رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

mgh47

لباس چیکار به دست داره؟! یارو دستش قطع شده یه چنگک توش فرو کرده که از آرنجش زده بیرون! بعد اونو در میاره و جاش یه شمشیر فرو میکنه که از آرنجش بزنه بیرون! مته دریل نیست که به این سرعت عوضش کرد. باید جوش بخوره اون بافت و گوشت!

یه چیزی هم که همیشه ازش بدم میومده اینه که پیتر چپ و راست کار رو تغییر میده و نسخه نهایی اون چیزی نیست که اول نشون داده. اون از اسماگ اینم از آزوگ:

post-1032-0-96207200-1413546066_thumb.jp

خب شاید داخل گوشتش فرو نکرده و واسش جا درست کرده باشه که بشه ازش استفاده های گوناگون برد . مثل دست وپای مصنوعی که میشه برشون داشت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب شاید داخل گوشتش فرو نکرده و واسش جا درست کرده باشه که بشه ازش استفاده های گوناگون برد . مثل دست وپای مصنوعی که میشه برشون داشت .

خب میشه گجت دیگه! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

خب بشه گجت! چه اشکالی داره از نظر پیتر جکسون؟؟ :D

من فکر میکنم مثل سوراخ گوش هست که میشه هر دفعه یه گوشواره بهش آویزون کرد. اما سوالی که مطرح میشه اینه که شمشیر و چنگک و ...چطور بدون قفل و اینا، نمیفته؟؟!

اینی که آهن با گوشت انسان جوش بخوره مال تکنولوژی امروزه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

خب میشه گجت دیگه! :دی

:D

این آزوگ از همون اول مورد داشته بنده خدا... من موندم این ورقه های زرهش که رفته داخل بدنش چجوری قراره نقش زره ـو بازی کنی؟ یه ضربه بخوره که بیشتر فرو میره پدرش در میاد که!:دی... اینم از دستش که هر سری یه جوره، تازه به قول دوستان شمشیر عربی دو لبه هم که هست و خوراک رفقای نماد پیدا کن!:دی

با این قابلیتایی که این دست آزوگ داره احتمالن پوستر بعدی تو این مایه هاس!:دی

post-958-0-30908300-1413549772_thumb.jpg

ت.ت

میبینم که تت هم آفتابی شده .دی

زرهش داخل بدنش فرو نرفته اونم اینجوریه که واسه زره یه جا تعبیه کرده باشه.

یه جورایی این آزوگ ،سرباز مدرن اون دورانه. دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

بدن انسان که مثل کالبد ربات نیست که بشه در اون تغییرات داد و براش جا سوئیچی مثلا تعبیه کرد:دی.شکل عجیبیه .از یک سمت وارد دستش کرده و از آرنج اومده بیرون

و این باعث میشه که همیشه احتمال عفونتش باشه

دلیلی نداره که بدن این شی خارجی رو قبول کنه و نتیجه اش چیزی جز عفونت و یحتمل اینگه آزوگ ریق رحمت رو سر بکشه نیست!

کاش حداقل مثل دزدان دریایی این وسیله بوسیه چیزی به آرنجش وصل بود نه اینکه از گوشت بگذره

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

بدن انسان که مثل کالبد ربات نیست که بشه در اون تغییرات داد و براش جا سوئیچی مثلا تعبیه کرد:دی.شکل عجیبیه .از یک سمت وارد دستش کرده و از آرنج اومده بیرون

و این باعث میشه که همیشه احتمال عفونتش باشه

دلیلی نداره که بدن این شی خارجی رو قبول کنه و نتیجه اش چیزی جز عفونت و یحتمل اینگه آزوگ ریق رحمت رو سر بکشه نیست!

کاش حداقل مثل دزدان دریایی این وسیله بوسیه چیزی به آرنجش وصل بود نه اینکه از گوشت بگذره

خب همونطور که پلاتین رو داخل بدن میشه گذاشت لابد اینم یه چیزی از جنس پلاتین داخل دستش و بدنش گذاشته باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

خب همونطور که پلاتین رو داخل بدن میشه گذاشت لابد اینم یه چیزی از جنس پلاتین داخل دستش و بدنش گذاشته باشه .

خب فکر نکنم اون موقع این چنین جراحی هایی یا داروهای ایمونو ساپرس وجود داشته:دی

البته فانتزیه دیگه . در اون لحظه پیترجکسون حکما کارو از جنبه پزشکی و بهداشت بررسی نکرده :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

خب فکر نکنم اون موقع این چنین جراحی هایی یا داروهای ایمونو ساپرس وجود داشته:دی

البته فانتزیه دیگه . در اون لحظه پیترجکسون حکما کارو از جنبه پزشکی و بهداشت بررسی نکرده :دی

خب دیگه این پیتر اومده بگه اون دوران هم خیلی پیشرفته بودن.دی

والا با جادو و داروهایی که در آردا یافت میشه این بدن آزوگ چیز عجیبی نیست.

وقتی سایورون میتونه یه چیزی مثل حلقه و یا چیزهای دیگر رو بسازه این آزوگ رو هم حتما میتونه پیشرفتش کنه.دی

ویرایش شده در توسط mgh47

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

خب دیگه این پیتر اومده بگه اون دوران هم خیلی پیشرفته بودن.دی

والا با جادو و داروهایی که در آردا یافت میشه این بدن آزوگ چیز عجیبی نیست.

نمیخوام مته به خشخاش بزارم و از کار ایراد بگیرم ولی همین جادو هم در مورد این عمل که درد و عفونت رو به همراه داره نقش مسکن رو بازی میکنه و نه طلسمی همیشگی ضد عفونت

یه چیز دیگه هم که قابل ذکره این نقش و نگاراییه که ازوگ رو بدن خودش ایجاد کرده وقتی هم دقت میکنی خراش سطحی هم نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

به نظر من فیلم هابیت یکی از نامشخص ترین سرنوشت فیلم ها را دارد. چون هیچ جای کار آن معلوم نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

یعنی سرنوشتی غیر از پایان کتاب؟

حداقل در مورد اسماگ،ازوگ،بولگ،کیلی و فیلی، سائورون،بیلبو بگینز،تورین و گندالف که سرنوشت مشخصه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

یعنی سرنوشتی غیر از پایان کتاب؟

حداقل در مورد اسماگ،ازوگ،بولگ،کیلی و فیلی، سائورون،بیلبو بگینز،تورین و گندالف که سرنوشت مشخصه

با عرض اجازت

گندالف نه چون ماجرای او و گالادریل همچنان ناپیداست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

با عرض اجازت

گندالف نه چون ماجرای او و گالادریل همچنان ناپیداست.

کلیات کار در مور گندالف و سائورون (نکرومانسر ) مشخصه همانطور که در مورد بقیه مواردهم همینطوره ولی دیگه این دست پیترجکسونه که چه جزئیاتی رو براش در نظر بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

کلیات کار در مور گندالف و سائورون (نکرومانسر ) مشخصه همانطور ه در مورد بقیه موراد هم همینطوره ولی دیگه این دست پیترجکسونه که چه جزئیاتی رو براش در نظر بگیره

با عرض اجازت

اولین تیزر که پخش شد با دیگر دوستان بحث بود که شاید تمام فکر های گندالف در باره ی گالادریل در رویا باشد ولی آیا جکسون ریسک این را می پذیرد که یک عشق میان گندالف و گالادریل راه بیاندازد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

با عرض اجازت

اولین تیزر که پخش شد با دیگر دوستان بحث بود که شاید تمام فکر های گندالف در باره ی گالادریل در رویا باشد ولی آیا جکسون ریسک این را می پذیرد که یک عشق میان گندالف و گالادریل راه بیاندازد؟

فعلا نمیشه با یک تیزر قضاوت کرد و بر اساس چند ثانیه نظر داد

ولی نگاهی به تاریخ سرزمین میانه بد نیست ،چون گالادریل شوهری به نام کلبورن دارد و هیچ نیازی یا زمینه برای رابطه ی عشقی گالادریل با گندالف نیست

حالا ممکنه این رابطه مثل رابطه گالادریل با فرودو در بازگشت پادشاه باشد یعنی یک امید و قوت قلب و کمکی که از طرف گالادریل به گندالف برسد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

واقعا میخوام بدونم تکلیف عشق بین کیلی توریل و لگولاس چی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

از این مثلث تکلیف دو ضلعش مشخصه

لگولاس که زنده میمونه و کیلی هم که در کتاب در موردش صحبت شده

میمونه تائوریل که سرنوشتش مبهمه و با توجه سرنوشتش این مثلث هم به سرانجام خودش میرسه

ولی چیزی که در ذهن من حدس مرگ دلخراش تائوریل و تحویل شخصیتی لگولاسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

فعلا نمیشه با یک تیزر قضاوت کرد و بر اساس چند ثانیه نظر داد

ولی نگاهی به تاریخ سرزمین میانه بد نیست ،چون گالادریل شوهری به نام کلبورن دارد و هیچ نیازی یا زمینه برای رابطه ی عشقی گالادریل با گندالف نیست

حالا ممکنه این رابطه مثل رابطه گالادریل با فرودو در بازگشت پادشاه باشد یعنی یک امید و قوت قلب و کمکی که از طرف گالادریل به گندالف برسد

با عرض اجازت

من تاریخ سرزمین میانه را خوانده ام و این را می دانم. ولی من هم همین را گفتم که نمی توان این را گفت شاید این فقط در ذهن گندالف باشد.

واقعا میخوام بدونم تکلیف عشق بین کیلی توریل و لگولاس چی میشه

با عرض اجازت

لگولاس زنده می ماند و کیلی و تائوریل می میرند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

با عرض اجازت

من تاریخ سرزمین میانه را خوانده ام و این را می دانم. ولی من هم همین را گفتم که نمی توان این را گفت شاید این فقط در ذهن گندالف باشد.

با توجه به شخصیت گندالف و فضای حاکم بر آثار تالکین بعیده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

نه گجت نیس، مثل ویچ کینگ یکبار واسه جنگ لباساشو عوض کرده!

تم موسیقیشم عربیه و شمشیر در دستش مثل شمشیرهای معروف حکایت شده از داستانهای عربی!!! تم سایرون هم خیلی عربیه و همینطور اسماگ! چقد حال میکنم با این کارای پیتر! :دی

خب پس با این اوصاف ، خوراک ما*** شناس ها جور شده :دی

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...