رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

Elentári

آره. دقتش کردم!

بد بود که! گندالف توی اون وضع! چرا افتاده بود؟؟ مایا میفته که الف بیدارش کنه؟؟ :|

وا اسفا...

پيتر جكسون استاد تغييره! فكر نميكنم الان استاد تالكين هم هابيت رو بشناسه :D

البته من ناراضي نيستم ها! پيتر نبود نميدونم ما بايد چكار ميكرديم؟ :)

خدا واسمون نگهش داره تا فرزندان هورين رو هم بسازه...

ویرایش شده در توسط Elentári

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torin

آره. دقتش کردم!

بد بود که! گندالف توی اون وضع! چرا افتاده بود؟؟ مایا میفته که الف بیدارش کنه؟؟ :)

وا اسفا...

به دلیل اینکه سائرون زد گاندولف رو داغون کرد ویرایش شده در توسط torin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

واقعا که باید انتظار یک جنگ عظیم و حماسه ای بزرگ رو داشته باشیم.چی میکنه این پیتر :) :D

سلام بر دوستان عزیز.

با آرزوی قبولی طاعات وعبادات شما، این عید سعید رو به شما و خانواده محترمتان تبریک میگویم.

باشد که همه در صحت وسلامت در ماه مبارک رمضان بعدی حضور داشته باشند.

حق یارتان.

این تریلر مصادف بود با بزرگترین عید مسلمانان

:|

دست گل همتون درد نکنه واقعا عیدی عالیی بود :D

ویرایش شده در توسط mgh47

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

تريلر خوبي بود . آواز خواني پي پين خاطراتمون رو زنده كرد :D

الان 3 قسمت از فيلم گذشته و همچنان يه جاهايي از فيلم ميلنگه .

همچنان طراحي صحنه فيلم مشكل داره . دره و كوه و صخره ، همش به نظرم پلاستيكي مياد :)

همچنان از تائوريل خوشم نمياد :دي

گريم لگولاس مشكل اساسي داره

كاش كوتوله ها يكمي از بارد ياد ميگرفتند و از حالت لوكس بودن خارج ميشدند :|

بارد واقعا خيلي خوب از آب در اومده . فكر كنم قسمت آخر بيشتر از همه مجذوب بارد و اسماگ بشم :|

ویرایش شده در توسط Théoden

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

ضمن موافقت با خط به خط پست آرون عزیز، باید بگم یه جای تیزر دلم بدجوری لرزید:

دیالوگ آخر تیزر که تورین میگه "از من فرمان ببرید، برای آخرین بار" ! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من از همین حالا پیش بینی میکنم این قسمت رکورد تحریفات رو در تمام فیلم هایی که تا حالا پیتر ساخته می شکنه .

کسایی که از تحریف بدشون میاد خودشون رو آماده کنن یه وقت خیلی غافلگیر نشن . مایی که تحریف دوست داریم هم میریم به شکم هامون صابون بزنیم :)

تور اون آخرین دیالوگ تریلره ، غیر ممکنه این دیالوگ آخر فیلم باشه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

دوستان این قسمت آخر قراره خیلی غم انگیز باشه من که از همین الان دارم اشکامو نگه میدارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ArahaeL

عالی بود ! الان فهمیدم که چرا تغییر اسم قسمت، کار درستی بوده :|

آهنگ Edge of Night فوق العاده بود .... یعنی برای تمام طرفدارا یه حس خاصی رو تداعی میکنه؛ که هم خاطره ی " بازگشت شاه " رو زنده میکنه و هم تناسب خیلی خوبی با این قسمت داره!

صحنه های نبرد هم که معلومه عالی از آب در میاد... یعنی از یه چیز پیتر جکسون که میشه آدم خیالش ازش راحت باشه، همین هنرش تو به تصویر کشیدن صحنه های جنگ هست :|

فقط مسئله ای که هست، همون بحث تغییرات داستانی هست که درسته نمیشه الآن خیلی قضاوت کرد ولی به نظرم پیتر جکسون دلشو دیگه حسابی زده دریا و تغییراتی رو که دلش میخواسته داده :|

چشم اشک آلود لگولاس احتمالا بی ربط با تائوریل نیست ... :)

در کل من که راضیم و به نظرم میتونیم منتظر یه پایان خوب برای این سه گانه باشیم... دیگه الانم اینقدر باید اینو نگاه کنیم تا دیالوگاشو حفظ بشیم ... :D

ویرایش شده در توسط KiA

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

آره. دقتش کردم!

بد بود که! گندالف توی اون وضع! چرا افتاده بود؟؟ مایا میفته که الف بیدارش کنه؟؟ :)

وا اسفا...

خب شاید دلیلش جنگ با سائرون نبوده باشه دوستان همینطور که منتظر خبر های جدید از فیلم و یا حتی خود فیلم هستید باید منتظر نسخه ی اکستندد برهوت اسماگ هم باشید چرا؟چون خیلی از سوالات در فیلم سوم به وسیله ی این صحنه های اضافی در قسمت دوم پاسخ داده میشن برای مثال همین صحنه که ما گندالف رو نیمه جان روی زمین میبینیم شاید دلیلش جنگ با پدر تورین باشه که ما حتی تصاویری از پدر تورین رو در تریلر های برهوت اسماگ دیدیم به هرحال فعلا صبر چاره ی کار هست

ویرایش شده در توسط اسماگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

دوستان به احتمال زیاد بخشی از نبرد تورین در شهر دیل اتفاق میافتد چون داشتن اون مجسمه ها رو جابه جا میکردن که فقط در اونجا پیدا میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

خب شاید دلیلش جنگ با سائرون نبوده باشه دوستان همینطور که منتظر خبر های جدید از فیلم و یا حتی خود فیلم هستید باید منتظر نسخه ی اکستندد برهوت اسماگ هم باشید چرا؟چون خیلی از سوالات در فیلم سوم به وسیله ی این صحنه های اضافی در قسمت دوم پاسخ داده میشن برای مثال همین صحنه که ما گندالف رو نیمه جان روی زمین میبینیم شاید دلیلش جنگ با پدر تورین باشه که ما حتی تصاویری از پدر تورین رو در تریلر های برهوت اسماگ دیدیم به هرحال فعلا صبر چاره ی کار هست

دوست عزیز آخرین صحنه ای که توی برهوت اسماگ نشون داد گندالف توی قفس {!} (زندان ؛ حالا هرچی {:دی}) بود!

چه جوری میخواد از اون بیاد بیرون و نبرد کنه؟

نبرد گندالف و تراین مربوط به قبل اون صحنه میشه! {خیلی قبلش} از این دقیقه به بعد فیلم رو دنبال کن http://8pic.ir/image...limsk0q3s7r.jpg (نبردشون بر اساس تریلر برهوت اسماگ مال اونجاست {حالا چه جوری شو ارو میدونه})

پ.ن: دوستان ناظر فکر کنم جمیع این پست ها باید برن اینجا :دی https://arda.ir/forum...topic=1720&st=0

ویرایش شده در توسط Elendil322

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس سبز برگ

زمان دقیق باقی مانده تا اکران فیلم : 140 روز - 15 ساعت - 7 دقیقه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

تریلر رو دیدم و خیلی دوست داشتم و به طرز عجیب و جالب هم آهنگ Edge of Night به این تریلر میومد.

به راستی که انتظار سخت است! انتظار زیادی از صحنه های حماسی از نبرد تورین و رفقا دارم و دلم می خواد قهرمان بازی های این افراد رو بیشتر ببینم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

ما نیز تریلر رو دیدم و اصن خوشمان نیامد ازش :))))

90% صحنات تکراری بود و تو ارباب حلقه ها به نوعی دیده بودیم

اون صحنه گالادریل اصن جالب نبود و ....

کلا اصن حال نکردم با تریلر

امیدوارم پیتر این قسمت رو یه جوری اوکیش کنه که کم نیاریم :D

پ.ن :

ولی همه به کنار این موسیقیش خیلی حال داد واقعا عالی بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohsenparsi

اینجور که از تریلر برمیاد تائوریل نقش زیادی باید داشته باشه تو این قسمت...(دو سه بار تو موقعیت های مختلف نشونش داد)

واقعا رابطش با کیلی تو برهوت اسماگ خیلی عجیب بود ! (رابطه عاشقانه ؟!!!! ) :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس سبز برگ

مطمئنم پیتر اینبار اشک مارو در میاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

...در اصل میخوان تحریفی که توی ارباب حلقه ها انجام داده بودن اینجا تکمیل کنن! از اون موقع دارم رو خودم کار میکنم که با دیدن این صحنه شوکه نشم اما میدونم بازم برام سنگین خواهد بود...

ببخشید من در جریان نیستم ؛ میشه بگین گدوم تحریف لوتر رو میگید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ببخشید من در جریان نیستم ؛ میشه بگین گدوم تحریف لوتر رو میگید؟

همزمان با حمله به میناس تیریت. چندین حمله هم از دول گولدور به لورین میشه که نبرهای سنگینی هم هستند. دلیل اینکه چرا الفها به کمک انسانها نیومدن هم همینه چون خودشون تحت حمله بودن. اونجاست که گالادریل میره و دول گولدور رو نابود میکنه اما توی ارباب حلقه ها این قسمت رو به کل حذف کردن. حالا میخوان اون واقعه رو بیارن تو هابیت و دول گولدور رو پیش از نبرد حلقه نابود کنن!!!! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

:| :| :| :D

نچ نچ نچ (بیان افسوس) من این صحنه رو توی بازی BFME II دیده بودم ولی...

هی بابا از دست پیتر :D :)

ویرایش شده در توسط Elendil322

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...