم هستش، اما وقتی دارم کتاب می خونم هر جور دلم می خواد می تونم روایت رو تصور کنم. من می تونم تصور کنم که دورف ها زرشون دقیقا چیه و چه وسایلی دارند و با چی اومدند کسی هم به شما ایراد نمی گیره.

شما خودتو بکشی هم نمی تونی فیلم رو دقیقا عین کتاب در بیاری، چنین تغییراتی لازم میشه.

والا به نظر منم سوار روی قوچ هیچ ایرادی نداره و ابهت دروف ها با این چیز ها کاسته نمیشه. می تونم بگم نکته ای تو این تریلر 2 دقیقه ای نبود که من بدم بیاد.

من به قسمت سوم خیلی امیدوارم. و به نظرم پیتر جکسون دنیای سرزمین میانه را ... چطوری بگم از زوایای بیشتری نشون داده.

به نظرم دوستان دیگه بیش از حد دارند سخت می گیرند، در سال چند تا فیلم فانتزی میاد که نصف جذابیت های هابیت رو داشته باشه؟!

از پست دوست خوبمون Thorin Oakenshield هم تشکر می کنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

ببخشيد ها ولى شما نبايد انتظار داشته باشيد كه پيتر دقيقاً همون اتفاقات كتاب رو تو فيلم بياره چون واقعا بعضى از اين تغييرات پيتر بقيه ى تماشاگران سينما رو جذب كرده چون بقيه ى مردم صحنه هاى اكشن و البته اين تغيير ها رو دوست دارن

قرار نيست كه فقط تالكينى ها ازش خوششون بياد

اين طور كه شما مي خواهيد،فروش هابيت خيلى كم ميشه

من كه اصلن دوست ندارم اين قسمت فيلم هابيت رو تو فروش در رده ى سوم چهارم ببينم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

اینم یه پوستر جدید (عجب چیزیه!)

post-1979-0-59748400-1408099701_thumb.jp

با عرض اجازت

به نظر من این اسلحه ها نماد 5سپاه هستند: تیر نماد الف ها شمشیر سمت چپی اورک ها شمشیر وسطی دورف ها شمشیر سمت راستی هم نماد انسان ها .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

با عرض اجازت

به نظر من این اسلحه ها نماد 5سپاه هستند: تیر نماد الف ها شمشیر سمت چپی اورک ها شمشیر وسطی دورف ها شمشیر سمت راستی هم نماد انسان ها .

اینا که شدن چهارتا پس پنجمین سپاه کیا هستن؟ :D

ویرایش شده در توسط mgh47

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

شاید وارگ ها باشند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

این 5 سپاه دقیقا کی هستن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

این 5 سپاه دقیقا کی هستن؟

عقاب ها -اورک ها-دورف ها-انسانها-الف ها

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

انسان؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

البته فکر کنم به جای عقاب ها وارگ ها باشه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

البته فکر کنم به جای عقاب ها وارگ ها باشه :D

نه عقابها هم هستند

انسان؟

انسان: ارتش شهر روی دریاچه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

اخه در کتاب وارگ ها گروه جدایی هستند که با گابلین ها(اورک ها) پیمان اتحاد دارند و باهم به یک دهکده یا جایی حمله می کنند مثلا هنگامی که گروه در محاصره وارگ ها می افتند می فهمند که اونها و گابلین ها برای یک حمله به روستا اماده می شوند. و گابلین ها به کمک وارگ ها می ایند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...