رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

Lord Thranduil
در 18 ساعت قبل، dain گفته است :

ببخشید یه سوال یکی از تاپیکا بانام بیست سوالی با چاشنی ارباب حلقه ها هست وقتی میخوام برم داخلش مینویسه شما اجازه ی ورود ندارین مشکل کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون تاپیک و تاپیک هایی شبیه به اون تاپیک های تایید نشده هستند که قابلیت استفاده و بازدید رو ندارن:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin the Oak shield

باعرض سلام وخسته نباشيد خدمت تمامى اونايى كه براى اين سايت فوق العاده زحمت مى كشن من اخيراً احساس مى كنم چيزايى كه مى نويسم ثبت نميشه يا در مبحث ديگه ثبت ميشه ايا بقيم اين مشكلو دارن يا فقط برا من اينطوريه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

با اجازه، اگر مطالبتون داراى اسپم باشند و ربطى به موضوع نداشته باشند حذف ميشن. و اگر مطلبى رو هم در جايى اشتباه فرستاده باشيد توسط ناظرين به جاى مناسب منتقل ميشه.

براى شما هم اينها رخ ميده، مشكلى نيست. اگر هم مطالبتون ثبت نشه، پيغام خطا براتون نمايش داده ميشه. 

ویرایش شده در توسط Peredhil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

با سلام

ببخشید چرا دیگه نمیشه از شکلک ها استفاده کرد؟ فقط مشکل من نیست بعضی از دوستان دیگر هم نمیتونند استفاده کنن..

ممنون میشم رسیدگی کنید.با سپاس...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
در 53 دقیقه قبل، Lord Thranduil گفته است :

با سلام

ببخشید چرا دیگه نمیشه از شکلک ها استفاده کرد؟ فقط مشکل من نیست بعضی از دوستان دیگر هم نمیتونند استفاده کنن..

ممنون میشم رسیدگی کنید.با سپاس...

ممنون بابت اطلاع‌رسانی.

شکلکها رو درست کردم. اگر هنوز مشکل دارید یا از Ctrl+F5 استفاده کنید یا یکبار کش+کوکی‌های مرورگرتون رو خالی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

با اینکه من تیک ارسال پیغام خصوصی به ایمیل را برداشته ام ولی بازهم می آید.مشکل چیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

سلام

ببخشید چرا وقتی با مبایل وارد سایت میشم و میخوام تاپیکی یا کسی رو دنبال کنم یا یه تغییری تو بعضی از چیزا بدم صفحه نصفه میشه؟

اینجوری:

Screenshot_2016-05-10-19-14-36.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل
در در ۱۳۹۵/۲/۲۱ at 7:18 PM، Lord Thranduil گفته است :

سلام

ببخشید چرا وقتی با مبایل وارد سایت میشم و میخوام تاپیکی یا کسی رو دنبال کنم یا یه تغییری تو بعضی از چیزا بدم صفحه نصفه میشه؟

اینجوری:

Screenshot_2016-05-10-19-14-36.jpg

برا من هم همینجوریه. به گمونم تنظیمات پیج به این شکله. برای تنظیمات و اپشنهای اون، اینجوری میشه. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

برا نسخه موبايل انگار خوب عمل نميكنه، منم همينطوريه، گوشى رو وقتى افقى ميكنم خوب ميشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LUNA

با سلام خدمت دوستان خوبم

چرا موضوع " شوخی های حلقه ای " بسته شده ؟ (نمیشه پست گذاشت)

ببخشید یه سوال دیگه

چرا از شکلک ها نمیشه استفاده کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LUNA

با عرض پوزش یه سوال دیگه ای داشتم

وارد موضوع " شوخی های حلقه ای " میشم ، آنتی ویروس  اخطار میده که این صفحه ویروسی هستش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON
در در ۱۳۹۵/۳/۱۵ ه‍.ش. at 3:59 AM، LUNA گفته است :

با عرض پوزش یه سوال دیگه ای داشتم

وارد موضوع " شوخی های حلقه ای " میشم ، آنتی ویروس  اخطار میده که این صفحه ویروسی هستش!

خب آنتی ویروست رو خاموش کن  یا با یه مرورگر دیگه مثل اپرا بیا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LUNA
در 8 دقیقه قبل، R-FAARAZON گفته است :

خب آنتی ویروست رو خاموش کن  یا با یه مرورگر دیگه مثل اپرا بیا

با هر مرورگری اومدم نشد ، انگار یکی از پست ها مشکل داره

Untitled.png

ویرایش شده در توسط LUNA
جا افتادن اسکرین شات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

آنتی ویروس اون آدرسو پرخطر تشخیص داده ، بی زحمت آنتی ویروستو موقتا خاموش کن ببین باز ارور میده یا نه

من وارد تاپیک شدم ارور نداد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LUNA
در 5 دقیقه قبل، R-FAARAZON گفته است :

آنتی ویروس اون آدرسو پرخطر تشخیص داده ، بی زحمت آنتی ویروستو موقتا خاموش کن ببین باز ارور میده یا نه

من وارد تاپیک شدم ارور نداد

آنتی ویروس رو خاموش کردم و مشکلم حل شد :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LUNA

ولی پایین صفحه نوشته شده " این موضوع از هم اکنون بسته میگردد"

ویرایش شده در توسط LUNA
تصحیح کلمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

حتما مدیران به این نتیجه رسیدن که احتمالا این تاپیک ادامه نداشته باشه بهتره و اونو بستن

لونای گرامی بی زحمت اگه سوالی بیشتری بود در نمایه یا پیام خصوصی میشه اونارو مفصل پرسید

دومی اینکه گذاشتن پست های متوالی ممنوعه ،بی زحمت فرمایشاتتونو بعد از این در یه پست ادغام کن

ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

ببخشید فکر میکنم تنظیمات پیوستا مشکل داره. منم در حین ارتباط با سه تا از دوستان تو پ خ مشکل داشتم. یه بار برای من و دوبار برای دوستان دیگه ارور داد که شما دسترسی ندارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
در 3 ساعت قبل، LUNA گفته است :

با سلام خدمت دوستان خوبم

چرا موضوع " شوخی های حلقه ای " بسته شده ؟ (نمیشه پست گذاشت)

اون تاپیک بسته شده، فقط می تونید محتواش رو ببینید و پست جدیدی نمی توش گذاشت.

در 3 ساعت قبل، LUNA گفته است :

ببخشید یه سوال دیگه

چرا از شکلک ها نمیشه استفاده کرد؟

لطفا کش+کوکی مرورگرتون رو پاک کنید و دوباره چک کنید ببینید مشکل حل شده؟

در ۱ ساعت قبل، Nienor Niniel گفته است :

ببخشید فکر میکنم تنظیمات پیوستا مشکل داره. منم در حین ارتباط با سه تا از دوستان تو پ خ مشکل داشتم. یه بار برای من و دوبار برای دوستان دیگه ارور داد که شما دسترسی ندارید.

این اتفاق ممکنه به دلایل زیادی بیوفته، مثلا وقتی اسم فایل فارسی باشه، یا وقت آپلود مشکلی پیش اومده باشه و...

بهرحال من محدودیت جدیدی روی پیوست ها نگذاشتم و الان تست کردم بدون مشکل کار می کردند. اگر موضوع همیشه واستون اتفاق میوفته بگید من دقیقا باهاتون چک کنم، اگر گاهی اوقات این اتفاق میوفته، معمولا با یکبار پاک کردن و دوباره آپلود کردن درست میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

با سلام. اگه سوالم تکراریه شرمنده. البته مشکل واقعا بزرگی نیست،  ولی بعضی وقت ها که با موبایل وارد سایت می شم و بعد می خوام وارد تالار گفتگو بشم درست عمل نمی کنه. یعنی چند بار می زنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته و  هنوز تو خود صفحه ی اصلی سایت هستش. البته چند بار که مرور گر کروم رو ببندی و باز کنی حل میشه.

البته باز هم میگم مشکل واقعا جدی ای نیست ولی خوب این مشکل نباشه بهتر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LUNA

سلام دوستان

یکی از دوستان( Lord Thranduil) یه مشکلی براشون پیش اومده که موقعی که متنی رو تایپ میکنن نمیتونن متنشون رو در سایت ذخیره کنن. 

برای این مشکل برنامه بلو استک نصب کردن تا بشه با اون برنامه پست ارسال کنن ، ولی بازم خیلی سخت میتونن پست بزارن. ولی پیام ها رو میتونن بدن.

Untitled.png.5f9920e7675e2c909dae17ec648725c9.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
در در 6/27/2016 at 3:37 PM، LUNA گفته است :

سلام دوستان

یکی از دوستان( Lord Thranduil) یه مشکلی براشون پیش اومده که موقعی که متنی رو تایپ میکنن نمیتونن متنشون رو در سایت ذخیره کنن. 

برای این مشکل برنامه بلو استک نصب کردن تا بشه با اون برنامه پست ارسال کنن ، ولی بازم خیلی سخت میتونن پست بزارن. ولی پیام ها رو میتونن بدن.

Untitled.png.5f9920e7675e2c909dae17ec648725c9.png

من چک کردم، مشکل خاصی از سمت ما نیست. فکر می کنم سرعت اینترنت دوستتون کمه و المانهای لازم توی ادیتور براشون کامل لود نمی شند و این مشکل پیش میاد. اگر مشکل از سمت ما بود احتمالا فراگیر می‌بود.

مثل همیشه و به عنوان راه‌حلی دم‌دستی، پاک کردن کش+کوکی‌های مرورگر ممکنه راه‌گشا باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

من نمی خواهم پستی را دوباره ارسال کنم ولی چون بار قبل توجهی به مشکل من نشد و این مشکل کماکان باقیست مجبور به دوباره نوشتن می شوم.

من با اینکه تیک ارسال پیغام خصوصی به ایمیل را برداشتم ولی باز هم پیغام های من به ایمیل می آید.

لطفا پیگیری کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
در 15 دقیقه قبل، فین رود فلاگوند گفته است :

با عرض اجازت

من نمی خواهم پستی را دوباره ارسال کنم ولی چون بار قبل توجهی به مشکل من نشد و این مشکل کماکان باقیست مجبور به دوباره نوشتن می شوم.

من با اینکه تیک ارسال پیغام خصوصی به ایمیل را برداشتم ولی باز هم پیغام های من به ایمیل می آید.

لطفا پیگیری کنید.

من نمی دونم کدوم تیک رو برداشتید، چون ارسال پیغام خصوصی به ایمیلتون غیرقابل برداشتن هست و از طرف سیستم بصورت پیشفرض برای همه فعاله و امکان غیرفعال کردنش نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
در ۱ ساعت قبل، فین رود فلاگوند گفته است :

با عرض اجازت

لطفا پیگیری کنید.

من کمی توی سیستم تغییر دادم. الان می تونید اون تیک بردارید و ایمیل رو غیرفعال کنید.

چک کنید همه چیز درست باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...