رفتن به مطلب

Recommended Posts

تکاور شمال

چیزی از معنی که در میابید نمی گید؟

اینم تصویر شخصیتی که من دارم به دنیای تالکین اضافه می کنم

post-2784-0-34928500-1407350310_thumb.jp

داستانش اگه درسام بزاره تا یه ماه دیگه تموم میشه

دوستان در مورد معنی نقاشی بالایی چیزی در نمی یابید؟

فکر کنم نامفهوم کشیدم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

Nordman:

قبل از هرچیز یه تشکر ویژه بابت این طرح چشم نوازتون.

والا چیزهایی که به ذهن ناقص بنده رسید،اینها بودند که درست یا غلطش رو فقط خود شما میدونید:

الفها که طبق معمول دارن از صحنه فرار میکنن و دارن به یک جای امن کوچ میکنند.

دورفها دارن ابزارآلات میسازن وقدرتشون رو بیشتر میکنند.

انسانها در راه جانفشانی و دفاع از سرزمین میانه هستند.

سرزمین گاندور،خط مقدم جبهه و نماد مقاومت در برابر استکبار.

بقیه به عهده دوستان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

Nordman:

قبل از هرچیز یه تشکر ویژه بابت این طرح چشم نوازتون.

والا چیزهایی که به ذهن ناقص بنده رسید،اینها بودند که درست یا غلطش رو فقط خود شما میدونید:

الفها که طبق معمول دارن از صحنه فرار میکنن و دارن به یک جای امن کوچ میکنند.

دورفها دارن ابزارآلات میسازن وقدرتشون رو بیشتر میکنند.

انسانها در راه جانفشانی و دفاع از سرزمین میانه هستند.

سرزمین گاندور،خط مقدم جبهه و نماد مقاومت در برابر استکبار.

بقیه به عهده دوستان

ممنون از این که نظر دادین

خب معنی که خودم هنگام کشیدن مد نظر قرار داده بودم اینه که

1_در شرق و در سمت راست که موردور قرار داره حلقه به درون آتش افتاده و دوران سوم به پایان رسیده

2_بعد از نابودی حلقه یگانه الف ها که دیگه سرزمین میانه براشون زیبایی نداره به سمت غرب میرن و راه والینور رو در پیش میگیرن

3_در وسط که میناس تیریت و سربازان گوندور رو میبینیم نشون میده که بعد از نابودی حلقه دوران شکوه آدمیان در سرزمین میانه نشون داده میشه

4_دورف ها هم که طبق معمول دارن در کوه کند و کاو می کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

ممنون از این که نظر دادین

خب معنی که خودم هنگام کشیدن مد نظر قرار داده بودم اینه که

1_در شرق و در سمت راست که موردور قرار داره حلقه به درون آتش افتاده و دوران سوم به پایان رسیده

2_بعد از نابودی حلقه یگانه الف ها که دیگه سرزمین میانه براشون زیبایی نداره به سمت غرب میرن و راه والینور رو در پیش میگیرن

3_در وسط که میناس تیریت و سربازان گوندور رو میبینیم نشون میده که بعد از نابودی حلقه دوران شکوه آدمیان در سرزمین میانه نشون داده میشه

4_دورف ها هم که طبق معمول دارن در کوه کند و کاو می کنن

پس تقریبا درست حدس زده بودم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

کار قشنگی بود. هم این که موسیقی قشنگ بود هم این که کات ها خوب با موزیک مچ شده بود.

همچنین اولاش خیلی خوب روند شروع داستان و ساخت حلقه رو بیان میکنی.

حالا یک انتقاد بکنم. معمولا در تریلر دیالوگ ها و عبارات کلیدی رو میذارن. اگر نخوان بذارن حتما سعی میکنن با جلوه های ویژه تنش و هیجان رو به مخاطب منتقل کنن. الان این ویدئو رو، مخصوصا بعضی قسمتا از آهنگ که ضرباهنگ تندی داشت، خیلی خوب میشد روی تصویر مانور بدی و بیننده رو متوجه تنش و هیجان محتوا بکنی.

همچنین کات آخر بنظرم نا مناسب اومد. چون معمولا در این کارهای کوتاه 1 الی 2 دقیقه ای سعی میکنن هیجان رو بالا ببرن نه این که پایین بیارن. بنظر من یک چهره پر تنش از یک بازیگر برای اخر میتونست خیلی موثر تر باشه از فرودو و سام.

در کل خیلی خوب بود و منتظر کارای بیشتری ازت هستیم. :D

همه اینایی که میگی خودم میدونم دوست خوبم ! موضوع اینه که من سبک تریلرم با تریلر های رسمی (برای جذب مخاطب به سینما) فرق میکنه.

من همه ی کارهایی که درست میکنم و در این تاپیک میذارم رو برای خودم درست میکنم و بنظر خودم مشکلی نداره. ولی خب در آخر هم میذارم اینجا که دوستان هم لذت ببرن :D اگر لذت بردید لایک کنید و اگر به هر دلیلی لذت نبردید لایک نکنید. هیچوقت کارهای منو با دیگران مقایسه نکنید چون من کارهامو تقلید نمیکنم، فقط چیزی رو که احساسم بگه میسازم :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

اوه

خیلی عالیه اورکه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

ممنون

آره خب

حالا کامل تر شد ادامشم میزارم:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

همه اینایی که میگی خودم میدونم دوست خوبم ! موضوع اینه که من سبک تریلرم با تریلر های رسمی (برای جذب مخاطب به سینما) فرق میکنه.

من همه ی کارهایی که درست میکنم و در این تاپیک میذارم رو برای خودم درست میکنم و بنظر خودم مشکلی نداره. ولی خب در آخر هم میذارم اینجا که دوستان هم لذت ببرن :D اگر لذت بردید لایک کنید و اگر به هر دلیلی لذت نبردید لایک نکنید. هیچوقت کارهای منو با دیگران مقایسه نکنید چون من کارهامو تقلید نمیکنم، فقط چیزی رو که احساسم بگه میسازم :|

پیجک بی تعارف عرض می کنم ، خیلی هنرمندی ها !! منتظر بقیه کارهات هستیم :D

تلیرت خیلی جالب بود ، با تشکر .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

سلام بر همگی :|

من دارم روی یک شخصیت کار میکنم که هنوز نیمه تمامه ولی نتونستم ببینم شما انتظار میکشین برای همین دلم نیومد وگفتم :ارباب آپلودشون کنم؟ اربابم یه صدایی از خودش داد بیرون که فرا تر از دانش من بود ... ولی فکر کنم قبول کرد :D

فقط ببخشید دیگه کامل نیست ...فقط یادتون باشه نظراتتون برام با ارزشه نظر یادتون نره .البته زیادم جالب نیست : :| ...شوخی کردم :|

باسلام و درود به دوست عزیزم Forgotten king

ابتدا باید عرض کنم که واقعا طرح خوبی از آب در اومده بهت تبریک میگم، می دونم طراحی بصورت تخیلی خیلی سخته و زحمت زیادی هم بابت این طرح کشیدی :D

من بیشتر از چشماش خوشم اومد .. طرحی از روی چشمای گربه .. البته نمیدونم شما منظورت همین بوده یا نه

پیشنهاد:

بنظر من طراحی این شخصیت توی این مرحله کامله و شما دیگه بیشتر از این با مداد خط هارو اضافه نکنی بهتره. از حالا به بعد باید وارد بخش سایه زدن بشی تا کارت جون دار بشه و همینطور واقعی (البته فقط نظر شخصی بنده بود) شما کاری که توی ذهن خودت هست رو انجام بده ، فقط در سطح پیشنهاد بود :|

در پایان امیدارم وقت بزاری و هر چه زودتر کار پایانی رو قرار بدی. موفق باشی :D

ویرایش شده در توسط captain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

باسلام و درود به دوست عزیزم Forgotten king

ابتدا باید عرض کنم که واقعا طرح خوبی از آب در اومده بهت تبریک میگم، می دونم طراحی بصورت تخیلی خیلی سخته و زحمت زیادی هم بابت این طرح کشیدی :D

من بیشتر از چشماش خوشم اومد .. طرحی از روی چشمای گربه .. البته نمیدونم شما منظورت همین بوده یا نه

پیشنهاد:

بنظر من طراحی این شخصیت توی این مرحله کامله و شما دیگه بیشتر از این با مداد خط هارو اضافه نکنی بهتره. از حالا به بعد باید وارد بخش سایه زدن بشی تا کارت جون دار بشه و همینطور واقعی (البته فقط نظر شخصی بنده بود) شما کاری که توی ذهن خودت هست رو انجام بده ، فقط در سطح پیشنهاد بود :|

در پایان امیدارم وقت بزاری و هر چه زودتر کار پایانی رو قرار بدی. موفق باشی :D

:| خیلی خیلی ممنون از نظری که دادی برومیر :| راجبه چشماش باید بگم دوره چشماش فلس اژدهاست, و من راستیتش برای طراحیه چشماش اصلا به گربه فکر نکردم ولی خیلی شبیه چشم گربست بیشتر شیطانیه البته :| .ادامه ی طرح هم تا فردا آمادست....راجبه سایه زنی هم دارم روش کار میکنم :|

خیلیییییییی ممنون از پیشنهادت رفیق :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

این پوستر رو درست کردم از هابیت یا آنجا و بازگشت دوباره؛ با تشکر از الوه، مهدی عزیز و بانو لوبلیا بابت نظراتشون که در بهبود کار کمکم کردن...

ضمنا...تک سایزه! :دی

:D :| :D :D

باریک باریک

واقعا زیباست اما یه انتقاد کلی می کنم امیدوارم که بهش توجه کنی :دی

تو کاور مجله هم این مشکل وجود داشت

و اون اینه که عکس به نوعی برجسته هستش

تو کاور دراگون معلوم بود که از یه جای دیگه برداشته شده و تو اینجا هم بیلبو رو احساس می کنم از یه جای دیگه ای بر داشتی

اگه یه ذره یه کاریش کنی که تصویر شخص همسان بشه با تصویر زمینه خیلی بهتر می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

:| دوستان اینم ادامه ی طراحیه قبلیم

نظر یادتون نره

از نظره خودم روی این طرح دو دلم :D ولی باز بد نشد :D

ممنون :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

:| دوستان اینم ادامه ی طراحیه قبلیم

نظر یادتون نره

از نظره خودم روی این طرح دو دلم :D ولی باز بد نشد :|

ممنون :D

سلام Forgotten king دوست عزیزم .. نمی دونم اشکال از سیستم من هستش یا نه. من فایلی نمی بینم :D مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

سلام Forgotten king دوست عزیزم .. نمی دونم اشکال از سیستم من هستش یا نه. من فایلی نمی بینم :D مرسی

والا من هم چیزی نمیبینم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

والا من هم چیزی نمیبینم.

منم چیزی ندیدم ولی بجاش کلی خندیدم :|

خیلی قشنگ بود ! :D

ویرایش شده در توسط پیجک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

دوستان واقعا ببخشید خودمم خندم گرفت :D فقط خدایی کدوم پست خالی ای 3 تا لایک میگیره؟: :| از بس خوبم من :D

این است لینک صحیح

سلام دوست گلم

خوشحالم که طرحت آماده شد

خیلی خوب شده . من از طرح سرشانه هاش و کمربند و بخصوص شمشیرش خیلی خوشم اومد.

بنظرم اگر همه ی انرژیت رو روی صورت و قسمت سرشانه ها میزاشتی خیلی خوب میشد.

بهرحال خوب از اب در اومده . بهت تبریک میگم. بازهم اگر تونستی طرح بزن. :D

یه پیشنهاد: برای طراحی تخیلی می تونی از طرح و فرم بدن حیوانات استفاده کنی. مثلا برای این شخصیت می تونستی ازبالهای خفاش الهام بگیری و پشتش اضافه کنی . (البته فقط در سطح پیشنهاد)

در پایان خوشحال میشم برام توضیح بدی که موقع طراحی این شخصیت از چه چیز هایی الهام گرفتی

درود بی پایان . کماکان موفق باشی :|

ویرایش شده در توسط captain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

سلام دوست گلم

خوشحالم که طرحت آماده شد

خیلی خوب شده . من از طرح سرشانه هاش و کمربند و بخصوص شمشیرش خیلی خوشم اومد.

بنظرم اگر همه ی انرژیت رو روی صورت و قسمت سرشانه ها میزاشتی خیلی خوب میشد.

بهرحال خوب از اب در اومده . بهت تبریک میگم. بازهم اگر تونستی طرح بزن. :D

یه پیشنهاد: برای طراحی تخیلی می تونی از طرح و فرم بدن حیوانات استفاده کنی. مثلا برای این شخصیت می تونستی ازبالهای خفاش الهام بگیری و پشتش اضافه کنی . (البته فقط در سطح پیشنهاد)

در پایان خوشحال میشم برام توضیح بدی که موقع طراحی این شخصیت از چه چیز هایی الهام گرفتی

درود بی پایان . کماکان موفق باشی :D

واقعا ممنون از نظری که دادی دوست عزیز :| .راستیتش خودم قصد داشتم که فقط روی سر شونه و چهرش کار کنم کلا منظور بالاتنشه ولی گفتم یک طرح کامل باشه بهتره.راجبه باله خفاش یک جورایی زیادی تویه اینجور طرح ها میبینیم به نظر من یه جورایی تکراری میشد, اما خیلی جالب تر میشد به نظرم با باله خفاش.راجبه الهام گرفتنم باید بگم کلا تخیله خودمه من از بچه گی به جز طرح های خشن و دیو و شیطان چیز دیگه ای نمی کشیدم :D اما به طوره کلی خیلی از طرح های جان هاو( که خودم یک سری از کاراشو اینجا قرار دادم دوست داشتی حتما ببین خیلی خوبن https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1325&hl=&fromsearch=1) خیلی خوشم میاد و خیلی دوست شبیه ایشون طراحی کنم :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
captain

واقعا ممنون از نظری که دادی دوست عزیز :D .راستیتش خودم قصد داشتم که فقط روی سر شونه و چهرش کار کنم کلا منظور بالاتنشه ولی گفتم یک طرح کامل باشه بهتره.راجبه باله خفاش یک جورایی زیادی تویه اینجور طرح ها میبینیم به نظر من یه جورایی تکراری میشد, اما خیلی جالب تر میشد به نظرم با باله خفاش.راجبه الهام گرفتنم باید بگم کلا تخیله خودمه من از بچه گی به جز طرح های خشن و دیو و شیطان چیز دیگه ای نمی کشیدم :| اما به طوره کلی خیلی از طرح های جان هاو( که خودم یک سری از کاراشو اینجا قرار دادم دوست داشتی حتما ببین خیلی خوبن https://arda.ir/forum...l=&fromsearch=1) خیلی خوشم میاد و خیلی دوست شبیه ایشون طراحی کنم :D

خواهش میکنم. بله طرح بال خفاش فقط یه مثال بود برای اینکه مفهوم صحبتم رو برسونم.(یک مثال دیگه بزنم، مثلا شما وقتی تصمیم داری طرحی از یک اسب بالدار بکشی، ابتدا باید آناتونی اسب رو بدونی تا یک اسب بکشی، بعد باید آناتومی پرنده هارو بدونی (بعنوان مثال عقاب) . حالا از ترکیب بدن اسب و بال عقاب شما می تونی اسب بالدار رو بکشی) این میشه نقاشی تخیلی

بابت لینک آثار جان هو خیلی ممنونم. منم از طراحی های ایشون و خصوصا الن لی که از تصویرگرهای مورد علاقه ام هستش خیلی خوشم میاد و مستفانه هنر تصویرگری توی کشور ما جایگاه واقعی خودش رو هنوز پیدا نکرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دوستان ببینید ازون ته مه های سیستم چی پیدا کردم! :D

7 سال پیش...به فکرم زد سایتی جامع برای ارباب حلقه ها درست کنم و بیکار هم ننشتم و دست به کار شدم و این رو درست کردم:

http://uploadboy.com/mz309a4qvt5v.html

(توضیحات: بعد از اکسترکت کردن فایل Index.html رو اجرا کنید)

ای کاش همون زمان با آردا آشنا می شدم ...

اما یه مدت (حدود یک سال) این کار به تعویق افتاد و بعدش کتاب ها رو شروع کردم به خوندن و با سایت بزرگ آردا آشنا شدم. دیگه تقریبا از این کار یادم شده بود که پیداش کردم الان دیدم صحیح و سالمه. :D

اون زمان ها ازین کارا خیلی زیاد میکردم مثلا یادمه کلی کلیپ و نماهنگ از فیلم رباب حلقه ها درست کردم (با مووی میکر اکس پی) و بعد همه رو سرهم کردم و رایت کردم روی یه سی دی و خب شد مجموعه کارهام از ارباب حلقه ها! :D

حالا شاید اون رو هم یه جوری گذاشتم خلاصه...گرچه واقعا غیر قابل دیدنه! :|

پ.ن

عه! فایل های طراحی هام هم توش هست! مال شما! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD OF RINGS

من يكم دير ديدم ولي خيلي خوب بود با سپاس :D

ویرایش شده در توسط الوه
حذف نقل قول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...