رفتن به مطلب

Recommended Posts

captain

نقشه یکی از سرزمین های من تو طرح اولیه هست . از این نقشه قرار است یک رمان چندگانه دربیاد . بخش هایی از این نقشه رو از استاد تالکین کمک گرفتم (یکم دقت کنید می فهمید کدام قسمت ها ) ;)

این طرح رو من تو زمان مدارس توی یک جمعه زیبا جو گیر شدم و کشیدم :دی

اگر خواستید داستان یکی از دوره ها رو براتون مختصر توضیح بدم ، در خدمتم :D منتظر انتقاد و پیشنهاد های سبز شما هستیم :)

ببخشید تصویر اینجوریه دستگاه اسکن ندارم دم دست.

post-2690-0-52148600-1404729662_thumb.jp

اینم طراحی ورودی خانه ی آقای بگینز که خیلی دقیق نیست وکمی روش تخیل پاشیدم :D

post-2690-0-10154300-1404729887_thumb.jp

اره بور بزرگ است که از روی نقشه کتاب هابیت کشیدم امیدوارم خوشتون بیاد :D

post-2690-0-85895000-1404730204_thumb.jp

خیلی ضایع شدن :D

سلام یخورده انتقاد و یخورده هم تعریف

موضوع طراحی هایی که انتخاب کردی خیلی خوبه . سلیقه خوبی داری .. چون دیدن علاقه به کشیدن داری فقط چندتا نکته رو یادآور میشم که باید رعایت کنی:

اول اینکه بنظرم با این علاقه ای که داری توی کشیدن بهتره یه ترم کلاس نقاشی بری که خیلی خیلی خوب میشه. اگرهم نتونستی بری و علاقه داشتی به من پیام بده تا چندتا کتاب بهت معرفی کنم.

دوم اینکه کاغذ و مداد درست رو باید انتخاب کنی برای کشید. بهتره از مدادهای B2 , B4 استفاده کنی که نرم هستن برای این مدل طراحی خیلی خوبن.

سوم امیدوارم موفق باشی و بازهم طراحی هات رو توی سایت قرار بدی :D

بیکار بودم یک طرح دورف زدم :huh:

لینک عکس

دوستان چون اینو برای این جا و هم برای یه انجمن ساخت بازی زدم اسمم در دیگر سایتا و انحمن ها تور110 هست که تو عکس هم میبینید :)

سلام خسته نباشی طراحی خوبی شده مرسی . فقط اگر نگفته بودی یه دورفه اصلن متوجه نمی شدم ;) منظورم اینه که نقاشی باید با بیننده اش صحبت کنه ... بازهم طرح بزار . مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

سلام یخورده انتقاد و یخورده هم تعریف

موضوع طراحی هایی که انتخاب کردی خیلی خوبه . سلیقه خوبی داری .. چون دیدن علاقه به کشیدن داری فقط چندتا نکته رو یادآور میشم که باید رعایت کنی:

اول اینکه بنظرم با این علاقه ای که داری توی کشیدن بهتره یه ترم کلاس نقاشی بری که خیلی خیلی خوب میشه. اگرهم نتونستی بری و علاقه داشتی به من پیام بده تا چندتا کتاب بهت معرفی کنم.

دوم اینکه کاغذ و مداد درست رو باید انتخاب کنی برای کشید. بهتره از مدادهای B2 , B4 استفاده کنی که نرم هستن برای این مدل طراحی خیلی خوبن.

سوم امیدوارم موفق باشی و بازهم طراحی هات رو توی سایت قرار بدی :huh:

ممنون که راه های بهتر شدن نقاشی ام رو بهم گفتی و سعی می کنم توضیحات شما رو عملی کنم

با تشکر فراوان از شما دوست عزیز:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

خواهش می کنم.. شما هم لطفا بیشتر طرح بزار دوست من . مرسی

ویرایش شده در توسط captain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

دوستان این لینکه دانلودش خراب شده باز .

اگه میشه یک رسیدگی انجام بدین من خنده ی بدنم کم شده.

سلام

دوستان لینک همه ی صداگذاری ها اصلاح شد

:huh: حالا میتونید دانلود کنید، امیدوارم لذت ببرید

لینک صداگذاری ها رو ضمیمه کردم دانلود کنید و آدرس رو تو مرورگرتون وارد کنید و دانلود کنید و لذت ببرید و لایک کنید :دی

راستی اینم صداگذاری هابیتون نسخه اکستندد:

http://peejack.persiangig.com/video/Hobbiton.mp4/download

و همینطور صداگذاری سفر :D

http://peejack.persiangig.com/video/Journey.mp4/download

Sedagozary.txt

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

سلام

:D حالا میتونید دانلود کنید، امیدوارم لذت ببرید

لینک صداگذاری ها رو ضمیمه کردم دانلود کنید و آدرس رو تو مرورگرتون وارد کنید و دانلود کنید و لذت ببرید و لایک کنید :دی

http://peejack.persi...on.mp4/download

http://peejack.persi...ey.mp4/download

Sedagozary.txt

و انتظار به پایان رسید و آثار پیجک هنرمند رو نمایی شد :huh:

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

سلام

:huh: حالا میتونید دانلود کنید، امیدوارم لذت ببرید

http://peejack.persi...on.mp4/download

http://peejack.persi...ey.mp4/download

Sedagozary.txt

سلام دوست خوبم بیلبو ... مرسی از این که این صدا گذاری رو انجام دادی و به نوبه خودش بد نشده بود

فقط برای من سوال شده که واقعا منظورت از این کار چی بود !!!!! یعنی چی اونوقت !!! هدفت چی بود !!!فقط یه صدا گذاری خیلی خیلی ابتدایی و بعدش هیچی ..

البته ببخشید اینطور صحبت کردم ولی بازهم میگم منظور این کارت رو متوجه نمیشم

لطف می کنی توضیح بدی

مرسی موفق باشی

ویرایش شده در توسط captain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

سلام دوست خوبم بیلبو ... مرسی از این که این صدا گذاری رو انجام دادی و به نوبه خودش بد نشده بود

فقط برای من سوال شده که واقعا منظورت از این کار چی بود !!!!! یعنی چی اونوقت !!! هدفت چی بود !!!فقط یه صدا گذاری خیلی خیلی ابتدایی و بعدش هیچی ..

البته ببخشید اینطور صحبت کردم ولی بازهم میگم منظور این کارت رو متوجه نمیشم

لطف می کنی توضیح بدی

مرسی موفق باشی

سلام بر شما :huh: این یک صداگذاری طنز هستش و فقط برای نشاندن لبخند بر روی لبان اعضای این سایت ساخته شده. اگر شما دوست ندارید میتونید دانلود نکنید. فلسفه کار من برمیگرده به سال ها پیش که اتفاقی در رایانه یکنفر یک صداگذاری خیلی زشت با حرف های بسیار زشت دیدم و بخاطر همین ناراحت شدم. واقعا چه انسان های بی فرهنگی هستن که اینجور حرف های زشت رو برای خنداندن مردم بزبان میارن. بخاطر همین خودم تمام تلاشمو کردم که بتونم صداگذاری های خوب و خنده دار رو بسازم و رواج بدم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

سلام بر شما :huh: این یک صداگذاری طنز هستش و فقط برای نشاندن لبخند بر روی لبان اعضای این سایت ساخته شده. اگر شما دوست ندارید میتونید دانلود نکنید. فلسفه کار من برمیگرده به سال ها پیش که اتفاقی در رایانه یکنفر یک صداگذاری خیلی زشت با حرف های بسیار زشت دیدم و بخاطر همین ناراحت شدم. واقعا چه انسان های بی فرهنگی هستن که اینجور حرف های زشت رو برای خنداندن مردم بزبان میارن. بخاطر همین خودم تمام تلاشمو کردم که بتونم صداگذاری های خوب و خنده دار رو بسازم و رواج بدم :D

سلام مرسی دوست من

ممنون که توضیح کامل دادی :D در ضمن کی گفته من دوست ندارم؟!!!!!! فقط برای من سوال بود که هدفت چی بوده . شماهم گفتی شاد کردن دیگر دوستان. همین. وگرنه بنده هم با این جور کارها موافقم و دوست دارم .

در پایان از تمامی دوستانی که امتیاز منفی دادن تشکر می کنم ولی خیلی بهتر میشد اگر توضیحی هم بابت امتیاز دادن هاشون می دادن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ART"E"MISS

مجسمه سازی خیلی سخته...با چه ماده ای ساختی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

با گل مجسمه سازی

بعد که خشک شد با آبرنگ رنگش کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

بعد از مدت هایی طولانی، شاید بشه گفت سال ها، من دوباره رفتم سراغ ساخت نماهنگ. به یاد قدیما و نماهنگ هایی که درست میکردم و خب همیشه انتظار میکشیدم تا فیلم هابیت منتشر بشه و نماهنگی هم از اون درست کنم، این بار رفتم سراغش و نهایتا موسیقی تیتراژ پایانی سفری غیرمنتظره رو برای این کار انتخاب کردم. اون موسیقی رو خیلی دوست دارم و همین باعث شد نماها و صحنه های متنوعی رو بتونم در این نماهنگ قرار بدم.

در ابتدای کار خوشم نمیومد از کارم چون مدتی دور بودم از ساخت کلیپ و اینا اما بعدش تصمیم گرفتم بیشتر روش وقت بذارم. با منتشر شدن تیزر نبرد پنج سپاه انگیزه بسیاری گرفتم و اتفاقا از اون تیزر هم استفاده کردم و به نوعی میشه گفت یک کار جامع و کاملی از سه قسمت هابیت در آوردم. خودم که خیلی خوشم اومد! :دی

به همین بسنده نکردم و کار تصحیح رنگ و کامپوزیشن رو هم انجام دادم. البته ما کی باشیم که بخوایم قاب جکسون رو تصحیح کنم منظورم اینه که قابی که نیاز نماهنگ بود درست کردم. رنگ ها هم در نماهای مختلفی که کنار هم چیدم بعضی جاها تو ذوق میزد که سعی کردم همه رو یکدست کنم.

در کل این رو تقدیم میکنم به تمام بچه های آردا و امیدوارم ازش لذت ببرید. نمیدونم چطور شد که این کلیپ بسیار شما رو علاقمند به هابیت خواهد کرد اگر ازین فیلم شاکی هستید نبینید این کلیپ رو چون وقتی نماهنگ تموم میشه احساس علاقه خاصی به هابیت پیدا خواهیدکرد! :|

در آخر هم بگم که این آپارات گرچه کیفیت رو در حد قابل قبولی نگه داشت اما نمیدونم چطور شد که همزمانی موسیقی و کات ها یه خورده بهم ریخت که البته زیاد قابل فهم نیست. در نسخه با کیفیت بالایی که بعدا براتون آپلود خواهم کرد این اصلاح خواهد شد. در هر صورت حتما از آپارات هم ببینید که بازدید کانالم بره بالا! :دی

اگر هم پیشنهادی انتقادی هر چی بود با مشت گره کرده در خدمتتون هستم! :دی

نه جدی بگید تا در نسخه HD که میذارم و کارهای بعدیم اصلاح کنم. ممنون :)

خیلی قشنگ بود :D خسته نباشی

اتفاقا منم حدود یک ماه پیش به فکرم افتاد که یک موزیک ویدئو درخور و شایسته فیلم ارباب حلقه ها بسازم. یک ماه پیش فکر کردم و دنبال انتخاب صحنه ها و آهنگ و اینجور چیزا رفتم و در عرض یک هفته تدوینش رو انجام دادم و همین امروز صبح کارش تموم شد و بزودی منتشر میکنم.

و در آخر میخوام بگم که خیلی تدوینت خوبه، موفق باشی و امیدوارم در آینده کارهای زیبای بیشتری ارائه بدی :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

عالی خیلی نقاشی پر معنی بود

قسمت دورف هاش از بقیه خیلی بهتر و معنیش جالب تر بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این نقاشی آمیخته هایی از ذهن خودم هست لطفا به تصویر دقت کنین:

بسیار عالی و زیبا مشخصه که وقت زیادی روش گذاشتی خسته نباشی. :)

ای کاش نکاتشو نمیگفتی خودمون روش فکر میکردیم. :دی

برای انسان ها هم یه نمادی سازه ای چیزی میذاشتی مثلا میناس تی ریت کامل تر میشد بنظرم.

اون وارگه هم که در حال دویدنه خیلی قشنگ شده.

به امید کار های بیشتر :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

این نقاشی آمیخته هایی از ذهن خودم هست لطفا به تصویر دقت کنین:

باسلام و درود بر دوست خوبم " نماینده گوندور"

یکم نقد و یکم تعریف ...ان شاء الله موجب بهتر شدن کارهای بعدی بشه :D

1- باید تشکر کنم از این که اینهمه وقت گذاشتی و مهمتر اینکه این همه فکر کردی تا عناصر مختلف رو کنار هم بیاری و یه نظم خوبی به نقاشی داده باشی :)

2- بنظر من نقاشی باید با بیننده اش حرف بزنه و احتیاجی به توضیح نداشته باشه. شما یک صفحه نقاشی کشیدی - یک صفحه هم توضیح دادی ! :| البته با تمرین بیشتر این مشکل برطرف میشه.

در پایان نگاهت خوبه و میتونی با تمرین بیشتر بهتر هم بشی. در ضمن منتظر طرح های بعدی هستم :D

موفق باشی دوست خوب من :D :| :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Indis

بمناسبت عظمت فیلم ارباب حلقه ها :D تریلری برای این فیلم سه گانه درست کردم ! امیدوارم لذت ببرید :|

خیلی قشنگ بود پیجک :D

سپاس!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

خوب بود پیجک.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

بمناسبت عظمت فیلم ارباب حلقه ها :D تریلری برای این فیلم سه گانه درست کردم ! امیدوارم لذت ببرید :|

کار قشنگی بود. هم این که موسیقی قشنگ بود هم این که کات ها خوب با موزیک مچ شده بود.

همچنین اولاش خیلی خوب روند شروع داستان و ساخت حلقه رو بیان میکنی.

حالا یک انتقاد بکنم. معمولا در تریلر دیالوگ ها و عبارات کلیدی رو میذارن. اگر نخوان بذارن حتما سعی میکنن با جلوه های ویژه تنش و هیجان رو به مخاطب منتقل کنن. الان این ویدئو رو، مخصوصا بعضی قسمتا از آهنگ که ضرباهنگ تندی داشت، خیلی خوب میشد روی تصویر مانور بدی و بیننده رو متوجه تنش و هیجان محتوا بکنی.

همچنین کات آخر بنظرم نا مناسب اومد. چون معمولا در این کارهای کوتاه 1 الی 2 دقیقه ای سعی میکنن هیجان رو بالا ببرن نه این که پایین بیارن. بنظر من یک چهره پر تنش از یک بازیگر برای اخر میتونست خیلی موثر تر باشه از فرودو و سام.

در کل خیلی خوب بود و منتظر کارای بیشتری ازت هستیم. :|

به قول بعضی ها :<< اهم اوهم>>

منم با تقلید از کاربر فیثاغورت سعی کردم یه نقاشی معنی دار بکشم

خیلی قشنگ شده مخصوصا اون سربازای محافظ گوندورش. :D

این همه استعداد داریم ما نمیدوم چرا گالری اعضای سایت هنوز خالیه !! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...