رفتن به مطلب
Halbarad

بیوگرافی و فیلمو گرافی بازیگران ارباب حلقه ها

Recommended Posts

تار-مینیاتور

به نظر من چهره ی جذابی و با نمکی داشت من اونجا تو فیلم 3 که دست فرودو رو می گیره و بلند می کنه خیلی دوست دارم فکر می کنم خیلی زیبا بازی می کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

من هم با دوستان موافقم ، بلانشت نقشش رو خیلی خوب بازی کرد ، و مطمینم که پیتر جکسون کسی رو نمیتونست غیر از بلانشت انتخاب کنه که بعضی خصوصیات الفها (صدا،قد...) رو با هم داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ماكروسايت!

صداش كه همون طور كه گفتين عاليه ... شايد دويست بار تا حالا اون 17 دقيقه ي اول رو ديده م و شنيده م و لذت برده م .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سوکلماه

من هم به نوبه خود موافقم(اههمن!) راستش فکر می کنم قضیه الفها که اشاره شدکاملا درست باشه از لیو تیلور که با اندکی گریم میشه قیافه پری دریایی یا آدم فضایی یا همین الف ها رو بهش داد که بگذریم دیگه کمتر آدمی رو میشه پیدا کرد که بشه جای اینجور شخصیتها قالبشون کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام به همه

هدف از ایجاد این تایپیک اینه که دیگه زیاد ترافیک مبحث نباشه

و هر وقت که هرکی خواست بیوگرافی بزاره تو همین مبحث بزاره

راستی از مدیران محترم هم میخوام که مبحث های مربوط به اورلاندو بلوم و پیتر جکسون رو به این مبحث منتقل کنند.

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

دوباره سلام من الان میخوام بیوگرافی آلیستر برونینگ رو اینجا بزارم

طبق گفته ی بانوی عزیز منبعشم میزارم http://www.theonering.net

اینم منبع

امیدوارم که خوشتون بیاد

راستی من عکس بلد نیستم بزارم اگه یکی بگه که چطوری میشه عکس گذاشت ممنون میشم

.....................................................................................

نام: آلیستر برونینگ

در نقش: دامرود (جنگلبان ایتیلن)

محل تولد: نیوزیلند

رنگ مو: قهوه ای

رنگ چشم: آبی

----------------------

بازیگری حرفه ای خود پس از سال 1976 آغاز کرد که کار حرفه ای او در نیوزیلند، استرالیا و united kingdom بود .

آلیستر برونینگ اولین فعالیت شغلی اش را برای تلویزیون خوب اجرا کرد به طوری که در ردیف sullivan قرار گرفت و همین کارهای خوب او به مدت نسبتآ زیاد باعث شد که او در ارباب حلقه ها هر چند کوتاه ایفای نقش کند.

در هنگام ساختن ارباب حلقه ها خیلی از بازیگران نیوزیلند از جمله او دوست داشتند که در ارباب حلقه ها ایفای نقش کنند.

در ارباب حلقه ها او به مدت کوتاهی در نقش دامرود بازی کرد .

برونینگ همچنین بطور برجسته توانایی خود را در فیلم بیمارستان صابون خیابان شورتلند برای مدت 10 سال و همچنین فلیکس بنتلی نشان داد .

توانایی و سرسختی او به صورت کم و زیاد بر روی پرده سینما ظاهر شد .(7 اثر سینمایی در شغل او بر جسته تر از کارهای 25 سال قبل اوست).

کار بعد بزرگ او در سینما باران بود ( در این فیلم او با بازیگر حرفه ای و نامدار، مارتون سوکاس (ستاره سینما) همبازی شد) .

او همچنین مورد قبول و تحسین منتقدان نیز در نیوزیلند و امریکاست.

کارهای او:

هاوارد در سفر دریایی جدید (2004 از تلویزیون)

سگ peet در شکستن استخوان(2004)

دایرکسن تاکچر در قله وحشت (2003 از تلویزیون)

فلیکس بنتلی(2001) در خیابان شورتلند(1992)

اد در باران (2001)

علی در انتهای باران (2000)

دکتر کلارنس بلیک در صدا و تاریکی (ارامش) (1993از تلویزیون)

رابین هود در اخرین هوای طلایی (1991)

البته باید بگم که تو اسم اصلی بعضی از این فیلمها شک دارم

راستی یکی بگه چه جوری عکس بزارم؟

امید وارم که کسب فیض بکنید از این مطالب

با تشکر

.................................................

ارلاندوبلوم

تاريخ تولد:13ژانويه 1977 محل تولد:كانتر بوري كنت انگلستان نام اصلي: ارلاندو جاناتان بلانچارد بلوم اين پسر در يك نظر شايد يادآور پدر معروفش باشد هري بلوم كه يك سياستمدارافسانه اي بود و درچهار جنگ مهم در جنوب آفريقا حضور داشت.اما اين مرد زماني بلوم فقط چهار سال داشت مي ميرد و پس از آن ،ارلاندو و خواهر بزرگترش سامانتا توسط مادرشان سونيا بزرگ شدند و البته در اين ميان كالين استون دوست خانوادگي نيز به كمك آن ها آمد. وقتي ارلاندو 13 سال داشت سونيا برايش تشريح كرد كه اين دوست خانوادگي در اصل پدر دوم آن ها مي باشد.ارلاندو جذب مدرسه سنت ادموندز در زادگاهش مي شود اما به خاطر بيماري ديسلكسيا كه داشت نتوانست يك جا بند شود،همان موقع بود كه به سوي هنر رفت و به شدت مجذوب عكاسي شد، در نمايش هاي مدرسه حضور پيدا كرد و در اين راه ماررش به هرصورت ممكن او را تشويق مي كرد،او و خواهرش با هم سرودن شعر را آغاز كردند و در اين رشته توانستند جوايز بسياري ببرند.پس از آن به صورت جدي به بازيگري روي آورد و در 16 سالگي به لندن رفتبه گروه تئاتر جوان هاي ملي پيوست، دو سال پياپي با آن ها همراه بود و توانست يك بورس تحصيلي براي آكادمي دراماي آمريكاي انگليسي بگيرد او هم مانند بسيار بازيگران ديگر با نقس هاي تلوزيوني شروع كرد و بعد با اثر سينمايي وحشي محصول 1997 به چشم آمد. بعد از آن به مدرسه موسيقي و هنر در اماتيك گلد هال رفت و همان سال بود كه در اثر يك حاد ثه استخوان پشتش به شدت خوردشد! اما به سرعت خوب شد و كارنمايش را ادامه داد. يك شب حين اجراي نمايش مورد توجه كارگرداني به نام پيتر جكسون قرار مي گيرد كه مي خواست ارباب حلقه ها را بسازد.ارلاندو پس از فارغ التحصيلي كار بر تلويزيوني ارباب حلقه ها را آغاز كرد و 18 ماه را در نيوزلند گذراند تا فيلم ساخته شود.امروزه او يكي از پركارترين بازيگران سينماست.

اخرین فیلم بلوم:

کارگردان: کامرون کرو

بازيگران: اورلاندو بلوم، کرستن دانست، سوزان ساراندون، جسيکا بيل، جودي گرير، الک بالدوين، بروس مگيل

......................................................

ديگر عوامل:

پخش: پارامونت پيکچرز

زمان: 123 دقيقه

خلاصه داستان: پس از اينكه درو بيلر باعث از دست رفتن صدها ميليون دلار در شركت كفش ارگان ، كه در آن كار ميكند ، شده و به خاطر اشتباهش اخراج مي شود و همزمان دوست دخترش الن ( بايل / بييل ) او را رها مي كند، درست در آستانه خود كشي ، به طرزعجيبي زندگيش هدفمند مي شود و اين زماني است كه او به خاطر مرگ پدرش ، ميچ ، به شهر كوچك محل زندگي خانوادگي اش كنتاكي در اليزابت تاون برميگردد تا مسئوليت اطمينان يافتن از اجراي خواسته هاي پدرش را در زمان مرگ بر عهده بگيرد. در راه خانه ، با مهماندار هواپيما کلر كلبرن آشنا شده و به او بسيار علاقه مند مي شود و اين ماجراي عاشقانه به او كمك ميكند به زندگي اش باز گردد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

سلام به همگی

بیوگرافی بروس آلفرد (در نقش آلدور، سرباز ادوراس):

تاریخ تولد: 25 اگوست 1950

محل تولد: اوکلند نیوزیلند

رنگ مو: خاکستری

رنگ چشم:سبز

قد: (فکر کنم) 180 سانت

او از هنر پیشگان قدیمی نیوزیلند است ، در قدیم بروس تحت فشار تغییر کار بود .

در قدیم او یک ادم استثنایی بود ، در نتیجه فیلمهای کامل ، مفصل و طولانی به صورت درام تولید کرد ، سپس در تلویزیون و رادیو برنامه هایی تولید کرد و ارائه داد .

خیلی از مدیران ارباب حلقه ها دوست داشتند که او در تریلوژی ارباب حلقه ها بازی کند ، او سرانجام در نقش آلرود البته به مدت کم ایفای نقش کرد .

به نظر او این فیلم باید در نیوزیلند ساخته میشد همانند نمایش هرکول .

کارهای برجسته ی او:

cappy shuster در سوراخ (2003) از تلویزیون

چارلی در اوزی (2003)

carl cox در هر زن خیال پرداز (1996) از تلویزیون

گرفتن صدای پیانو (1993)

سام در طوفان (1993) از تلویزیون

hec crene در مبارز رنگین کمان (1992)

mr ridley در ملخ بر روی خار (1990)

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

امیر جان دستت درد نکنه همه ی بیوگرافی ها جالب بودند.

فقط اگه درباره ی بازیگر نقش الروند هم مطلبی پیدا کردید متشکر می شم اگه اینجا بزارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

سلام ارش جان

متن خارجیشو دارم

و دارم روش کار میکنم تا ترجمش تموم بشه

اگه تموم شد حتمآ میزارم

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

نام : هوگو ویوینگ

تاریخ تولد : 1960

محل تولد : نیجریه

رنگ مو : قهوه ای

رنگ چشم : آبی

همسر : کاترینا گرین وود

فرزند: هری و هولی

نقش : الروند

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بیوگرافی :

هوگو ویوینگ را باید جزء اولین و تحسین بر انگیز ترین بازیگران استرالیا نامید .

او پله های ترقی را به واسطه ی موسسه ای که در کار نمایش و هنر بود در سال 1981 شروع کرد و در چند کار تلویزیونی و تئاتر کار کرد .

در سال 1991 ویوینگ به طور عجیبی جایزه ی موسسه ی فیلم استرالیا را برای برای بهترین بازیگر برای فیلم نشانه به کارگردانی جاکلین مورهوس دریافت کرد .

او همچنین نامزد دریافت جایزه ی AFI در سال 1994 برای فیلم حادثه در پریس کیلا ( پادشاه صحرا) به کارگردانی استیفن الیوت شد .

ویوینگ به تازگی در حال اتمام فیلم های ( اطاق خواب ، تالار ورودی ) و در حال مذاکره درباره ی فیلم ( منتقد واقعی عشق ، هرج و مرج ، حیله ( استیفن الیوت) ، نگهبان کلیسا ، تبعید پائول کوکس ، شکاف ترک گردو ، دست راست مرد ، تنها برای عشق وگوشه کنار شهر ) است .

کارهای تلویزیونی مهم و قشنگ او :

پوشاندن وزیر

کارهای تلویزیونی که در استرالیا انجام داده :

هالیفاکس ، نیش ، جزیره ی مرجانی برهنه ، وزیر بنگکوک هیلتون ( با همکاری ستاره سینما نیکول کیدمن ) ، خیساندن خاک کثیف خاندان پادشاهی ، خط آهسته ، راه طولانی خوابگاه به خانه و نان سرخ کرده .

ویوینگ همچنین کارهای متعدد و بزرگی در زمینه ی تئاتر در کمپانی سیدنی اجرا کرده که شامل :

پرستش فرزند ، کمال پذیری ، باغ گیلاس ، آدم داهاتی ، او همچنین نشان ستاره را در ( گرفتاری زیاد ، هیچ و زن غر غرو ) برای کمپانی تئاتر ملبورن و ( جولیوس سزار ، حلقه جلوی ماه و عشق سرباز ) برای کمپانی تئاتر جنوب استرالیا کسب کرد .

کارهای برجسته ی او :

نشانه (1991)

نگهبان کلیسا (1993)

حادثه در پریس کیلا ( ملکه ی صحرا ) (1994)

ماتریکس 1 (1999)

ماتریکس 2 (2003)

انقلاب ماتریکس (2003)

ارباب حلقه ها :

یاران حلقه (2001)

دو برج (2002)

بازگشت پادشاه (2003)

امیدوارم که بهره ی لازم رو ببرید

راستی من بلد نیستم عکس بزارم وگرنه عکسشم می گذاشتم

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

سلام دوستان

خیلی ممنون که نظر میدید در مورد بیوگرافیها

یه بیوگرافی دیگه میخوام بزارم :

نام: بیلی بوید

تاریخ تولد:28 آگوست 1968

محل تولد: گلاسکو ی ( اسکاتلند)

مو: فر قهوه ای قشنگ

رنگ چشم: سبز

قد:180 س

در نقش : پیپین

بیوگرافی :

بیلی بوید متولد گلاسکوی اسکاتلند است . او در 28 آگوست 1968 برای ویلیام و مری بوید به دنیا آمد . علا رغم سن کمش در صحنه ی سینما کارهای مختلفی انجام داد .

ازجمله کارهای او می توان به ( گرفتاری در همه جای نیستی ، راه پیمایی در ونیس ) را نام برد .

هم اکنون بیلی اغلب اوقات نمایشنامه های زیبایی در محتوای جنایت (گناه) در نمایشخانه کاخ پادشاهی (اسکاتلند) برگزار میکند .

او از بیکاری خوشش نمی آید .

او در گذشته دوست داشت که کارهای زیادی را اداره کند .

او توانایی خودش را داشت در ارباب حلقه ها نشان داد و نقشش را خوب ایفا کرد .

او در زمینه ی ورزش نیز موفق است .

او خط 7 شمشیر بازی را گذرانده و همچنین 4 مقام در رشته ی جیت کان دو در فیلیپین به دست آورده .

بوید همچنین استعداد موسیقی نیز دارد و توانایی کار با گیتار بم و خواندن را بوسیله ی صدای زیر و بم را دارد .

او در مورد فیلم لوتر میگو ید :

در این فیلم به نظر خودم یک کاراکتر مهم را بازی کردم و اصلآ فکرش را هم نمیکردم که جزو این گروه باشم .

کارهای برجسته ی او :

ارباب حلقه ها :

یاران حلقه (2001)

دو برج (2002)

بازگشت پادشاه (2003)

لحظه ی خوشنامی (2004)

قصه ی روح شهر نشین (1998)

خیلی دور کنار جهان (2002)

تک تیر انداز مخفی 420 (2002) از تلویزیون

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

میخوام یه بیوگرافی دیگه براتون بزارم .

نام: کترینا الیسه بلانچت

تاریخ تولد: 14 می 1969

محل تولد: ویکتوریای استرالیا

رنگ مو: بور

قد: 180س

همسر : آندرو آپتون

فرزند: داشیل ، رومان روبرت

برادر یا خواهر: باب و گنویو

بیوگرافی:

کیتی بلانچت برای سر تا سر مردم کره ی خاکی شناخته شده است .

او نامزد دریافت جایزه ی فرهنگستان ادبی در سال 1999 برای بهترین بازیگر زن شد .

او همچنین جایزه های زیادی در عرصه بین المللی دریافت کرد .

کیتی فعالیت خود را در جوانی به عنوان یک دختر در مدرسه ی بازیگری شروع کرد و سپس تحصیلات عالی را در رشته ی هنر و اقتصاد دانشگاه ملبورن گذراند .

او اولین تجربه ی کاری خود را در فیلمی که در مصر ساخته میشد تجربه کرد ( فیلم مشت زن عربی ) زیرا او پول نداشت و نیاز به پول داشت .

کیتی در موقع بازگشت به ملبورن در کلاسهای بازیگری عضو شد و سرانجام آرزوی( بازیگر معروف شدن ) را به تحقق بخشید .

کیتی همچنین مدل لباس است ،البته نه به خاطر زیبایی و نه به خاطر پول این کار را انجام میدهد ، بلکه او پولی را که از این راه بدست می آورد برای کمک به زنان و بچه های بی سرپرست خرج می کند .

کارهای برجسته ی او :

نا پیدا (2003)

راهزن ها (2001)

هدیه (2000)

قوطی حلبی (1999)

الیزابت(1998)

اسکار و لوکیندا (1997)

ارباب حلقه ها :

یاران حلقه (2001)

دو برج (2002)

بازگشت پادشاه(2003)

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانو گالادريل

خيلي جالب بود!دستت درد نكنه.من يكي كه خيلي حال كردم.

(فقط كيـــــــت بلانچت!)D:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

نام : برنارد هیل

تاریخ تولد : 17 دسامبر 1944

محل تولد: منچستر انگلیس

رنگ مو : خاکستری

فرزند: گابریل

در نقش : کینگ تئودن

بیوگرافی :

برنارد هیل پدیده ای در روح ، جان ، و تاریکی است ، برخلاف وال کیلمر و میشل داگلاس .

بهترین خیال برای او تجسمی از درختان کوچک یک مزرعه ی کشاورزی در شرای ولنتاین است .

فیلم های با اعتبار هیلز شامل ( پوست جزیره ی مداگاسکار(مالاگاسی) ، کوههای ماه، بخشندگی و آقای ریچارد ، فتح گاندی ) است .

هیلز نامزد جایزه ی BAFTA برای نمایشی که در تلویزیون با گروه بویز به نام پارچه ی سیاه اجرا کرد شد ، همچنین جایزه ی انجمن مطبوعات را برای موفقیت 10 ساله ی خود بدست آورد .

کارهای برجسته ی او:

تایتانیک (1998)

گاندی (1982)

گناه واقعی (1999)

انتظار بزرگ (1999) از تلویزیون

شبهای تابستان رویایی (1999)

پادشاه عقرب (2002)

گوتیکا (2003)

پسران شهرستان کلر (2003)

تور (2004) از تلویزیون

ارباب حلقه ها :

یاران حلقه (2001)

دو برج (2002)

بازگشت پادشاه (2003)

البته ببخشید که کم بود ، به بزرگیه خودتون ببخشید .

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
frodo son of drogo

به نظر من الايجا نقش بزرگ و فوق العاده سختی رو در فيلم ایفا کرد... نقشی که شايد (به نظر من) کسی از پسش بر نمی اومد ... چهره ی الايجا بهترين چهره ی ممکن برای به تصوير کشيدن فرودو بود.. مخصوصا که چشماش داراي عمق عجيبین !! مثل اینکه درونشو میشه با تمامه وجود فهميد .. فقط با نگاه کردن به برق چشمهاش!واقعاً عالی بازی کرد و این براي بازيگر جوونی مثله الايجا عالی بود.میمیکش فوقالعادست ... با نگاه کردن به چهرش میتونی عمق فاجعه رو درک کنی.به نظر من برايه این فيلم شايستگی دريافت بزرگترين جايزه ها رو داشت.. در هر حال برايه من فرودو بزرگترين قهرمان داستان و الايجا بهترين بازيگر فيلم بود شما چی فکر میکنيد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

من از الیجا خوشم می آمد

البته تا قبل از وقتی که عکس هاشو ببینم

وقتی من حدود 200 تا عکس ازش دیدم بدم نیومد ولی خوشم هم نیومد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

هوم ... الیجاه وود خیلی خوبه...ازش خوشم میاد...Big Blue Eyes... در ضمن خیلی هم شوخ و با مزه است...اگه Appendix فیلم یاران حلقه رو دیده باشید می بینید که با شون و دومینیک و بقیه چقدر مسخره بازی در میارند...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

من بازم موافقم. چهره و مخصوصاً جشماش خیلی خوب حالت درونی فرودو رو نشون میده. مخصوصاً درگیری درونیش با حلقه رو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber
من بازم موافقم. چهره و مخصوصاً جشماش خیلی خوب حالت درونی فرودو رو نشون میده. مخصوصاً درگیری درونیش با حلقه رو.

این چه ربطی به الیجا داره . به نظر من بهتر است در مورد خود الیجا صحبت کنید نه نقشهایی که بازی کرده . کسی بیوگرافی اش رو داره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

Elijah Wood Biogarphy

Personal Details

نام کامل:الیجا جردن وود

اسم مستعار:monkey,The Funny,elwood,'lij

تاریخ تولد:1981

مذهب:مسیحی

ملیت:امریکایی

رنگ چشم:ابی

رنگ مو:قهوه ای تیره

ارتباط:الیجا در حال حاضر با دختری دوس نیس و آخرین دوستش یک بازیگر آلمانی به اسم فرانکا بوده.

محل زندگی:نیویورک(با خواهرش)

والدین:ورن وود و دبورا وود

برادر و خواهر:برادری که هفت سال از خودش بزرگتره(Zachariah) و خواهرش که سه سال از خودش کوچیکتره(Hannah)

حیوا خانگی:دو سگ به اسمهای راسکال و لوون

سرگرمی:عکاسی,مطالعه,شمشیربازی,اسکی,شنا,بسکتبال,هاکی,آشپزی و خوانندگی

سیگار:Clove

کتاب مورد علاقه:هابیت ها

لنز:چشمهای الیجا ضعیفن و به جای عینک از لنز استفاده میکنه.

Freauently Asked Questions

آیا الیجا سیگار میکشه و چرا اینکارو شروع کرد؟

بله اون سیگار میکشه و سیگار کشیدن رو از سال 1999 در حین بازی در فیلم دانشکده با جوش هارتنت شروع کرد.

آیا اون به سازی تسلط داره؟

الیجا پیانو میزنه و خوانندگی رو به طور حرفه ای یاد گرفته.

آیا الیجا عادت بدی هم داره؟

اون ناخنهای انگشتاشو میجوئه و میتونید به راحتی این کارشو در صحنه های نزدیک فیلم ارباب حلقه ها ببینید.(اگه دی وی دی پشت صحنه این فیلمو دیده باشین میفهمین که این کارو چن بار انجام میده)

چطور در مورد ارباب حلقه ها باخبر شد؟

وقتی اون مشغول بازی در فیلم دانشکده در سال 1998 بود از جریان مطلع شد.اون فهمید بازی در این فیلم شانش بزرگی در زندگیشه.جرج هوانگ هم فهمید که اون قدرت بازی در این فیلم رو داره و اونو آزمایش کرد.صحنه ای برای تست از الیجا گرفته شد و اون ویدئوی اون صحنه برای پیترجکسون در نیوزلند فرستاده شد و چند ماه بعد شروع به بازی کرد.

«« اینم اسم همه فیلمهایی که الیجا وود بازی کرده البته به ترتیب نیستن »»

به آینده برگرد,فرزند شب, شاهد,جنگ,طوفان یخ,سرگذشت هاک فنلاندی,زنبور عسل به هر حال پرواز میکنه,بچه های جاسوس,آگهی رادیو,بهشت,الیور تویست,شمالی,ارباب حلقه ها,دانشکده,امر باطنی,جوانی جاویدان,کفش شنا,همه چیز روشنیست,تابش جاویدان در مغز بی عیب,ضربه عمیق,زنجیر احمقها,سیاه و سفید,خاکستر چهارشنبه,همه چیزهایی که میخواهم,شهر گناه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

این چه ربطی به الیجا داره . به نظر من بهتر است در مورد خود الیجا صحبت کنید نه نقشهایی که بازی کرده . کسی بیوگرافی اش رو داره ؟

خب ربطش اینه که نقش فرودو رو بازی کره در ضمن من تو مبحث متفرقه یه چیز هایی در موردش نوشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

لابد یه ربطی داشته دیگه! نننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه غلام؟؟؟

ممنون Arnona

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

در فیلم Eternal Sunshine Of An Spotless Mind ( یا همون تابش درخشان از یک مغر بی خیال ) خیلی خوب نقش باز یکرده ... تو فیلم دستیار یک پزشک که می خواد دوست دختر چیم کری را با یک دستگاه حافظه خالی کن از مغز وی پاک کنه و اون رو مال خودش کنه..!!! در فیلم Sin City هم نقش یک آدم خور را بازی می کنه که زنان خیابانی رو می خوره !!! ... از این دو تا فیلمش خیلی خوشم میاد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

آن مردک دست و پایش را قطع کرد.. تو بچه های جاسوس 3 هم خیلی زیبا

ضایع شد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الانور

به نظر من الايجا براي نقش فرودو يه كمي زيادي جوون و بي حس و حال بود .... اصلا شبيه فرودوي كتاب نبود چون فرودو يه شخصيت خيلي عميق و فهميده است و به نظر من درونگراست ... اما اين الايجا تنها كاري كه بلد بود انجام بده گرد كردن چشاش بود ... ولي به طور كل ازش خوشم مياد به خصوص نقشش توي فيلم deep impact خيلي جالب بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...