رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

3DMahdi

حتما بعد از اینکه فیلمه رو دیدن ، همه می گن که این صحنه رو از لحظات پایانی دوبرج ، اونجایی که گیملی بر شیپور می دمه ، الهام گرفته اند ، لووووووول

من از همین الان میگم! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

پوستر تائوریل

post-3408-0-77892100-1413135056_thumb.jp

پوسترش از خودش خیلی بهتره! :دی...راستی خبری از زمان انتشار تریلر بعدی ندادن هنوز؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

پوسترش از خودش خیلی بهتره! :دی...راستی خبری از زمان انتشار تریلر بعدی ندادن هنوز؟

نه هنوز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

به به ، پوستر دنیای حاشیه پیترجکسون ، تائوریل جون هم اومد! @};-

چه تصویر جالبی :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

خداییش چطور دلتون میومد به این حاج خانوم گیر بدید:-D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

من از همین الان میگم! :دی

اصن بامبور این کرنا رو با خودش حمل داره میکنه! یعنی هرکس در شیپوری دمید حتی الفها الهامی از گیملی در لوتره! :وی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

با اینکه از پوسترهای کله ای خوشم نیومد ، ولی این پوستر آخریه که مال تائوریل هستش خیلی خوشم اومد ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

برای دو تا فیلم قبلی اگه یادتون باشه پشت سر هم تیزرهای تلویزیونی میومد که هر کدوم هم هر چند خیلی کم اما یه چند ثانیه صحنه های تازه داشت اما دریغ از یه تیزر برای این فیلم . مشخصه که سختگیری بیشتری در مورد این فیلم هست که بهتره امیدوار باشیم دیگه بیشتر از این نشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

برای دو تا فیلم قبلی اگه یادتون باشه پشت سر هم تیزرهای تلویزیونی میومد که هر کدوم هم هر چند خیلی کم اما یه چند ثانیه صحنه های تازه داشت اما دریغ از یه تیزر برای این فیلم . مشخصه که سختگیری بیشتری در مورد این فیلم هست که بهتره امیدوار باشیم دیگه بیشتر از این نشه!

بیایم همگی دست جمعی بریم به صفحه ف.ب برادران وارنر و دربشو به خاک سیاه ببندیمش و مجبورش کنیم که تریلر جدید رو بده لووووووووووووول

البته امیدوارم که بعد از اینکه تریلر دوم بیرون اومد ، اون کلیپ هایی که مثل دفعات قبل نشونش داده بودن رو دیگه پخشش نکن !!

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اصن بامبور این کرنا رو با خودش حمل داره میکنه! یعنی هرکس در شیپوری دمید حتی الفها الهامی از گیملی در لوتره! :وی

یعنی اینو از خونه بیلبو تا تنها کوه آورده؟! :دی

نه هر شیپوری الهام از گیملی نیست اما این شیپور گنده که اینجوری وسط جنگ نواخته میشه هست. حالا که تو فیلم دیدید که پیتر از همون زاویه دوربین و فضا براش استفاده کرد به ماندوس ایمان میارید! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

یعنی اینو از خونه بیلبو تا تنها کوه آورده؟! :دی

نه هر شیپوری الهام از گیملی نیست اما این شیپور گنده که اینجوری وسط جنگ نواخته میشه هست. حالا که تو فیلم دیدید که پیتر از همون زاویه دوربین و فضا براش استفاده کرد به ماندوس ایمان میارید! :دی

نه این کرنا، تو وسایل جنگی اره بور هست. با دقت که نگاه کنید میبینید به جایی وصل نیست و یک تنه داره حملش میکنه!

بله، خواهیم دید که فقط شباهتشون یه شیپور بزرگه که اونو همه ی ریس ها دارن! :پی البته نه اینقد بزرگ :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Heaven

جد بروفی هم یک مصاحبه ی اختصاصی با سایت حلقه ی یگانه کرده

ای کاش چند نفر بود که اینا رو ترجمه کنه ! :D

دوستان خواهشا يك لحظه به جواب دومين سؤال نگاه بندازين... يك قسمتش جد بروفي در مورد نقش نوري در فيلم سوم ميگه:

Then he and Fili have a big fight and he accidentally kills Fili; then Thorin comes around the corner and he accidentally kills Thorin

.."..و بعد او و كيلي نبرد بزرگي دارند و او تصادفا كيلي را ميكشد. سپس تورين وارد ميدان ميشود و او تصادفا تورين را نيز مي كشد" الان دقيقا منظور از اين حرف چيه ؟

نوري باعث مرگ كيلي و تورين ميشه؟

با توجه به گفته هاي قبلي گويي هم فيلي،هم كيلي و هم تاوريل قراره كه كشته بشن..

ویرایش شده در توسط تور
قرار دادن متن در تگ اسپویلر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

دوستان خواهشا يك لحظه به جواب دومين سؤال نگاه بندازين... يك قسمتش جد بروفي در مورد نقش نوري در فيلم سوم ميگه:

Then he and Fili have a big fight and he accidentally kills Fili; then Thorin comes around the corner and he accidentally kills Thorin

.."..و بعد او و كيلي نبرد بزرگي دارند و او تصادفا كيلي را ميكشد. سپس تورين وارد ميدان ميشود و او تصادفا تورين را نيز مي كشد" الان دقيقا منظور از اين حرف چيه ؟

نوري باعث مرگ كيلي و تورين ميشه؟

با توجه به گفته هاي قبلي گويي هم فيلي،هم كيلي و هم تاوريل قراره كه كشته بشن..

نه دیگه ، فکر نمی کنم جکسون اینطوری فیلمش رو تموم کنه . احتمال جد بروفی اینجا می گه که شخصیت نوری در این قسمت در چند صحنه ناجی چند تا شخصیت میشه و بعد از مدتی شخصیت هایی همچون کیلی و تورین میمیرند .<br>خوده جد تو اوایل مصاحبه اش هم می گه که من همه چیز رو لو می دم ، ولی جالبه اصلا هیچ اشاره ای به مرگ فیلی نمی کنه ، به احتمال زیاد فیلی برعکس کتاب زنده میمونه تو فیلم

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

متعجبم که چطور گذاشتن دوتا از نکته های اساسی قسمت سوم رو که خیلی ها نمیدونن رو لو بده؟(به استثنای کسانی که کتابو خوندن)

فکر نکنم اینطور باشه چون اگه به اینصورت پیش بره مزه خیلی چیزا میره بخصوص تقابل آزوگ -تورین و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

Then he and Fili have a big fight and he accidentally kills Fili; then Thorin comes around the corner and he accidentally kills Thorin .."..و بعد او و كيلي نبرد بزرگي دارند و او تصادفا كيلي را ميكشد. سپس تورين وارد ميدان ميشود و او تصادفا تورين را نيز مي كشد" الان دقيقا منظور از اين حرف چيه ؟ نوري باعث مرگ كيلي و تورين ميشه؟ با توجه به گفته هاي قبلي گويي هم فيلي،هم كيلي و هم تاوريل قراره كه كشته بشن..

نه دیگه ، فکر نمی کنم جکسون اینطوری فیلمش رو تموم کنه . احتمال جد بروفی اینجا می گه که شخصیت نوری در این قسمت در چند صحنه ناجی چند تا شخصیت میشه و بعد از مدتی شخصیت هایی همچون کیلی و تورین میمیرند .

خوده جد تو اوایل مصاحبه اش هم می گه که من همه چیز رو لو می دم ، ولی جالبه اصلا هیچ اشاره ای به مرگ فیلی نمی کنه ، به احتمال زیاد فیلی برعکس کتاب زنده میمونه تو فیلم

شوخی کرد بابا جدی نگیرین! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

همون طور که تورامبار(u) گغت اون قسمت شوخیه! اول کار گفته میشه کسی حق نداره فیلم رو لو بده و فلان اما جد بروفی میگه من هرچیزی رو که دلم بخواد میتونم بگم! داره شوخی میکنه، چواب اون سوال رو هم اگه کامل بخونید داره مسخره میکنه @};-

جمله رو کامل بخونید دوستان :وی

این که معلومه شوخیه بابا تازه چند روز پیش بود این مصاحبه رو روی سایت وان رینگ خونده بودم تازه نیستش... ظاهرا دوستان هنوز با اخلاقیات شوخ این جد بروفی عزیز آشنایی کامل ندارن!! :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

فکر کنم پیتر با این روحیه شوخی که داری اگه وارد ژانر کمدی هم بشه بسیار موفق خواهد شد . به نظرم شاید یه بار دیگه و برای آخرین بار مرد هویج خور را در نبرد 5 سپاه هم ببینیم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...