رفتن به مطلب
3DMahdi

اخبار «هابیت: نبرد پنج سپاه»

Recommended Posts

تور

به این زودی ها تریلری نمیاد. اولین تریلر اگر خیلی زود بخواد منتشر بشه تا دو سه ماه دیگه میاد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

من هم وقتی که عنوان جدید قسمت سوم رو فهمیدم واقعا ناراحت شدم . آنجا و بازگشت دوباره بهترین عنوان برای قسمت سوم بود نبرد 5 سپاه اصلا نمی تونه اون حس و حال ماجراجویی هابیتی رو برام تداعی ببخشه

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح سهو نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

به نظر من که اتفاقا خیلی خوب شد که اسمش را عوض کردن چون به نظر من آنجا و بازگشت دوباره یه اسم آروم و خنثی هستش و یه فیلم آروم و بدون درگیری و گل وبلبلی را در ذهن تداعی میکنه و این اسم با تم فیلم سوم اصلا جور نیست چون فیلم سوم سراسر درگیری و زدوخورد هستش و نبرد پنج سپاه به خوبی این حس و حال را به شنونده میده و شور خاصی را ایجاد میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اسماگ

به نظر من که اتفاقا خیلی خوب شد که اسمش را عوض کردن چون به نظر من آنجا و بازگشت دوباره یه اسم آروم و خنثی هستش و یه فیلم آروم و بدون درگیری و گل وبلبلی را در ذهن تداعی میکنه و این اسم با تم فیلم سوم اصلا جور نیست چون فیلم سوم سراسر درگیری و زدوخورد هستش و نبرد پنج سپاه به خوبی این حس و حال را به شنونده میده و شور خاصی را ایجاد میکنه

بله منم با نظر شما موافقم به نظر من نام آنجا وبازگشت دوباره یک نام فانتزی است و به نظر من مناسب نام فیلمی که سرشار از جنگ و مبارزه است مناسب نیست ولی فکر میکنم نام نبر پنج سپاه خیلی نام مناسبی برای فیلم هست و به قول الوه جان که در پادکست گفتند بیاین اسم جدید رو دوست داشته باشیم

دوستان این عکسو اتفاقی تو سایت اختصاصی www.hobbit.com پیدا کردم اگه دوست داشتید دریافتش کنید

http://www.fortressofsolitude.co.za/wp-content/uploads/2014/04/0vrat.jpg

ویرایش شده در توسط الوه
افزودن لینک مستقیم تصویر به تگ کد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

خب کسی میدونه تریلره کی میاد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

خب کسی میدونه تریلره کی میاد؟

It arrives precisely when it means to! :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اخرین دورف

سلام دوستان !

کسی میدونه که این فیلم کی ساختش تموم میشه و کی منتشر میشه ؟ :))

یا اگه تریلری چیزی ازش اومده تو این تایپک بزارین لطفا ! :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

سلام دوستان !

تاریخ انتشار (اکران) ۱۷ دسامبر ۲۰۱۴ یا ۲۶ آذر ۹۳ هست که با چند ماه فاصله روی اینترنت قرار می گیره.

در مورد تریلر هم اگه پست های قبلی رو نگاه می کردید متوجه می شدید که هنوز چیزی منتشر نشده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

سلام دوستان !

دوست عزیز آخرین دروف

این تریلر فیلم آخر برای خودش داستان داره به شدت. هم اینکه زمانش هی کم و زیاد میشه بعد کار های گرافیکی و تدوینش هنوز تموم نشده جکسون تایید کرده اما خود تریلر رو نه زمان انتشارش رو .

خلاصه کلی داستان داره اما بهترین حدس و گمان میره برای تاریخ 17 جولای 2014 اونم با یسری حدس و گمانه زنی هست که میگم. حالا اگر پادکست 39 رو که میادش دانلود کنی بیشتر توضیح دادم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

دوست عزیز آخرین دروف

این تریلر فیلم آخر برای خودش داستان داره به شدت. هم اینکه زمانش هی کم و زیاد میشه بعد کار های گرافیکی و تدوینش هنوز تموم نشده جکسون تایید کرده اما خود تریلر رو نه زمان انتشارش رو .

خلاصه کلی داستان داره اما بهترین حدس و گمان میره برای تاریخ 17 جولای 2014 اونم با یسری حدس و گمانه زنی هست که میگم. حالا اگر پادکست 39 رو که میادش دانلود کنی بیشتر توضیح دادم.

اتفاقا تمامی کارهای مربوط به تریلر انجام شده و فقط دنبال چهار جمله ی بزرگ و حماسی برای میان صحنه ها هستند. منبع:

http://www.theonering.net/torwp/2014/06/29/90616-more-on-what-to-expect-from-the-hobbit-3-trailer/

دیگه نهایتا اگه خیلی بخوان دیر پخش کنن در جشنواره ی کامیک کان پخش میکنند که از 24 تا 27 جولای امسال هست یعنی حدودا سه هفته دیگه. دلیل این دیر پخش کردن هم اینه که تریلر هر فیلم زودتر از 6 ماه قبل اکرانش نباید منتشر شه. از طرفی جولای میشه ماه 6 ام! و الان اگه اشتباه نکنم 30 جون هستیم! یعنی تا یکی دو روز دیگه وارد جولای میشیم! ممکنه همین اول جولای پخشش کنن!!

ویرایش شده در توسط Thorin Oakenshield

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

من که هنگام دیدن تریلر برای فکم آرزوی افتادن میکنم! :دی

کلا با اخبار و مصاحبه ها و اینا خیلی به قسمت سوم امیدوارم که با توجه به اینکه بخش اعظم داستان تو اون هست (با اون پایان) پتانسیل تبدیل شدن به یک شاهکار سینمایی رو داره فقط امیدوارم پیتر شلوغش نکنه که تو ذوق بزنه و بیشتر به محتوا بپردازه و خلاصه همه قشرها رو درست مثل ارباب حلقه ها راضی و وادار به تحسین کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

اتفاقا تمامی کارهای مربوط به تریلر انجام شده و فقط دنبال چهار جمله ی بزرگ و حماسی برای میان صحنه ها هستند. منبع:

http://www.theonerin...bbit-3-trailer/

دیگه نهایتا اگه خیلی بخوان دیر پخش کنن در جشنواره ی کامیک کان پخش میکنند که از 24 تا 27 جولای امسال هست یعنی حدودا سه هفته دیگه. دلیل این دیر پخش کردن هم اینه که تریلر هر فیلم زودتر از 6 ماه قبل اکرانش نباید منتشر شه. از طرفی جولای میشه ماه 6 ام! و الان اگه اشتباه نکنم 30 جون هستیم! یعنی تا یکی دو روز دیگه وارد جولای میشیم! ممکنه همین اول جولای پخشش کنن!!

والا خبری که شما درج کردی به عنوان منبع بسیار جدیده اینو هنوز ترجمه نکرده بودم. امیدوارم اینطور باشه. ما که بدمون نمیاد :(( . اما گفته باشم توی کمیک کان سندیگو پخشش نمیکنن صد درصد احتمالا قبلش پخش کنن که کامیک کان رو هم تحت تاثیر قرار بدن. که میشه حدود 17 الی 20 جولای

پ.ن :

منم امیدوارم حرف تور درست باشه.

ویرایش شده در توسط توروندور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

اینجور حرف های بازیگران در مورد فیلم به نظر من بی خود هستش و نباید اصلا به حرف هایشون اهمیتی داد . پارسالم بازیگرا در مورد فیلم اینقدر شور و اشتیاق نشون دادن که انتظارات مارو هم بالا بردن ولی خودتون بهتر از من میدونین نتیجه اش چی شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

واقعا ...؟!!!

خدا کنه جذاب ترین قسمت سه گانه هابیت باشه که میدونم میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...