رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

اله سار

متاسفانه فرقی نداره.

وقتی با موبایل میخوام لاگین بشم -چه با استفاده از نام کاربری و چه با ایمیل- ارور میده که رمز عبور اشتباه است.

دفعه اول که این ارور رو داد گزینه فراموش کردن رمز عبور رو زدم و با استفاده از لینکی به ایمیلم ارسال شد، رمز عبور رو عوض کردم. بعدش بنا به دلایلی لاگ اوت شدم، و وقتی خواستم مجددا لاگین بشم همون ارور رو داد. وقتی این دفعه فراموش کردن رمز عبور رو زدم، ارور داد که شما تازه از این گزینه استفاده کردید.

یعنی عملا نمیتونم با موبایل لاگین بشم... حتی اگه بتونم باز هم رمز عبورم رو عوض کنم، دفعه بعد که بخوام لاگین بشم باز میگه رمز عبور اشتباه است!؟

ضمنا برای من تنظیم تاریخ تولدم غیرفعاله؛ زده 92/3/4 و نمیتونم عوضش کنم. توی پروفایلم هم نشون نمیده کلا (همونطور که قبلا گفتم)!

نمی دونم مشکل شما از چی می تونه باشه. من الان روی گوشی خودم تست کردم بدون مشکل لاگین و لاگ آوت شدم.

یه مرورگر دیگه نصب کنید یا کارهایی از این دست.

تاریخ تولد برای همه غیر فعاله. توی پروفایل هیچ کس هم دیده نمیشه. وقتی قرار شد توی پروفایلها دیده بشه، امکان ادیتش هم فراهم میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

تاریخ تولد من خودبه خود عوض شده ! 

توی ویرایش پروفایل یه تاریخ تولدهست که امکان ویرایشم نداره ، و توی خود پروفایل یه تاریخ تولد دیگه هست ! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

ممنون از همه

دوستان اشکالات رو گفتن فقط چیزی که هست امکانش هست فونت پیش فرض نوشته ها رو بزرگتر کنید؟این اندازه چشم رو کمی اذیت می کنه.در ضمن من هنوز  هیچ اعلامیه ای دریافت نکردم:| ببخشید اگه پرسشم تکراری بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

از این مشکلاتی که گفتید درباره تاریخ تولد و اعلامیه ها قبلا توضیح دادن که امکان تغییرشون فعلا نیست (صفحات قبل). اما یه مشکل برای خودم پیش اومده،  روی اعلامیه فلانی به نمایه ای پاسخ داده است که میزنم، بجای اینکه نمایه ای رو باز کنه میره به پروفایل کاربر! برا همه اینطوریه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

البته تشکر بابت تغییرات سایت ، به قول دوستان خیلی شیک شده ، دست صاحابش درد نکنه  :) 

راستی گویا شکلک ها هم کاهش یافتن . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

از این مشکلاتی که گفتید درباره تاریخ تولد و اعلامیه ها قبلا توضیح دادن که امکان تغییرشون فعلا نیست (صفحات قبل). اما یه مشکل برای خودم پیش اومده،  روی اعلامیه فلانی به نمایه ای پاسخ داده است که میزنم، بجای اینکه نمایه ای رو باز کنه میره به پروفایل کاربر! برا همه اینطوریه؟!

https://arda.ir/forum/index.php?/topic/544-مشکلات-سایت/&do=findComment&comment=74399

ویرایش شده در توسط Nienor Niniel

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

فونت فعلی از فونت قبلی فروم یک سایز بزرگتره. بیشتر از این امکانش نیست، تناسب طراحی فروم بهم می خوره و توی دیوایسهای مختلف مشکل پیش میاره.

بله البته من از پوسته default استفاده می کنم واگرنه پوسته Arda که مناسبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

بله البته من از پوسته default استفاده می کنم واگرنه پوسته Arda که مناسبه

فونت پوسته‌ی Default رو تبدیل کردم به تاهوما و یک سایز هم بزرگترش کردم. ببینید مناسب شد یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

نمی دونم مشکل شما از چی می تونه باشه. من الان روی گوشی خودم تست کردم بدون مشکل لاگین و لاگ آوت شدم.

.

رمزمو عوض کردم و با یه مرورگر دیگه خواستم آنلاین بشم ولی  همون ارور پسوردو داد... ضمنا اعلامیه ها هم نشون داده نمیشن و سفیدن (در موبایل - با هر مرورگر و پوسته ای)پ.ن: مشکل نیومدن اعلامیه نمایه جدید فالووینگ ها هنوز برقراره...

ویرایش شده در توسط گندالف سپید
اضافه کردن پی نوشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

فونت پوسته‌ی Default رو تبدیل کردم به تاهوما و یک سایز هم بزرگترش کردم. ببینید مناسب شد یا نه؟

بله عالی شد.ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

سلام 

ببخشید یه نفر از من آدرس سایتو خواست که عضو بشه الان که میخواد عضو بشه میگه نمیتونه با جیمیل عضو بشه حتما ایمیل میخواد!!!ایشونم ایمیل نداره نمیتونه عضو بشه.ممنون میشم رسیدگی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام 

ببخشید یه نفر از من آدرس سایتو خواست که عضو بشه الان که میخواد عضو بشه میگه نمیتونه با جیمیل عضو بشه حتما ایمیل میخواد!!!ایشونم ایمیل نداره نمیتونه عضو بشه.ممنون میشم رسیدگی کنید.

یعنی چی ایمیل نداره؟ خب جیمیل هم یکی از سرویس دهنده های ایمیل هست. با همون اکانت جیمیل میتونه ثبت نام بکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

بله من هم همینو بهش گفتم اما میگه ارور میده. میگه جیمیلش روقبول نمیکنه ایمیل میخواد.الان مشکل از اونه یا میتونید چیزی رو چک کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بله من هم همینو بهش گفتم اما میگه ارور میده. میگه جیمیلش روقبول نمیکنه ایمیل میخواد.الان مشکل از اونه یا میتونید چیزی رو چک کنید؟

چه اروری بهش میده؟

به هر حال مشکل از سمت اونه. تو همین دو روز گذشته چند نفر با جیمیل توی سایت ثبت نام کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

رمزمو عوض کردم و با یه مرورگر دیگه خواستم آنلاین بشم ولی  همون ارور پسوردو داد... ضمنا اعلامیه ها هم نشون داده نمیشن و سفیدن (در موبایل - با هر مرورگر و پوسته ای)پ.ن: مشکل نیومدن اعلامیه نمایه جدید فالووینگ ها هنوز برقراره...

مشکل از سمت ما نیست. من با چند نفر هم چک کردم، همه بدون مشکل با موبایل لاگین می شند و بدون مشکل از همه‌ی قسمتها مثلا اعلامیه ها استفاده می کنند. مشکل از سمت خود شماست و من نمی دونم چی هست، خودتون باید بگردید و رفعش کنید.

اون مشکل دوم مربوط به فالویینگ‌ها باگ سیستمه، فعلا کاری از دست من بر نمیاد تا آپدیت بعدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

خیر، من الان با یه سیستم دیگه امتحان کردم و باز هم همون ارور پسورد رو داد،پس مشکل از سیستم من نیست... ممکن هست مشکل از اکانت من باشه که بعد از چندبار لاگ اوت شدن پسوردمو بطور خودکار تغییر میده؟! یا امکانش هست کسی بطور عمد پسوردمو عوض کنه؟ (البته فکر نکنم پسورد ایمیلم رو کسی بدونه) یا نکنه هک شده باشم!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

خیر، من الان با یه سیستم دیگه امتحان کردم و باز هم همون ارور پسورد رو داد،پس مشکل از سیستم من نیست... ممکن هست مشکل از اکانت من باشه که بعد از چندبار لاگ اوت شدن پسوردمو بطور خودکار تغییر میده؟! یا امکانش هست کسی بطور عمد پسوردمو عوض کنه؟ (البته فکر نکنم پسورد ایمیلم رو کسی بدونه) یا نکنه هک شده باشم!!!

وقت لاگین کردن از چه کارکتری برای نوشتن "ی" وسط اسمت استفاده می کنی؟ اینطوری: "ی" یا اینطوری: "ي" ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

وقت لاگین کردن از چه کارکتری برای نوشتن "ی" وسط اسمت استفاده می کنی؟ اینطوری: "ی" یا اینطوری: "ي" ؟

از "ی" استفاده میکنم و گاهی هم از ایمیلم؛ اما باز هم میگه رمز عبور اشتباه است... بعد از گزینه کلمه عبور خود را فراموش کردید استفاده میکنم و رمز عبورم رو تغییر میدم و وارد میشم، اما باز دفعات بعد موقع لاگین شدن میگه رمز عبور اشتباه است! (اما از درست بودنش 100% مطمئنم) این مشکلو تا حالا توی آپدیت جدید فروم و با موبایل (2تا موبایل داشتم). حالا فعلا که لاگین هستم و مشکلی ندارم، اما اگه باز به مشکل برخوردم تو رایانه هم تست میکنم و خبرشو میدم... مرسی از پیگیری تون ???

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

سلام و باتشکر فراوان از مدیران که در این دو سه هفته که من نبودم بسیار تلاش کرده و سایت را به روز کردند.(البته مشکلاتی هم هست که خب به مرور زمان درست می شود مانند ماه های که میلادی اند و بهتر است که شمسی باشند)

اما مشکل یا شاید تغییری که به چشمم آمد و خواستم بنویسم این است که قبل از این تغییرات که به سایت می آمدم و در آخرین باری که حضور داشتم تعداد پست ها من حدود 500 تا 600 پست بود ولی حالا که وارد شدم مطالب ارسالی من 1195 تا شده!!!! همچنین برای دوستان دیگر هم همینطور و پست های بیشتر شده!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

با عرض اجازت

سلام و باتشکر فراوان از مدیران که در این دو سه هفته که من نبودم بسیار تلاش کرده و سایت را به روز کردند.(البته مشکلاتی هم هست که خب به مرور زمان درست می شود مانند ماه های که میلادی اند و بهتر است که شمسی باشند)

اما مشکل یا شاید تغییری که به چشمم آمد و خواستم بنویسم این است که قبل از این تغییرات که به سایت می آمدم و در آخرین باری که حضور داشتم تعداد پست ها من حدود 500 تا 600 پست بود ولی حالا که وارد شدم مطالب ارسالی من 1195 تا شده!!!! همچنین برای دوستان دیگر هم همینطور و پست های بیشتر شده!!!!

توی سیستم جدید همه پستها، نمایه ها و کامنتهایی که در نمایه ها گذاشتید یکجور محسوب میشن و این عدد مجموع اونهاست. امتیازات هم به همین شکله. مجموع امتیازات پستها و نمایه هاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت آردا

یه چند تا مشکل وجود داره که خواستم یاد آوری کنم.

1.آیا بهتر نیست به روال قبلی تاریخ ها و زمان سایت از میلادی  به هجری شمسی تغییر پیدا کنه وبه جای اینکه مثلا آخرین بازدید یه کاربر به جای ماه وتاریخ میلادی شمسی باشه.؟؟؟؟

2.کاربرانی که اسامی کاربری خودشون رو تغییر دادند.در نسخه جدید سایت نمیشه به اسامی قبلی دسترسی داشت تا کاربرا رو به یاد آورد.یه فکری هم برای این مسئله بکنید.برای مثال اسم قبلی کاربر کینگ رو نمیشه دید.؟؟؟؟؟؟

3.نمیشه زمان ویرایش پست ها رو دائمی بکنید؟؟؟؟؟

4.نمیشه امکان حذف پست ها رو برقرار کنید؟؟؟؟

5.و همینطور امکان ورود مخفی به سایت؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت آردا

یه چند تا مشکل وجود داره که خواستم یاد آوری کنم.

1.آیا بهتر نیست به روال قبلی تاریخ ها و زمان سایت از میلادی  به هجری شمسی تغییر پیدا کنهوبه جای اینکه متلا آخرین ازدید یه کاربر به جای ماه وتاریخ میلادی شمسی باشه.؟؟؟؟

2.کاربرانی که اسامی کاربری خودشون رو تغییر دادند.در نسخه جدید سایت نمیشه به اسامی قبلی دسترسی داشت تا کاربرا رو به یاد آورد.یه فکری هم برای این مسئله بکنید.برای مثال اسم قبلی کاربر کینگ رو نمیشه دید.؟؟؟؟؟؟

3.نمیشه زمان ویرایش پست ها رو دائمی بکنید؟؟؟؟؟

4.نمیشه امکان حذف پست ها رو برقرار کنید؟؟؟؟

5.و همینطور امکان ورود مخفی به سایت؟؟؟؟

۱- فعلا امکانش نیست.

۲-این امکان رو فراهم کردم. از این به بعد توی پروفایل هرکسی برید می تونید تاریخچه‌ی نامهای نمایشی اون کاربر رو ببینید.

۳-در این مورد قبلا توضیح دادم. چند صفحه انتهای این تاپیک و تاپیک پیشنهادات رو بخونید.

۴-امکان پنهان کردن پستها فراهمه. از منظر کاربری این امکان مثل حذف کردن پسته.

۵-امکان ورود مخفی به سایت فراهمه. چطور به سایت وارد شدید که اینو ندیدید؟

Screen_Shot_2015-10-07_at_7.29.05_PM.thu

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...