رفتن به مطلب

Recommended Posts

مهمان

بابا روح چیه، نگو من میترسم! :دی

نقاشی/طراحی هایی که میکشی خیلی قشنگن. جنس قلمت رو دوست دارم :?

اوایل باورم نمیشد این طراحی ها رو تو میکشی! به کارهات ادامه بده و برای اینکه توی سایت قرار بگیرن هم یه صحبتی با مدیریت بکن. من که خیلی خوشم اومده ازشون :ایکســـــ

پ.ن: والیر که تموم شدن به جای والار اول میری سراغ گندالف، وگرنه همه حرفام رو پس میگیرم:? :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

فقط اسمشو درست کنید :)

اما اوهوم اوهوم! :پی

خب جالبی کار به همین سفید کشیدن روی زمینه ی سیاه هست و این که ادامه ی دامنش رو گل هم گذاشتین خیلی خوبه و مرتبط با محدوده ی دانشش هست :?

و کلا من سررشته ای از نقاشی ندارم، بیشتر بلد نیستم نظر بدم :? :دیــ

از شکلک مردم هم استفاده نکنید :? :وی

ویرایش شده در توسط الوه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بالاخره از احساس روح بودن خلاص شدم ممنون که نظرتونو گفتین

به گاندالف :تو کشیدن آقایون زیاد وارد نیستم این دو فقره بالایی هم کاملا شبیه دخترا شدن ما با قرار دادن اندکی ته ریش اذهان عمومی را منحرف کردیم :?

به مستر الوه :مگه اسمش درست نیست ؟

ویرایش شده در توسط بانوی سفید روهان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

بانوی سفید، طرح هاتون خیلی قشنگ اند، واقعا دست توانایی دارید!

اما متاسفانه کیفیت اسکنتون خوب نیست و عکس ها مات اند، و نمیشه اونجوری که باید از این طرح های زیبا لذت برد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

اینا رو با موبایل گرفتم متاسفانه به اسکنر دسترسی ندارم تا آخر تابستون که همشونو کشیدم همه را اسکن میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

طراحی هاتون از نظر من واقعا زیباست. نمیدونم طرح های اصلی کارها از ایده ی خودتونه یا نه، ولی من خیلی میپسندم. مخصوصا اون طرح یاوانا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

ممنونم البرت ترکیب دوتا عکس با یه کم دستکاری خودم بود ولی بقیه رو از خودم کشیدم :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

خیلی عالی بود مستر تور آدمو توی دنیای تالکینی غرق میکرد(حداقل من که یه همچین حسی داشتم )

منتظر کار های بعدی تون هستم :?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

به جناب 429 Hossein: جدا درست شد؟! الآن این مجلست؟!:دی

خیلی خوبه. اما نتونستم دانش کنم. نمیدونم میگفتم باید اکانت درست کنی تا بتونی دانلود کنی یا باید مجله رو بخری؟

اگه حالت PDF داره به مهدی بگین یه جای مخصوص توی سایت براش درست کنه.

روش دانلودش رو حتما بگین. منتظرم....:))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

به جناب مونت آو سائرون:

سلام به شما، ممنون از شما

روش آموزش دانلود در نمایه بنده هست و کاملا رایگان هست.

ویرایش شده در توسط Hossein429

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

Hossein429

واقعا خسته نباشید . کارتون حرف نداشت . یعنی از اول نشستم تا آخر خوندم (البته یه چندجاش روهم رد کردم:دی)

یعنی ارزشش از چاپ کردنش هم بیشتره . امیدوارم هم شما ادامه بدین وهم آقامهدی یه جای خوب براش در نظر بگیره (آقامهدی رو گفتم تا همه ی مدیرای سایت درنظر بگیرند :دی)

یه پیشنهاد هم اگه جسارت نباشه می گم اونم اینه که اگه قسمت شد یه مجله ی دیگرو طراحی کنید . حتما عکسارو تو داخل متن ها جابدین . منظورم اینه که از شکل عکس ها استفاده کنید و ردیف متن ها را با اون هماهنگ کنید .این طوری زنده تر می شه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Hossein429

واقعا خسته نباشید . کارتون حرف نداشت . یعنی از اول نشستم تا آخر خوندم (البته یه چندجاش روهم رد کردم:دی)

یعنی ارزشش از چاپ کردنش هم بیشتره . امیدوارم هم شما ادامه بدین وهم آقامهدی یه جای خوب براش در نظر بگیره (آقامهدی رو گفتم تا همه ی مدیرای سایت درنظر بگیرند :دی)

یه پیشنهاد هم اگه جسارت نباشه می گم اونم اینه که اگه قسمت شد یه مجله ی دیگرو طراحی کنید . حتما عکسارو تو داخل متن ها جابدین . منظورم اینه که از شکل عکس ها استفاده کنید و ردیف متن ها را با اون هماهنگ کنید .این طوری زنده تر می شه!!

ممنون از شما بابت تشکرتون.

اگر دقت کنید در بعضی قسمتها همین کار را کردم و متنها با خطها هماهنگ شده (جای دادم)، بیشتر از این بشه میشه فایل وردی و زیاد جالب نمیشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

post-2356-0-51969300-1379868344_thumb.jp

وایره

متاسفانه نتونستم والیر رو تموم کنم

این وایره هم اشکال زیاد داره اونگولیانت شکل طالبی شد دست وایره هم خیلی زمخت و مردونه شده :))

خیلی عالیه! از ایده اش خیلی خوشم اومد.

دست شما درد نکنه، هم آبجی ما رو خوب کشیدی هم عیال گرامی رو. تشکر والار تا اقصای شرق به همراه شما خواهد بود! :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

به جهت ادامه دادن نهضت باز کردن نوشابه و به پاس قدردانی از ت.ت به خاطر پرتره ای که از ما کشیدند این کار ناتمام قدیمی رو به سرانجام رسوندم تا بگم بیخودی به من نمیگن 3D!

به همین جهت کلاه خود اژدها نشان دور-لومین رو به کلیه ساکنین آردا تقدیم مینماییم اما بدانید که نفرینی بر روی این کلاه خود قرار داره که اگه کسی غیر از تورین تورامبار واقعی سرش بکنه چنان بلایی به سر میاد که خود ملکور هم به حالش زار زار گریه بکنه! {کاملا جدی!}

باشد که مقبول افتد! :))

post-1032-0-75512600-1380120880_thumb.jp

ویرایش:

با عرض شرمندگی یه نکته خیلی مهم رو یادم رفت بگم. جا داره اینجا یه تشکر ویژه از بگینز و الوه عزیز بکنم که نظراتشون خیلی در تکمیل شدن کار راهگشا بود.

مهدي كلش كار خودته ؟

مدل، تكسچر، رندر و ... ؟

بابا دمت گرم خيلي حرفه اي كار كردي .

سوسماره رو خيلي تميز در آوردي .دمت گرم .

----

راستي تكسچر اون قسمت نقره رو به نظر من تبديل به فلز آهن كن با يه كم زنگ زدگي (خيلي كم) براقيش هم كمتر كن .

اگه با vray گرفتي رفركشن رو تيره تر كن . (اگه اشتباه نكنم)

در هر صورت عالي بود .

پ.ن : راستي با بلوپرينت در آوردي ؟ از كجا آوردي ؟

پ.ن 2 : به پارچه fog دادي ؟

ویرایش شده در توسط pirooz

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره همه اش کار خودمه.

سوسمار چیه برادر من؟! گلائرونگه! :دی

نمیخواستم زنگ زده یا کهنه باشه. چون این کلاهخود رو تلخار ساخته و بزرگترین آهنگر دورفها بوده و به نظرم کارش باید بی نقص باشه.

آره با vray رندر گرفتم. Refraction؟ Refraction نداره اصلا! منظورت Reflection هست؟ واسه نقره؟ مقادیر مختلف رو تست کردم و این به نظرم بهتر اومد. بازم تست میکنم ببینم اگه بازتاب کمتر بشه چطور میشه. مرسی

پ.ن: نه بلو پرینت نداشتم. تنها چیزی که داشتم همون تصویر روی جلد فرزندان هورین بود.

پ.ن2: میخواستم حس مخمل با طرح برجسته در بیاد. برای diffiuse از مپ falloff استفاده کردم که همچین حالتی رو توی لبه ها نشون میده و حس پرز مخمل رو شبیه سازی میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...