رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

این چه رویه ایست؟ فیلم اول اونجرز به معنای منتقمین یا انتقامجویان بسیار فیلم مستهجن مسخره و بی محتوا و داستانی چرت بود با این حال قسمت دوم آن را نیز ساختند خب به ما چه مربوط است؟ خب هنوز 7 ماه مانده تا اکران این فیلم دو تریلر از آن منتشر شده ولی به هابیت حدود 50 روز دیگر اکران می شود ولی فقط یک تیزر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTORLyNCH

چون نحوه ی بازاریابی برای هر فیلمی فرق می کنه... در ضمن اونجرز با اینکه فیلمه عالی ای نیست اما یکی از پرفروشترین فیلم های ماروله...پس طبیعتاً مارول برای قسمت بعدیش از نظر تبلیغات غوغا می کنه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

با عرض اجازت

این چه رویه ایست؟ فیلم اول اونجرز به معنای منتقمین یا انتقامجویان بسیار فیلم مستهجن مسخره و بی محتوا و داستانی چرت بود با این حال قسمت دوم آن را نیز ساختند خب به ما چه مربوط است؟ خب هنوز 7 ماه مانده تا اکران این فیلم دو تریلر از آن منتشر شده ولی به هابیت حدود 50 روز دیگر اکران می شود ولی فقط یک تیزر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

]چرا قیاس مع الغیر میکنی به قول ویکتور شیوه بازاریابی هرفیلمی متفاوته و بستگی به نطر کمپانی سازنده داره که چه طور در این باره کار کنه که البته فک کنم روش برادران وارنر جون به لب کردنه

ضمنا چقد باحال میحرفی انگار کتاب ادبیات قورت دادی :| :| :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

تریلر فیلم اونچه که بهم گفتن اینه در روز اکران فیلم در میان ستارگان در سینماها پخش میشه . و به احتمال زیاد یک یا دو روز زودتر از اکران در میان ستارگان در دنیای مجازی منتشر میشه و یا دو یا یک روز دیرتر ... البته احتمال هم نمی دم ...

ولی اگر کمی فکر کنیم . روز منتشر کردن تریلر همزمان با اکران فیلم در میان ستارگان می تونه یک برتری برای کمپانی برادران وارنر هم بشه. چونکه همانطور که می دونین نولان طرفداران خیلی زیادی رو داره و مطمئنا فیلم جدیدش یعنی در میان ستارگان آدم های زیادی رو برای دیدن فیلمش به سینما می کشونه . از این رو برادران وارنر در این روز بسیار مهم می تونه تریلر فیلم نبرد پنج سپاه (که تریلرش به احتمال خیلی زیاد فک شکن خواهد بود :دی) رو منتشر کنه .

ویرایش شده در توسط ayub_s

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

البته یکی از دوستان من میگفت 7 نوامبر میاد...! ولی حالا خیلی مهم نیست 6یا7 مهم آینه که تریلر رسمی هابیت نبرد پنج سپاه به زودی بیرون میاد...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

آقا از کجا می دونین اون تشییع جنازه هستش :دی

شاید تو جنگ یه ضربه سر بیلبو. خورده باشه و بیهوش افتاده باشه :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

آقا از کجا می دونین اون تشییع جنازه هستش :دی

شاید تو جنگ یه ضربه سر بیلبو. خورده باشه و بیهوش افتاده باشه :دی

دست تورین و ریشش معلومه تو کادر :دی بادقت نگا کن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bilbings

لينك عكسو ميزارين؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گیلدور اینگلوریون

لينك عكسو ميزارين؟

این هم لینک عکس

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1411/3895/original.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

اونجرز یک فیلم کمیک بود که تقریبا شخصیتهای کمیک رو گرد هم آورده بود.

کاری به داستان و محتواش ندارم اما به هیچ عنوان، مستهجن نبود .

شاید شما فیلم مستهجن ندیدید.دی

دیرکرد تریلر هابیت میتونه به این دلیل باشه که شاید عمو پیتر زده خیلی از فیلم رو تغییر داده باشه و هنوز تصمیم قطعی واسه فیلم نگرفته باشه و داره روش کار میکنه؛ امیدوارم زودتر این تریلر رو بده بیرون تا حداقل بدونیم با چه فیلمی طرفیم. :)

با عرض اجازت

من نمی توانم جواب شما را بدهم چونکه به بحث تاپیک مربوط نیست. و عذر خواهی از طرفداران مارول هم می کنم و این که این یک نظر شخصی بود ولی لپ کلامم این بود که می خواستم بگویم یعنی آن قدر که این قهرمانان کتاب های کامیک طرفدار دارند هابیت تالکین طرفدار ندارد که و این که می خواستم بگویم تا اونجرز2 تقریبا 7 ماه مانده ولی تا هابیت کمتر از 55 روز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

اوففففف اووووفففف فقط اوفففف که چه غوغایی بود اون ویدیو! ههه :) حیف این همه زحمت!...

ویرایش شده در توسط الوه
حذف نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

نخند آقا :دی فکر کنم داره نیروشو میده به گندالف ! به فال نیک بگیر :دی

:) تورین: نگران نباش حداقل دو نفر (من و تو دوست خوبم) هستن که قدرشو میدونن

شبیه تورین حرف زدم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

لیست آلبوم موسیقی متن فیلم منتشر شد

این پستو دیدم خوشحال شدم ولی یه حسی بهم دست داد ..

:| The Last Goodbye :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

لیست آلبوم موسیقی متن فیلم منتشر شد

تشکر. :) :|

ای کاش این آلبوم به موسیقی ارباب حلقه ها نزدیک تر باشه چون این فیلم تقریبا به سبک ارباب حلقه ها هست.

ویرایش شده در توسط K I N G

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...