رفتن به مطلب
Halbarad

بیوگرافی و فیلمو گرافی بازیگران ارباب حلقه ها

Recommended Posts

فنگورن

گاندلف: مک کلن بی نهایت زیبا بازی کرد ، 1 صحنه نبرد با بالروگ.2 رهایی دادن تئودن از بیماری. 3 صحبت کردن با فرودو در مورد حق زندگی در موریا. 4 و در نهایت صحبت کردن و امید دادن به سربازان ترسیده از شکست دروازه میناس .

سارومان: 1 موقعی که در یاران حلقه به گاندلف توهین میکنه سخت ناراحتم کرد.2 زمانی که در تایید حرف گریمای لعنتی که میگه (( برای فتح هلمز دیپ نیاز به هزاران سرباز هست)) و سارومان با عظمتی وصف ناشدنی میگه (( ده ها هزار نفر)) ، و بعدش سخنرانی نابود کنندش ، که حتی وقتی الان تصورش رو میکنم اشک تو چشام جمع میشه (( به نظرم بهترین و اوج بازیگری فیلمه ، البته جز بهترین سکانس های فیلم نیز هست.))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

این پسر یکی از ناز ترین پسر هایی کهتا حالا دیدم ، اگه کسی شبیهش رو سراق داره ، به من عاشق یه خبر بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

تئودن: به جرعت میتونم بگم محبوب ترین شخصیت این فیلم برای منه . تک تک سکانسای اون اوج لذت من تو فیلمه ، راستش احساس میکنم تلاقی

بازی بی نظیر این بازیگر با شخصیت باشکوه تئودن در هم آمیخته و تا جایی اوج میگیره که تو قلب هر بیننده ای نفوذ میکنه. به جرات می گم که این کاراکت

ر اگه از همه شخصیت های فیلم برتر نباشه ممکن نیست کمتر باشه. صحنه های حضور هنرمندانه اون : 1- بدست گرفتن قدرت بلافاصله بعد از بهبود

بیماری و تنبیه گریمای لعنتی 2- مخالفت با گاندلف و تصمیم رفتن به هلمز دیپ، که جدا عاقلانه بود 3- صحبت کردن با آراگورن ، زمانی که آراگون هیچ امیدی

برای پیروزی نداره (( اگه توجه کرده باشید جکسون این صحنه رو در مقابل صحنه ای قرار داد که آراگورن با یه پسر بچه حرف میزنه و بهش امید میده ، به

نظرم منظورش این بود که آراگورن در مقابل تئودن مثل همون پسر بچه هست در مقابل آراگورن.)) 4- تصمیم شاه تئودن برای رفتن به میناس 5- زمانی که در

اردوگاه با قاطعیت به فرمانهای نا امیدش میگه (( درسته ما نمیتونیم حلقه محاصره میناس رو بشکنیم ، با این حال در کارزار با اونها روبرو خواهیم شد)) 6-

صحنه آهسته از صورت شاه ، در هنگام عزیمت به میناس ، که صدای شخص عزیزش روش پخش میشه 7- سخنرانی باشگوه و عظیم این شاه بزرگ در

:D

دشت پلنور ، که طوری به وجدم میاره که یه لحضه فکر میکنم آبجی کوچیکم اورگه و بهش حمله میکنم . 8- خدا حافظی غم انگیز با اووین که جدا اشکهام رو در میاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خب نوبتی هم باشه نوبتی اسمیگل هستش، با این که یه زمانی ازش متنفر بودم ولی هر بار که فیلم رو میبینم یکم بیشتر بهش نزدیک میشم. :D

آخه دلم یکم واسش میسوزه ، و هر وقت فکر میکنم فرودو نازنین هم ممکن بود یه روزی توسط حلقه انقدر زشت و بدجنس بشه دلم فرو میریزه. آخه من

کاراکتر فرودو رو خیلی دوست دارم. :D

خب برسیم به صحنه های حضور جالب گالوم بد جنس:

1 اولین بار که دیدمش فکر میکردم ، واقعا یه آدم لاغر و عقب افتاده نقشش رو بازی کرده. :D$ خب خیلی طبیعی بود. :D ( جالبه بدونین ، اولین بار که از

روانشناسی چهره در کاراکتر های بصری استفاده شده در لوتر و بر روی گالوم بوده ، واسه همینه که خیلی صورتش طبیعی به نظر میرسه)

2 از صحنه های مورد علاقم اونجاییه که گلوم خرگوش میگیره و سم اون ها رو میپزه ، وقتی گالوم داد و فریاد راه میندازه و ناله میکنه تا سم به اصطلاح

خرابشون نکنه ، خیلی با مزه میشه ، و خیلی به آدم حال میده . (( آخه یه جور خرق عادت واسه ماست)).

3 یادمه اونجایی که یه ما هی زنده رو که اگه اشتباه نکنم گربه ماهی بود گاز میگیره ، تمام وجودم ریش ریش میشه :D ، یادتونه با چه حسی این کار

رو می کنه ؟؟؟؟؟؟؟ خیلی دلم میخواد بدونم کی این کار رو انجام داد یعنی کی ماهی رو اینجوری تو واقعیت گاز گرفت.

4 یادمه اوایل انقدر دوشخصیتی بودنش رو عالی بازی می کرد که جدا فکر می کردم اینا دو نفرن!!!!!!!!!!! :D$

5 اونجایی که لمباس میخوره و سرفه میکنه خیلی حال میکنم ، آخه حیف نیست مامان بزرگم کلوچه هایی به اون نازی بپزه و اون دژخیم بخوره؟ :)

6 وقتی موذیانه داشت لمباس ها رو روی سم خرد میک رد ، دلم میخواست از تو مانیتور خفش کنم :D ، ولی جدا موذی بود.

7 هیچ وقت تو فیلم به اندازه اونجایی که گلوم از بالای سخره با اون چهره موذیش ظاهر میشه ، در حالی که فکر میکردم مرده نمیترسیدم . حتا حالا هم اون

سکانس ضربان قلبم رو تند میکنه. :)

8 وقتی هم که به فرودو جان میگه قسمم به حلقه خالی بندیه ، کلی با موز ماریش حال میکنم. :)

9 عشق واقعی رو جدا میشه تو آخرین صحنه های حضورش دید ، ما هم باید عشق رو از اسمیگل یاد بگیریم ، وقتی میگفت yes ......yees , pgri و حلقه

رو بالای سرش گرفته بود جدا به اون حالش قبطه خوردم ، آخه رسیدن به محبوب کم چیزی نیست. :D دیدید انقدر مجذوب عشقش شد که درد سوختن تو

آتیش هم ، حواسشو پرت نکرد (( یعنی می شه ما عاشق کسی بشیم و اون تو جهنم بشه تسکین زخم های ما؟؟؟؟؟؟؟؟)) :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

وای دوستان ، من دیشب تازه فیلم قطب نمای طلایی رو دیدم ، میدونید صدای کی روی خرس بازیگر بود ؟؟

گاندلف خودمون ، عجب صدای با شکوهی بود ، تو ارباب حلقه ها اصلا این جوری و با عظمت صحبت نکرده بود. همه حرفاش با اون صدا ، موهای تن آدم رو

سیخ میکرد ، خیلی با شکوه بود ، بازیگر نقش سارومان هم بازی کرده بود. :D :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن
کلا صدای کریستوفر لی محشره . میدونید که یه مجموعه از موسیقی های شعرهای کتاب ارباب حلقه ها از گروه Tolkien Ensamble رو اون خونده ؟ شاهکاااااره! مخصوصا Fall of GilGalad اش! تو سایت هستن برای دانلود.

هیچ مجموعه ای با این نام Tolkien Ensamble نبود و من رفتم تو مجموعه Caprice ensemble ولی آهنگی به نام Fall of GilGalad توش نیست ! :x

چی کار کنم ، میشه یه راهنمایی دیگه ای بکنید بانوی من ;)) ;)) :D ;)) ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ببخشید ، ولی هیچ کدوم از آهنگ هایی که تو سایت هستش رو ندیدم که صدای کریستوفر لی عزیز روش باشه ،البته همشون رو دانلود نکردم ولی ، ;))

حوصله دانلود همه آهنگ ها و البته وقتش رو ندارم اگه ممکنه ، خودتون معرفی کنید کجا میتونم اهنگ های مربوطه رو که ایشون خوندن پیدا کنم. ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورون
من فکر می کنم این رسم هالیوود هست که هر چند وقت یکبار یک نابازیگر را ستاره بکنه به نظر من الیجا خوب بازی کرد ولی بهترین گزینه نبود در ضمن اسم زشتی هم داره

ببخشید مینیاتور عزیز... منظورت از اینکه اسم زشتی داره چیه... (الیجا) معنای بدی داره یا خوش آهنگ نیست؟

و شما آرون خان ... اگه به فرض شبیه الیجا رو پیدا کردی می خوای چی کار بکنی؟ دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ببخشید مینیاتور عزیز... منظورت از اینکه اسم زشتی داره چیه... (الیجا) معنای بدی داره یا خوش آهنگ نیست؟

و شما آرون خان ... اگه به فرض شبیه الیجا رو پیدا کردی می خوای چی کار بکنی؟ دی

هیچی سیر نگاش میکنم ;))

چون دلم میخواد بفهمم چه جوری جکسون جون تونست تو چنین قیافه ای فرودو رو پیدا کنه ;))

، ما که به الیجا جان دست رسی نداریم ، به شبیهش قناعت میکنیم.

:D :x ;)) ;))

خوبه اسم یه بانو رو نیاوردم ! جلل خالق ! :D :x :-? ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord of the ring - Sauron

اسم منو میاوردی بهتر بود

انصفا چشم می خوای فقط Eye of sauron

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

اه ;))

چشم پر خون تو را که دوست خواهد داشت!

تازه من تازگی ها یاد گرفتم که تو تایپیک هرچیزی مخصوص خودش نظر بدم ! ;))

وگرنه الان جوابت رو میدادم ;))

بیاین در مورد نقش الیجا در فیلم شهر گناه صحبت کنیم ، نظر شما در مورد بازی اون در این فیلم چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تجاوزگر

محتوای این پست و سایر پست های این کاربر به علت توهین به کاربران و دربرداشتن الفاظ نامناسب و غیراخلاقی حذف شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ای بابا !

من از بازی الیجاه خوشم میاد ، میخوام کسی مثل اون رو پیدا کنم و با تمثیل به آرزوی دیدن بازیگر فرودو برسم . همین.

چرا به کیردان گیر دادی ، اون که خودش هم پیر بود . چیزی که همه دوست داشتند ببینند تام بامبادیل بود که ساخته نشد نه این جناب کشتی ساز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تجاوزگر

محتوای این پست به علت توهین به کاربران و دربرداشتن الفاظ نامناسب و غیراخلاقی حذف شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

این قدر بدم میاد از این پسره ی قورباغه با اون چشماش! عین چشمای دابی تو هری پاتره! اه اه... از فرودو هم خیلی بدم میاد! پسره ی (پیرمرد) لوس! ضعیف! متکبر!!!!(اه!) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

راستی رابطه شما با فرودو هم تو فیلم زیاد خوب نبود ، دل خوشی ازش نداشتی ؟

بازی الیجاه که خیلی خوب بود ، شاید نقشش مناسب نبود!

راستی لگولاس چرا تو داستان انقدر ضعیفتر از فیلم بودی ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

فرودو

مخصوصا از اداهاش خوشم نیومد

میخواد خودشو مسلا نیش خورده نشون بده میشه مثل اورک :D

در کل بازی خوبی نبود

من که نپسندیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

مگه چند تا نیش خورده دیدی تا حالا که شلوب زده باشه بهشون !

نگاهش که خیلی سنگین و غم انگیز بود !

همون نگاهش صد تا بازی می ارزید !بازی چشماش رو باید با آلپاچینو مقایسه کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

چشم

تسلیم

نه من منظورم قیافشه

مثلا وقتی نزگول توی اوسگیلیات اومد وقتی پایینو نگاه کرد و اومد بالا اصلا از قیافش خوشم نیومد

اصلا حس تسخیر شدگی یا یه همچین چیزی بهم دست نداد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من نمیگم که الیجاه تمام و کمال بوده ! ولی بنظرم گزینه مناسبی واسه نقشش بوده !

خیلی ها میگن ، فرودو تو فیلم انگار قیافه میگیره و خیلی از خودش متشکره ، اما من میگم چون داره تو غالب یه 50 ساله بازی میکنه اینجوری دیده میشه ، اگه یه مرد 50 ساله این نقش رو بازی میکرد ، ممکن بود نحوه نگاه اینچنینیش رو به جای خودخواهی ، سنگینی و متانت ببینیم ولی تو چهره یه جوان بیست ساله ( بنا به خصوصیات این سن ) هر رفتاری رو بیشتر به غرور و تعصب و خودخواهی نسبت میدیم ، که در اصل طبیعیه .

اما آیا انتخاب فرودوی 20 ساله بهتر از 50 ساله نبود !

به نظر من ، پیتر جکسون با این کار سعی کرد دامنه افرادی رو که میتونن خودشون رو با شخصیت اصلی داستان یکی کنن ، وسیع تر کرد ، مسلما همزاد پنداری برای اکثر افراد با یه پسر 20 ساله راحت تره تا یه مرد میانسال 50 ساله !

زیبایی بازیگر هم مهمه ! چون قراره تو رویاهامون آرزوی همیشگی ماجراجویی رو به حقیقت تبدیل کنیم ، خب ! شما که دوست ندارید وقتی خودتون رو تو عالم رویا به جای قهرمان میذارید با یه پیر مرد یا یه فرد نازیبا رو به رو شید !؟

انتخاب بازیگری مثل الیجاه برای نقش حیاتی فرودو ، پاسخ درست نیازهای روانی تماشا گر هاست ! واسه همینه که خارج از جمع علاقه مندان اصیل تالکین ، الیجاه انقدر مناسب نقشش دیده میشه و مورد اقبال قرار میگیره !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

تسلیم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf
راستی رابطه شما با فرودو هم تو فیلم زیاد خوب نبود ، دل خوشی ازش نداشتی ؟

بازی الیجاه که خیلی خوب بود ، شاید نقشش مناسب نبود!

راستی لگولاس چرا تو داستان انقدر ضعیفتر از فیلم بودی ؟

خیر نداشتم! من از اولش از فرودو خوشم نمیومد.چون خیلی شخصیت لوسی بود تو فیلم اما تو کتاب قابل تحمل تر بود...ولی از اونجایی که من اول فیلم رو دیدم و بعدش رفتم سراغ کتاب فرودوی تو فیلم برام ملموس تر بود یه جورایی اجازه نمی داد تفکر دیگه ای در موردش داشته باشم. ای تقصیر پی.جی ه! به من ربطی نداره! ~x(

به جرئتی منو ضعیف خطاب کردی؟ :D بدینوسیله دستور می دهم گردنت رابزنند تا درس عبرتی باشد برای همگان! :D

نه جدا" منظورت از ضعیف چیه؟ از لحاظ بدنی و اینا؟ خب لگی تو کتاب از تو فیلم روحیه ش لطیف تره ولی ضعیف؟ عمرناش!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

منظور بدی نداشتم!

ولی کمانش ، مخصوصا با اون کوچیکه ! اصلا نمیتونست خوب کار کنه ! یادته تو موریا تو فیلم چه اورک کشی راه انداخته بود ، ولی تو داستان تیرش سر میخوره می افته زمین ! یا حتا نمیتونه قایق برداره ! یا برد کمانش حتا با کمان لورین به اندازه اورک های اونور رودخونه نیست ، اونها به قایق یاران تیر میاندازن ولی لگولاس نه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
منظور بدی نداشتم!

ولی کمانش ، مخصوصا با اون کوچیکه ! اصلا نمیتونست خوب کار کنه ! یادته تو موریا تو فیلم چه اورک کشی راه انداخته بود ، ولی تو داستان تیرش سر میخوره می افته زمین ! یا حتا نمیتونه قایق برداره ! یا برد کمانش حتا با کمان لورین به اندازه اورک های اونور رودخونه نیست ، اونها به قایق یاران تیر میاندازن ولی لگولاس نه !

خوب کمان اون مال سیاه بیشه بوده که برای جنگ فواصل نزدیک کاربرد داشته و به خاطر کوچیکیش توی جنگل کمتر دیده می شده

کمان لورین که چند برابر کمان لگولاس بود بایدم قوی تر باشه

در ضمن کمان تفنگی با کمان ها عادی تفادت داره ( مال اورک ها تفنگی بود :دی )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

چند برابر ؟ یدفه بگید لگولاس با این تیرکمون کشی های گنجشک زنی اومده بوده ریوندل ! :D)

درسته ، کمانهای اورگی بهتر بوده ! ~x(

ولی من فقط خواستم اشاره کنم که لگولاس فیلم خیلی با تو داستان تفاوت داشته ! :- یه چیزی که خیلی آزار دهنده بود ، چهل اندی یورکی بود که لگولاس تو هلمز دیپ کشت ! چون با سرعتی که لگولاس تو فیلم تیر اندازی میکرد و تو هر صحنه یه 10 نفری میکشت ، یه شب تا صبح باید صدها تن رو به جهنم میفرستاد ! نمونه توانایی های لگولاس تو فیلم با آمار واقعی توی بازی نمایان میشد ، که همیشه لگولاس چندین برابر بقیه آمار داشت.

بچه ها شهر گناه الیجاه رو دیدید ؟ :D$

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...