رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

الوه

عجب شوک بزرگی!

عجیب میشه اگر شایعات به حقیقت بپیوندند!

خواننده ی تیتراژ پایانی "یاران حلقه"، "اِنیا" برای "آنجا و بازگشت دوباره" باز میگردد!

منبع: http://www.theonerin...and-back-again/

خب متاسفانه به حقیقت نپیوست @};-

http://www.theonering.net/torwp/2014/03/22/87766-enya-is-not-involved-in-the-next-hobbit-film

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

همه ی این مطالب خیلی عالی و وسوسه انگیز هستن برای دوستداران سرزمین میانه، ولی من خیلی میترسم كه فیلم سوم انیمیشن بشه و باعث بشه حتی به وجهه (درست نوشتم؟) ارباب حلقه ها آسیب وارد بشه. تموم نقشه های پیتر جکسون در صورت تحقق سینما رو تکون میدن، اما اگه اون‌طوری كه تبلیغ میشه نشه شاید تا این حد بالا بردن انتظار مخاطب کار درستی نباشه.

ویرایش شده در توسط ضحی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

همه ی این مطالب خیلی عالی و وسوسه انگیز هستن برای دوستداران سرزمین میانه، ولی من خیلی میترسم كه فیلم سوم انیمیشن بشه و باعث بشه حتی به وجهه (درست نوشتم؟) ارباب حلقه ها آسیب وارد بشه. تموم نقشه های پیتر جکسون در صورت تحقق سینما رو تکون میدن، اما اگه اون‌طوری كه تبلیغ میشه نشه شاید تا این حد بالا بردن انتظار مخاطب کار درستی نباشه.

با دیدن هابیت برهوت اسماوگ بی صبرانه منتظر هابیت آنجا و بازگشت دوباره هستم ،

امیدوارم هر چه زودتر پوستر یا تریلر منتشر بشه...

راستی یه کاربری تو ایران فیلم گفته بود که توی IMDB نوشته نسخه دوم اکستندد نداره میخواستم ببینم این موضوع حقیقت داره؟

نسخه سوم چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

با دیدن هابیت برهوت اسماوگ بی صبرانه منتظر هابیت آنجا و بازگشت دوباره هستم ،

امیدوارم هر چه زودتر پوستر یا تریلر منتشر بشه...

راستی یه کاربری تو ایران فیلم گفته بود که توی IMDB نوشته نسخه دوم اکستندد نداره میخواستم ببینم این موضوع حقیقت داره؟

نسخه سوم چی؟

فیلیپا بوینز بصورت رسمی اعلام کرده که اکستندد هست و ما قراره یه لاین داستانی مخصوص تراین پدر تورین رو ببینیم! از موقعی که در نبرد آزانول بیزار گم شد، تا موقعی که گندالف تو دال گولدور پیداش میکنه! همچنین شاهد دزدیده شدن آخرین حلقه ی قدرت دورفی توسط نکرومنسر هستیم و ...

البته یه جورایی واضح بود که حضور نخواهد داشت! چون تیتراژ هابیت ها صدای مرد هست و دورفی ولی لوتر هر سه خانم و الفی @};- ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

Leonard Nimoy تایید شد برای آهنگ تیتراژ پایانی هابیت آنجا و بازگشت دوباره

post-1897-0-52854300-1396339231_thumb.jp

دوستان خبر شوکه کننده دیگر:

The Hobbit: There and Back Again” to be released July 29, 2015 and will premiere at Comic-Con International

تاریخ اکران هابیت آنجا و بازگشت دوباره عقب افتاد یعنی 7 مرداد 1394

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

دوستان خبر شوکه کننده دیگر:

The Hobbit: There and Back Again” to be released July 29, 2015 and will premiere at Comic-Con International

تاریخ اکران هابیت آنجا و بازگشت دوباره عقب افتاد یعنی 7 مرداد 1394

آقا شادمون کردی با این خبر..! خوب کاری کردن انداختنش جولای... آخه صبر ما هم حدی داره دیگه بلاخره...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

آقا شادمون کردی با این خبر..! خوب کاری کردن انداختنش جولای... آخه صبر ما هم حدی داره دیگه بلاخره...!

عزیز من عقب انداختن 7 مرداد 1393 که ننداختن 7 مرداد 1394 انداختن!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

من تا اون موقع فسیل شدم! یعنی واقعا 7 مرداد 94؟!؟!

شایعه س یا واقعیت داره؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

من تا اون موقع فسیل شدم! یعنی واقعا 7 مرداد 94؟!؟!

شایعه س یا واقعیت داره؟!

واقعیت داره منبع سایت onering هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

دروغ سیزده هستش :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دوستان این اگر حقیقت داشته باشه دوباره میندازنش جلو! :دی

پیتر برای 2015-2016 پروژه تن تن ـشه بعدم هیچ دلیلی نداره عقب بیوفته فیلمبرداری کامل شده همه چی رو برنامه ست! @};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

دوستان این اگر حقیقت داشته باشه دوباره میندازنش جلو! :دی

پیتر برای 2015-2016 پروژه تن تن ـشه بعدم هیچ دلیلی نداره عقب بیوفته فیلمبرداری کامل شده همه چی رو برنامه ست! @};-

این لینک خبر ببینید:

http://www.theonering.net/torwp/2014/04/01/87992-there-and-back-again-moves-to-july-2015-world-premiere-at-comic-con/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

دروغ سیزده هستش :دی

موافقم :دی

تو این ۲-۳ روز به هیچ خبری نمیشه اعتماد کرد :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نمیدونم خبر لنارد نموی صحت داره یا نه. اما به هر حال دیدن این کلیپ خالی از لطف نیست. این ویدئو در سال 1967 ضبط شده. طبق اون خبر قراره برای فیلم دوباره بازخوانی بشه:

http://fs2.filegir.com/3dmahdi/Leonard_Nimoy_-_The_Ballad_of_Bilbo_Baggins_%5BFULL_VERSION%5D_-_best_quality_%5BAGF5ROpjRAU%5D_%5Btag18%5D.mp4

اینجا هم چندتا از بازیگرها این شعر رو روخوانی میکنن:

http://fs2.filegir.com/3dmahdi/The_Stars_of_The_Hobbit_Read_The_Ballad_of_Bilbo_Baggins_%5BfuPTg4Y6ho8%5D_%5Btag18%5D.mp4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

هابیت؛شاید وقتی دیگر: تاریخ اکران "به آنجا رفتم و بازگشتم" با تاخیری مجدد به 29 جولای 2015 موکول شد!

در خبری شوکه کننده کمپانی وارنر بروس اعلام کرد که تاریخ اکران قسمت سوم از سه گانه "هابیت" تحت عنوان »به آنجا رفتم و بازگشتم« مجددا به تعویق و به تاریخ 29 جولایِ سال 2015 موکول شد.این خبر در فرش قرمز کامیک-کانِ سن دیگو اعلام شد.پیش از این نیز تاریخ اکران فیلمهایی چون "300" و "کابوی ها و بیگانگان" در همین مراسم به تعویق افتاده بود.

اطلاعات و جزئیات اولیه نشان میدهد که جکسون و وارنر بروس در حال برنامه ریزی بعضی موارد در مقیاسی عظیم هستند.این هفت روزِ حجیم و سنگین در کمیک-کان که جشنی‌ست با تمِ سرزمین میانه از اتفاقات و فعالیتهایی که در TABA یا همان "There And Back Again/به آنجا رفتم و بازگشتم"رخ میدهد،اولین فرش قرمز تابا در "بزرگترین مکان برای فرش قرمز یک فیلم در جهان" خواهد بود.

Burbank CA گزارش میدهد:

»هابیت: به آنجا رفتم و بازگشتم« آخرین فیلم حماسی از سه گانه اقتباسی پیتر جکسون از کتاب "هابیت" اثر جی.آر.آر تالکیناست.فیلمی که تاریخ اکرانش به چهارشنبه 29 جولای 2015 موکول شد.این تغییر تاریخ اکران هیچگونه ارتباطی به تاخیر در تولید فیلم ندارد،در عوض بنظر میرسد تمایلی که جکسون در کمیک-کان سن دیگو نشان داده دلیل این تاخیر است.این اطلاعیه تاخیر در تاریخ اکران مشترکا توسط "دَن فِلمَن"مدیر توزیع داخلی و "ورونیکا واندنبرگ"مدیر توزیع بین المللی وارنر بروس منتشر شد.

فلمن اظهار داشت: "زمانی که پیتر جکسون با این ایده در کمیک-کان به نزد ما آمد که از ما میخواست ما بزرگترین فیلم جهان را میزبانی کنیم،شگفت زده شدیم و از این چشم انداز به شدت هیجان زده شدیم.کمیک-کانِ سن دیگو بهترین محل برای فرانشیزِ فیلمی چون {هابیت} و گرفتین یک نتیجه مناسب برای این سه گانه است.با این حال فیلم در حال ترک تعطیلات سنتیِ سال نو به سمت تابستانهای بلک باسترپسند است."

جکسون اظهار داشت: "حمایت جهانی و شور و شوق طرفداران بخش زیادی از موفقیت این فیلم ها بوده است.زمانی که ما شروع کردیم به فکر کردن که کدام راه بهترین راه برای به پایان رسانیدن هرچه بهتر سرزمین میانه است متوجه شدیم که تنها یک راه وجود دارد و آن هم این است که پایان فیلم را از میام جامعه بیرون بکشیم.ما می خواهیم مشورت کنیم با مردمی که در طی این راهِ دراز هوادار ما بوده اند.من خوشحالم وقتی میبینم که نیولاین سینما،مترو گلدن مایر و وارنر بروس به اندازه من مشتاق دخیل کردن طرفداران در جشن پایانی سرزمین میانه هستند."

طبق برنامه ای که برای کمیک-کان ریخته شده فرش قرمز "هابیت:به آنجا رفتم و بازگشتم" روز یکشنبه در پتکوپارکِ سن دیگو برگزار خواهد شد و به مدت یک هفته هم ادامه خواهد داشت.موسیقی و غذا بپا خواهد شد.صنعتگران و هنرمندان خواهند آمد،هنرمندی بچه ها هم هست.بازی های آزمایش توانایی هم برقرار است اما نه فقط برای شرکت کنندگان کمیک-کان.بلیط های مراسم فرش قرمز در روزهای کارناوال و همچنین از طریق مسابقاتی که وارنر بروس برگزارکنندۀ آنهاست قابل تهیه هستند.

واندنبرگ همچنین اضافه کرد: "ما در فرش قرمز لس آنجلس(برای برهوت اسماگ) از واکنش طرفداران متوجه اشتباه خود شدیم ولی امروز خوشحال شدیم وقتی که جکسون با آن ایده در کمیک کان سن دیگو نزد ما آمد.محلۀ "لامپِ‌گاز" و "پِتکو پارک" بهترین محل برای به ارمغان آوردن سرزمین میانه در واقعیت است و ما ایمان داریم که طرفداران از صمیم قلب و با آغوشی گرم از این وداع ها استقبال خواهند کرد."

نقدفارسی

ویرایش شده در توسط strayder

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

بابا همه زیر پسته نوشته بودند دروغ اول آپریله...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

چیزی که ذهن منو مشغول کرده زمان اکران نیست، زمان خود فیلمه! اگر پیتر جکسون همه ی اتفاقاتی كه گفته رو به تصویر بکشه فیلم قراره چند ساعته بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

دوستان همونطور که گفتم این خبر اکران یک دروغ سیزده ای بیش نیست. این دروغ سیزده در امریکا و سایر نقاط به دروغ آپریل هم مشهور هستش و حتیبعضی کمپانی ها هم همچین دروغ هایی رو میگن . اگر یه سر به سایت حلقه ی یگانه بزنید در کامنت ها میبینید که همه نوشته ان Apirl Fools یعنی دروغ آپریل ...

چیزی که ذهن منو مشغول کرده زمان اکران نیست، زمان خود فیلمه! اگر پیتر جکسون همه ی اتفاقاتی كه گفته رو به تصویر بکشه فیلم قراره چند ساعته بشه؟

زمان فیلم به احتمال زیاد تقریبا سه ساعت خواهد شد با توجه به اون حوادثی که در انتظاره . و ارباب حلقه ها جنگ میناث تریس خودش یه فیلم سینمایی بود تو هابیت هم همینطور خواهد بود و احتمال اینکه یک و نیم ساعت شاهد جنگ باشیم رو داره. بقیه ی ماجراهایش هم که بماند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

عزیز من عقب انداختن 7 مرداد 1393 که ننداختن 7 مرداد 1394 انداختن!!

اوه عجب سوتی دادم آره راست میگید! @};- چون اولین بار که برای پخش قسمت سوم تاریخ دادن جولای همین سال میشد و زودتر از دسامبر... واسه همین من فکر کردم دوباره پشیمون شدن و از دسامبر انداختن زودتر توی جولای...دیگه به سالش دقت نکردم!

آقا اصلا این شایعه پراکنی ها چیه می کنند... تاریخ اکرانشو دیدم که هنوز همون 17 دسامبر 2014 بود!... کشتنمون با این دروغ آپریلشون....!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

خدا کنه 94 حقیقت نداشته باشه! من تا اون موقه حتما مردم از انتظار! انتظاری رو که برای قسمت سوم دارم برای قسمت دوم نداشتم. ولی اگه واقعا توی این مدت روی فیلم کار کنن و موجب راضی شدن طرفداران بشه من به الشخصه این صبر رو تحمل می کنم:دی اگه قسمت سوم جوری ساخته بشه که همه بگن دم پیتر گرم... کاش سیلم رو هم بسازه... من دیگه از خوشحالی جان به جان آفرین تسلیم می کنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
I AM AWESOME

حقیقت داره دوستان

http://8pic.ir/image...50261071872.png

فیسبوک ایران فیلم تایید کرده

ویرایش شده در توسط gollum player

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...