رفتن به مطلب
Safires

مشکلات سایت

Recommended Posts

lord of the moon

دقیقاً نمیدونم این جا جاییه که باید مشکلات سایت رو گفت یا نه ولی اگه نیست لااقل قبل از پاک کردنش مسئولین بخونند!

ارباب حلقه ها یک کتاب غنی و پر از جملات عالیه و حتی فیلمش از این امر مستثنا نیست

با در نظر گرفتن اینها به نظرم باید جملات بهتری برای قسمت سخن روز هم پیدا کرد.

با این که بعضی از جملات خوب و بعضا عالی هستند ولی بعضی از اون ها هم عملاً معنی عمیقی ندارند و میتونند به راحتی جایگزین بشند اونم با جملات عمیق تر و تاثیر گذار تر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

دقیقاً نمیدونم این جا جاییه که باید مشکلات سایت رو گفت یا نه ولی اگه نیست لااقل قبل از پاک کردنش مسئولین بخونند!

ارباب حلقه ها یک کتاب غنی و پر از جملات عالیه و حتی فیلمش از این امر مستثنا نیست

با در نظر گرفتن اینها به نظرم باید جملات بهتری برای قسمت سخن روز هم پیدا کرد.

با این که بعضی از جملات خوب و بعضا عالی هستند ولی بعضی از اون ها هم عملاً معنی عمیقی ندارند و میتونند به راحتی جایگزین بشند اونم با جملات عمیق تر و تاثیر گذار تر

قبلا هم گفتیم، اگه جملات مناسبی پیدا میکنید اونها رو به ما بدید تا به سخن روز اضافه کنیم.

اگه با آدرس منبع باشه که چه بهتر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

قبلا هم گفتیم، اگه جملات مناسبی پیدا میکنید اونها رو به ما بدید تا به سخن روز اضافه کنیم.

اگه با آدرس منبع باشه که چه بهتر.

تاپیک خاصی برای این موضوع هست یا باید مستقیما جمله ها رو برای شما بفرستیم؟

+ تاپیک "ضرب المثل ها و جملات قصار تالکینی" میتونه منبع خوبی باشه. میشه از کاربرها خواست جملاتی رو که برای "سخن روز" مد نظر دارن اونجا ارسال کنن.

ویرایش شده در توسط Elentári

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

تاپیک خاصی برای این موضوع هست یا باید مستقیما جمله ها رو برای شما بفرستیم؟

+ تاپیک جملات "ضرب المثل ها و جملات قصار تالکینی" منبع خوبیه.

مستقیما به من یا اله سار بدید بهتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

ببخشید من نه میتونم از سایت آهنگ دانلود کنم نه اون فرهنگنامه و هیچی.هیچی دانلود نمیشه لطفا زود تر درستش کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ببخشید من نه میتونم از سایت آهنگ دانلود کنم نه اون فرهنگنامه و هیچی.هیچی دانلود نمیشه لطفا زود تر درستش کنید.

دقیقا با چی مشکل دارید؟ من چند تا آهنگ رو رندوم تست کردم و مشکلی نداشت. فرهنگنامه هم مشکلی نداره.

لینک چیزی که باهاش مشکل دارید بذارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

ببخشید مشکل از دستگاه منه متوجه نشدم.عذر می خوام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

آقا یک مشکل توی ثبت تعداذ پست هاست

توی پروفایلم می فرماید :

post-2690-0-68525300-1439574134_thumb.pn

ولی توی لیت کاربران برتر می فرمایند :

post-2690-0-16841600-1439574169_thumb.pn

چرا ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

آقا یک مشکل توی ثبت تعداذ پست هاست

توی پروفایلم می فرماید :

post-2690-0-68525300-1439574134_thumb.pn

ولی توی لیت کاربران برتر می فرمایند :

post-2690-0-16841600-1439574169_thumb.pn

چرا ؟؟؟

توی پروفایل تعداد کل پستها (چه حذف شده چه حذف نشده) و زیر آواتار کنار پستها یا توی لیست کاربران، تعداد پست های حذف نشده نشون داده میشه.

در اینباره بارها تو همین تاپیک بحث شده، مثلا دوصفحه قبل! اگه قبل از پرسیدن مشکل یه سرچ کنین خیلی خوبه. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

با سلام خدمت همه دوستان

من مشکلی در بخش تالار ها دارم من به تازگی توی موبایلم مرورگر کروم رو آپدیت کردم و مثل الندیل نمی تونم به بعضی از افراد آنلاین در پایین صفحه تالار ها دسترسی داشته باشم.

در ضمن تو مرورگر قبلیم این مشکل رو نداشتم.

ممنون میشم رسیدگی کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Anna

post-3738-0-79273500-1439657087_thumb.pn

قسمت اعلامیه های من این شکلی شده (همین علامت %s ) :?  . وقتی روش کلیک میکنم پیغام 400 Bad Request می دهد. نمیدونم برای کسی دیگه ای هم چنین اتفاقی افتاده یا نه؟ علتش چیه؟ :-B

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
زاپا

منم مشکل آنا رو دارم، فکر کنم به خاطر اصلاحات جدیده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

منم مشکل زاپا و آنا رو دارم...همین چیزی که آنا گفت رو نشون میده...

و البته برای بعضی نمایه ها هم که نشون میده بعضی هاشون اینگلیسی شدن.قاطی پاتی شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

attachicon.gifUntitled.png

قسمت اعلامیه های من این شکلی شده (همین علامت %s ) :?  . وقتی روش کلیک میکنم پیغام 400 Bad Request می دهد. نمیدونم برای کسی دیگه ای هم چنین اتفاقی افتاده یا نه؟ علتش چیه؟ :-B

فروم به نسخه بالاتر ارتقا پیدا کرده و یه بخشهایی از فایل زبان تغییر کرده. اون انگلیسی ها که مربوط به پاسخ شخص به نمایه خودش هست رو درست کردم. اون %s ها مال تاپیکه که دنبال کردی؟ ببین درست شده؟(البته از این به بعد نه قبلی ها)

//

هرجای دیگه هم عبارت ترجمه نشده یا ترجمه اشتباه دیدید بگید تا تصحیح بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Anna

فروم به نسخه بالاتر ارتقا پیدا کرده و یه بخشهایی از فایل زبان تغییر کرده. اون انگلیسی ها که مربوط به پاسخ شخص به نمایه خودش هست رو درست کردم. اون %s ها مال تاپیکه که دنبال کردی؟ ببین درست شده؟(البته از این به بعد نه قبلی ها)

بله درست شده، خیلی ممنون. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas *

میگم خودمونیما فروم چه خارجی شده :-) (^_-)

ویرایش شده در توسط *legolas *

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

هووم..

اومدم همینارو بگم که دیدم گفته شده. دی

فقط چنتا نکته هم بود که یکم اذیت میکنه. دی

مهم ترینش تم ip. Board هست که بهش عادت کرده بودم (فکر نکنم کسی جز من ازش استفاده میکرده البته :)) ) دلیل استفاده ام هم اینه که وقتی روی اعلامیه ها open in new tab میزنم، توی اون تم، اعلامیه های جدید و خونده نشده Bold هستند. مثل اون کادر ده تایی.

اما توی تم آردا ینی تم قهوه ای اصلیمون اینطوری نیست و همه اعلامیه ها بولد هستند و این به نظرم برتری بزرگی هست که تم آبی داره

متاسفانه با گوشی هر کاری میکنم تم قهوه ای رو خوب نشون میده ولی وقتی IP board رو میزنم میره رو نسخه موبایل که اونم اشکالات زیادی داره و نیاز به توضیح نیس. دی

خلاصه، خوب میشه اگه اون بولد بودن رو در تم اصلی هم راه بندازین یا ببینین این ip board مشکلش چیه. دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

سلام. ضمن خسته نباشید؛

جدا از اینکه قسمت Likes در پروفایل خالی شده، من فکر میکنم بالغ بر ۳۴۴۰ تا لایک داشتم که الان به‌ ۳۴۱۴ تا کاهش پیدا کردن!

بعلاوه یه n‘ هایی در بعضی قسمتها من میبینم که نمیدونم چی ان!؟

ضمنا نوار وضعیت هشدارها هم ناپدید شده!!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

این قضیه لایک ها رو من داشتم که البته چندان مهم نیست

شاید مهم تر نوع حضور کاربر در سایته

من الان مخفی حضور دارم ولی در تالار اصلی اسمم هست! ولی در نوع فعالیت اسمم نیست که کجا فعالم و وقتی میرم تو پروفایلم نوشته آخرین فعالیت محرمانه

یه مشکل دیگه هست :ساختار نقل قولا  به هم ریخته .این قالب جدیدیه که براش در نظر گرفتید یا نه؟

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

سلام. ضمن خسته نباشید؛

جدا از اینکه قسمت Likes در پروفایل خالی شده، من فکر میکنم بالغ بر ۳۴۴۰ تا لایک داشتم که الان به‌ ۳۴۱۴ تا کاهش پیدا کردن!

بعلاوه یه n‘ هایی در بعضی قسمتها من میبینم که نمیدونم چی ان!؟

ضمنا نوار وضعیت هشدارها هم ناپدید شده!!؟

اگه لایکی کم شده به خاطر اینه که لایک های پستهای حذف شده دیگه جزو آمار نیست.

اون n' کجاهاست؟

سیستم هشدار توی این سیستم کلا عوض شده. به زودی قوانین جدیدش رو هم اعلام میکنیم. دیگه نواری وجود نداره و باید روی لینک کلیک کنید تا هشدارها رو ببینید.

این قضیه لایک ها رو من داشتم که البته چندان مهم نیست

شاید مهم تر نوع حضور کاربر در سایته

من الان مخفی حضور دارم ولی در تالار اصلی اسمم هست! ولی در نوع فعالیت اسمم نیست که کجا فعالم و وقتی میرم تو پروفایلم نوشته آخرین فعالیت محرمانه

یه مشکل دیگه هست :ساختار نقل قولا  به هم ریخته .این قالب جدیدیه که براش در نظر گرفتید یا نه؟

شما خودت میتونی اسم خودت رو توی لیست کاربرها ببینی اما بقیه نه. الان میتونی اسم منو ببینی؟

نقل قول ها رو اله سار درست کرد. الان دیگه نباید مشکلی باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

در مورد جواب به نمایه ها هم...وقتی خوذ فرد به نمایه ش جواب داده انگلیسی نوشته

پ.ن"عذر میخوام درست شده انگار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

هووم..

اومدم همینارو بگم که دیدم گفته شده. دی

فقط چنتا نکته هم بود که یکم اذیت میکنه. دی

مهم ترینش تم ip. Board هست که بهش عادت کرده بودم (فکر نکنم کسی جز من ازش استفاده میکرده البته :)) ) دلیل استفاده ام هم اینه که وقتی روی اعلامیه ها open in new tab میزنم، توی اون تم، اعلامیه های جدید و خونده نشده Bold هستند. مثل اون کادر ده تایی.

اما توی تم آردا ینی تم قهوه ای اصلیمون اینطوری نیست و همه اعلامیه ها بولد هستند و این به نظرم برتری بزرگی هست که تم آبی داره

متاسفانه با گوشی هر کاری میکنم تم قهوه ای رو خوب نشون میده ولی وقتی IP board رو میزنم میره رو نسخه موبایل که اونم اشکالات زیادی داره و نیاز به توضیح نیس. دی

خلاصه، خوب میشه اگه اون بولد بودن رو در تم اصلی هم راه بندازین یا ببینین این ip board مشکلش چیه. دی

برای اینکه این حالت رو ببینید بدون اینکه کادر اعلامیه ها رو باز کنید روش راست کلیک کنید و open in new tab رو بزنید. اینجوری از روی رنگ گلوله های کنار اعلامیه ها میتونید اعلامیه های جدید و قدیمی رو تشخیص بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

دو تا مشکل :D

۱- توی پروفایل کاربری در بخش تاریخ تولد با وجود این که سال رو اصلاً وارد نکردم ولی خودش الکی زده ۱۳۷۸! پروفایل چند نفر دیگه رو هم چک کردم واسه‌ی اون‌ها هم اشتباه زده بود. از بخش تنظیمات هم ماه‌های تقویم جلالی رو داره ولی برای این که توی پروفایل درست نشون بده باید به ترتیب میلادی انتخاب کنی. مثلاً من تولدم بهمنه ولی چون توی میلادی میشم فوریه و فوریه ماه دومه باید اردیبهشت رو انتخاب کنم.

۲- در صورتی که Time Zone رو تغییر بدم اما تاریخ تولد رو مجدداً ست نکنم، با این که قبلاً گذاشتم و البته کلاً اختیاری هم هست ولی با چنین صفحه‌ای مواجه میشم:

uobwvd2wec6ewm7ammmq_thumb.jpg

نکته‌ی خنده دار: اون نقاط سفید رنگ برفه که در حال بارشه :D

پ.ن:

توقعی ندارم یه شبه همه‌ی مشکلات حل بشه و هیچ باگی هم نباشه بالاخره آپدیت کردن مسائل خاص خودش رو هم داره. صرفاً خواستم اطلاع رسانی کنم. ممنون از همه‌ی مدیرانی که دارن زحمت می‌کشن.  @};-

ویرایش شده در توسط Le‌golas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایلواتار

سلام؛

ببخشید،بنده بسیار عذر خواهی میکنم ولی بنده به مشکلی برخوردم سپاس گزار خواهم بود راهنمایی بفرمایید بنده فکر میکنم دیروز عصر بود لینک یک تصویر را اشتباهاً در قسمت «درمورد من» قرار دادم در حالی که قصد داشتم آن  تعویض نمایم متوجه شدم که تقریباً این قسمت را باز نمیکند و تنها سر برگ ان با عنوان (ویرایش صفحه درمورد من)و بلافاصله انتهای صفحه( اتمام وذخیره) را پیشرو قرار میدهد وبنده به مشکل برخورده ام . بسیار سپاس گزار خواهم بود بنده را راهنمایی بفرمایید.سپاسگزارم.

ومشکل دیگری بنده هفته قبل که در توبینگن دنبال دعوتنامه ارسالی و بورسیه ای که به بنده پیشنهاد داده بودند بودم متوجه شدم که اصلا نمی توان سایت را یافت و ناگفته نماند که بنده کیبورد فارسی در اختیار نداشتم و با کیبورد انگلیسی هم یافته ها را تا هشت صفحه گشتم که عموماً به آردا توران تعلق داشتند و برای جستجو هم از کلمهarda استفاده کرده بودم،طبق روال همیشه،ولی موفق نشدم . لطفاً بنده را راهنمایی بفرمایید.سپاسگزارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

روفایل من هم خراب شده و برای خودش تاریخ تولد می دهد!!!!

لطفا پیگیری کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...