رفتن به مطلب
Halbarad

بیوگرافی و فیلمو گرافی بازیگران ارباب حلقه ها

Recommended Posts

امیر فارامیر

سلام

به نظر من كه عالي بود فيلم green street hooligans رو ديدين؟من كه خيلي دوستش دارم اون تو هم خيلي خوب بازي كرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Frodo-B

سلام! با اينكه خيلي از آخرين پست اين تاپيك مي گذره، اما نتونستم جلوي خودم رو بگيرم و نظرم رو نگم!!!!

من واقعا از بازي عالي اليجا در ارباب حلقه ها لذت بردم. به نظرم كاملا براي اين نقش مناسب بود ، خيلي راحت مي شد با هاش ارتباط برقرار كرد وچشمهاي بزرك و شفاف و آبيش حس هر صحنه رو خيلي خوب منتقل مي كرد....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تار-مینیاتور

من فکر می کنم این رسم هالیوود هست که هر چند وقت یکبار یک نابازیگر را ستاره بکنه به نظر من الیجا خوب بازی کرد ولی بهترین گزینه نبود در ضمن اسم زشتی هم داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

دوست من! پیتر جکسون جزو معدود کارگردانهای حرفه ای است که مستقل از هالیوود کار میکند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرین

من با نظر سارون کبیر موافقم . به طور کلی همه ی بازیگران عالی بودند و الاجا وود تنها ستاره آن نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارش

من هم با frodo son... مولفقم چشمهاش برق بامزه ای داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Captain Of The White Tower

البته اليجا كار سختي داشت چون خيلي ها فرودو را مي شناختند و اليجا بايد جوري بازي مي كرد كه تابلو نشه و از اين كار خوب بيرون آمد.البته ارباب حلقه ها سابقه خوبي برايش بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

سلام دوست عزیز

منم با نظر تو موافقم و الیجا کار سختی داشت

البته فقط الیجا نبود که کار سختی داشت بلکه تمام بازیگران این فیلم کار سختی داشتند

و اگر کسی جای اینا بود به نظر من نقششو بهخوبی این بازیگرا اجرا نمیکرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aragorn

به نظر من زيباترين زن جهانه ! اصولاً نظر همه بايد همين باشه ! مگه نه؟!

هشدار :من روش خيلی غيرتی ام و بد گفتن ازش باعث کم شدن امتياز يا حتی بلاک شدن میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

نظر منم همینه ! خیلی خوشگل و الفیه ! مخصوصا پوست صورتش و موهاش :x عشقه منه! تنها چیز بیریختش دستاشه که خیلی بزرگن ! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

واقعا زیباست ولی من شخصا از بازیش چندان خوشم نمی آد. به غیر از لوتر فیلم های Armageddon

و Stealing Beautyرو هم ازش دیدم. توی U-Turn هم یه لحظه اومد از جلوی دوربین رد شد! یه فیلم

بس مزخرف هم ازش دیدم به نام Plunkett & Macleane که با اینکه سانسور داشت ولی معلوم بود فیلمش افتضاحه.

کلا یه جور هایی بی حس به نظرم میاد یه چیز هایی مثل گلزار خودمون ولی توی لوتر بازیش خیلی خوب بود و آرون خوبی خلق کرد . آقا شما را به البریت از من نمره کم نکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

الان آرون با این جملۀ آخرش یا باید بلاک شده باشه و یا رهرو! تایلر تو این فیلم بیش از حد رویایی و دست نیافتنی به نظر می رسید ولی آخرش یعنی همون جا که اله سار تاجگذاری می کنه و بعد همدیگر رو می بینن و... خیلی صحنۀ جالب و رومانتیکی از آب درنمیاد. ببخشیدا ولی یه کم غیر الفی و وحشیانه است!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

زیبا که خب، آره. ولی هیچکس زیباترین زن دنیا نمیشه. راجع به این که اون صحنه که قرار بود رمانتیک بشه اصلا الفی و رمانتیک نیست باهات موافقم mas. و راستش من به دستهای لیو تایلر دقت نکردم ولی قیافه اش البته به جز گوشهاش قشنگ و آرامش بخشه. یکی از محبوب ترین صحنه های لوتر برای من هم به خاطر موسیقی زیباش و هم به خاطر تصویر قشنگی که از بانو آرون نشون میده صحنه ایه که توی دو برج SEE رودخانه آراگورن رو بیهوش به ساحل میندازه.

ببینم بانو. متن شعر الفی که توی اون قسمت خونده میشه داری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

آره اسم اون شعر Breath of Life ـه که شیلا چاندرا میخونه ولی من صدای Renée Fleming رو خیلی بیشتر دوست دارم عین موسیقی می مونه (مثلا اونجا که گالوم آخر فیلم حلقه رو به دست میاره و با خوشحالی بالا میگیره , اونجا یه صدا می شنوی که در اصل یکیه که داره میخونه) متنی هم که خواسته بودی ایناهاش :

Uich gwennen na 'wanath ah na dhín

An uich gwennen na ringyrn ambar hen

Boe naid bain gwannathar

Boe cuil ban firitha

Boe naer gwannathach

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

آره خیلی جذاب هست...( به قول خارجی ها ) ... خیلی خوب هم از پس نقش اش بر اومده...چون من که در Stealing Beauty و آرماگدون بازی هاشو دیده بودم وقتی فهمیدم بازیگر نقش آرون هست...خیلی نا امید شدم ... ولی توی لوتر گل گاشت...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

بانو نمیدونی وقتی که متنش رو میخونم هم چه طوری با یادآوری اون آهنگ مو به تنم سیخ میشه. ترجمه متنش رو چی؟ داری؟

راستی چه طوری میتونم cd موسیقی ارباب حلقه ها رو که همه ترانه ها رو هم داشته باشه گیر بیارم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

من واست میارم به میتینگ . فقط دو برجم دو سه تا آهنگش ناقصه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

میتونی اگه میخوای تو روز میتینگ کاملش رو بیاریم هرکی خواست بهش بدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

من هم فقط دو برج رو میخوام . ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الانور

ليو واقعا يكي از قشنگترين بازيگرهاي هاليوود ..

اما من موندم اين قيافه اش به كي رفته ؟؟؟؟؟ باباش كه ته زشته .....

راستي آرون منم اين موسيقي ها رو مي خوام :D:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مَنوه سلیمو

خوب بله لیو تایلر زیباست !!! من قبلا خیلی ازش خوشم میومد ولی بعد از دیدن فیلم One night at mcCool's که با Matt Dillon بازی کرده بود تقریبا از چشمم افتاد ولی بیشتر با صداش حال میکنم مخصوصا اونجایی که تو LOTR به کمک فرودو میره ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

خیلی زیباست ولی به نظر بازی اراگورن از همه قشنگ تر و اسطوره ای تر است .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
frodo

من فكر مي كنم انتخاب اليجا يه انتخاب هوشمندانه بود. با اين كه توي كتاب چهره ي فرودو يه جور ديگه (مثلا با چشماي قهوه اي) به تصوير كشيده شده ولي چهره ي زيبا و جذاب اليجا تصور قشنگي رو از فرودو توي ذهن ما گذاشت.

هنر بازي اليجا هم خوب بود. هرچند كه مثل مورتنسن اون حس آراگورن رو به بيننده القا نمي كرد ولي بازي كردن همچين شخصيتي خيلي مشكله.

اليجا طوري شخصيت فرودو و حلقه رو نشون داد كه انگار خودش هم مدتي تحت تاثير نيروي حلقه بوده!

به نظر من اليجا فقط فرودو رو معرفي نكرد بلكه معرف قدرت حلقه هم و اثر مخربش روي ذهن و روح هم بود. هيچ كس ديگه اي مثل فرودو از اثرات بارز حلقه تاثير نگرفت و اليجا به خوبي اين رو نشون داد.

من كه خيلي دوستش دارم.. چهره ي زيبا و جذابش واقعا منو ياد خودم!!!(فرودو!) مي ندازه! ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas Greenleaf

من شخصا عاشق لیو تایلرم!!!! خدایی خیلی خوشگله!تنها شخصی که به نظر من می تونست نقش آرون رو بازی کنه همین لیو تایلره!مخصوصا اونجایی که میاد کمک فرودو...وایییییییی!من عاشق این تیکه شم!وقتی هم که گریه می کنه...دلم براش کباب می شه! ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...