رفتن به مطلب

Recommended Posts

مونت آو سائرون

به تور : ممنون :) آره من در کار جدی حرفه ای تر هستم !

به الوه : ممنون :|

خیلی خوب بود! ;) واقعا دستتون درد نکنه.

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

خیلی عالی بود. واقعن خوشم اومد. :)

فقط اگه میشه توی کارای بعدیتون از یه لهجه ی دیگه استفاده کنین. واسه تنوع خوبه. مثلا شیرازی. خیلی خنده دار تر در میاد.!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

بسیار قشنگ بود ولیکن بهتر نبود در بحث تدوین( که خوب کار شده بود) تلاش بیشتری میشد چون وسط بعضی صحنه ها میپرید به یک صحنه ی دیگه و .....

صدا گذاری هم قشنگ بود.ببینم میتونم برای کار بعدی( اگه بخواید انجام بدید) با لهجه اراکی حرف بزنم(البته اگه راهم بدید) .کلا بیایم یه تریلر با لهجه بدیم بیرون.

مثلا بارد به تورین : واسه چیشیته؟ ماخا چوتو کنی بری تو دون اژدها؟ آخرش ماخای بلیشو بری ببم.و........(این مثال لهجه اراکی که البته باید شنیده بشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

ممنون ! خواهش میکنم ! معلومه که راه میدم ! البته اگر کسی میتونه صداگذاری کنه ! همین کارو بکنه و بزاره اینجا تا ما هم ببینیم

البته اگر میخواید با من صداگذاری کنید باید به زبانی حرف بزنید که بقیه متوجه بشن ! اگر دقت کنید من خیلی کم و چیزهای غیر مهم رو به زبان گیلکی میگفتم :)

ادامه بحث در مورد صداگذاری رو میتونیم اینجا انجام بدیم :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ART"E"MISS

ممنون ! خواهش میکنم ! معلومه که راه میدم ! البته اگر کسی میتونه صداگذاری کنه ! همین کارو بکنه و بزاره اینجا تا ما هم ببینیم

البته اگر میخواید با من صداگذاری کنید باید به زبانی حرف بزنید که بقیه متوجه بشن ! اگر دقت کنید من خیلی کم و چیزهای غیر مهم رو به زبان گیلکی میگفتم :)

ادامه بحث در مورد صداگذاری رو میتونیم اینجا انجام بدیم :|

واااااااااااااااااااااای خیلی بانمک بود...عالی عالی!!!!!!!!!!!!!!!

فک میکنی دختر مو به تو میدم؟ چرا میدم شوخی میکنم....این دیگه خیلی باحال بود آورین آورین....

ویرایش شده در توسط ART"E"MISS

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

دیدم خانم های آردا اقدام به درست کردن گوشواره های الفی و غیره کردند بنده نیز اون یکی رگ زد بالا گفتم بس است زینت آلات کمی هم به جنگ بپردازید و در نتیجه عکس هایی از گرز دورفی خود را به نمایش میگذارم (ساخت تلخاره ها البته اولین کاراش بود تجربه اونطوری نداشت هههههههههههههه) (البته دوستان دوربین با کیفیت نداشتم شما به بزرگی خودتو ببخشید) attachment=8885:IMG_۲۰۱۳۱۰۲۵_۱۹۲۳۱۶.jpg]post-2470-0-47424900-1382717753_thumb.jp

برادر چیجور درست کردی؟کلا تو کفم!ایول!دست مریزاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

برادر چیجور درست کردی؟کلا تو کفم!ایول!دست مریزاد!

دیگه ما اینیم دیگه.

تو غار ترول ها پیداش کردم :)

این خیلی کار برده تا درست شود. کل بدنش اهنیه یعنی دسته هم داره (یه دسته 75 سانتی متری).البته این تزیینی نیستش بلکه میتونه مورد استفاده هم قرار بگیره. خلاصه خیلی چیز خفنی است.بهشم میگن 6 پر البته این 10 پره :|

ویرایش شده در توسط Edhelharen

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

اينكه بيشتر شبيه به گرانده(Ground)سلاح اربابمان مورگوت.

ولي كلا باحاله.بعد خيلي كوچیكه براي شكار گرگ به كارمون نمياد :| . ولي قشنگه :)

ویرایش شده در توسط MORGOMIR

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

یه کار خیلی خیلی قشنگ که واقعا اون حس رو میتونه بهتون منتقل کنه، احساس غم و اندوهی که در وجود نیه نور به وجود میاد با دیدن بدن بی جان تورین و افکار غمناکی که توی سرش میپیچه بعد از فهمیدن هویت واقعیش...

و در آخر با غم ادامه پیدا میکنه و....

دستت درد نکنه تور جان، به امید کارای بیشتر :پی

هرکسی دانلود نکنه و گوش نده خودش ضرر کرده! مخصوصا کسانی که خواهان غم هستن :پی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

میدونم خیلی پلشت شده!فحشم ندید.روی سر خیلی بهتره.چون سیم کلفت نبود به این مذلت تن دادم.

وقتی زدم دوستم میگه لیدی تراندویل =))

تو خونمون داداشم میگه دی الون کینگ تراندویل :))

مامانم میگه شبیه الفا شدی :))

..... متچکرم

http://upload7.ir/im...57803448572.jpg

http://upload7.ir/im...64216957623.jpg

بسی زیباست .... خیلی قشنگ درست کردی هرکی هم بگه زشته حسودی میکنه =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

محبوب دوگانه

TN-Nienors_Despair.jpg

از بالا به تورین فرونگریست و فریاد زد: «بدرود ای محبوب دوگانه! آ تورین تورامبار تورون آمبارتانن: ای ارباب تقدیر که تقدیر بر تو ارباب شد. ای شادمان از مرگ!»...

در حالیکه صفحات آخر زندگانی نیه نور رو با صدای استاد کریستوفر لی گوش میدادم و در احساس متن غرق میشدم، اولین نت خودمو نوشتم و سعی کردم این قطعه، لحظات پایانی و حساس زندگی نیه نور رو (از هنگامی که میرسه بالای سر تورین تا سقوطش در آب های کابد-ان-آراس) که همیشه موقع خوندن بسیار اندوهگینم میکنه رو پوشش بدم. این قطعه رو با ساز پیانو تقدیم تمام آرداییون بخصوص عموزاده های گرامی و رفقای قدیمی و عزیزمان در آردا میکنم، باشد که مقبول واقع گردد:

این هم نت ها: اگر روزی موسیقی دانی این رو دید و موند من چی نوشتم و از کجا شروع میشه {!} بهش بگید این کار یه آماتور عاشقه...

باسلام

خب این آهنگ در سطح خودش خیلی خیلی خوبه .. امیدوارم در دفعات بعد بیشتر وقت بزارید که مطمئنم بهتر و بهتر هم میشید...

موفق باشید و پایدار

این شمشیر رو نیمیدونم مال کی هست ! =))احتمالا مال ایمراهیل یا اولوه ست در هر حال...

post-2356-0-80104900-1381854430_thumb.jp

من ینی قرار بوده کمان به لگو بکشم ولی به شمشیر ایمراهیل اولوه سر باز کرد =))

حالا به نظر شما مال اولوه ست یا ایمراهیل یا یه نفر دیگه ؟

باسلام و درود

بانوی سفید روهان عزیز .

نقاشی هاتون رو دیدم همشون واقعا عالی و هستن... بنظرم اگر بتونید کم کم توامی شخصیت ها رو بکشید و آلبومی از اون رو درست کنید کار منحصربفردی بشه ...

پاینده و برقرار باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

نشسته بودم غصه ی تکه های مقوای فابریانامو میخوردم و همزمان تریلر هابیت و شرلوکو نگاه میکردم...نمیدونم چی شد این سه تا قاطی شدن باهم و همچین چیزی از آب در اومد...دیدم این دوتا بنده خدا باهم دیگه دارن تو دوتا فیلم متفاوت بازی میکنند...شرلوکو و اسماگ...بیلبو و واتسن...ترکیبه عجیبو جالبیه...

طرح اولیه...

post-2559-0-89652900-1386086659_thumb.jp

وسطای کارمه...

post-2559-0-70626500-1386086712_thumb.jp

دیگه تموم شد...

48683368561717997287.jpg

قشنگ وزیبا و ساده است. دیگه زیادی فانتزی شده =))) اسماگ شرلوکی و بیلبو در نقش واتسون!!!!

ولی دستت درد نکنه (تو دیگه کی هستی؟؟؟)

ویرایش شده در توسط Edhelharen

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

وای آرتی خدا نکشتت

خیلی باحاله !

مخوصا اون یا ارو=)){راز زنده ماندن شرلوک هم کشف شد}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

خيلي قشنگه واقعا که کارت درسته