رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

* بانو گالادریل *

به نظر من اون چیزی که تو این پوستر جالبه،کوچیکی(از نظر جثه)بارد در برابر عظمت اسماگه!

جناب narichازتون ممنونم. پوستر خیلی قشنگیه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

دوستان میشه لینک دانلود همین پوستر با سایز مناسب واسه دسکتاپ بدین؟؟؟

این بهترین کیفیتیه که تا الان اومده:http://www.thehobbitblog.com/and-so-it-begins/hbfa_mini_1sht_comic_con_rgbres/

وارد لینک بشید و رو عکس کلیک کنید تا در صفحه ی دیگه آماده ی دانلود شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

:D :) @-) :D @-) :| @-) :| @-) :| @-) :D

آقا من الان از خود بی خود شدم!!!!!!!!

نمیدونم چی بگم!!!! تا الان واسه اومدنش ماه شماری می کردم الان تبدیل شد به ثانیه شماری!!!!!

عجب پوستری........... خصوصا طرز ایستادن بارد جلوی اسماگ.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدا کنه زودتر اکران شه. :)

راستی دست نریچ هم بابت این پوستر بی نظیر درد نکنه :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

سلام.

هابیت ۳ The Hobbit 3: The Battle of the Five Armies به کارگردانی جکسون می باشد و در صفحه خود در فیس‌بوک اعلام کرد سومین و آخرین فیلم یعنی «هابیت» با عنوان «هابیت ۳ : نبرد پنج ارتش» (The Hobbit: The Battle of the Five Armies) به نمایش درمی‌آید.کارگردان سری فیلم‌های «ارباب حلقه‌ها» با انتخاب نام جدید کاملا از نام اصلی جی آر. آر. تالکین برای کتاب فانتزی‌اش «هابیت» یا «رفت و برگشت» دور شده است. جکسون کتاب تالکین را به سه فیلم تقسیم کرد. فیلم اول دو سال پیش با عنوان «هابیت: یک سفر غیرمنتظره» به نمایش درآمد و فیلم دوم سال گذشته با عنوان «هابیت: ویرانی اسماگ» روی پرده سینماها رفت.

هابیت: نبرد پنج ارتش که قسمت آخر از تریلوژی هابیت پیتر جکسون است و قرار است در روز ۱۷ دسامبر ۲۰۱۴ ( ۲۶ آذر ) و مقارن با فصل جوایز امسال اکران شود. این مجموعه محصول مشترک نیوزیلند، بریتانیا و ایالات متحده است. جالب است بدانید که بودجه این فیلم چیزی قریب به ۶۰۰ میلیون دلار ارزیابی شده است و این در حالی است که دو فیلم قبل بیش از یک میلیارد و نهصد میلیون دلار فروش داشته اند و هنوز فروش قسمت سوم با این عدد جمع نشده است.

ویرایش:

عزیزان اینجا یه تریلر گذاشته بودم که برش داشتم، زیرا دوستان گفتند که تریلر رسمی نبوده بلکه فیک بوده.اینو گفتم که پستهای بعدی عجیب به نظر نیان

ویرایش شده در توسط mgh47

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTORLyNCH

نمی دونم چون تریلرش کیفیت خوبی نداشت اینطور بود یا نتیجه ی من اینطور بود که تریلر فیک بود! هیچ شباهتی به هابیت نداشت...هر کسی رو هم که نشون داد آشنا نبود(حتی اگه شخصیت جدید اضافه کرده باشه توی تیزر باید یه چهره ی آشنا نشون بده تا همه بفهمن این هابیته)...یعنی انگار یه فیلمه دیگه بود...

با این حال ممنون دوست عزیز...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

اون تریلر به هیچ عنوان تریلر رسمی هابیت نیست . بلکه یک فن مید هستش که طرفداران اونو برای فیلم هابیت ساخته اند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

نمی دونم چون تریلرش کیفیت خوبی نداشت اینطور بود یا نتیجه ی من اینطور بود که تریلر فیک بود! هیچ شباهتی به هابیت نداشت...هر کسی رو هم که نشون داد آشنا نبود(حتی اگه شخصیت جدید اضافه کرده باشه توی تیزر باید یه چهره ی آشنا نشون بده تا همه بفهمن این هابیته)...یعنی انگار یه فیلمه دیگه بود...

با این حال ممنون دوست عزیز...

جدا؟ خودم دانلود نکردم . زده بود تریلر هابیت3. پس برش میدارم.ممنون که گفتید.

ویرایش شده در توسط mgh47

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hunter

post-1532-0-35507600-1406160152_thumb.jp

پوستر هابیت یکم شبیه پوستر انیمه ی شینگکی نو کیوجین یا همون Attack on Titan هست.

ولی با توجه به اتفاقی که قراره بیوفته پوستر واقعا قشنگیه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

عجب پوستر باحالی :) حرف نداره . این فیلم رو فقط باید با کیفیت اچ دی دید :D وگرنه حروم میشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

پوستر که محشره و من الان دارم دیوانه میشم تا اولین تیزر رو ببینم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

همیشه موقع اومدن تریلر چند تا عکس بیاد یعنی تا دو روز دیگه تریلر میاد. فکر کنم فردا شب تریلر بیاد. آخه معمولا جمعه ها میاد تریلر هابیت :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

بلاخره تریلر هابیت تایید شد

post-1897-0-62750300-1406222974_thumb.pn

رو حساب این تاریخ همین امروز باید بیاد تریلر.... درست میگم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

رو حساب این تاریخ همین امروز باید بیاد تریلر.... درست میگم؟

نمیدانم این تاریخ مربوط به زمان انتشار تریلر هستش یا زمان انتشار خبر!

این لینک خبر هستش اگر متوجه شدید به منم بگید اما احتمالا باید تاریخ انتشار خبر باشه!

http://www.albertafilmratings.ca/recentclasstrailers.aspx

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Heaven

دوستان من فكر نكنم زمان انتشار خبر باشه!من يكي از فيلما رو كه تاريخش مال ديروز بود همين الان تو نت سرچ كردم و تريلرش اومده بود! احتمالا زمان انتشار تريلر هستش! بياين دست به دعا بشيم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

دوستان من فكر نكنم زمان انتشار خبر باشه!من يكي از فيلما رو كه تاريخش مال ديروز بود همين الان تو نت سرچ كردم و تريلرش اومده بود! احتمالا زمان انتشار تريلر هستش! بياين دست به دعا بشيم...

نه مربوط به زمان انتشار خبر هستش! اما اینو متوجه شدم که هروقت خبر تریلری توی سایت آلبرتا قرار میگیره فردای آن روز تریلر منتشر میشه پس به احتمال خیلی زیاد فردا باید تریلر منتشر بشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the witch-king of angmar

به احتمال زیاد تیزر 26 جولای میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا پلنگ

بچه ها پس حواستون جمع باشه که به محض اینکه اومد مارو باخبر کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

پس اینجوری که معلومه تائوریل آخرش میمیره! :D یعنی میره کیلی رو نجات بده {یه همچین چیزی :دی} میکشنش. مثل فیلم هندیا :)

ویرایش شده در توسط Elendil322

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...