رفتن به مطلب

Recommended Posts

agarwaen

راهیم که من درست کردم اینطوریه که اول داخلشو تمیز میکنی کاملا بعد یه سوراخ نسبتا کوچک در محل تیزی شاخ درست میکنی...ولی هر چی فوت میکنی صدا باد میده...

فکر کنم باید توش ماده ای بریزی....؟؟؟

همونطور که مهدی گفت به این دلیل صدا باد میده که سوراخی که ازش تو شاخ فوت میکنی زیاد گشاد شده، اگه نخوای یه دونه دیگه بسازی باید سر سوراخ یه چیزی شبیه سر ترمپت بذاری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Greenleaf

همونطور که مهدی گفت به این دلیل صدا باد میده که سوراخی که ازش تو شاخ فوت میکنی زیاد گشاد شده، اگه نخوای یه دونه دیگه بسازی باید سر سوراخ یه چیزی شبیه سر ترمپت بذاری

آره تو فکرش بودم ولی یکم زمان میخواد که آخر هفته دارم...اگه نشد رو اون یکی دیگه حتما امتحان میکنم.

ممنون ازت...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یاسمن

"مورمگیل ،به مورمگیل بگویید که فین دویلاس این جاست "

خب من خیلی خیلی داستان تورین تورامبار و خصوصا تراژدی فین دویلاسو دوست دارم و همیشه دوست داشتم بکشمش که حالا این کارو کردم البته اصلا با حوصله کار نکردم و روش وقت نذاشتم و اون جوری که می خواستم نشد ولی در کل بفرمایید :

post-2356-0-54680900-1392995255_thumb.jp

post-2356-0-91523900-1392996504_thumb.jp

جا داره از دوست عزیزم یاسمن تشکر کنم که به این حالت وایساد تا من بکشمش...

این نقاشی اون جور که می خواستم به دلم ننشست و در آینده یه نسخه بهترشو می کشم :))

*باتشکر از الوه ...

خواهش میکنم عزیزم.خیلی خوشگل شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میثراندیر

فکر کردین فقط خودتون هنرمندین :-

بعد از سالها دوباره دنیای تالکین منو به کشیدن نقاشی کشوند. :-bd

ناقابله. :-j

پس بقیه شون کجان؟:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

پس بقیه شون کجان؟:دی

پاره شون کردم...{اسمایل اخلـاق تالکینی:-bd}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

اهم اهم!

این {مثلا} شاخ گوندور ه!

:دی

امیدوارم آبرو برنده نشده باشه!

(عیده.. منم بیکار هی میسازیم دیگه! :دی)

post-2295-0-51699900-1395564362_thumb.pn

اقا ببین میتونی از این اثارت تو مجله اردا هم استفاده کنید خوب میشه ها..

ما که این همه استعداد داریم چرا بهره برداری نکنیم؟@};-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

اهم اهم!

این دیگه مسخره به نظر میاد نه!؟

مثلا سه سیلماریل فئانور اند! :دی

بیکار بودم گفتم یه کاری بکنم دیگه! :دی

:

post-2295-0-82173200-1395682223_thumb.pn

post-2295-0-21435600-1395682190_thumb.pn

post-2295-0-19899100-1395682205_thumb.pn

برای شروع خیلی خوبه . ولی باید یه جورایی باستانی به نظر بیاد . الان که دارم نگاه می کنم.انگار تازه از مغازه بدلیجات خریدی . بهت پیشنهاد می کنم که نور سیلماریل ها رو به صورت مخلوط دو نور آبی نیلی و طلایی در بیار خفن تر میشه واینکه از عکس یک میز باستانی برای قرار دادن سیلماریل ها استفاده کن. به اضافه اینکه سه تا سیلماریل رو یکم خوش تراش تر در بیار.

@};- @};- :-*

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

برای شروع خیلی خوبه . ولی باید یه جورایی باستانی به نظر بیاد . الان که دارم نگاه می کنم.انگار تازه از مغازه بدلیجات خریدی . بهت پیشنهاد می کنم که نور سیلماریل ها رو به صورت مخلوط دو نور آبی نیلی و طلایی در بیار خفن تر میشه واینکه از عکس یک میز باستانی برای قرار دادن سیلماریل ها استفاده کن. به اضافه اینکه سه تا سیلماریل رو یکم خوش تراش تر در بیار.

@};- :-* :D

ممنون از نظرت @};- (اون یکی هارو دیدین؟)

آبی و نیلی و طلایی ... هووم درسته! حتما!

میز رو هم .. یه میز چوبی چارپایه خوبه!؟ یا پارچشو عوض کنم؟!

والّا من که سیلماریلارو ندیدم اخه! چه شکلی میشه سیلماریل !؟ :x

ویرایش شده در توسط NobleLord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

NobleLord:

کارهات خوبه. با چه نرم افزاری کار میکنی و با چه موتوری رندر میگیری؟

شاخ گوندور خیلی خوب شده اما بک گراندها خوب نیست. الان اینا همه رو هوا وایسادن. اگه بتونی یه بک گراند سه بعدی ساده(نه یک عکس ساده) براش بذاری خیلی بهتر میشه. من خودم معمولا کنج دیوار میذارم یا اگه نخوام درزی مشخص باشه یه دیوار L مانند با زاویه خمیده میذارم.

مورد دیگه هم سایه است. تو کارهات سایه نمیبینم و این قضیه یه ذره غیر طبیعیشون کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

سلام مهدی خان .. ممنون!

با 3ِِDs max و Element 3D انجامشون دادم اینارو

هوم .. اصلا به بک گراند توجه نکردم! درسته ... یادم میمونه!

سایه؟ خوب باید چنتا جسم باشه که سایه ای تشکیل بشه ! تو این سیلماریل ها (مثلا! :دی) کنار پارچه میتونست سایه داشته باشه .. چون به غیر از نور سیلماریل ها واسه کل مجموعه یه Ambient light گذاشتم سایه تشکیل نشده! :دی

ممنون از توجه و نظرتون (الندیل و آقا مهدی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خواهش میکنم.

برای رندر گرفتن من Mental Ray یا V-Ray رو پیشنهاد میدم. تنظیمات خیلی خوبی دارن و میشه متریالهای طبیعی تر و تصویر واقعی تری در آورد. البته V-ray با خود مکس نصب نمیشه و اونو باید جداگانه بگیری و نصب کنی.

برای سایه حتما لزومی نداره چندتا جسم باشن. مثلا توی همون شیپور قسمتهای مختلفش میتونه روی خودش سایه بندازه. مثلا اون قسمتهای برجسته میتونه یه سایه خفیف زیرش داشته باشه که خیلی طبیعی میشه عیب Ambient light اینه که هیچ سایه ای ایجاد نمیکنه. حتی اگه بخوای خیلی دقیق بشی میتونی از Ambient Occlusion هم توی کارت استفاده کنی. البته یه مقدار پیشرفته تره و نیازه که کار رو ببری توی فتوشاپ و تصویر اصلی و تصویری که از مرحله Ambient Occlusion به دست اومده با هم ترکیب کنی.

برای متریال های سیلماریل و گوهر الفی اگه از اون دو رندرری که گفتم استفاده کنی میتونی توی بازتاب و شکست متریال دست ببری. و حتی وارد مسائلی مثل Caustics بشی یا بازتاب هر سیلماریل توی سیلماریلهای دیگه رو نشون بدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

نشد @};-

post-2295-0-35767100-1395767528_thumb.pn

post-2295-0-62760500-1395767549_thumb.pn

خیلی مسخره از آب در اومده نه!؟

البته وقت نمیزارم ! با این همه کار .. کلش فککنم تو نیم ساعت انجام شد! (بقیه موند بعد مسافرت @};- )

ویرایش شده در توسط NobleLord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

ای وای آرتی خیلی خوشگل شده...

دستم خورد منفی دادم پوزش<_<

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...