رفتن به مطلب
Halbarad

بیوگرافی و فیلمو گرافی بازیگران ارباب حلقه ها

Recommended Posts

King Eomer

به نظر من بهترین انتخاب ممکن بود کیت بلانشت.

و هیچ گزینه ای بهتر از اون تو سینما هالیوود وجود نداره.

هرچند ک ل ن معتقدم پیتر جکسون در زمینه ی گریم الف ها خیلی عجله ای کار کرده و میتونست کارش رو خیلی بهتر انجام بده.

اصلن در کل دیدگاه جکسون در مورد الف ها رو درست نمی دونم، البته شاید هم جکسون دیده وقت نیست جزئیات زندگی الف ها رو تو فیلمش بگنجونه. حالا باید دید تو هابیت چه نوع الفی میخاد نشونمون بده.

در ضمن الندیل جان شما نسخه ت درسته همون هفت دقیقه است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

خب اول از همه بگم من شخصیت فرودو رو تو سریال خیلی دوست دارم ومخصوصا با اون چشمهاش وقتی حلقه رو جلوی چشماش میکرقت

ولی از الجیاه که یه چند تایی فیلم دیدم خوشم نومد

ولی در ارباب حلقه ها با اون فیگور صورتش خیلی عالی بود البته نظر منه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

کیت بلانشت بعد از مریل استریپ بهترین بازیگر زن هالیووده (البته به نظر من) حالا شاید خیلی زیبا نباشه ولی شکوه گالادریل رو به خوبی به تصویر کشیده به خصوص با صدای فوق العاده ای که داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

بازی جناب کریستفر لی که نیازی به تمجید امثال بنده نداره اما در مورد شون بین باید بگم که یکی از بازیگرای مورد علاقه منه و تو کارهایی که ازش دیدم خیلی خوب بازی کرده به ویژه فیلم های رونین . ارباب حلقه ها و سریال Games for thrones

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

من واقعا از بازی های زیبا و شکوهند این دو عزیز شوکه شدم.شان بین کارشو عالی انجام داد .میشد یاس رو توی نگاه و تک تک حرکاتش ببینیم.استاد کریستوفر لی فوق العاده بود.دوستان اگه شب فیلم اسلیپی هالو(سوار بی سر)تیم برتون رو که فیلم خوبیه ببینن تا بدونن من چی میگم.انصافا نمیشه کس دیگه ای را جای استاد لی با صدای جادوییش فرض کرد.راستی دوستان عزیزم دیدن فیلم جنگ های ستاره ای با بازی استاد لی هم خالی از لطف نیست ایشون در قسمت دو و سه خیلی خوب ظاهر میشن.جنگ های ستاره ای هم فیلم خوبیه مخصوصا امپراطوری ضربه می زند(1980) به کارگردانی ایروین کرشنر که فیلم محشری بود ولی در کل جنگ های ستاره ای با تریلوژی ارباب حلقه ها فاصله داره و فکر نکنم دیگه اثر حماسی ای به قدرتمندی ارباب حلقه ها خلق بشه.جدا از اون تو فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی هم استاد لی حضور دارن.موفق باشید.

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

به نظر من زيباترين زن جهانه ! اصولاً نظر همه بايد همين باشه ! مگه نه؟!

هشدار :من روش خيلی غيرتی ام و بد گفتن ازش باعث کم شدن امتياز يا حتی بلاک شدن میشه

نظر منم همینه ! خیلی خوشگل و الفیه ! مخصوصا پوست صورتش و موهاش :) عشقه منه! تنها چیز بیریختش دستاشه که خیلی بزرگن ! biggrin.png

به نظر منم لیو تایلر زیباترین بازیگر فیلمهای لوتر و کل هالییود هست باهاتون کاملا موافقم.البته الان دیگه سنش رفته بالا...

راستش چند تا عکس قدیمی ازش تو کامپیوتر دارم که 5-6 سال پیش save کرده بودم.الان همشون ف ی ل ت ر هستن :دی

post-1761-0-68720700-1341490034_thumb.jp

post-1761-0-79255100-1341490045_thumb.jp

post-1761-0-54681700-1341490056_thumb.jp

post-1761-0-48839100-1341490062_thumb.jp

post-1761-0-32946000-1341490080_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

به نظر من، كيت بلانشت اصلاً به نقش گالادريل نمی‌خوره؛ چون چشماش يه جوريه. (فكر كنم به مدلش بگن: «پف‌كرده»؛ نه؟!)

به علاوه، نگاهش يه كم مرموز و پليسيه و يه مقداری هم برای اين نقش، سنش بالاست.

مثلاً اين عكسو ببينين:

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQXWVJiLlPL9B0sCerRnf7a1SEBLLhXBIcC0SvmTXTVfcQuErTqY47gUroO7g

(من كه از نگاهش ترسيدم!)

درحالی كه تالكين، يه بانوی معصوم و زيبا رو مدنظرش داشته:

http://cghub.com/files/Image/078001-079000/78359/051_max.jpg

به هرحال، اين نظر شخصی منه. شايد حتی خود تالكين هم از بلانشت خيلی راضی باشه و بپسندتش! البته ممكنه كه بازيگر بهتری برای اين نقش وجود نداشته‌باشه؛ ولی به نظر من، كيت هم چندان مناسب اين نقش نيست...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

درحالی كه تالكين، يه بانوی معصوم و زيبا رو مدنظرش داشته:

http://cghub.com/fil...359/051_max.jpg

به هرحال، اين نظر شخصی منه. شايد حتی خود تالكين هم از بلانشت خيلی راضی باشه و بپسندتش! البته ممكنه كه بازيگر بهتری برای اين نقش وجود نداشته‌باشه؛ ولی به نظر من، كيت هم چندان مناسب اين نقش نيست...!

این نقاشی دومی هم که گذاشتی بازم کیت بلانشت هست دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

این نقاشی دومی هم که گذاشتی بازم کیت بلانشت هست دیگه.

خب؟! من دارم می‌گم اگه يه بازيگر اين شكلی رو به جای بلانشت در نقش گالادريل می‌ذاشتن، بهتر بود. حالا اين كه نقاشی خودش باشه، دليل نمی‌شه تا عينهو خودش باشه! تو نقاشی، خيلی بهتره و بيشتر به گالادريل می‌خوره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

به گندالف: کیت گزینه خوبیه واسه این نقش(هرچند من خودم دوس داشتم نیکول کیدمن باشه!).ولی کلا از همه نظر بهترین گزینه همین کیته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

دوباره سلام. اين‌جا، درمورد بازيگر معروف، ايان مک‌كلن (در نقش "گندالف" در لوتر) و نحوه‌ی بازی و ايفای نقشش در فيلم‌های گوناگون بحث می‌كنيم و نظراتمون رو می‌گيم.

IanMcKellen.jpg

زندگی‌نامه

سِر ایان مک کالن، CBE (به انگلیسی: Sir Ian Murray McKellen, CH, CBE) بازیگر انگلیسی و متولد ۲۵ می ۱۹۳۹ است، از فیلم‌های معروف او می‌توان به فیلم مردان ایکس اشاره کرد.

فيلم‌شناسی

فهرست فیلم‌هایی که ایان مک کالن در آنها به ایفای نقش پرداخته‌است:

• مردان ایکس - (۲۰۰۰)
  • ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه - (۲۰۰۱)
  • ارباب حلقه‌ها: دو برج - (۲۰۰۲)
  • ارباب حلقه‌ها: بازگشت شاه - (۲۰۰۳)
  • سیمپسون‌ها - (۲۰۰۳)
  • ایکس ۲: مردان متحد - (۲۰۰۳)
  • بر آب رفته - (۲۰۰۶)
  • رمز داوینچی - (۲۰۰۶)
  • مردان ایکس: واپسین پایداری - (۲۰۰۶)
  • گرد ستاره - (۲۰۰۷)