رفتن به مطلب
Halbarad

بیوگرافی و فیلمو گرافی بازیگران ارباب حلقه ها

Recommended Posts

آرون

نه بورومیر جان انگشت شست جان دیویس بازیگر نقش گیملی تو این فیلم کوتاه نشد و در اصل از قدیما انگشت شست اون بریده شده بود! و توی اکستند هم که مصاحبه اونها هست, اون به انگشتش برای این اشاره می کنه که یه خاطره جالب رو تعریف کنه که این بود که پیتر جکسون از کوتاهی انگشت اون اطلاع نداشت. و برای فیلم هم گریمورها براش یه انگشت شست کامل مصنوعی ساخته بودن که کاملا طبیعی بود (شما به انگشت شست راست گیملی توجه کنید که کاملا طبیعیه!) بعد اینطوری پیتر جکسون متوجه نشده بود. اینها هم تصمیم گرفتن سرکارش بذارن, و جان دیویس (گیملی) هم اومد انگشتش رو به طرز فجیعی انگار که خیار پوست میکنه جلوی پیتر جکسون با کارد برید! پیتر هم رنگش پرید و با وحشت 4متر دور شد و داد زد : یکی اینو ببره درمانگاه ! خیلی قیافش توپ شده بود! (تمام این صحنه ها رو نشون میده ها)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

مرسی از راهنماییت.

سیاه لشکر فیلم ارباب حلقها که حرف نداشت.ولی همشون واقعی نبودند بلکه مقداریشون واقعی بودند و بقیه توسّط نرم افزارهای خاصّی تعداد سیاه لشکر رو زیاد کرده بودند و به هر کدوم ویژگیهای خاصّی داده بودند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

کدوم از بازیگرهای ارباب حلقها جایزه اسکار دریافت کرد.اگر امکان داره در مورد سابقۀ بازیگران ارباب حلقها خصوصاً Christopher Lee,Ian Mc Kellen,Viggo Mortensen,Sean Beanو... یه توضیحاتی بدین ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

به نظر من بهترین بازی Christopher Lee در قسمت فیلم یاران حلقهست.سکانسی که سارومان با گاندالف می جنگه.بهترین بازی گاندالف در قسمت یاران حلقه بر روی پل خزد-دوم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

کلاً از فیلم یاران حلقه خوشم اود.چون در ابتدا اتحاد یاران حلقه را شاهد بودیم.شما از کدوم فیلم ارباب حلقها خوشتون اومد؟

------------------------------------

دوست عزیز بار چندم است که شما چند پشت پست سر هم می زنید.بارها گفتم سعی می کنم که از پاک کردن ودستکاری پست دیگران خود داری کنم لذا دیگر اینکار را تکرار نکنید.دفعه ی بعد مجبور میشم خودم پستها را یکی کنم.متشکرم.argona

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

در این شکّی نیست که هنر پیشه های ارباب حلقه ها خوب بازی کردن.ولی من اول اینکه فیلم میخواست ساخته بشه دوست داشتم بازیگرانی مثل: رابرت دِ نیرو بازیگر مورد علاقۀ من در نقش شاه تئودن،راسل کرو در نقش بورومیر،شون کانری در نقش گاندالف،تام کروز در نقش آراگورن،لئوناردو دی کاپیرو در نقش فرودو یا بازیگران مشهور دیگه.ولی من توی سینمای حرفه ای دیدم و شنیدم که به شون کانری پیشنهاد بازیگری در ارباب حلقه ها شده بود.ولی شون کانری چون این داستان رو درک نمیکرد نپذیرفت.ولی رابرت دِ نیرو اگه بود خیلی خوب میشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

با اینکه نظر شما قابل احترامه ولی این بازیگرانی که گفتی به نظر من بدترین اتنخاب ها برای نقش ها بودند...راسل کرو اگه می خواست نقش آراگورن را بازی کنه باید بک کفش پاشنه بلند به بلندی 30 سانت می پوشید....ولی راسل کرو بدک نیست ولی فکر نکنم توی این سری فیلم ها خوب از آب در بیاد...رابرت دنیرو هم اگه می یومد یه بایند مافیایی از اورک ها درست می کرد...ولی بد ایده ای هم نیست....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

اصلا همیشه برای فیلم های باشکوه و بزرگی مثل ارباب حلقه ها بیشتر از هنرپیشه هایی استفاده می کنن که مشهور نباشن یا حدااقل از اون ستاره هایی نباشن مثل تام کروز و غیره که فروش فیلم رو تعین می کنن, اینجوری خود فیلم با همراهی این بازیگرا بیشتر تو چشم میاد به جای یه هنرپیشه خاص. یعنی تو هنرپیشه رو نمی بینی , کاراکتر رو می بینی ! نمیگی یهو : وای الیجاه وود اومد! , بلکه میگی وای فرودو!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

من با هیچ کدوم از بازیگرهایی که بورومیر عزیز گفته مخالف نیستم به جز با تام کروز و لئوناردو دی کاپریو. ولی خیلی جالب میشد ها. احتمالا با تصور اینکه توی باقی فیلمهاش، آل پاچینو لحظه ای سیگار از دهنش دور نمیشه توی این فیلم هم اگر نقش سارومان رو بازی میکرد باید سارومان بر اثر سرطان ناشی از کشیدن چپق میمرد. دنیرو اگر نقش تئودن رو بازی میکرد خیلی جالب میشد و با توجه به سابقه راسل کرو در فیلم گلادیاتور که نقش حماسیش رو خیلی خوب بازی کرده بود فکر میکنم از عهده نقش بورومیر خیلی خوب بر میومد. هر چند که شون بین هم بسیار زیبا این نقش رو بازی کرده و فیلمنامه هم خصوصا در صحنه مرگ بورومیر بسیار زیبا نوشته شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

Sean Bean بازيگر خوبي هستش و هميشه نقش هاي را كه بازي كرده چه كوتاه و چه بلند خو ب بازي كرده نقش برومير يكي از آنهاست كه من خيلي خوشم آمد.مخصوصا همانطور كه هالبارد گفت يلنامه مرگ برمير واقعا زيبا بود ولي فكر نكنم كسي بهتر از Christopher Lee بتونه در نقش سارومان خوب ظاهر شود چو ن اگر بازي او كناربگذاريم صداي او را نمي توانيم بنظرم صداي Christopher Lee همچون سارومان آدم را سحر ميكند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرین

Christopher Lee تمام نقشهای خود را به نحو احسن و جذابیت منحصر به فرد خود بازی می

کند.(به خصوص در نقش سارومان) البته این در مورد Sean Bean هم صدق می کند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناتار

كريستفر لي با بازي در سكانس تخليه ي آيزنگارد , نطق و سخنراني براي جنگجويان يكي از قشنگ ترين سكانس هاي دو برج را مي آفريند.

A new power is rising به طوري كه هيچ بيننده اي طنين صدا و قدرت سارومان كه حاصل تكنيك با لاي صدا است فرا موش نمي كند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

کلا صدای کریستوفر لی محشره . میدونید که یه مجموعه از موسیقی های شعرهای کتاب ارباب حلقه ها از گروه Tolkien Ensamble رو اون خونده ؟ شاهکاااااره! مخصوصا Fall of GilGalad اش! تو سایت هستن برای دانلود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناتار

ممنون آرون .نه نمي دونستم ولي الان كه مي دونم دنبالش مي گردم ..عالي و من اون موسيقي رو هم دانلود مي كنم ازتون تشكر ميكنم.وااااي!

نه نميشه دانلودشون كرد! يعني براي من ممكن نيست.اون شاخه غير فعال است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

جدی؟ ولی تو که رهشناسی باید بشه بازم امتحان کن یه چک میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو
جدی؟ ولی تو که رهشناسی باید بشه بازم امتحان کن یه چک میکنم

آرون جان، منم همین مشکلو دارم ........هیچکدوم از کتابا هم دی ال نمیشن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناتار

ظاهرا كه حل شده .ممنون . شنيده بودم كريستوفر لي خونده ,ولي نشنيده بودم كه اين جوري... و الان مي گم وااااااااااي............ كاش تالكين زنده بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

آناتار اتفاقا تالکین زنده بود موقع این آلبوم ! مگه نمی دونستی کریستوفر لی تنها بازیگر فیلم بوده که با تالکین دوست بوده و دیدتش و حرف زده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آناتار

كاش تالكين الان زنده بود كه اون موقع زنده بود و كاش لازم نداشته بود .تا الان ببينه كه اينجا كلي پيرو داره كه اون موقع اينقدر نداشت.و كريستوفر لي هم كه ديگه شاهكاره و بحثي نداره .خداي من .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گولوم

البته كريستوفر لي پتانسيل بالايي براي ايفاي نقشهاي منفي داره.مخصوصا نقشهاي دراكولا.ميدونيد كه مشهورترين دراكولاي زنده خود كريستوفر ليه.من از بازي يان مك لين هم خوشم مياد.كلا از پيرمردها و حكمتشون خيلي خوشم مياد.ريش و مو و ابروي بلند و نقره اي.طوري كه چشمهاش تو حجم انبوه ابروهاش گم ميشه.قد بلند و رداي يك تكه.من كه پير شم مدل موهام رو شبيه گاندالف درست ميكنم.از بازيگر نقش گالادريل خوشم نيومد چون زيبايي بي بديل بانوي طلابيشه رو تو چهره اش پيدا نكردم.راستي گولوم خودمون هم خوب بازي كرد.اورلي(بلوم) هم كه نقش بد بازي نكرده.كرده؟ نظري درباره بقيه هم ندارم(دارم ولي خيلي طولاني شد)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

یان مک الین که خیلی بازیگر توانایی ... من مخصوصا از نقشش توی ایکس من ( مگنیتو ) فوق العاده خوشم میاد....تا حالا از یک ضد قهرمان و شخصیت بد این قدر خوشم نیوده بود...(دی دو نقطه )...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گولوم

نقشهاي منفي اگر به درستي ايفا بشن حتي از شخصيتهاي مثبت و قهرمان هم محبوب تر و به ياد ماندني تر ميشن.دليل علاقه اكثر ما به بازي كريستوفر لي هم احتمالا همينه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

خوب به نظر من هم کریستوفر لی برای بازی در نقش سارومان متولد شده و در کل همه در فیلم عالی بودند و لی کریستوفر عالی تر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

http://www.webwombat.com.au/lifestyle/f ... viggo3.JPG

نام : Viggo Peter Mortensen Jr

Birthdate: October, 20 1958

تاریخ تولد:October, 20 1958

محل تولد: Manhattan, NY USA

قد:180

رنگ مو: قهوه ای

رنگ چشم: آبی مایل به سبر

همسر سابق Christine Cervenka aka Exene خواننده

پسری داره به نام Henry Blake Mortensen

تحصیلات:

Education:St. Lawrence U. 1980 Degrees in goverment/spanish.:

بیوگرافی:

بعد از اولین نقش آفرینیش در نقش یک آمیش جوان( پروتستان های متاسبی که مخالف غسل تعمیدهستند) در فیلم witness ساخته پیتر ویر , ویگور مورتنست موقعیت خودش رو در بازی های خوب بعدیش تثبیت کرد. منتقدین پیوسته بازی اون رو در سی فیلم بعدیش تحسین کردند که شامل فیلم های مختلفی مثل تصویر یک بانو ساخته جین کمپین , دونده سرخ پوست ساخته شان پن,راه کالیتو ساخته برایان دی پالما ,جی . آی جین ساخته ریدلی اسکات , امواج سرخ ساخته تونی اسکات جنایت بی نقص ساخته اندرو دیویس, اسلحه برادرم ساخته روی لورگیا و گردشی بر روی ماه ساخته تونی گلد وین میشه.

http://www.brego.net/upphotos/galleryim ... ge_300.jpg

ویگو در نیویورک از یک پدر دانمارکی و یک مادر امریکایی به دنیا اومده , مورتنسن سال های اولی بچگیش رو در منهتن گذروند. سپس خانوادش سفری انجام داد و اون چند سال بعد رو در ونزوئلا , آرژاانتین و دانمارک گذروند . بازی رو در نیویورک شروع کرد و زیر دست وارن روبرتسون آموزش دید. در چند نمایش و فیلم سینمایی ظاهر شد و عاقب به لس آنجلس نقل مکان کرد جایی که به خاطر نقش آفرینیش در یک تئاتر ساحلی جایزه منتقدین رو گرفت. مورتنسن همچنین یک شاعر , عکاس

و نقاش هنرمند هم هست .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...