رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

the witch-king of angmar

اِ تاریخ اکران زده 12 دسامبر 5 روز زودتر اکران می شه پس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

حرفی ندارم :)

چقدر باحاله ... خصوصا اون ترولی که کلاه خود سرشه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

حرفی ندارم :)

نکته جالب این عکس اینه که تورین شمشیر "ارک ریست" رو به دست داره! حالا کی و چطور بهش برگردونده اش جای سوال داره! ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ساعرون2

بی زحمت تا تریلر اومد لینکشو بزارین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

بی زحمت تا تریلر اومد لینکشو بزارین

غمت نباشه دادا امشب حکم شب احیا رو داره تا صبح بیداریم واسه تریلر و کارمون فقط refreshکردن سایت هابیته:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

به گفته ی سایت حلقه ی یگانه سارومان نقش ویژه ای داره نظر شما چیست؟5348d1311667137-saruman.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

غمت نباشه دادا امشب حکم شب احیا رو داره تا صبح بیداریم واسه تریلر و کارمون فقط refreshکردن سایت هابیته :)

چرا امشب؟ فرداشب تریلر میاد نه امشب.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

خوب توی سایت وان رینگ زده بود تا پنج شنبه دیگه قطعا میاد... از ساعت 12 امشب هم پنج شنبه شروع میشه و هر ساعتی ممکنه تریلر برسه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Moji

12 دسامبر در انگلستان اکران میشه. اکران آمریکا همون 17 دسامبر هست.

انقدر تاریخهای اکران متفاوت هست که نمیدونم روز شمار رو با کدوم هماهنگ کنم!

تو كويت 11 دسامبر تو سينما مياد

ویرایش شده در توسط Moji

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

نکته جالب این عکس اینه که تورین شمشیر "ارک ریست" رو به دست داره! حالا کی و چطور بهش برگردونده اش جای سوال داره!

post-1532-0-18459300-1415234039_thumb.jp

احتمالا اینجا تراندویل یه نقشه ای برای مذاکره با تورین ریخته برای اثبات حسن نیتش اورکریست رو برمیگردونه به تورین، فقط یه نکته هست اونم اینه که اورکریست دست لگولاس بود اونم که رفت دنبال بولگ پس میشه نتیجه گرفت که لگولاس برای جنگ برمیگرده تو کتابها اشاره مستقیم نشده ولی همه میگن تو نبرد پنج سپاه بوده لگولاس.

کتاب رو خیلی وقت پیش خوندم یادم نیست ولی فکر کنم اونجا بعد از مرگ تورین به عنوان احترام اورکریست رو براش میارن تا باهاش دفن بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل

HBFA_30SHT_EAGLES_DOM.jpgوباز هم عقاب ها ...

وخبری جدید ...

چهار کوتوله ها که در تلویزیون صبحانه کانادا می روند

2014 نوامبر 5 در 11:54 AM

فقط یک هفته یا بیشتر بازگشت فیلی و بیفر و گلوین و دوالین در تلویزیون صبحانه کانادا رفت و به در مورد تجارب خود صحبت بر روی مجموعه ای از هابیت درتلویزیون مرکزی کانادا باهم گپی طنز برای آخر هفته داشته باشند.

به نقل از سایت حلقه ی یگانه http://www.theonerin...reakfast-telly/ فیلم موجود است... :)

ویرایش شده در توسط شاه تراندویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

بین ساعت 10صبح الی ساعت 13 منتشر خواهد شد.

ویرایش:البته ساعت ها رو نمیدونم مال کدوم کشوره ولی فک کنم ساعت امریکا باشه که انوقت شب میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
asextor

تریلر امشب میاد دوستان . تو سایت وان رینگ زده ساعت 6 عصر به وقت لندن که میشه 9:30 شب به وقت کشورمون

میشه آدرس اون صفحه رو بزاری ، هر چی گشتم پیداش نکردم :)

زمان فیلم طبق گفته ی منبعِ سایت وان رینگ ، 180 دقیقه س که مثه اینکه تکذیب شد و زمان فیلم طبق گفته پیتر حدود 150 دقیقه س (بدون تیتراژ پایانی) و احتمال کمتر شدنش هم وجود داره

من فکر میکنم اون 180 دقیقه زمان نسخه اکستندد باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا

زمان فیلم طبق گفته ی منبعِ سایت وان رینگ ، 180 دقیقه س که مثه اینکه تکذیب شد و زمان فیلم طبق گفته پیتر حدود 150 دقیقه س (بدون تیتراژ پایانی) و احتمال کمتر شدنش هم وجود داره

اخه 150 دقیقه کجای مارو میگیره.مارو باش دلمون رو صابون زده بودیم 3 ساعت غرق در دنیای سرزمین میانه میشیم. لعنت به برادران وارنر که فقط به فکر پول اند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

بفرمایید

http://www.theonering.net/torwp/2014/11/03/93833-warner-bros-announces-the-final-trailer-for-the-hobbit-the-battle-of-the-five-armies-updated-with-release-times/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

احتمال کمتر شدنش هم وجود داره

بعید میدونم کمتر از این بشه چون هم مسایل باقی مونده زیادی هست تو داستان هم اینکه دیگه زمان آنچنان زیادی تا اکران نمونده که بخواد تو این زمان کم فیلمو دستکاری کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...